آخرین مطلب

ام اس

کندر خوراکی و خاصیت گسترده اش بر مبنای طب سنتی

بیماری MS با کندر قابل درمان است ! 🔹براساس تحقیقات کندر قابلیت درمان ام اس را دارد و در آلمان از این گیاه برای درمان بیماری MS، درمان سرطان مغز و جلوگیری از خونریزی روده استفاده میکنند. 🔹تحقیقات ثابت کرده دود کردن کندر در خانه یک مسکن طبیعی برای اضطراب، افسردگی و سردرد است. 🌿 @TebbolAeme 🌿 درباره کندر و ... ادامه مطلب »

ام اس درمانی تدریجی بر مبنای طب سنتی

عوامل اصلی در پیدایش #ام‌اس عبارتند از:۱. حرص خوردن بیش از حد.۲. حساس و زود رنج بودن.۳. عصبی شدن.۴. خوردن بیش از حد غذاهای سرد یا خیلی گرم مانند فلفل و زنجبیل.۵. بی‌نظمی در خواب شبانگاهی و شروع خواب شب دیرتر از موقع مناسب.#درمان بیماری ام اس:بایستی غذاهای گرم مزاج که کمی رطوبت بخش هستند را مصرف کرد، و از ... ادامه مطلب »

بیشتر چه کسانی دچار بیماری ام اس می‌شوند ؟

📚#ام اس 🔷⇦ بیشتر چه کسانی دچار بیماری ام_اس می‌شوند ؟ 🔷↫ گروه نخست افرادی هستند فوق‌العاده گرم‌مزاج و عصبی که با کمترین ناملایمات از حالت عادی خارج شده و تعادل خود را از دست می‌دهند. 🔷↫ پیشگیری در این افراد: پرهیز از مصرف تندی، شوری و تلخی‌ها 🔷↫ گروه دوم شامل افرادیست که خیلی سردمزاج  هستندو مدام هم از ... ادامه مطلب »

ام اس درمانی بر مبنای طب سنتی

💊💊💊#درمان ام اس ✍️ بهترین و مهمترین غذا برای درمان بیماری ام اس ارده کنجد با شیره انگور است. 🔹↫ در غذاها می توان به فسنجان و بخصوص فسنجان بادام اشاره کرد و کسانی که گرمیشان بیشتر است در فسنجان از رب انار استفاده کنند. 🔹↫ زیتون بادام و انجیر روزی هرکدام ۷ عدد صبح ظهر و شب به ترتیب ... ادامه مطلب »

ام اس و علل بروز آن با حرص و جوش و عصبانیت بر مبنای طب سنتی

💊⛔️⛔️هنگام تماشا فوتبال حرص و جوش نخورید ،حرص جوش زیاد مساوی با ام اس !📺 ▫️حرص خوردن,حرص و جوش,عصبانیت و.. تمامی اینها شما را مستعد ابتلا به بیماری ام اس می کنند،استرس و فشارهای عصبی بر بروز و تشدید بیماری ام.اس نقش بسزایی دارند !🔴🔵 + اغلب بیماران مبتلا به ام اس را جوانانی با سنین بین ۲۰ تا۴۰ سال ... ادامه مطلب »

ام اس یابی بخشی از علتهای آن بر مبنای طب سنتی

⛔️⛔️⛔️⛔️🔻هنگام تماشا فوتبال حرص و جوش نخورید ،حرص جوش زیاد مساوی با ام اس ! ◻️حرص خوردن,حرص و جوش,عصبانیت و.. تمامی اینها شما را مستعد ابتلا به بیماری ام اس می کنند،استرس و فشارهای عصبی بر بروز و تشدید بیماری ام.اس نقش بسزایی دارند ◽️اغلب بیماران مبتلا به ام اس را جوانانی با سنین بین ۲۰ تا۴۰ سال تشکیل می ... ادامه مطلب »

ام اس و شناخت علل یابی آن بر مبنای طب سنتی

💊💊💊🔴 عوامل اصلی در پیدایش #ام‌اس عبارتند از: ۱. حرص خوردن بیش از حد. ۲. حساس و زود رنج بودن. ۳. عصبی شدن. ۴. خوردن بیش از حد غذاهای سرد یا خیلی گرم مانند فلفل و زنجبیل. ۵. بی‌نظمی در خواب شبانگاهی و شروع خواب شب دیرتر از موقع مناسب. 🌺 @drhasanati☘️ ///////////////////////////////// ‍ 👈 محصولات کارخانه‌ای به علت وجود ... ادامه مطلب »

ام اس یابی و علت آن فقط بر مبنای طب سنتی

چه کسانی بیشتر دچار بیماری ام.اس می‌شوند ؟(☝️🏻) ▫️گروه اول : افرادی هستند فوق‌العاده حساس، زودرنج و عصبی که با کمترین ناملایمات از حالت عادی خارج شده و تعادل خود را از دست می‌دهند ▫️گروه دوم : شامل افرادیست که از نظر ژنتیکی دارای طبع سرد هستند و مدام هم از غذاهای سرد استفاده می‌کنند یعنی علاقه زیادی به خوردن ... ادامه مطلب »

ام اس درمانی بر مبنای طب سنتی با مصرف گام به گام کندر

طبق آخرین یافته‌های دانشمندانِ علوم پزشکی، بیماریِ مهلکِ “ام‌.اس” با کُندر قابل درمان است! بر اساس آخرین تحقیقات انجام شده بر روی گیاه کُندر مشخص شد که روزی ۵ عدد از این گیاه قابلیت درمان بیماری ناعلاج “ام.اس” را دارد. هم اکنون در آلمان از این دارو برای درمان بیماری “ام.اس” و همچنین درمان سرطان مغز و جلوگیری از خونریزی ... ادامه مطلب »

ام اس درمانی با کندر به روش تدریجی

درمان بیماری MS با کندر👇 براساس تحقیقات کندر قابلیت درمان ام اس را دارد و در آلمان از این گیاه برای درمان بیماری MS، درمان سرطان مغز و جلوگیری از خونریزی روده استفاده میکنند. تحقیقات ثابت کرده دود کردن کندر در خانه یک مسکن طبیعی برای اضطراب، افسردگی و سردرد است. @soroshesalamati ادامه مطلب »