آخرین مطلب

مغز و اعصاب

بختک شناسی یعنی چی فلج شدن بدن در خواب یعنی چه

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹کانال تجارب طب اسلامی و سنتی:📚📚📚واقعا بختک چیست یا کیست؟ در مورد بختک که نام علمی آن فلج خواب است، و در گویش‌های محلی به نام خفتک، خفتو، برفنجک، رفنجک، فرنجک، برغفج، برخفج، خفج، فرهانج، کرنجو، سکاچه و تپتپو نیز شناخته می‌شود؛ باورها و تفسیرهای مختلفی در فرهنگ‌ها و جوامع مختلف وجود دارد که در ادامه به برخی از آن‌ها ... ادامه مطلب »

بویایی و روش تغذیه برای تقویت بویایی بر مبنای طب سنتی

🌸🌼 تغذیه بویایی😌 ✍🏻 عطریات و بخورات، غذای مغز هستندبرای داشتن نشاط و آرامش باید مغز را گرم نگه داشت 🌼 زیادی و سنگینی خواب و عمده کند ذهنی‌ها و فراموشی‌ها ناشی از رطوبت و سردی زائد مغز است و علاج آن غذای گرم و استشمام عطریات گرم است 🌺 همچنین در بیماران افسرده و افراد مبتلا به آلزایمر حتماً ... ادامه مطلب »

بروزسکته مغزی و سکته قلبی در حمام و یا حین خروج از حمام

⛔️⛔️سکته مغزی معمولاً درحمام زیاداست. زیرا زمانی که شروع به حمام کردن می کنیم،به اشتباه ابتدا سر و موی خود را با آب داغ خیس می کنیم که اینکار به شدت خطرناک و کشنده است. بدیهی است اگر ابتدا بر سرخود آب داغ بریزید، خون به سرعت به سمت سربالا می رود و ممکن است رگ های مغزرا پاره کند.درنتیجه، ... ادامه مطلب »

تقویت مغز بر مبنای طب سنتی

📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚💊💊💊💊💊💊💊🔺🔺🔺💊🔺💊سلام علیکمتقویت ویژه مغزروش برمبنای طب سنتی است۱- ژل رویال زنبور عسل روزی نصف قاشق چایخوری ناشتا تا چهل روز۲- دود اسفند با کندر بصورت ترکیبی درمنزل۳- روغن سیاهدانه روزی یک قاشق به کل سر + بن سر مالیده و یکساعت تحمل کند و سپس بشورد البته اندکی گرگرفتگی به اورخ خواهد دادواگر سرش جوش زیادی زد تا چنددانه جوش ... ادامه مطلب »

محاسن و معایب معجون سیر برای سکته مغزی

🔹سیر و سکته 🔸 دکتر مجید انوشیروانی ❇️ خوردن سیر کوبیده‌شده (نه سالم) برای پیشگیری از سکته‌ مغزی ایسکمیک (سکته‌ای که بدنبال گیر کردن لخته در سرخرگ‌های مغز روی می‌دهد) سودمند است؛ ولی در افراد مستعد سکته هموراژیک (سکته‌ای که در پی پارگی سرخرگ و خونریزی در بافت مغز روی می‌دهد) خطرناک است‌. پزشک آگاه با کمک داده‌های بالینی و ... ادامه مطلب »

خواب رفتگی دست و پا و خاصه مانع سکته مغزی با داروی جاروی مغز در طب سنتی با دمنوش اسطوخدوس در سرد مزاجان

📚اگر دست و پاى شما خواب میروند، دم کرده اسطوخودوس میل کنید. این گیاه براى درمان طپش قلب، بى خوابى و برطرف کردن بیماریهاى مجارى ادرارى بسیار مفید است و خاصیت آرامبخش بودن دارد خصوصا درزمان امتحانات برای دانش اموزان و دانشجو هایی که استرسی هستند بسیار مفید است بعد از شام یک لیوان از دمکرده آن را میل کنید.@drkhodadadiiنظریه ... ادامه مطلب »

انواع سردردها بر مبنای طب سنتی

درمان انواع سردرد 👌🤕 👈سردرد سینوسی : مصرف زنجبیل👈سردرد میگرنی : نعناع و قطره نعناع👈سردرد تنشی : مصرف سیب و آب سیب👈سردرد خوشه ای : مصرف دمنوش دارچین┅❅❈❅┅➥🏵 @TebeBooAli ادامه مطلب »

پرولاکتین زنان و مردان و علل یابی و راهکارهای طب سنتی و فوری آزمایش بدهید

فوری آزمایش بده📚📚📚💊💊💊ضرورت تست پرولاکتین خون دختران و زنان برای عِلائم زیر :::۱- اختلال شدید درپریودی و پی درپی لک بینی۲- ترشحات سفید و شیری واژینال در ایام غیر قاعدگی بابوی مشمئزکننده۳- نابینایی چشم حتی برای چندثانیه و ستاره ریزی دردید چشم و تیرگی بسیارزیادزیر چشم۴- دردسر درناحیه تاج سر و پشت سر۵- لرزش دستان۶- ادعای موهن جن دیدن و ... ادامه مطلب »

درمانگری طب سنتی برای ترس

🌹🌹درمان خاص ترس مستمر*عرق اعصاب ترکیب شده از عرق های گل گاوزبان با عرق بادرنجبویه با عرق سنبل الطیب به نسبت مساوی است و این عرق دارای طبع گرم و خشک است و خواص درمانی آن عبارتند از : تقویتی – شادی آور – مفرح – خواب آور – تقویت و محرک مغز – مسکن درد – ضد نزله سرد ... ادامه مطلب »

مضرات احساسات بر بدن

♦️چطوری احساسات به بدن ما آسیب میزنند؟ 🔸نگرانی: عملکرد معده🔹استرس: عملکرد مغز🔸شوکه شدن: کلیه ها و مزاج🔹عصبانیت: کبد🔸اضطراب: هضم و جذب غذا🔹ترس: کلیه و آدرنالین خون @sobhekish ادامه مطلب »