آخرین مطلب

بیوتروریسم

پدیده بیولوژیکی (سارکوپنیا) که در سنین پیری در انسان ظاهر می شود چیست؟*

🔕🔕🔕🔕🔕پدیده بیولوژیکی (سارکوپنیا) که در سنین پیری در انسان ظاهر می شود چیست؟* سارکوپنی از دست دادن توده عضلانی و قدرت اسکلتی در نتیجه افزایش سن است.وضعیت وحشتناکی است.بیایید سارکوپنیا را کشف کنیم! ادامه مطلب »

شربت مدّبر کرونای غدیر(تری تراپیست)توسط موسسه استاد طالقانی

این شربت بسیار در رفع سرفع کرونایی و سرماخوردگی و آسم بسیار بسیارموثر بوده است 👈 لیست برخی مراکز تهیه مورد تائید 👉شربت مدّبر کرونای غدیر(تری تراپیست)؛ استاد طالقانی؛ 💠جهت سهولت دسترسی بیماران کرونایی و به علت درخواست های مکرر؛ لیست صرفاً تعدادی از محلهای مورد تایید جهت تهیه شربت اعلام می گردد. ⭕️توجه شود این لیست صرفاًبرخی از مراکز ... ادامه مطلب »

دسته‌بندی بیماران مبتلا به کووید-۱۹ بر اساس علایم بیماری

🎥 دسته‌بندی بیماران مبتلا به کووید-۱۹ بر اساس علایم بیماری ✅ محققان دانشگاه کینگزکالج لندن در مطالعه بر روی علایم بیماران کووید به این نتیجه رسیدند که بیماران مبتلا به کورونا بر اساس علایم قابل دسته‌بندی هستند و این کار سبب می‌شود پیگیری آنها و تخمین نیاز آنها به بستری تسهیل شود. 🔸بیماری خفیف در سه گروه: ۱- شبیه آنفلوانزا، ... ادامه مطلب »

محصولات‌_تراریخته‌ یعنی‌‌ چه؟

⁉️ #محصولات‌_تراریخته‌ یعنی‌‌ چه؟ ‼️ شرکت های صهیونیستی_آمریکایی اولین تولیدکننده‌ی #تراریخته هستند. محصولات #تراریخته، اصطلاحاً به محصولاتی گفته می‌شود که با #دستکاری_ژنتیکی، از حالت عادی خارج شده‌اند. برای مثال، انتقال ژن یک حیوان مقاوم به سرما، به میوه‌ی گوجه‌فرنگی تحت شرایطی، سبب مقاومت گوجه‌ی دستکاری شده (تراریخته) نسبت به سرما خواهد شد، یا انتقال یک ژن مقاوم نسبت به سم ... ادامه مطلب »

💠راهکارهای پیشنهادی استاد طالقانی در هنگام بروز علائم مختلف کرونا(باتوجه به علائم مختلف کرونا):

💠راهکارهای پیشنهادی استاد طالقانی در هنگام بروز علائم مختلف کرونا(باتوجه به علائم مختلف کرونا): ✅جوشانده پایه ای و ثابت برای درمان کرونا شامل: اسطوخودس، ختمی، مرزنجوش و پنیرک از هر کدام یک قاشق و نیم داخل ۴ لیوان آب ۵ دقیقه جوشانده شود سپس داخل فلاکس ریخته شده و در طول روز این مقدار رو استفاده کنند. 🔸زمانی که فرد ... ادامه مطلب »

ریه های کرونایی بهبود یافتگان بر مبنای طب سنتی

💊💊💊✍️#ریه های ضعیف شفا یافتگان #کرونا ❇️کسانی که شفا یافته اند باید در #تقویت #ریه و #سیستم_ایمنی بدن برای مقابله با #ویروس های سال بعد بکوشند ۱⃣هر روز سه قاشق غذاخوری #خاکشیر را در یک لیوان آب جوش مخلوط کرده و هنگام سحر یا صبح ناشتا کمی قبل از صبحانه میل کنند؛ یا بجای خاکشیر و آب جوش: قدومه، بالنگو، ... ادامه مطلب »

کرونا و علایم آن با ازدست رفتن حس بویایی و یا چشایی و یا فعال شدن تب

🍃🌸🍃🌺🍃🌸🍃🌺🍃🌸🍃🌺🍃🌸🍃🌺🍃 🔺مصرف دوسین(روزانه یک قاشق چایخوری دوسین ناشتا مصرف شود) 🔻مصرف دم‌کرده مرزنجوش+رازیانه( روزی یک استکان) 🔺چکاندن روغن بنفشه(همزمان در بینی و هم در گوش) 🔻انفیه(دردسترس ترین ماده برای این کار فلفل سیاه هست روزانه یک تا دوبار انفیه کنید.عطسه باعث نزول نزله های به طرف پایین شده سینوس ها را باز می کند وبه سرعت باعث بازگشت حس بویایی ... ادامه مطلب »

کرونا و وظایف افرادی که از ویروس بهبود یافته بر اساس دستورات بهداشت و درمان

😀💊💊💊💊💊دستورات جالب بهداشت و درمان 🔻🔻🔻 🔺️۱۰ نکته تغذیه‌ای برای بهبود یافتگان کرونا افراد بهبود یافته از ویروس کرونا، با رعایت برخی نکات تغذیه‌ای می‌توانند سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنند. 🔹️دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت اعلام کرد: در دوران نقاهت بیماران مبتلا به کرونا، اشتهای از دست رفته آن‌ها به مرور بازگشته و بهترین فرصت برای جبران کمبود ... ادامه مطلب »

ویروس کرونا ساخته بیوشیمی آمریکا

⛔️⛔️⛔️⛔️ 🚨 #ویروس_کرونا بر اساس قرارداد وزارت دفاع آمریکا ساخته شد. #اعتراف رسمی پروفسور هاروارد و رییس موسسه بیوشیمی آمریکا : قرار بود این ویروس به آزمایشگاهی در #ووهان چین منتقل شود ولی به دلیل اینکه روش انتقال امن نبود ، این ویروس منتشر شد… ‍ ‍ 🇮🇷 دفاع همچنان باقیست @Defa_Baghistدرتلگرام ///////////////////////////////// ⛔️⛔️🔸محقق آمریکایی: ایران باید به هرگونه پیشنهاد ... ادامه مطلب »

ویروس کرونا و علامت بالینی آن

⛔️⛔️⛔️⛔️غربالگری اولیه احتمالی مثبت بودن COVID-19 ▫️سابقه تماس رو در رو با فرد کرونا مثبت در طی ۲ هفته قبل از شروع علائم = +۲ ▫️تب دهانی بیش از ۳۸/۷ (یا معادل آن) یا احساس لرز = +۳ ▫️گلودرد یا احساس شدید خشکی گلــو = +۲ ▫️سرفه خشک = +۲ ▫️درد منتشر عضلانی = +۲ ▫️آبریزش بینی واضح یا عطسه ... ادامه مطلب »