آخرین خبرها

زیباسازی

لاغرسازی مضر با مصرف کاهوجات بر مبنای طب سنتی

🔺🔺🔺🔺مصرف مداوم سالاد و کاهو برای لاغری مضر است. مصرف مدوام خیار، کاهو، گوجه و نظیر اینها موجب افزایش رطوبت بدن می ‌شود که در قالب بافت چربی در بدن ذخیره می ‌شود. به یاد داشته باشید اقدام به رژیم لاغری بدون در نظر گرفتن شرایط پایه‌ای بدن فرد می ‌تواند موجب بروز عوارض جدی شود. قبل از اقدام به ... ادامه مطلب »

لاغر شدن و راهکارهای طب سنتی

🔰تدابیر لاغر شدن در اصلاح سبک زندگی🌟 ✨بخش(۳) ✅خواب و بیداری 🔸پرهیز از خواب طولانی 🔹خوابیدن به هنگام بین ساعت ۱۰_۹شب 🔸سحرخیزی 🔹خوابیدن با معده سبک و پرهیز از خواب بلافاصله پس از غذا 🔸پرهیز از خواب در روز ✅حرکت و سکون 🔹توصیه به ورزش سریع و قوی به ویژه پیش از غذا 🔸پرهیز از سکون و بی تحرکی 🔹راه ... ادامه مطلب »

لاغرشدن و روش چاق شدن و خاصیت آن بر مبنای طب سنتی

🔴 درمان #لاغری از زبان ابن سینا(ره) ♻️ سه چیز عامل لاغر شدن است: ۱. خشکی مزاج ۲. خشک شدن عروق ماساریقا یا #روده‌بند ۳. خشکی هوا ♻️ اگر روده‌بند خشک شود، کبد غذا را جذب نمی‌کند، در این حالت باید خشکی را با روش زیر درمان کرد: ۱‌. قبل از حمام باید بدن را مالش معتدل داد تا پوست ... ادامه مطلب »

چاق شدن و راهکارهای رفع لاغری به روش تدریجی بر مبنای طب سنتی

💊💊💊📚📚📚 🔴 #افزایش_وزن همراه با سلامتی در طب سنتی ♻️ راهکارهای تغذیه ای برای #رفع_لاغری و افزایش وزنِ متناسب، بالابردن انرژی و نیز آمادگی و تقویت بدن پیش از بارداری 🔸جوشانده عناب و مویز که پس از صاف شدن مقداری بادام، خشخاش و تخم کدو به آن اضافه شود 🔹خوردن مخلوط بادام با خرما 🔸نخود، برنج و جو را پخته ... ادامه مطلب »

افراد لاغر و روش چاق شدن بر مبنای طب سنتی

‍ افراد لاغر برای چاق شدن👇 صبحانه موز🍌کره بادام زمینی بخورند😋 🍫کره بادام زمینی طعم شیرینی دارد. انرژی💪 این صبحانه خوشمزه را با افزودن موز و کنجد به آن تا ۲ برابر زیاد کنید @soroshesalamati ادامه مطلب »

چاق شدن با تغذیه شیر برنج بر مبنای طب سنتی

💊💊💊تناسب اندام برای چاق شدن بدن به افراد لاغری که علایم خشکی مزاج دارند و به دنبال افزایش وزن و شادابی پوست هستند، توصیه می شود شیربرنج را در برنامه غذایی خود قرار دهند @drkhodadadii ادامه مطلب »

لاغر سازی بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊🔰تدابیر لاغر شدن در اصلاح سبک زندگی🌟 🌟بخش (۱) 🔻تدابیرو توصیه های لاغر شدن، عمومی نیست و تا جایی که به تندرستی فرد آسیب نرساند ، قابل اجراست و حتما باید با مشورت پزشک متخصص طب ایرانی و زیر نظر وی انجام گردد. ✅آب و هوا ماندن در هوای گرم و خشک و آفتاب گرفتن ،بدن را لاغر می کند ... ادامه مطلب »

عوارض کاهش وزن سریع و غذا نخوردن غیر اصولی(رژیم_سرخود) چیست؟

💢عوارض کاهش وزن سریع و غذا نخوردن غیر اصولی(رژیم_سرخود) چیست؟ 🔹ریزش موها 🔹چین و چروک و شلی پوست صورت و بدن 🔹ضعف اعصاب 🔹افت فشار خون 🔹ضعف و بی‌حالی 🔹پوسیدگی دندان‌ها 🔹بروز سنگ کیسه صفرا 🔹ورم و زخم معده 🔹یبوست 🔹افسردگی وحتی مقاومت بدن در برابر لاغری ◀️ از عوارض کاهش وزن سریع است. علت مقاوت بدن هم این است ... ادامه مطلب »

چاق شدن و افزایش وزن بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊🔴 #افزایش_وزن همراه با سلامتی در طب سنتی ♻️ راهکارهای تغذیه ای برای #رفع_لاغری و افزایش وزنِ متناسب، بالابردن انرژی و نیز آمادگی و تقویت بدن پیش از بارداری 🔸جوشانده عناب و مویز که پس از صاف شدن مقداری بادام، خشخاش و تخم کدو به آن اضافه شود 🔹خوردن مخلوط بادام با خرما 🔸نخود، برنج و جو را پخته #شیرین ... ادامه مطلب »

تخم کتان خواص و مضراتش بر مبنای طب سنتی

💊💊بر روی سبزیجات و سالاد پودر تخم کتان بپاشید: رفع چین و چروک صورت درمان نفخ شکم کاهش کلسترول خون جوان سازی پوست درمان یبوست لاغری و کاهش وزن @drkhodadadii ⛔️مصرف تخم کتان نبایستی عادت همیشگی شود زیرا 🔻⛔️ نظرات حسین معارفی  : مضراتش استفاده زیاد از تخم کتان باعث خشکی چشم ،مشکلات کلیه و مثانه و مجاری ادراری میشود ... ادامه مطلب »