آخرین مطلب

قلب و خون

روش کاهش قندخون و یا افزایش قندخون بر مبنای طب سنتی با پیازو چای سیاه و کدوسبزو برنج

🌹🌹🌹روش های کاهش قندخون + یا افزایش قندخون به روش طب اسلامی و سنتی 📚🌀 باخوردن پیاز راهی ساده برای کاهش قندخون:🔹پیازسرشار از کروم می باشد. یک ماده معدنی که به سلولها در واکنش به انسولین، به همراه ویتامین C، فلاونوئید و کورسیتین کمک می کند و باعث کاهش قند خون میشود👌🏻📚نقش چای سیاه در کنترل قند خون ✨🟡 محققان ... ادامه مطلب »

📚عریانگری بدن از منظراسلامی و بروز تدریجی سیاتیک در ایستاده شلوار پوشیدن از منظرطب ایرانی

[۱] . گفتنى است که عرب‌ها زیر پیراهن بلند (دشداشه) پاجامه نمى‌پوشیدند. اکنون هم کم‌وبیش برخی عرب‌ها چنین مى‌کنند. روایت مزبور ناظر به پوشش پاجامه براى چنین کسانى است، زیرا در حرکات وحالات مختلف، ممکن است قسمت‌هایى از بدن انسان نمایان شود.[۲] . علل الشرایع، ج ۲، ص ۵۸۵، ح ۲۹؛ بحارالأنوار، ج ۱۲، ص ۷۷، ح ۳٫[۳] . السرائر، ... ادامه مطلب »

یخ خوری راهی برای شناخت کم خونی

⭕️راهی برای فهمیدن کم خونی 💥 اگر مرتب از جویدن یخ لذت می برید احتمالا به کم خونی مبتلا هستید ، یخ از محبوب ترین خوراکی های افراد مبتلا به کمبود آهن است !┅┅❅❈❅┅┅➥🏵 @TebeBooAli ادامه مطلب »

دیابت درمانی با خوردن بادمجان بر مبنای طب سنتی

🌹🌹🌹🌹📚📚📚بادمجان داروی خاص دیابتتوصیه مهم انجمن دیابت ملی امریکا در مصرف این صیفی برای مهار دائمی قند خون کسانی که از دیابت نوع ۲ رنج می برند، باید بادمجان را به وعده های غذایی روزانه خود اضافه کنند، چون این یک منبع عالی فیبر و کربوهیدرات قابل حل است که می تواند جذب گلوکز را محدود کند. انجمن دیابت ملی ... ادامه مطلب »

لرزش دست و تپش قلب و راهکارهای متنوع طب سنتی

🔰راه درمان لرزش دست و تپش قلب ✍️دکتر خیر اندیش:علل این بیماری را افزایش سودا معرفی می‌کنیماین‌ بیماران باید غذاهای گرم و تر میل کنندیک توصیه شدنی که بدون عوارض باشد که لازم برای این بیماری است عرق بهار نارنج + عسل و اگر در اختیارشان نیست جوشانده زعفران بخورند یا به همراه چایشان به همراه عسل یا نبات شیرین ... ادامه مطلب »

فشارخون بالا در افراد گرم مزاج بر مبنای طب سنتی

🔆💠🔅💠﷽💠🔅🔴 فشار خون بالا در افراد #گرم_مزاج ✍️ درباره فشار خون سه نکته را باید در نظر گرفت:۱قلب ۲حجم خون۳_ رسوباتی که در جداره عروق پدید آمده است. 🔹 وقتی که فرد گرم مزاج نمک، شیرینی یا گرمیجات مصرف می‌کند، هم ضربان قلب افزایش پیدا می‌کند و هم به واسطه مصرف نمک که در درجه ۳ گرم و خشک است، ... ادامه مطلب »

کم خونی و روشهای رفع کمخونی بر مبنای طب سنتی

اگر کم‌خونی منجر به ریزش ابرو شود، استفاده از مواد غذایی توصیه میشود 🔹 شیره انگور 🔸عصاره استخوان سردست گوسفند و… که کم‌خونی را برطرف می‌کنند، در کنترل ریزش ابرو مفیدند.┅┅❅❈❅┅┅➥🏵 @TebeBooAli ///////////////////////////////////////////// سلام علیکم📚برای رفع کمخونی ها۱-دیزی آبگوشت گوسفندی۲-عصاره گوشت گوسفندی و بلدرچین و یا گنجشک و کبوتر۳-فلافل اب دار یا نخودآب با اندکی گوشت۴-نخودچی و کشمش و بالاخص ... ادامه مطلب »

مضرات پوشیدن شلوارهای تنگ

❌👖خطرات پوشاندن #شلوار_جین در پسران !!! ✍️آیا میدانید فعالیت #هورمون‌های جنسی در دمای پایین تر از دمای بدن بیشتر است و فلسفه بیرون آفریده شدن بیضه که محل #تولیداسپرم و تزاید_نسل است، بخاطر قرار گرفتن در محیط خنک تر از بدن میباشد؟ 👈🏻مکانیسم طبیعی #فعالیتجنسی در مردان به صورتی است که در #هوایسرد با حالت انقباضی به بدن نزدیک تر ... ادامه مطلب »

روش بازکردن عروق قلب با معجون سیربا لیموترش تازه بر مبنای طب سنتی

📚📚📚📚📚📚🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🍋عصاره سیر و لیمو ترش؛ راهی برای باز کردن رگهای قلبرفع گرفتگی عروق✅ ۱ – طرز تهیه: تعداد ۳۰ حبه سیر را پوست گرفته همراه با ۵ عدد لیموترش بزرگ یا۱۵ عدد لیمو ترش کوچک که هسته های آنها را خارج کرده اید ولی پوست آنها را نگرفته اید؛ در مخلوط کن بریزید . پس از آن که همه محتویات ... ادامه مطلب »

لرزش دستها و یا طپش قلب بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊🔰راه درمان لرزش دست و تپش قلب ✍️دکتر خیر اندیش:علل این بیماری را افزایش سودا معرفی می‌کنیماین‌ بیماران باید غذاهای گرم و تر میل کنندیک توصیه شدنی که بدون عوارض باشد که لازم برای این بیماری است عرق بهار نارنج + عسل و اگر در اختیارشان نیست جوشانده زعفران بخورند یا به همراه چایشان به همراه عسل یا نبات شیرین ... ادامه مطلب »