آخرین خبرها

بیماری های میکروبی و عفونی

لپ تاب و امواج مضر آن

‍ Daliri: 📢 هشدار 📢هشدا ر📢 هشدار ✅قرار دادن لپ تاپ روی پاها باعث : ✅  بروز ناتوانی جنسی ✅ ناباروری ✅و همچنین بروز تومورها ✳️(بخصوص در آقایان و در برخی موارد خانم ها) را بالا می برد. ❌@sinohehsamdaliri❌ 🔴کپی برداری از مطالب کانال سینوهه بدون لینک کانال جایز نیست🚫🚫🚫🚫 💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢💢 ✳️کارگروه تخصصى سینوهه @sinohehsamdaliri https://telegram.me/joinchat/BKhPMj4Og8U5gXdl7IcyQw ادامه مطلب »

مسمومیت ها و راهکارهای درمانی بر مبنای طب سنتی

#مسمومیت برای #درمان_اورژانسی بهترین راهکار #حجامت_عام است‼️ مسمومیت از هرعاملی که باشد فرقی نمیکند بلافاصله بیمار را بایدحجامت کرد. سپس با داروهای #قی_آور مثل ترکیب(یک استکان گلاب داغ+یک استکان آب ولرم+۲ قاشق غذاخوری نمک دریا)باعث میشویید که بیمار بالا بیاورد و #معده و #کبد از وجود عامل مسمومیت زا پاکسازی گردد. اگر مدت زیادی درحدود ۳ ساعت و بیشتر از ... ادامه مطلب »

بوی بد دهان و راهکار درمانی بر مبنای طب سنتی و رفع آن با دارچین

💟 #رفع_بوی_دهان ♨️✍ برای رفع بوی بد دهان چوب دارچین بجوید ♨️✍ دارچین محیط دهان را از هر نوع باکتری پاک کرده و فورا بوی بد دهان را خوشبو می کند 📚کانال‌نُسَخ‌استادخیراندیش ┄═•❁🍃🌸🍃❁•═┄ 🌱  @tebiranii2  🌱 ادامه مطلب »

سموم شیمیایی و ترورها توسط استکبار جهانی

💢اولین توییتم در خصوص مرگ مشکوک مرحوم #سلحشور و سکته مغزی #جمال_شورجه که هر دو پس از شروع به کار در پروژه سینمایی #حضرت_موسی (ع)- که چهره از خدعه ها و تحریف های #صهیونیسم جهانی برخواهد داشت- رخ داده واکنش های بسیار زیادی در پی داشت . خصوصا صفحه توئیترم مورد هجمه گسترده فیکهای #اسرائیلی قرار گرفت. ♦️پس از آن ... ادامه مطلب »

یخ خوری و مضراتش بر مبنای طب سنتی

کانال تجارب طب اسلامی و ایرانی: ⛔️⛔️⛔️🔴 اگر مرتب از جویدن یخ لذت می برید 😋احتمالا به کم خونی مبتلا هستید 😔، یخ از محبوب ترین خوراکی های افراد مبتلا به کمبود آهن است ! @sinohehsamdaliri ادامه مطلب »

گرگرفتگی و تب و عرق سرد و راهکارهای بر مبنای طب سنتی

پرسش سلام اکثر مواقع کل بدنم حالت گرگرفتگی دارم تب خیلی شدید دارم ولی بعد از اون عرق خیلی سرد پاسخ💊 سلام اگر حالت لرز  و تهوع  هم دارید یعنی عفونت درگوارش ۲- برای کاهش تب ، اب سیب درختی با عسل // شکرسرخ با اب   درعطاری ها هست ۳- شربت خاکشیر با شکرسرخ  و اگر یبوست داری چندقاشق مخلوط ... ادامه مطلب »

عنبر نسارا و عفونت ها و راهکارها در طب سنتی

🌿کانال رسمی حکیم دکتر روازاده|مرجع طب اسلامی ایرانی🌿: 📌 درمان عفونت‌های شدید با استفاده از دود “عنبر نسارا” 🐴  “#عنبرنسارا” سرگین الاغ ماده (به‌گویش محلی ماچه‌الاغ) است که در بهار جمع‌آوری می‌شود. ابن‌سینا دود عنبر‌ نسارا را برای بیماریهای مختلفی تجویز می‌کرده است؛ در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اجزای عنبر‌نسارا با استفاده از روش “کروماتوگرافی” از یکدیگر جدا و ... ادامه مطلب »

وبا و پیشگیری آن بر مبنای طب سنتی

📌 دستورات مجرب #طب_اسلامی ایرانی در خصوص پیشگیری بیماری #وبا در مناطق #سیل زده ⭕️ در #طب_اسلامی_ایرانی برای پیشگیری بیماری وبا تدابیر زیر توصیه می شود: ۱️⃣ روزانه یک حبه #سیر قورت داده شود. ۲️⃣ کم کردن غذا و نوشیدنی ها برای خشک کردن رطوبت مفید است لذا پیشنهاد می گردد در طول دو روز سه وعده غذا به صورت ... ادامه مطلب »

الکل و احکام آن بر مبنای استفتائات مقام معظم رهبری

📚📚📚📚#احکام #مسکرات 💠سوال۳۰۵: آیا استفاده از الکل سفید برای ضد عفونی کردن دست و لوازم پزشکی مثل دماسنج و غیر آن به خاطر استفاده از آن ها در امور پزشکی و درمان توسط پزشک یا تیم پزشکی جایز است؟ الکل سفید همان الکل پزشکی است که قابل نوشیدن هم هست، آیا نماز خواندن با لباسی که یک یا چند قطره ... ادامه مطلب »

وسواس و وسواسگری و پاسخ سوال بر مبنای استفتائات مقام معظم رهبری

📚📚📚📚 وسواس و وسواسی #احکام #وسوسه و درمان آن 💠سوال ۳۱۲: زنی هستم با تحصیلات عالی و دارای چندین فرزند، مشکلی که از آن رنج می برم مسأله طهارت است. چون در خانواده ای متدین بزرگ شده ام، می خواهم همه تعالیم اسلامی را مراعات کنم. به علت داشتن فرزندان کوچک، همیشه با مسائل بول و غائط سر و کار ... ادامه مطلب »