آخرین مطلب

بیماری های خاص مردان

جراحی مکرر و مضراتش بر بدن یا تولید رشد غلبه خلط بلغم

⛔️⛔️🔕🔕🔕اعمال جراحی و غلبه بلغم : اعمال جراحی متعدد بعلت طبیعت داروهای بیهوشی، خونریزی و ضعف .. که بعد از عمل ایجاد می شود باعث غلبه بلغم می شود و هر چه تعداد عملها بیشتر باشد این غلبه بیشتر دیده می شود. بخصوص در خانمها و افراد مسن و افراد ضعیف. در خانمها سزارین باعث غلبه بلغم در آنها شده ... ادامه مطلب »

ریش مردان و علل سفیدی زودرس

پرسش چراریش مردان نسل حاضر زودتر سفیدمیشود؟ولی نسل قبلی اینطورنبود چندعلت دارد ازمهمترین علتهای آن رفتن به دندان پزشکی هاست دندان پزشکان وقتی داروی بی حسی تزریق می کنندباعث سردی صورت می شودوپیازموی صورت روبه سردمزاجی می رود وسفیدی مونشانه غلبه سردی است خوب طب سنتی چه راهکاری داردتا دراین شرایط اوضاع تغییرکند آمپول بی حسی مزاج سرد وتر داردپس ... ادامه مطلب »

آیا میدانید یکی از علل مهم سفیدی محاسن در آقایان عفونت دهان ودندان میباشد‼️⁉️

👈آیا میدانید یکی از علل مهم سفیدی محاسن در آقایان عفونت دهان ودندان میباشد‼️⁉️ 👇🏻👇🏻👇🏻 🔸تجمع و ازدیاد عفونت در دهان,لثه و دندان موجب سردی و افزایش اخلاط مضر و غلیظ و در نتیجه موجب کاهش خون ،حرارت و اکسیژن به پیازچه های مو و در نتیجه سفیدی زودرس موهای ناحیه صورت ومحاسن میگردد. ⬅️یک داروی ساده برای از بین ... ادامه مطلب »

پروستات درمانی بر مبنای طب سنتی

💊#پروستات_بزرگ ✅برای کسانی که پروستات آنها بزرگ شده و سرد مزاج هستند چه راه کارهایی دارید؟ موارد زیر را ۱۲۰ روز رعایت کنید: الف) از ترکیب (۳ واحدعسل + ۱ واحد سیاه دانه نیم کوب) هر ۸ ساعت یک قاشق مرباخوری میل شود. ب) روغن کدو شبی یک قاشق مرباخوری میل شود. ج) بادکش زیرشکم یک شب در میان ۲۱ ... ادامه مطلب »

علل و اسباب ضعف نیروی جنسی مردان از نگاه طب سنتی ایران

💊💊علل و اسباب ضعف نیروی جنسی مردان از نگاه طب سنتی ایران کم بودن حجم مایع منی در دیدگاه طب سنتی ایران کم بودن حجم مایع منی به عنوان یک عامل ضعف نیروی جنسی شناخته شده است که دلایل آن خود در دو دسته کلی قرار گرفته و هر کدام علائم و توصیه های غذایی مربوط به خود را دارند. ... ادامه مطلب »

مشکل انزال زودس، یک کابوس آزاردهنده بر مبنای طب سنتی

💊💊💊مشکل انزال زودس، یک کابوس آزاردهنده مشکل انزال زودرس، برای بسیاری از مردان، یک کابوس آزاردهنده است. گفته می شود که تقریبا از هر سه مرد، یکی دچار انزال زودرس است. انزال زودرس می‌تواند ضمن ایجاد مشکلات زیاد در روابط زناشویی، تبعات اجتماعی و خانوادگی شدیدی نیز داشته باشد. زودانزالی از مهم ترین علل سردی روابط زوجین است و گاهی ... ادامه مطلب »

خوراکیهای مضر مردان

‍ ‍ 👈خوراکیهای_مضر_مردان 🔻گوشت فراوری شده👈آسیب به پروستات 🔻نوشیدنی انرژی زا👈رسوب مواد سمی مثانه 🔻لبنیات پرچرب👈سرطان پروستات اختلالات جنسی 🔻چربی اشباع👈بیماری قلبی اختلالات جنسی 💠موسسه پرتوسبزهستی-استادطالقانی @partosabzehasti نشردهید ادامه مطلب »

نمک دریا درمانی برای بیماران بلغمی و یا غلبه خلط بلغم درمفاصل و کیست پستان و پشت درد هافقط برمبنای طب سنتی

📚📚📚نمک دریا درمانی برای بیماران بلغمی و یا غلبه خلط بلغم درمفاصل و کیست پستان و پشت درد هافقط برمبنای طب سنتی ۱– برای کیست بلغمی پستان زنان و دختران : حدود یک کیلو نمک دریا را داغ کرده و دریک کیسه قرارداده ودربش بسته و روزی چندباردرازکشیده و برروی پستان و یا سینه به مدت یک ساعت گذاشته شود ... ادامه مطلب »

مودارکردن صورت آقایان بر مبنای طب سنتی بر اساس گام به گام

پر پشت شدن و رویش موی صورت آقایان ♻️ پر پشت شدن #موی_صورت در آقایان یکی از سوالات پر تکرار خصوصا در نوجوان هاست. 💠 یکی از عوامل رویش مو سوداست لذا مواردی که سودای صافی ایجاد می‌کند باید مصرف شود همچون: ۱- سویق عدس ۲- زدن روغن بنفشه پایه زیتون به صورت ۳- روغن #فندق ۴- سرمه اثمد را ... ادامه مطلب »

گوشی همراه یعنی عقیمی

⛔️⛔️⛔️⚠️ آقــایان و خانمها تلفن همراه را در جیب خود قرار ندهند. ✍️نتایج تحقیقات نشان میدهد مردانی که گوشی تلفن همراه خود را در جیب شلوارشان قرار میدهند دچار « عـقیمی مــوقت » خواهند شد. @soroshesalamati ادامه مطلب »