آخرین مطلب

متفرقه

انرژی منفی و راهکارهای طب سنتی و اسلامی

🔴 دفع انرژی‌های منفی ♻️ برای دفع انرژی‌های منفی در فضای امواجی کنونی و شیطنت دشمنان با استفاده از ابزارهای الکترونیکی، با داشتن نگرش توحیدی و اینکه تنها موثر در عالم وجود خداوند متعال است (لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم)، با رعایت تقوا و راهکارهای زیر می توان تاثیر این امور را رفع و دفع کرد: 🔹 ... ادامه مطلب »

راهکارهای ضد افسردگی خانواده مردگان و یا تقویت قلب و ضد استرس آنها بر مبنای طب سنتی

🗣🗣🗣سوالخانواده متوفی درفراغ عزیزشان خیلی بیتابی دارند ازمنظرطب سنتی چکار کنیم که اول قوت قلب شود ودرثانی افسردگی یواش یواش کاهش یابد📚پاسخسلام۱- شربت گلاب بابیدمشک با اندکی زعفران بعنوان قوت قلب درسرسفره همه میل کنند۲- عرق بهارنارنج با عرق بادرنجبویه با هم مخلوط درطول روز صبح و شب یک لیوان درآرام بخشی و خواب آوری سیستم عصبی عجیب است۳- شربت ... ادامه مطلب »

دستورالعمل عارف بهاالدینی ره برای حل مشکلات با قربانی کردن و خواندن حدیث کسا و صلوات فرستادن

☘️ آیت الله بهاءالدینی(ره) :🌷 سه چیز برای حل معضلات و گرفتاری ها خیلی موثر است : ۱️⃣ قربانی کردن۲️⃣ خواندن حدیث کساء۳️⃣ صلوات فرستادن . ┈┄┅═✾•••✾═┅┄┈📿 به کانال ذکرهای شگفت عارفان بپیوندید⇩⇩⇩🆔 @zekrhay_shegeft_arefan┈┄┅═✾•••✾═┅┄┈ ادامه مطلب »

🔰عوارض زیاده‌روی در استفاده از قرص‌های جوشان

🔰عوارض زیاده‌روی در استفاده از قرص‌های جوشان !❌ ▫️افزایش فشارخون با مصرف بیش از حد قرص‌های جوشان: مصرف زیاد قرص‌های جوشان به دلیل نمک صنعتی موجود در آن‌ها که برای حل کردن قرص در آب مورد استفاده قرار می‌گیرد، مصرف فشارخون را بالا برده و احتمال سکته‌های قلبی و مغزی را نیز افزایش می‌دهد. همچنین مصرف این قرص‌ها برای زنان ... ادامه مطلب »

رنگ لباس و روش سلامتی با رنگ

🔺ارتباط رنگ لباس و سلامتی◽️#رنگسفید، #بهترین رنگ لباس است. 🔸رنگهای #قرمز و زرد #گرم هستند و انرژی را افزایش میدهند 🔹رنگهای #آبی و #سبز و #خاکی، 🔚#سرد و #آرامبخش هستند و شاید به همین علت است که خداوند متعال برای آرامش بندگان از این سه رنگ در طبیعت بیشتر استفاده نموده تا بشر و موجودات زودتر آرام شوند و خستگی ... ادامه مطلب »

آیه درامان ماندن از زلزله

🛑 آیه در پناه ماندن از زلزله 🔹إنَّ اللَّهَ یُمْسِکُ السَّماواتِ وَ الْأَرْضَ أَنْ تَزُولا وَ لَئِنْ زالَتا إِنْ أَمْسَکَهُما مِنْ أَحَدٍ مِنْ بَعْدِهِ إِنَّهُ کانَ حَلِیماً غَفُوراً 🔹همانا خداوند آسمان‏ها و زمین را از زوال «و سقوط و خروج از مدار» نگاه می‌دارد، و اگر زوال پذیرند «و از مدار خارج شوند» احدى جز او نمی‌‏تواند آنها را نگاه ... ادامه مطلب »

سازمان های یهودی مخفی در ایران

🔴 نمونه‌ای از هزاران یهودی مخفی ایرانی! ⭕️ «حسن جلالی عزیزیان» نویسنده‌ای است که در حوزه‌های مختلف اجتماعی، تاریخی، دفاع مقدس، مذهبی، سیاسی و… آثاری از خود به‌جای گذاشته است! اجازه دهید فقط عناوین برخی از کتب و مقالات ایشان را با هم مرور کنیم: بله تنوع موضوعات قدری عجیب است اما عجیب‌تر این‌که نام‌برده به یک‌باره به سوئد می‌رود ... ادامه مطلب »

گربه خانگی و حکم فقهی برای نگهداری در منزل

💠پرسش : من #گربه_خانگی دارم که کاملا واکسینه شده خواستم حکم موی گربه روی لباس رو برای نماز بدونم؟مرجع آیت الله خامنه ای ✍️ پاسخ :طبق نظر آیت الله خامنه ای : موی گربه روی لباس نمازگزار موجب #باطل شدن نماز می شود. بنابراین اگر یقین به وجود موی گربه روی لباس داشته باشید باید مو را جمع کنید و ... ادامه مطلب »

آمپول نوروبیون و مضراتش برای نارسایی کبد

عوارض مصرف خود سرانه آمپول نوروبیونعضو انجمن متخصصان زنان و زایمان ایران گفت: مصرف آمپول نوروبیون که طی سالهای اخیر رواج غیرقابل تصوری پیدا کرده می‌تواند به عارضه کبد چرب غیرالکلی و در نهایت نارسایی کبدی منجر شود.https://jahansanatnews.ir/382855-%d8%b9%d9%88%d8%a7%d8%b1%d8%b6-%d8%a2%d9%85%d9%be%d9%88%d9%84-%d9%86%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%a8%db%8c%d9%88%d9%86-%d8%a8%db%8c%d9%87%d8%b4%d9%85%d9%87%d8%b1/ ادامه مطلب »

دعای جوشن صغیر داروی کمک به رزمندگان

[ Photo ]🔴دعای جـوشـن صغیربــخـوانـنـد ➖هـمـه هـم‌صـدا بـا رزمـنـدگـان ومـردم غـزّه دعـای جـوشـن صـغـیـر بـخـوانـنـد. ▪️توصیه رهبر انقلاب به رزمندگان حزب‌الله از قول حاج قاسم 👇👇👇 ➖در جنگ ۳۳ روزه در ملاقات با حضرت آقا، مشکلات موجود مطرخ می‌شود اما ایشان با اطمینان می‌گویند در جنگ پیروز می‌شوید و برای این منظور دستور معنوی‌ای ارائه می‌کنند تا به‌وسیله آن دل ... ادامه مطلب »