آخرین خبرها

قلب و خون

کم خونی و راهکاردرمانی با بادکش بر مبنای طب سنتی

💊💊💊درمان کم خونی بادکش( حجامت گرم و خشک) روی استخوانهای پهن بدن یک روش بسیار خوب در تحریک سلولهای مغز استخوان به خونسازی است. برای این کار، یک روز جلوی بدن(قسمت جلوی ران و روی استخوان جناغ سینه) و روز دیگر، قسمت عقب بدن(قسمت پشت ران، قسمت پشت ساق، روی کتف ها و به طور عرضی روی قسمت بالایی باسن) ... ادامه مطلب »

قند خون با سنبل الطیب و روش کاهندگی بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊کاهش قند خون با سنبل الطیب سنبل الطیب به جز این که باعث آرامش اعصاب می شود می تواند موجب کاهش قند خون در افراد مبتلا به دیابت استفاده شود و استرس را در این افراد کاهش می دهد @drkhodadadii ادامه مطلب »

دیابت درمانی بر مبنای طب سنتی

🔴 از مهمترین عوامل #درمان_دیابت، اصلاح خون موجود در #پانکراس است. ۱. پرهیز از مصرف نوشیدنی‌ها و خوردنی‌های سرد و یخ یا خیلی داغ. ۲. نان تولید شده با آرد #گندم_کامل و طبیعی را جایگزین نان صنعتی کردن👈#خیلی_مهم. ۳. خوردن زیاد روغن زیتون و عسل و شیره‌ انگور👈 بغیر از افراد #گرم‌مزاج. ۴. انجام #ورزش_روزانه متناسب با مزاج هر فرد. ... ادامه مطلب »

آهن خون و فولات و راهکارهای طب سنتی

‍ ✳️جایگزین آهن و فولات در طب سنتی ایران 🔵استادحمزه سام دلیری عضوانجمن علمی طب سنتی ایران 🔴خوراک پخته شده گردن گوسفند در شیرگاو هفته ای یک وعده 🔴عدس پلو با کشمش فراوان هفته ای یک وعده 🔴روزانه ۷عدد تمرهندی + ۲۱عددمویز + ۹عدد آلوخورشتی میل شود. 🔴رب انار میخوش یک قاشق غذاخوری + سرکه سیب ۱ قاشق غذاخوری +شیره ... ادامه مطلب »

روغن حیوانی برای بیماران قلبی بر مبنای طب سنتی

💊💊💊روغن‌های حیوانی بنزین سلولهای قلبی: هوالشافی سلول‌های عضله قلب، برخلاف سلولهای عضله اسکلتی، شامل واحدهای مجزای سلولی هستند و دارای یک هسته بزرگ می‌باشند و در داخل سیتوپلاسم خود حاوی تعداد بسیار فراوانی از میتوکندری ها هستند که برای فعالیت این سلولهای پرکار و خستگی ناپذیر، مادام العمر انرژی تهیه می‌نمایند. برای انقباض این عضلات یون کلسیم و برای انبساط ... ادامه مطلب »

بادکش درمانی بر مبنای طب سنتی

🌺🍃🌺🍃🌺🍃🌺🍃 🌺🍃بادکش درمانی را احیاء کنیم !!! 🍃بادکش برای کنترل مواد زائد پوستی و به جریان افتادن خون در بدن استفاده می‌شود. 🍃 یکی از علل درد و خستگی قسمت‌های مختلف بدن، تجمع بعضی مواد زائد سلولی در مویرگ‌های سطحی بدن است که معمولا با اختلال در خونرسانی موضعی همراه است. 🍃 بادکش با ایجاد خلاء، باعث انبساط عروق سطحی، ... ادامه مطلب »

غلظت خون و مشکلات قلبی و عروقی در قرینه چشم

💊💊💊♈️وجود حلقه سفید دور قرنیه چشم میتواند؛⇩‌‎ ⇩‌‎ ✔️⇦نشانه چربی خون بالا و مشکلات قلبی و عروقی باشد ✅لطفا برای عزیزانتان بفرستید @soroshesalamati ادامه مطلب »

لک خونی با نوشابه گاز دار برطرف کنیم ؟

#رفع_لک_خون ✍️ زمانی که لباستون خونی شد لکه رو با نوشابه بشورید لکه بدون ماندن اثری ازش بطور کامل ازبین خواهد رفت @soroshesalamati /////////////////////////////// آباز هم نوشابه گازدار رنگی میل میکنید ادامه مطلب »

قلب و آثارزیان بار حرارت آن بر بدن بر مبنای سنتی

💊💊💊💊💊✅در دیدگاه حکیمان، هریک از اعضای بدن از مزاج ویژه ای برخوردار است این مزاجِ عضوی بهترین وضعیت را برای عملکرد صحیح آن عضو در بدن فراهم می کند. ❤️مزاج قلب در حالت طبیعی گرم و خشک دانسته شده است، و البته مثل سایر اعضاء، این گرمی و خشکی در قیاس با پوست (به طور خاص پوست سر انگشتان) بیان ... ادامه مطلب »

حجامت و خواص آن بر کل بدن

💊💊💊💊روز ۲۱ شهریور روز مناسبی برای حجامت است. حجامت به سلامتی شما بسیار کمک می‌کند. 🌺🌺بخشی از فوایددرمانی حجامت🌺🌺 کمک به بهبود: ۱-سردردهای عصبی و میگرن ۲-جوش ها و لکه های صورت ۳-تقویت بینایی چشم ۴-فشار خون و رفع غلظت خون ۵-چربی، قند و اوره خون ۶-ترک اعتیاد و ترک سیگار ۷-بیماری های پوستی و خارش بدن ۸- پیشگیری ازسکته ... ادامه مطلب »