آخرین خبرها

ورزش ها

ورزش در فصل پاییزی بر مبنای طب سنتی

🔴 #ورزش در #پاییز ♻️ بهترین زمان ورزش کردن، هنگامیست که دما در طول روز معتدل باشد. لذا در فصل پاییز بهتر است نزدیک ظهر، پس از هضم صبحانه و قبل از خوردن ناهار ورزش کنید. باید دقت کنید که ورزش موثر ورزشی است که سبب افزایش ضربان قلب و تواتر تنفس گردد و چهره را سرخ نماید. پس از ... ادامه مطلب »

ورزش و خاصیت آن برای گوارش

💊💊💊💊#آیا_میدانستید ✅ ورزش مزاج را گرم میکند. 🚴‍♀️ورزش روده‌ها را تحریک می‌کند تا ضایعات راحت‌تر در بدن جابجا شوند. ⛹️‍♂️برای حفظ عملکرد مناسب گوارش، ورزش منظم یک ضرورت است. 🌺 @drhasanati☘️ ادامه مطلب »

ورزش ریه و خاصیت آن بر مبنای طب سنتی

📚📚📚📚ورزش ریه (تنفس عمیق شکمی) کم کردن وزن حدود ۱تا ۷ کیلو و ۱ تا ۳ سایز رفع غلظت خون و تیرگی پوست رفع مشکلات ریه هماهنگی قلب و ریه و … مجرب المجربات کانال علمی آموزشی صیادی طب @sayaditeb ۱۳۹۶۰۶۰۱۲۳۵۶ ادامه مطلب »

ورزش درمانی بر مبنای طب سنتی

🔴 #ورزش_معتدل ورزشی است که : ۱. در آن قلب و ریه کمی فعال شوند. ۲. پوست چهره گلگون شود. ۳. تعریق ملایم صورت گیرد. ۴. احساس خستگی نکند. ♻️ حتما روزانه از انجام این نوع ورزش دریغ نفرمایید. عضویت در کانال👇 📡 @www_irismed_ir ادامه مطلب »

پیاده روی و قدم زدن با پای پیاده و خاصیت آن بر بدن بر مبنای طب سنتی

📚📚📚📚📚📚📚 🔶 قدم زدن با پای برهنه ‍ 🍃 قویترین انتى اکسیدان موجود در طبیعت دقیقا زیر پاتونه، فقط کافیه کفشاتونو در بیارید و قدم بزنید. 🍃 شاید واستون عجیب باشه که زمین داراى قدرت درمان باشه، اونم از قوى ترین نوعش که متاسفانه در این دنیاى مدرن امروزى این نوع درمان جایگاهى نداره و کمتر کسى را می بینید ... ادامه مطلب »

پیری و علل و عوامل آن بر مبنای طب سنتی

💊💊💛عادتهای #پیر کننده را بشناسیم 💎دیر #خوابیدن💎 💎کم تحرکی و #ورزش نکردن 💎تمایل به خوراکی های شیرین 💎#سیگار کشیدن💎 💎مالیدن #چشم💎 💎تغییر پی در پی #وزن💎 💎خوابیدن روی #شکم💎 💎کنترل نکردن #استرس💎 💎نداشتن برنامه غذایی سالم 💎نوشیدن ناکافی آب نسبت به نیاز بدنتان💎 💎خصومت و دشمنی💎 🌿 @TebbolAeme 🌿 ادامه مطلب »

پیاده روی دفع غلبه خلط بلغم از بدن و رفع چاقی بر مبنای طب سنتی

?پیاده روی=دفع سردی وافزایش گرمی بدن ✅✍پیاده روی که منجر به تعریق شود موجب تغییر بلغم به دم میشود. ✅✍آنچه که موجب تعریق بشود ضمن این که بلغم طبیعی را به دم تبدیل میکند ، از طریق مسامات(منافذ) پوستی بلغم زائد را هم دفع می کند.در چاقی های بلغمی ، پیاده روی درمانگر مفیدی خواهد بود. ??? @tebe_jame ?? ادامه مطلب »

ورزش آرام و معتدل بر مبنای طب سنتی

ورزش معتدل باید در حدی باشد که موجب سرخ شدن اندک پوست بدن و چهره، افزایش تعداد تنفس و تعریق ملایم شده ولی در فرد احساس ضعف یا درد عضلانی ایجاد نکند. ?جامعه دانشگاهی طب سنتی ایران? @persianmedicine ادامه مطلب »

پیاده روی ورزشی برای تقویت قلب وریه وکاهنده کلسترول ومانع پوکی استخوان وضد چربی

?باز هم فواید پیاده روی? ✅موجب سلامت قلب و ریه می شود ✅همچنین به کاهش کلسترول خون،کمک می کند ✅ جلوگیری از پوکی استخوان در افراد سالمند ✅آسان ترین ورزش برای کاهش وزن و چربی سوزی است ?? @tebe_jame ?? ادامه مطلب »