آخرین خبرها

دهان و دندان

لثه دندان های مصنوعی و روش تقویت آن

📚📚📚📚💊💊💊⚛#تقویت_لثه_افراد_دارای_دندان_مصنوعی ❓پرسش : 🔸↫ برای کسانی که دندان مصنوعی دارند برای حفاظت از لثه­ هایشان چه توصیه­ ای­ دارید؟ مادرم دندان مصنوعی دارد ولی لثه پایینی­ اش خیلی زخم می­شود و درد می ­کند؟ 🔰↫ پاسخ: در هر فرصت مناسبی مخصوصاً موقع خواب دندان­ها را خارج کرده و مقداری روغن زرد روی لثه­ ها بمالید و سپس عسل بمالید، این ... ادامه مطلب »

روزه داری در ماه مبارک رمضان و مقابله با بوی دهان و یبوست با خوردن روغن زیتون

📚📚📚مصرف ۱ قاشق روغن زیتون به همراه سحری میتواند خالی شدن معده را به تاخیر انداخته و « بوی بد دهــــان » را در طی روز کاهش دهد بعلاوه روغن زیتون از ایجاد یبوست در طول روز نیز جلوگیری میکند ! @Mezajshenasi12 ادامه مطلب »

بوی بد دهان و راهکار درمانی بر مبنای طب سنتی و رفع آن با دارچین

💟 #رفع_بوی_دهان ♨️✍ برای رفع بوی بد دهان چوب دارچین بجوید ♨️✍ دارچین محیط دهان را از هر نوع باکتری پاک کرده و فورا بوی بد دهان را خوشبو می کند 📚کانال‌نُسَخ‌استادخیراندیش ┄═•❁🍃🌸🍃❁•═┄ 🌱  @tebiranii2  🌱 ادامه مطلب »

بوی بد دهان و راهکار درمانی بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊❇️رفع بوی بد دهان ترکیب گلاب وسرکه: بصورت  ۵ واحد گلاب و یک واحد سرکه را مخلوط کرده و روزی ۲-۳ بار به عنوان دهانشویه استفاده کنید. @soroshesalamati ادامه مطلب »

دهان بدبو و راهکارهای درمانی بر مبنای ب سنتی

#بدبویی_دهان بدبویی دهان علل متعددی دارد:😷 🔹✍گاهی به علت سینوزیت می‌باشد که باید سینوزیت را درمان کرد 🔹✍گاهی بخاطر بیماری‌های دهان ودندان می‌باشد 👈 که استفاده از خمیردندانی مرکب از {۵واحد عسل+۲واحد نمک }توصیه می‌شود 🔹✍گاهی هم به جهت اختلالات ومشکلات گوارشی می‌باشد 👈 که موجب سردی معده ودر نتیجه بدبویی دهان می‌گردد که از راه‌های درمان آن : 🔸‌‌✍پرهیزکردن ... ادامه مطلب »

دهان و راهکار دفع تلخی آن بر مبنای طب سنتی

#تلخی دهان علت آن ریزش صفرا در سر معده است. درمان 🍃صبح ناشتا شربت خاکشیر بخورید. 🍃شب موقع خواب یک قاشق مرباخوری رب انار میل کنید. (۲۱ روز). 🍃خوردن یک قاشق آبلیمو، آب انار یا آب زرشک 🍃اگر مشکل بازهم حل نشد آنگاه باید یک مرحله طبق روش خاص استفراغ انجام دهید. @tebiranii ادامه مطلب »

مسواک و خاصیت آن بر مبنای طب اسلامی و طب سنتی

‍ 🔴ضرورت خلال کردن و مسواک کشیدن دندانها 🔵استاد حمزه سام دلیری محقق و مدرس طب اسلامی 🎾✍یکی از مهمترین تدابیر طب اهل بیت صلوات الله علیهم اجمعین در خصوص آداب غذاخوردن ، این است که دندانها را با چوب خلال پاک کرد که در این خصوص لازم است  نکات مهمی را رعایت کرد. 🎾✍ خلال کردن دندان پس از ... ادامه مطلب »

خنده و مزاج آن بر مبنای طب سنتی

💊💊💊مزاج خنده گرم است 🔥گرما عامل انرژی وحرکت می باشد🔥 😔مزاج غم خشکی است و مزاج ترس سردی و مزاج نگرانی رطوبت است مزاج شادی گرم وعلامت شادیخنده است شما با خندیدن ، آتش گرما را به درون خود راه میدهید. تمرین کنید حتی در خلوت به زور هم که شده بخندید ، چون ذهن علامت را که دریافت کند ... ادامه مطلب »

زیره گیاهی داروی ضد عفونی و ضد بوی دهان بر مبنای طب سنتی

🌹🌹🌹🌹کانال تجارب طب اسلامی و ایرانی: 🌾زیره🌾ضدعفونی کنندهست، جویدن دانه هاى زیره بعد از غذا برای از بین بردن بوی بد دهان که ‎ناشی از مصرف سیر و پیاز را برطرف مى کند. 🆔 @Drzohoor_matab 🌐www.drzohoor.com ادامه مطلب »

دهان و لثه و برفک و آفت دهانی و میکروبهای دهانی با غرغره گلاب بر مبنای طب سنتی

👈آیا میدانستید؟! 🔻نگه‌داشتن گلاب در دهان و قرقره کردن آن باعث استحکام لثه و همچنین درمان برفک و آفت دهانی میشود و به از بین رفتن آلودگیها و باکتریهای دهان کمک میکند. http://sapp.ir/partosabzehastii ادامه مطلب »