آخرین خبرها

بیماری های میکروبی و عفونی

اعتیاد و روش ترک اعتیاد بر مبنای طب سنتی

✅ ترک #اعتیاد به #تریاک😰 🔴 در صورت مصرف درست این نسخه در عرض ۲هفته تمام سموم از بدن خارج می‌شود: ۱️⃣ روزی یک قاشق چایخوری اسفند را با آب ولرم قورت دهید (نجوید ) ۲️⃣ روزی دو مرتبه از جوشانده مخلوط آویشن و زنیان به مقدار یک لیوان خورده شود ۳️⃣ مصرف روزی دو قرص جینسینگ ۴️⃣ ریشه بیدانجیر ... ادامه مطلب »

۱۲ عارضه افراط در استفاده از دگزامتازون و دیگر کورتیکواستروئیدها در یک‌نگاه :

۱۲ عارضه افراط در استفاده از دگزامتازون و دیگر کورتیکواستروئیدها در یک‌نگاه : 🔻پرخوری 🔺 پرمویی 🔻پوکی استخوان 🔺کمبود پتاسیم 🔻فشارخون 🔺فشار چشم 🔻ورم(زخم) معده 🔺ورم اندام و بدن 🔻اختلال ذهنی 🔺اختلال رشد 🔻اختلال ایمنی 🔺اختلال توزیع چربی در بدن 👇👇👇 https://telegram.me/joinchat/BFLrdDwx7ES3SZKEMW7V8w 🆔 @drmmohebbi ادامه مطلب »

زخم و سرعت در خوب شدن آن بر مبنای طب سنتی

#نکات‌خواندنی کسانی که بد‌زخم‌اند وزخم‌هایشان دیر خوب می‌شود به علت صفرای کم بدنشان است که باید غذاهای صفراساز(گرم‌وخشک) بیشتر بخورند.مثل: سیاهدانه،،زیره و… 🌏کانال‌طب‌استادخیراندیش ┄═•❁🍃🌸🍃❁•═┄ 🌱 @tebiranii2 🌱 ادامه مطلب »

هپاتیت بی و راهکار درمانی بر مبنای طب سنتی

#درمان‌هپاتیتB (استادخیراندیش) برای درمان هپاتیت در طب سنتی باید به ترتیب زیر عمل کنید: ۱⃣اول: سرکه انگبین (دو واحد عسل ، دو واحد عرق نعناء یک واحد عسل) را با دو سوم آب مخلوط نمایید (یعنی یک سوم سرکه انگبین + دو سوم آب) هر روز سه بار لیوان اگر نتوانستید دوبار صبح و شب میل نمایید. ۲⃣دوم: ترکیب سیاه ... ادامه مطلب »

حشرات پشه و مگس و سوسک و راهکارهای مقابله بر مبنای طب سنتی

💊💊مشکل پشه و مگس درخانه دارید؟ فقط کافیه یک گلدان ریحان پروروش بدهید. این گیاه یک گیاه ضد حشره می باشد و همچنین می توانید هردفعه که خواستید ریحان تازه در غذا استفاده کنید. 💊💊🔹کسانی که از سوسک می ترسند و می خواهند از شر نیش پشه ها راحت بشن کافیه یک گلدان نعناع در اتاق خواب خود بگذارند @Mezajshenasi12 ادامه مطلب »

استخر و آلودگی ها

⛔⛔بیماری‌های شایع در استخرهای شنا را بشناسید : 👈آلوده شدن به انگل کریپتو 👈بیماری گوش 👈راش‌های پوستی در اثر باکتری‌ای بنام سودوموناس آئروژینوزا 👈قارچ پا 👈آلوده شدن به باکتریه ای.کولای، یعنی همان باکتری عامل مسمومیت غذایی 👈بیماری لژیونر(نوع شدید بیماری سینه پهلو) و تب پونتیاک (نوعی عفونت تنفسی خفیف) است 👈هپاتیت آ 🔹برای بررسی تمیزی آب، کف استخر را با ... ادامه مطلب »

سلاح های میکروبی آمریکا

🔴استفاده از سلاح های بیولوژیکی، شیمیایی و میکروبی در چین و کره توسط امریکا 🔴 در نیمه ی اول سال ۱۹۵۲، درخلال جنگ کره، چینی ها ادعا کردند که امریکا مقادیر زیادی باکتری ، حشرات، پر ، بخش های گندیده ی حیوانات و ماهی ها و … را در کره و شمال شرقی چین فروریخته اند. دولت چین تصریح کرد ... ادامه مطلب »

نوره و خاصیت آن بر مبنای طب سنتی

✅ اهمیت استفاده از نوره از دیدگاه حکیم حسین خیراندیش، پدر طب سنتی ایران : 👈 از جمله غذاهای جذبی نوره است. 👈 نوره در درمان غوغا می کند، نورا را معمولا به عنوان زداینده موهای زاید می شناسند درحالی که این فقط یکی از کارهای نوره است. 👈 داروهای بازاری غیراز نوره فقط موی زاید را پاک می کند ... ادامه مطلب »

گرمازدگی و راهکارهای مقابله بر مبنای طب سنتی

🔰نیش و نوش در گرمازدگی 🔹امروز اول تیرماه، بلندتربن روز سال و روز انقلاب تابستانی بود… هنوز گرما در پیش است و همه -چه کسانی که حرارت بنیادی اندکی دارند مانند خردسالان و سالخوردگان، و چه جوانان گرم‌مزاج- باید برای رویارویی با گرمازدگی آماده باشند. 🔸گرمازدگی با افزایش دمای بدن، بی‌حالی و خستگی، احساس ناخوشی، و چندین علامت دیگر در ... ادامه مطلب »