آخرین خبرها

زیباسازی

رازیانه و خاصیت آن برای زنان و دختران بر مبنای طب سنتی

💊💊📞پاسخ به سوال اگر خانم ها زرنگ باشند روغن رازیانه مالیدن یا کرم رازیانه را بصورت بمالند چین و چروک رفع میشه و صورت تپل میشه و موی زاید رفع میشه البته اگر درایام غیرپریودی هم اگر دمنوشش را بخورند ضددردهای زیردل و تقویت جنسی زنان و ضدبادهای معده و ضد سیاهی (زیرچشم و زیربغل و سیاهی روی کشاله و ... ادامه مطلب »

پستان ها را بزرگ و درشت درزنان بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊 ❣ برای افزایش سایز پستان و سینه و نوک دار شدن پستان در زنان و دختران  این دانه ها را بخورید : ☄ دانهٔ آفتاب گردان ☄ دانهٔ رازیانه ☄ دانهٔ کدو ☄ دانهٔ کتان با افزایش هورمون استروژن، موجب افزایش سایز سینه ها میشوند . ⛔⛔مشروط برانکه سینه و پستانها دارای درد و ریزش شیر و کیست نداشته ... ادامه مطلب »

انگشتر عقیق و سنگ عقیق و راهکارهای درمانی بر مبنای طب سنتی

🍃🌸🍃🌸🍃 🌸🍃🌸 🍃🌸 🌸 🌺 خواص سنگ عقیق: 🔻درروایات از لسان اهلبیت علیهم السلام خواص عجیبی برای سنگ عقیق ذکر شده که به جرات میتوان گفت هرمسلمان باید این سنگ راهمراه داشته باشد 🔰انگشتری که امیرالمومنین به فقیر داد عقیق قرمز بود 🔰فقر زدایی میکند 🔰توسعه رزق 🔰افزایش ثواب درکارها 🔰تسریع دراجابت دعا 🔰قرارگرفتن درپناه خدا 🔰ایمن ماندن ازبلا 🔰امان ... ادامه مطلب »

لاغرسازی بدن به روش طب سنتی

#کاهش #وزن #استادضیایی 🍀بسیاری از شهروندانمان از مشکل اضافه وزن رنج می برند دوست دارند لاغری های موضعی داشته باشند، بتوانند پیاده روی کنند و بیماری های ناشی از اضافه وزن به سراغشان نیاید. حضرتعالی برای اینکه افراد چربیهایی با ترانس بالا استفاده نکنند خیلی تاکید فرمودید. اما آیا این درست است که داروهای مصرف کنند که به آنها بی ... ادامه مطلب »

پوست را سفید و زیباسازی بر مبنای طب سنتی

🔺#بانوان #بدانیم 🔰 خوراکی‌هایی که پوست را روشن میکند! 📌 در طب سنتی استفاده متعادل از خاکشیر، هویج، انار موجب نیکویی رنگ رخسار و روشن شدن پوست میشود. 📌 همچنین مواردی مانند تنظیم نبودن دستگاه گوارش و معده باعث جلوگیری از نیکویی رنگ رخسار میگردد بنابراین تغذیه و سبک زندگی سالم به رفع تیرگی پوست کمک میکند. ارسال نظر در ... ادامه مطلب »

شلوار تنگ پوشیدن و عوارض آن بر مبنای طب سنتی

👈عوارض پوشیدن شلوار تنگ برای پسران ⬅️بررسی‌های اخیر نشان می‌دهند،تعدادوشکل و حرکت اسپرم مردان نسبت به سی سال گذشته تا حد زیادی آسیب‌ دیده است. ⬅️زندگی مدرن امروزی، آثار زیانبار زیادی روی دستگاه تناسلی مردان و زنان داشته است. 🔵به گزارش افکارنیوز، 🔺حیات هر عضوی در بدن، به گردش خون و اکسیژن‌ رسانی مناسب به آن بستگی دارد. به همین ... ادامه مطلب »

حمام و روش خروج از حمام و راهکارها بر مبنای طب سنتی

🔹✍خواص شستشو با آب #سرد 🔹هنگام خارج شدن از حمام بر دو پاى خود آب سرد بریز این کار بیمارى را از بدنت بیرون مى کند! فواید : 🔻👈 دفع واریس 🔻👈 ایمنی از سردرد 🔻👈 جلوگیری از سرماخوردگی ✅ حالا می فهمیم چرا قدیما تو رختکن حمومای  عمومی حوض آب سرد میذاشتن که مردم پاهاشونو با اون آب ،آب ... ادامه مطلب »

چاقی و روش کاهش آن بر مبنای طب سنتی

#کاهش #وزن #استادضیایی 🍀بسیاری از شهروندانمان از مشکل اضافه وزن رنج می برند دوست دارند لاغری های موضعی داشته باشند، بتوانند پیاده روی کنند و بیماری های ناشی از اضافه وزن به سراغشان نیاید. حضرتعالی برای اینکه افراد چربیهایی با ترانس بالا استفاده نکنند خیلی تاکید فرمودید. اما آیا این درست است که داروهای مصرف کنند که به آنها بی ... ادامه مطلب »

ابرو و روش تقویت آن بر مبنای طب سنتی

🔷تقویت_ابرو 👈زرده  تخم مرغ را به ابروبمالید و پس از ۲۰ دقیقه با آب سردبشویید 👈روغن بنفشه و روغن فندق نیز تاثیر مناسبی دارد. http://sapp.ir/partosabzehastii ادامه مطلب »

طلا و مضراتش بر مردان بر مبنای طب سنتی

💊💊💊✅دلیل علمی منع استفاده از طلا برای مردان 👈طلا دارای خاصیت شبه القایی است، بر پوست وخون مردان اثرمنفی دارد، موجب غلظت خون شده و بمرور به امراض قلبی و سکته برای آقایان منتهی میشود. ✨ کانال درمان های طبیعی پروفسورصادقی👇 https://telegram.me/joinchat/AAAAAEvFg2lS2P6NXLgJXg ادامه مطلب »