آخرین مطلب

بیماری های میکروبی و عفونی

سم زدایی بدن با سبزی ترخون

💊💊💊🥼#شفای_زندگی سم زدایی بدن با سبزی ترخون ✅ افرادی که در معرض بیماری هستند یا علائم اولیه بیماری را دارند می توانند از دمنوش ترخون که یک سم زدای عالیست استفاده کنند. 🎧 پاسخ از کارشناس برنامه شفای رادیو معارف،دکتر مژده پورحسینی(دکترای تخصصی طب سنتی) 🌐 در صفحه اینستاگرام برنامه شفا، ما را دنبال کنید.🔻https://www.instagram.com/p/CKoOeX-hGh0/?igshid=x5s667qus7yi💊💊سبزی ترخون یا همان روغن عاقرقرحا ... ادامه مطلب »

بیماری های مفید و غیرمفید در طب اسلامی

📚📚📚📚📚📚📚📚🔰 در طب اسلامی در یک تقسیم بندی، بیماری ها به بیماری های مفید و بیماری های غیر مفید تقسیم می شود. ◽️مطابق روایات اهل بیت علیهم السلام از میان بیماری ها چهار بیماری از بیماری های مفید برای بدن انسان هستند که آن ها را نباید معالجه کرد؛ زکام یا سرما خوردگی یکی از این این بیماری ها است. ... ادامه مطلب »

ویروس درمانی اطفال در فصل بهار فقط بر مبنای طب سنتی

💊🌼درمان های ساده طبیعی🌼بخش دوم✨ 🔰بیماری های ویروسی کودکان 🔻از آنجا که کودکان در مقایسه با بزرگسالان سیستم ایمنی و مزاج ضعیف تری دارند، پاکسازی بهاره و رعایت تدابیر طب سنتی ویژه فصل بهار ، در آنها ضرورت بیشتری پیدا می کند و به آنها کمک می کند در مجاورت افراد مبتلا به بیماری های ویروسی چون 👇🏻آبله مرغان، اوریون، ... ادامه مطلب »

مزاج زخم ها در بدن بر مبنای طب سنتی

👈مزاج زخم ها 📖برگرفته از کتاب آشنایی و آموزش مزاج شناسی سنتی و اسلامی استاد طالقانی 🔲زخم ها نیز بر حسب رنگ و بو و شکل ، حرارت و سردی مزاج دارند . و باید بر حسب نوع آنها روش درمان راگزینش کرد ، و داروی مناسب انتخاب کرد و تناسب سردی و گرمی آنها دیر درمان و یا التیام ... ادامه مطلب »

سموم زدایی بدن با لیموترش و روغن زیتون

💊💢آب لیموترش و روغن زیتون سم زدا و تصفیه کننده بدن هستند.زمانی که این دو ماده در کنار هم قرار می گیرند باعثدفع سموم بدن شدهو عملکرد کبدو کیسه صفرارا فعال می کنند.این ترکیب همچنین سدی در برابرفعالیت رادیکال های آزاد آسیب رسان نیز میسازد.بنابراین از ابتلا به بسیاری از بیماری ها پیشگیری می شود. کانال پرفسور سمیعی 👇رسانه باشید✅ ادامه مطلب »

مسمومیت تغذیه و روش دفع آن بر مبنای طب سنتی

چـطوری مسمویت غذایی رو ازبین ببریم؟🤔 👈 مقداری دارچین یا ۱حبه سیر بخورید تا حالتان خوب شود 👈 مصرف آبلیمو و مایعات 👈 سبزی مرزه خاصیت ضد نفخ و ضدعفونی‌کنندگی دستگاه گوارش را دارد. 💠عضویت در کانال نسخه های مجرب اساتید👇👇👇لینک کانال@noskhesonatiنشر دهید. ادامه مطلب »

کرونا درمانی با اجرای حجامت عام و بادکش پشت قفسه سینه فقط بر مبنای طب سنتی

حجامت عمومی ، درمان کرونا ♻️ یک سال است که دنیا در حال دست و پنجه نرم کردن با ویروس جدیدی به نام کرونا است. در این مدت متاسفانه عزیزان زیادی را از دست دادیم و مجبور به انجام کارهایی شدیم که در گذشته کمتر انجام میدادیم. زدن ماسک، ضدعفونی کردن مکرر دست‌ها و وسایل و … از جمله اقداماتی ... ادامه مطلب »

تب مالت درمانی بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊تب مالت درمانی برمبنای طب سنتی📚 علایم بیماری :۱-علایم زیر در تب مالت حاد به‌طور ناگهانی ظاهر می‌شوند۲-لرز، تب متناوب (تب و لرز)، تعریقخستگی قابل توجه۳-درد هنگام لمس ستون فقراتسردرد۴-بزرگ شدن گره‌های لنفاوی۵-علایم زیر در تب مالت مزمن به تدریج ظاهر می‌شوند۶-خستگی۷-درد عضلانی۸-کمردرد۹-یبوست۱۰-کاهش وزن۱۱-افسردگی۱۲-ناتوانی جنسی۱۳-(به ندرت) بروز آبسه در تخمدان‌ها، کلیه‌ها، و مغز⛔️در صورت ناکافی بودن مراقبت و درمان، بیماری ... ادامه مطلب »

مزاج زخم به رنگهای قرمز و زرد و سفید و تیره و طوسی

📖برگرفته از کتاب آشنایی و آموزش مزاج شناسی سنتی و اسلامی استاد طالقانی📖 🔲زخم ها نیز بر حسب رنگ و بو و شکل ، حرارت و سردی مزاج دارند . و باید بر حسب نوع آنها روش درمان راگزینش کرد ، و داروی مناسب انتخاب کرد و تناسب سردی و گرمی آنها دیر درمان و یا التیام بخش ترند . ... ادامه مطلب »

داروی ویروس کرونا توسط استاد و دکتر سید محمد موسوی

🦠درمان بیماری #کرونا ✅اگر کسی مبتلا به #ویروس #کرونا شد باید بداند که مانند همه بیماری های ویروسی قابل علاج است. حکمای قدیم با کلمه « #ویروس » آشنا نبودند اما تحت عنوان « #عوامل #غریبه » یا همان « #عوامل_خارجی » به مقابله با آن می پرداختند. آنان سیستم ایمنی بدن را بر علیه عامل خارجی تقویت می کردند ... ادامه مطلب »