آخرین خبرها

بیماری های میکروبی و عفونی

شکر عامل آلزایمر قرن ۲۱ بر مبنای طب سنتی

🔅🍓🔅🍒🍉🍋✨﷽✨ 🍎🍏🍇 🔅🍌 🍑 ⚛ #آلزایمر 🍏شکر عامل آلزایمر است !! ✍🏻دردناک ترین بیماری قرن ، یعنی آلزایمر که با حواس پرتی های کوچک شروع می شود با مصرف شکر به وجود می آید ! شکر و قند را از زندگی خود حذف کنید ✍🏻و بجای آن از شیرین کننده های سالم مانند نیشکر طبیعی، عسل یا شیرین کننده گیاهی ... ادامه مطلب »

آبله و راهکار درمانی بر مبنای طب سنتی

💊💊♣️غذاها و خوراکی های مفید برای بیماری #آبله ▪️آش عناب همراه تمبر هندی ▪️آش عدس ▪️آش کدو ▪️آش آرد درخت خرما ▪️شوربای ساده ▪️هندوانه ✨ کانال درمان های طبیعی پروفسورصادقی👇 https://telegram.me/joinchat/AAAAAEvFg2lS2P6NXLgJXg ادامه مطلب »

نقره و خاصیت آن در دفع میکروب

💊💊از انگشتر و گردنبند نقره استفاده کنید ‌ نقره باعث کشته شدن میکروب ها می شود و یک ضد عفونی کننده قوی است که ۶۵۰ میکروب را از بین می برد و از سلامتی شما مراقبت میکند 👌 🌿 @TebbolAeme 🌿 ادامه مطلب »

آنتی بیوتیک طبیعی با شلغم بر مبنای طب سنتی

✅ #آنتی بیوتیک طبیعی : 🍃یک عدد شلغم بردارید و به اندازه یک قاشق از سرش خالی کنید و یک قاشق غذاخوری عسل و یک قاشق مرباخوری آویشن در آن بریزید و آن را در ظرفی قرار دهید و انتهای آن را چند سوراخ ریز بکنید . و آنرا در جای گرم مانند جلوی بخاری و یا روی بخاری بگذارید ... ادامه مطلب »

تب کودکان و راهکار درمانی بر مبنای طب سنتی

#تب_کودکان ✅ برای کودکانی که تب دارند : 👌پاشویه در ظرفی که محلول آب و نمک در آن هست ؛ بسیار کمک کننده است . 👌همینطور این کار : یک عدد پیاز را از وسط به دو قسمت تقسیم کنید و یک تکه از آن را به یک کف پا و تکه دیگر را به کف پای دیگر ببندید تا ... ادامه مطلب »

الکل خوری و مضراتش برای بارداری

💥تأثیر منفی مصرف #الکل روی نسل های آینده 📝 مطالعات از تأثیر مصرف الکل روی نسل های آینده خبر می دهد. به گفته محققان حتی نوشیدن مقدار اندکی الکل در دوران #بارداری می تواند تا سه نسل بعد را در معرض خطر اعتیاد به الکل قرار دهد. 📘 Clinical and Experimental Research, February 15,2016 📚 منبع: نوین پزشکی 🎯 برگرفته ... ادامه مطلب »

مسمومیت درمانی اورژانسی بر مبنای طب سنتی

#درمان اورژانسی مسمومیت (بیش از ۳ ساعت) درمان: استفاده از داروی مسهل مانند ترکیب (دم کرده ۲ قاشق غذاخوری گل سرخ + یک قاشق غذاخوری برگ سنا) تا به کمک اسهال عامل مسمومیت از بدن خارج شود. @tebiranii ادامه مطلب »

نوره مالیدن بر بدن بر مبنای طب اسلامی و طب سنتی

💊💊🌼🍒 : @Teb_tv ✅•⇦ #خواص_استفاده_از_نوره ⇩⇩⇩ 🌸•⇦فلسفه نوره گذاشتن فقط رفع موی زائد نیست، بلکه خارج کردن مواد زائد بدن از نقاط مختلف بدن است. 🌸•⇦ نوره یعنی شیمی درمانی طبیعی وقتی نوره زیر بغل گذاشته میشود، نور چشم زیاد میشود و کتفها قوی میشوند و خانمها دچار سرطان سینه نمیشوند، چون مواد سودا از آن ناحیه تخلیه میشوند. 🌸•⇦ ... ادامه مطلب »

آمیزش و نزدیکی جنسی از روش مقعد و خطرهای بسیار گسترده آن بر مبنای طب سنتی

⛔️⛔️⛔️⛔️ ●  عوارض بسیارخطرناک رابطه امیزش مقعدی : 🔳 افزایش احتمال بیماری مقاربتى مثل سوزاک ،ایدز،زگیل تناسلى ، سفلیس و… 🔳 امکان شکستن آلت تناسلی مرد عفونت گرفتگی در کل مجرا 🔳 پارگی  و شقاق در مقعد 🔳 بى اختیارى مدفوعى برای همیشه 🔳عفونت های گسترده درگوارش ایجاد تنوعی از سرطانها و بروز چرک سفید در کف دستان و خروج ... ادامه مطلب »

پفک عامل عقیمی و پرخاشگری و ناباروری در قرن ۲۱

⛔️⛔️⛔️⛔️ آیا میدانید پفک موجب عقیمی وناباروری در کودکان میگردد ؟؟ ← پفک حاوی تارترازین«ماده قرمزونارنجی رنگ» سبب اختلالات رفتاری و اضطراب وپرخاشگری و ناباروری در اطفال میشود ادامه مطلب »