آخرین مطلب

بیماری های خاص مردان

ارتباط جنسی شرعی و یا … از طریق مقعد و عوارض بسیار شدید برای مقعد زن و آلت تناسلی مرد

⛔️⛔️⛔️رابطه مقعدی ظلمی بزرگ برای زنان و تولید بیماریهای سخت درزنان و حتی درآلت تناسلی مردان بحث امروزمون این موضوعه👇👇رابطه مقعدی باشه یا نباشه⁉️این ارتباط ممکنه که در افرادی که روابط نامتعارف دارند🙈 به دلیل ترس از بارداری و یا پارگی پرده بکارت و همینطور در زوج هایی که در دوران عقد بستگی به سر می برند بیشتر دیده بشهاما ... ادامه مطلب »

آلت تناسلی کوچولو در مردان و علل یابی بر مبنای طب سنتی

☎️☎️☎️📞📞📞پرسشسوالات زیادی از خانواده ها مبنی برعلل کوچک شدن آلت تناسلی همسرشان بصورت تدریجی یا ناگهانی مطرح میشود و این پدیده تلخ هرروز گسترش یافته و تا مرزدادگاه خانواده کشانیده شده است علت این نقیصه را بر مبنای طب سنتی پرسش میکنند 💊پاسخ۱- پاسخ هرفرد متناسب با سن و وزن و مزاج و شرح بالینی بیماربایدداده شود پس راهکارهای تقویت ... ادامه مطلب »

سفت کردن پستان های شل و افتاده بر مبنای طب سنتی

سفت کردن سینه با نسخه طب سنتی👇✍️ژل آلوئه ورا را بر روی سینه به آرامی ماساژ با حرکت دایره ای به مدت ۱۰ دقیقه انجام دهید.و سپس آن را با آب گرم بشوئید. 🌀این درمان ۴ یا ۵ بار در هفته تا بدست آوردن نتیجه انجام دهید.✍🏻همچنین می توانید ترکیبی از ۱ قاشق غذا خوری ژل آلوئه ورا وسس مایونز ... ادامه مطلب »

پرولاکتین زنان و مردان و علل یابی و راهکارهای طب سنتی و فوری آزمایش بدهید

فوری آزمایش بده📚📚📚💊💊💊ضرورت تست پرولاکتین خون دختران و زنان برای عِلائم زیر :::۱- اختلال شدید درپریودی و پی درپی لک بینی۲- ترشحات سفید و شیری واژینال در ایام غیر قاعدگی بابوی مشمئزکننده۳- نابینایی چشم حتی برای چندثانیه و ستاره ریزی دردید چشم و تیرگی بسیارزیادزیر چشم۴- دردسر درناحیه تاج سر و پشت سر۵- لرزش دستان۶- ادعای موهن جن دیدن و ... ادامه مطلب »

خودارضایی ( بازی با آلت تناسلی و یا استمنا ) و عوارض آن

🔆💠🔅💠﷽💠🔅🔥خودارضایی🔥 ✍️عوارض خود ارضایی در زنان ومردان پزشکان حساب کردند انرژی ای که فرد در یک بار خودارضایی مصرف می کند ۳۰ برابر انرژی ای است که در یک بار ارتباط با همسر مصرف می کند، برای درک بهتر می توان این مثال را مطرح کرد که اگر یک نفر ۳ بار در هفته خودارضایی کند درست مانند این است ... ادامه مطلب »

پاکسازی بدن بر مبنای طب سنتی

پاک سازی بدن(http://eitaa.com/joinchat/2735603717Ca179ab5e3b)1️⃣پف‌آلودگی زیر چشمها و ورم دست و پا۲️⃣ احساس خستگی، و کوفتگی عضلات بدون کار سخت و علت مشخص۳️⃣ احساس سنگینی در بدن (حتی بدون اضافه وزن)، و کندی در حرکت۴️⃣ خوابهای مشوش، و گاهی بختک۵️⃣ کدر و تیره شدن رنگ چهره 👆اگر از این نشانه‌ها رنج می‌برید ممکن است دچار انباشتگی از مواد زائد باشید. ✅در این ... ادامه مطلب »

تغذیه های مفید و یا مضر برای مزاج سواوی یا غلبه خلط سواوی یا مزاج صفراوی و یا غلبه خلط صفراوی و نیزغذاهای غلیظ و بد هضم:بر مبنای طب سنتی

🌓غذاهای مضر در بیماران با غلبه سودا:.فریز شده‌ها – غذاهای بیات- پنیر-کشک- آب یخ- چای- قهوه- ماهی- گوشت گاو و شتر و شترمرغ- عسل و خرمای زیاد – سیر و پیاز (فقط پخته با حجم کم مجاز است)- کلم شاهی تره- ادویه‌جات-زنجبیل و فلفل- کرفس و ترخون و نعنا- میوه ترش- سرکه و ترشیها- شوری- گوجه- بادمجان- عدس- باقلا- فست ... ادامه مطلب »

نعوظ و راههای درمانی بر مبنای طب سنتی

🔆💠🔅💠﷽💠🔅 🔴 علت و درمان #عدم_نعوظ ✍️ نعوظ ناشی از تولید بادی است که بر اثر تصرف #حرارت ضعیف بر #رطوبت غلیظ پدید آمده است. بنابراین کسانی که دچار مشکل عدم نعوظ هستند، باید غذاهایی مصرف کنند که تولید کننده باد هستند، مانند #نخود و #لوبیا. 🔶 درمان موردی که توسط حکما توصیه شده است، خوردن نخود خیسانده شده به ... ادامه مطلب »

تیرگی روی واژینال زنان و یا زیربغل و راهکارهای طب سنتی

🗣سوال برای رفع تیرگی روی رحم یا سیاهی واژینال و زیربغل برمبنای طب سنتی چه باید کرد📚پاسخ 🔽دقت کن این تیرگی مربوط به غلظت خون در مثانه و کشاله رانها و عفونتها و عدم رعایت قواعد شتشوی رحم درپریودی ( یعنی حداقل سه روز اول شتشو واژن برمبنای طب سنتی ممنوع )است پس 🔽دمنوش گل بابونه ازنوع شیرازی هرروز مثل ... ادامه مطلب »

مضرات نشستن روی چمن برای زنان و یا مردان

🔆💠🔅💠﷽💠🔅🔴 چمن غذا نیست ✍️ یک محقق آمریکایی تحقیقی را با عنوان #چمنغذانیست انجام داد و در این تحقیق نشان داد که در آمریکا برای یک هفته آبیاری ۲۳ میلیون هکتار چمن، ۲۷۰ میلیارد گالن آب نیاز است، در حالی که این میزان آب برای ۸۰ میلیون هکتار #سبزیجات و #محصولات_ارگانیک در طول تابستان کافی است. گیاهی که به عنوان ... ادامه مطلب »