آخرین مطلب

گوارش

معده خالی و مضرات خوردن بعضی از اقلام

این کارها را با معده خالی انجام ندهید ! -خوردن مسکن: خونریزی گوارشی-جویدن آدامس: گاستریت «ورم معده»-خوردن قهوه: سوزش معده-آب مرکبات: آسیب جدی به معده-خوابیدن: اختلال خواب-ورزش: تضعیف ماهیچه ها 〰️〰️〰️https://eitaa.com/Yuzarsif313Hakim ادامه مطلب »

قرص برنج و مسمومیت آن

در زمان #مسمومیت با #قرص_برنج چکار کنیم؟ در ابتدا باید بدانید که به هیچ وجه نباید به فرد مسموم آب خورانده شود ؛ خوردن آب روند تولید گاز و مسمومیت قرص برنج را افزایش داده و فسفین اثرات مرگ آور دارد. بهترین اقدام در موقع برخورد با فردی که اقدام به خوردن قرص برنج کرده، خوراندن روغن غیر قابل جذب ... ادامه مطلب »

ورم معده یا ورم روده و یا زخم گوارش و راهکاردرمانی مرحوم دکتر احمدیه

🔴 نسخه ای جالب از مرحوم دکتر عبدالله احمدیه ♻️ قدما براى التیام و اصلاح #زخم_معده و روده، لعاب ریشه و گل خطمى و گل پنیرک را بسیار ستوده و سفارش کرده ‏اند.نگارنده نیز بارها آن را آزمایش نموده و همواره نتایج رضایت‏بخش از آن به دست آورده‏ام: روشى که اینجانب بدان دست یافتم اینست که هر صبح مقدار ۱۰ ... ادامه مطلب »

ورم معده زنان باردار و راهکار طب سنتی

ورم معده زن_حامله 🔵👈کباب چنجه, بخورید،برنج، را با شوید، یازیره بپزید، ماهیچه دمپختی شود، بخورید، خرما ارده،شیره، غذای چرب نخورید🔴👈۱قاشق چ، گز خوانساری، را در ۱استکان آبجوش حل کنید، صاف کنید، قبل از هر وعده غذایی، بخورید، 👈بعد از هر وعده غذایی، ۱قاشق چ، پودر معده بخورید، گز علفی کوبیده+ ۱قاشق پودر تخم شوید+۱استکان آبجوش مخلوط کنید، بعد از غذا ... ادامه مطلب »

لاغرسازی باروغن بادام یا روغن نعناع به کل بدن و بالاخص برروی شکم بر مبنای طب سنتی

لاغری با روغن 🔹از زبان استاد حکیم خیراندیش روغن بادام شیرین با اسانس نعناع، چربی های سطحی را بدون عارضه آب میکند و شخص به تدریج لاغر و لاغرتر می شود، اگر همین ماساژ همراه با ویبراتور باشد بهتر است، و اگر نبود همان روغن مالی ذوبش میکند،عامل چاقی خونرسانی محیطی است اگر ما بخواهیم یک بازویی را لاغر بکنیم ... ادامه مطلب »

سالمسازی معده بر مبنای طب سنتی

🔆💠🔅💠﷽💠🔅🔴 معده با مزاج‌های مختلف چطور فعالیت می‌کند؟ ✍️ معده‌ی گرم: هضم غذا در معدهٔ گرم زیاد است و غذاهایی که در دیگر معده‌ها دیر هضم می‌شود در معدهٔ گرم زود هضم می‌شود و غذاهایی که در معده‌هاى دیگر زود هضم می‌شود در این معده می‌سوزد و دردناک می‌شود و موجب سر درد می‌شود معده‌ی سرد: میل به خوردن غذا ... ادامه مطلب »

دلپیچه صفراوی و راهکار طب سنتی

📚📚کسانیکه دلپیچه داشته و دفع کف آلود ( مدفوع و یا ادرار کف آلود) دارند ، بدلیل افزایش صفرا مبتلا میشوند 🍯🍋ترکیب آب لیمو ترش و آب خنک و کمی عسل به برطرف شدن دلپیچه آنها کمک خواهد کرد.🌿 @TebbolAeme 🌿.. ادامه مطلب »