آخرین مطلب

متفرقه

اجنه و شیاطین در خانه ای که قرآن خوانده نمیشه حضور دارند

☀️امام صادق علیه السلام :خانه اى که در آن #قرآن خوانده نمى شود و از خدا یاد نمى گردد، سه گرفتاری در آن خانه بوجود می آید: ۱-برکتش کم شده،۲- فرشتگان آن را ترک مى کنند ۳- و شیاطین در آن حضور مى یابند.(مجادلات و اختلافها را شیاطین در خانه ها ایجاد میکنند) 📚اصول کافى، ج ۲، ص ۴۹۹، ح۱ ... ادامه مطلب »

موبایل بازی و مرگ خاموش اطفال

⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️مرگ آرام مغزی کودکان با موبایل بافت مغزی کودکان به خاطر داشتن رطوبت بیشتر یک رسانای عالی برای اشعه تلفن همراه بوده و به نسبت مغز افراد بزرگسال در مواجهه با این اشعه بسیار گرمتر میشود . این تئوری اخیرا همراه شده است با یک مطالعه در کشور نیوزلند. نزدیک به ۳ هزار کودک در سال در ایالات متحده با ... ادامه مطلب »

ادویه جات گیاهی در جهیزیه عروس

📚📚💊💊🌹🌹بعضی از مادران بسیارخوش ذوق دربعضی از استانها دربین جهیزیه دخترشان اقدام به گذاشتن بسته داروهای گیاهی اورژانسی بسیارزیبا درراستای بیماری برای عروس شان میگذارند و این اقدام بسیارستودنی است👇داروهای گیاهی بنامکیسه های مفشو عبارتند از👇گل گاوزبانآویشنمی تخم (تخم شوید)خاکشیرآلالهبومادرانگشنیزبابونهختمیبادیون (رازیانه)کلپورهدوای سرماخوردگیکسرکگل زوفاگل خشت (گل رنگی)سیاه دانههل بادهل سبز ادامه مطلب »

مضرات سرامیک برای بدن

⛔️⛔️⛔️🔹از نشستن و راه رفتن با پای برهنه روی سرامیک جداً خودداری کنید و مراقب باشید، کودکانتان که چهار دست و پا حرکت را آغاز کرده اند روی سرامیک سرد قرار نگیرند چون اثرات بسیار بدی در رشد اندام ها و مفاصلشان دارد. 🔸 اگر منزلتان سرامیک است، می توانید در فصل سرما، جوراب نخی، پنبه ای یا پشمی پا ... ادامه مطلب »

تاثیرات بیداری برای نماز شب و سحرگاه:

🔴 تاثیرات بیداری برای نماز شب و سحرگاه: ♻️ بر طبق تحقیقات دکتر مدحت الشامی #پزشک_مصری میزان ترشح ملاتونین در شب و سحر نیاز به هیچ دارویی ندارد به جز انجام عبادات و نیایش و دوری از گناهان که باعث آرامش روحی و روانی می‌شود که به تبع آن تاثیرات مثبت بر جسم و روان را شامل می‌شود بیشترین حالت ... ادامه مطلب »

خشم و طبع آن

⚛️ #خشم⚛️ ✴️⇦•هیچ میدونستی طبع خشم😡گرم خشک است 🔘✍️به خاطر همین که میگن هنگام خشم یک لیوان آب خنک بخور💦💧 ⚜️چون طبع آب سرد و تر استو گرم و خشک از بین میبرد@soroshesalamati ادامه مطلب »

صدقه ماهانه حتی ۱۰۰۰ تومان در گروه نحل در دفع بلایا

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️📞📞📞📞برای دفع بلای کرونا از خودتان 🌹بسم الله…🌹 ❌⭕️ با هر توان مالی ⭕️❌ ☘️ذبح قربانی و تقسیم بین نیازمندان جهت دفع بلایا و بیماری ها☘️ 🤝 راه های مشارکت : ۱- از طریق اپلیکیشن نحل📥 (دانلود از طریق farsi-nahl.blog.ir) ۲- واریز به شماره کارت💳 ۶۰۳۷۹۹۷۷۵۰۰۰۱۱۱۸ (به نام گروه نحل) 📩 جهت عضویت در طرح های خیریه گروه نحل، (با ... ادامه مطلب »

نماز صبح و تحلیل آن برای سلامتی بدن

🍂 دلیل”تاکید بر نماز صبح” ازلحاظ علمی🍂 با خواب غلظت خون بالا میرودوهرچه به صبح نزدیک میشویمخون غلیظ تر میشود.و درست لحظات نزدیک شدنبه اذان به حد اعلا می رسد.بهمین خاطر است کهاکثر سکته ها سحر اتفاق میفتد…کسانی که بیدار میشوندبا وضو گرفتن قدری خون تنظیم میشودو با خواندن نماز ، بدن کاملا بالانس شدهو به حالت نرمال باز میگردد…و ... ادامه مطلب »

گوشی تلفن همراه و مضراتش برای دانش آموزان بر مبنای طب سنتی

⛔️⛔️⛔️⛔️موضوع خلوت دانش آموزان با گوشی تلفن همراه به بهانه درس خواندن و ازطرفی ورود به سایتهای مستهجن و فراگیری خودارضایی و بازی با دستگاه تناسلی‼️درماههای اخیر دهها گزارش بالینی از والدین درباره خطای جنسی فرزندان نوجوان خود ( دختریا پسر ) دریافت شده است و پی درپی خواستارارائه راهکاربوده اند📚📚🔕اکنون برای مقابله و کاهش این حفره اخلاقی درهرخانه و ... ادامه مطلب »

وضو سازی با آب سرد بر مبنای طب اسلامی

چرا میگن آب گرم در وضو کراهت داره و وضو با آب سرد بهتر از آب گرم است؟؟؟ زیرا میکروب هایی که بر اعضاء وضو قرار دارند و ممکن است نفوذ جلدی پیدا کرده و وارد بدن شوند، فرمانهای آب سرد آنها را نابود می‌سازد و هر چه آب سردتر باشد اکسیژن آن بیشتر و فعالیت میکروب کشی آن زیادتر ... ادامه مطلب »