آخرین خبرها

اطفال

ناخن جویدن اطفال و راهکارهای طب سنتی

☎️☎️☎️📞📞📞پرسش ناخن جویدن سلام. اقای استاد دختر من الان ده سالشه. ولی از سه سالگی تا حالا ناخن هایش رو میجود. واصلا نمیگذاره تا بلند بشه. خیلی استرس دارد. تو مدرسه هم مدادش رو تو دهان میکنه. تو خونه هم وقتی تلویزیون میبینه هر چی دستش باشه تو دهنش میکنه. هر چی هم بهش میگم نکن. ولی بازم میکنه. به ... ادامه مطلب »

به جای نابغه، خوشبخت تربیت کنید

❌❌❌❌❌‍ 🔺به جای نابغه، خوشبخت تربیت کنید❗️ 🔹خانواده ها می‌خواهند کودکشان را فلان کلاس و موسسه ثبت نام کنند تا نابغه شود و بعد از کلی رفت و آمد، نتیجه ای جز خشم و اضطراب و افسردگی برای کودکشان ندارد! 🔹گیریم که کودک شما بتواند یک عدد ۸ رقمی را در یک عدد ۵ رقمی ضرب کند و جوابش را ... ادامه مطلب »

مادر درمانی بجای نوزادان بیمار بر مبنای طب سنتی

⛔️⛔️⛔️⛔️💊💊💊🍃••🌸••🍃 🔰 معاینه مادر بجای نوزاد ! ❇️بزرگ کردن نوزاد و کودک شیر خوار فقط با عشق میسر است. گاهی اوقات اطفال شیر خوار شروع به بدقلقی می کنند و ناآرام می شوند. علت های زیادی میتواند سبب این حال بد کودک شود. ❇️یک توصیه مهم و خوب برای بررسی و رفع مشکل این کودکان این است که بجای کودک ... ادامه مطلب »

تغذیه نادرست اطفال با شیر و کیک

⛔️⛔️⛔️برای تغذیه کودکان از #شیر و #کیک استفاده نکنید. نتیجه مصرف شیر و کیک ایجاد توده غذایی غلیظ، فاسد و شیرین است که ترکیبی خطرناک برای بدن خصوصا معده و کبد است. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مطب دکتر حسناتی – طب سنتی – زیبایی 🌺 @drhasanati☘️ ادامه مطلب »

زردی نوزاد و راهکار درمانی بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊🍏خوردن آب سیب باعسل برای مادری که پس از زایمان دچار«تب شیر» شده مفیدست. 🍏خوردن آب سیب توسط فرد شیرده، از زردی کودک جلوگیری میکند. مطب دکتر حسناتی – طب سنتی – زیبایی 🌺 @drhasanati☘️ ادامه مطلب »

ناخن خوردن کودکان و راهکارهای طب سنتی

☎️☎️☎️📞📞📞پرسش ناخن جویدن سلام. اقای استاد دختر من الان ده سالشه. ولی از سه سالگی تا حالا ناخن هایش رو میجود. واصلا نمیگذاره تا بلند بشه. خیلی استرس دارد. تو مدرسه هم مدادش رو تو دهان میکنه. تو خونه هم وقتی تلویزیون میبینه هر چی دستش باشه تو دهنش میکنه. هر چی هم بهش میگم نکن. ولی بازم میکنه. به ... ادامه مطلب »

شیر مادر و روش تشخیص غلظت شیر مادر

📚📚📚📚💊💊💊تشخیص میزان غلظت مطلوب شیر مادر یک قطره از شیر مادر را روی ناخن تمیز بچکانید؛ اگر سریع غلطید و افتاد یعنی رقیق است و اگر محکم سر جای خود ماند، یعنی غلیظ است؛ اگر میل به غلطیدن کرد و نیفتاد یعنی معتدل است جالب است بدانید بخش زیادی از نوزادانی که دچار ریفلاکس هستند، شیر رقیق می‌خورند. @drkhodadadii ادامه مطلب »

زردی نوزادان و راهکارهای درمانی بر مبنای طب سنتی

راهکار طب سنتی برای درمان «زردی نوزادان» شستن بدن نوزاد با عرق کاسنی همراه آب ولرم نیز در درمان زردی مؤثر است همچنین می‌توانید ترنجبین و آب را مخلوط کرده و پارچه‌ای را در آب خیس کرده و به پشت گوش و پیشانی نوزاد بمالید. @drkhodadadii ادامه مطلب »

بارداری و مضرات خوردن تغذیه های سرد مزاج

‌🔶خوردن #سردی در زمان #بارداری ✅زنان اگر در دوران بارداری بیش از حد سردی بخورند مغز جنین دچار سردی بیش از حد می‌شود. ✅یعنی :فرزند به دنیا آمده خواب خواب است کاملا پخمه پف آلود پوست سفید موی سر کم و موی روشن کرکی دهان شل دارد شیر را زود برمی گرداند ✅ ویژگی جنین گرم : رنگ پوست تیره ... ادامه مطلب »

مغز کودکان و آسیبها و یا تقویت آن

♦️امام صادق«ع»: بدان که در مغز کودکان #رطوبتی است که اگر در آن بماند بیماریها و نارسایی‌هایی سخت و ناگوار به او می رسد، مانند #نابینایی. #گریه آن رطوبت را از سر کودکان سرازیر و بیرون می کند. و بدین وسیله سلامتی تن و درستی دیده ایشان را فراهم آورد. @soroshesalamati ادامه مطلب »