آخرین خبرها

گوارش

عطش درمانی بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊💊💠 رفع عطش با #آلو : 🔰در هوای گرم برای این که آب بدن تأمین شود، انسان گرمازده نشود و یا عطش کاذب او برطرف شود باید : ◻️یک بطری آب خانواده ◼️۱۴ عدد آلو بخارا در بطری بریزید ◻️آب نصف لیموترش شیرازی بریزید ◼️ یک قاشق غذاخوری خاکشیر شسته بریزید ◻️شب تا صبح در یخچال نگه دارید، بعد استفاده ... ادامه مطلب »

کبد چرب و اختلال معده بر مبنای طب سنتی

🍃🌹﷽🌹🍃 #کبد_چرب اگر #معده دچار #سردی یا #رطوبت باشد ، مواد غذایی در اثر #هضم_ناقص_معدی به صورت غلیظ و خام وارد #کبد می شوند، و به تدریج در بافت کبد انباشته شده و موجب راه بندان در مجاری آن می شوند. در این صورت حتی با وجود #گرمی_مزاج_ذاتی_کبد، به تدریج، #کبد_چرب پدید می آید. بنابراین هرگونه نشانه ای از مشکلات ... ادامه مطلب »

چاقی و معیار آن بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊چاقی ملاک تشخیص چاقی اندازه گیری مچ دست است که اگر مچ کوچک بود و تن چاق بود شخص اضافه وزن دارد که باید ناهار را از وعده های غذایی اش حذف کند استاد حکیم خیراندیش @soroshesalamati ادامه مطلب »

مزاج شناسی بدن و آیا بدن ما سرد است یا گرم

💊💊💊💊💊💊📚📚📚📚 عده ای نمیدانند که سرد مزاج هستند یا گرم مزاج حکیم خیراندیش : امروزه اکثر افراد در زندگی خود ، بدبین و تندخو و افسرده شده و یا درنهایت اینکه از زندگی خودشان لذت نمیبرند و همیشه درحال گفتگو و مشاجره های لفظی الکی هستند خوب دقت کنید تمام رفتار و کردار امروزه ما حاصل تمام غذاهای سردی است ... ادامه مطلب »

چربی موضعی و یا چربی شکم و روش آب کردن آن بر مبنای طب سنتی

📚📚📚💊💊💊 ✅ یک ترکیب جادویی برای آب کردن چربی های موضعی و شکم 👈 روغن بادام شیرین + اسانس نعناع (۱۴ تا ۲۱ قطره اسانس نعناع در ۶۰ سی سی روغن بادام شیرین) چربی های سطحی را بدون عارضه ذوب می کند و شخص به تدریج لاغر و لاغر تر می شود. 👈 اگر ماساژ همراه ویبراتور باشد بهتر است ... ادامه مطلب »

صدا و قارقور شکم و راهکارها بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊📚📚📚درمان صدای شکم و قار و قور شکم زیره سبز زیره سیاه و بادیان رومی (انیسون) تخم شوید بادیان سبز به نسبت مساوی مخلوط شود و از این مخلوط یک قاشق مرباخوری به همراه ناهار و شام خورده شود. @drkhodadadii ادامه مطلب »

انگل گوارشی و درمانش بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊💊💊💊: انگل گوارشی و علایم آن درمان های ساده و عملی انگلهای گوارشی علایم و نشانه هایی که می توانند دلالت بر وجود انگل های گوارشی کنند: – آبریزش از دهان به ویژه به هنگام خواب. – لب های بیمار در شب ها، تر و رطوبتی و در روزها خشک است؛ به نحوی که بیمار ممکن است با زبان خود ... ادامه مطلب »

گوارش و تنظیم آن بر مبنای طب سنتی

#ترشی معده و #استرس و #عصبانیت ⬅سوال: من مشکل ترشی معده و موی زاید که فکر کنم به خاطر سودایی بودن زیاد خونم باشه چون وقتی رفتم حجامت بهم اینو گفتن و اینکه جوش هم رو صورتم و کتف و کمر میزنه پوستم چربه ولی خشکه ،رنگ پوستم زرد هست و همیشه حس کسلی و استرس و زود عصبانی میشم ... ادامه مطلب »

تهوع و راهکار درمانی بر مبنای طب سنتی

📚📚📚📚💊💊💊درمان حالت تهوع بیمارانی که استفراغ شدید دارند و هیچ غذایی حتی آب را نمیتوانند در معده خود نگهدارند. کافیست یک استکان دم کرده شوید را آهسته آهسته بنوشید و تاثیر آن را ببینید. @drkhodadadii ادامه مطلب »

دل پیچه و اسهال و راهکار درمانی بر مبنای طب سنتی

☎️☎️☎️☎️📞📞📞پرسش سلام استادشبتون بخیرمن امروزازصبح دل پیچه واسهال داشتم ازبعدازظهرحالت تهوع گرفتم وهمش زردآب بالا میوردم علتش چی میتونه باشه 📚📚💊💊🗣🗣پاسخ سلام غلبه خلط صفرا و خشکی روده دراسهال رخ داده است و ۱- برای اسهال کته ماست با نعنا دوغ با نعنا ۲- برای دل پیچه و تهوع به اندازه یک نخود پودرزنجبیل دریک لیوان عرق نعنا رقیق با ... ادامه مطلب »