آخرین خبرها

مغز و اعصاب

حافظه و عقل و هوش و روش تقویت آنها و یا روش مقابله با فراموشکاری برمبنای طب اسلامی و ایرانی

??تقویت حافظه و مقابله با فراموشکاری و مبارزه با آلزایمر بر مبنای طب اسلامی ایرانی ✅✅الف برمبنای طب روایی به نقل ازمعصومین علیهم السلام: ۱- مویزخوری : پیامبراکرم ص : هرکس ناشتا به خوردن مویز مداومت کند فهم ، حافظه و ذهن روزی اومیشود و ازبلغم او( یعنی خلط سفید و یا زرد چسبنده و نیز سردوتر) کاسته میشود . ... ادامه مطلب »

افسردگی و علل یابی آن بر مبنای طب سنتی

?شرح ضرب المثل ?✍امروزه احساس افسردگی و دلگیری بیش از گذشته در بین مردم فراگیر شده است و تغذیه نامناسب افراد افسرده باعث شده است تا دچار عود علائم افسردگی شوند. ?✍افسردگی نشان از غلبه سردی و خشکی دارد و برای رهایی از آن باید نکاتی در تغذیه رعایت نمود که دوری کردن خوردن بیش از اندازه ترشیجات یکی از ... ادامه مطلب »

سینوزیت و میگرن و درمان آن بر مبنای طب سنتی

درمان قطعی سینوزیت امیدوارم با انجام این مراحل درمانی حتی یک ایرانی مجبور به عمل سینوزیت نباشد. ۱- هر روز صبح ناشتا یک هویج پخته میل شود. ۲- خوردن(ماست – دوغ – ترشی – سس – کاکائو – بستنی – آب یخ – هندوانه – غذاهای سرخ کرده و روغنی) در طول درمان ممنوع است. ۳- استفاده از معجون سینوزیت ... ادامه مطلب »

افسردگی و درمانش بر مبنای طب سنتی

سلام داروی گیاهی افسردگی چیه؟ خواهش میکنم جواب بدید. ??? جواب سلام به روش دمنوش از گیاهان به تفکیک بابونه .اسطوخودوس بادرنجبویه .گاوزبان البته نسبت به مزاج گیاه هوفاریقون عالیه استاد مهربانی ادامه مطلب »

افسردگی و غم پی در پی عامل سوداوی شدن بدن بر مبنای طب سنتی

??افسردگی?و غم طولانی?حرارت را از سطح بدن به داخل متمایل می کند و فرد دچار سردی و خشکی مزاج می شود? telegram.me/joinchat/CjnRmTvyORgyVu1lZ_1sNQ ادامه مطلب »

واریس درمانی بر مبنای طب سنتی

سوال چه راهی برا درمان واریس پا وجود دارد؟باتشکر جواب ۱-ماساژ محل با روغن سیاه دانه تا ۴۰ روز و در پاها بر خلاف جاذبه زمین ۲-مصرف سرکه انگبین ۳ قاشق در یک لیوان آب گرم یک ساعت بعد از شام تا ۴۰ روز ۳- زالو درمانی هر ۲۰ روز در محل واریز ( تعداد زالو بستگی به محل واریس ... ادامه مطلب »

پاها و پارگی مینیسک پاها بر مبنای طب سنتی

‌?پارگی مینیسک(پا)? ?دکتر محمد باقری? ✅✍اگر پارگی پا،استخوانی نباشد با انجام دستورالعمل های زیر بهبود می یابد: ?۱⃣یک روز پاچه گوسفند، ?یک روز پاچه شتر? و یک روز غضروف گوسفند میل کنید.? ?۲⃣اگر درد پا زیاد بود? مقداری زعفران و میخک را در شیر سنتی? جوشانده با عسل طبیعی،? شیرین کرده و همراه مقداری سیاهدانه میل کنید.? http://cafebazaar.ir/app/?id=ir.skydt.TebeJame&ref=share  ‌‌?پارگی مینیسک? ... ادامه مطلب »

سردرد ناشی از غلبه حرارت های روزمره زندگی و بالا رفتن خلط کثیف برمبنای طب سنتی

  سردرد ناشی از غلبه حرارت های روزمره زندگی و بالا رفتن خلط کثیف  ۱- حضوردربرابرتابش نور خورشید ۲- فعالیت در کنارگرمای زیاد مثل نانوایی و کوره ها ۳- زندگی با صدای بلند ۴- سخن گفتن با داد و فریاد و فریادهای تهاجمی ۵- فعالیت درکنارصوت های سنگین با طول موج بالا ۶- خشم و غضب غیر متعارف روزانه ۷- ... ادامه مطلب »

سردرد با غلبه خلط گرم و راهکارهای درمانی برمبنای طب سنتی

?سردرد با غلبه خلط گرم و راهکارهای درمانی برمبنای طب سنتی  ۱- گلسرخ با گل ارمنی با مخلوط و با اب خمیرشده به ملاج سر و پیشانی ضماد شود ۲- پودربرگ بید با پودر گلسرخ با پودر گل ارمنی با پودر مورد با اب خیس و خمیر شده بر تاج سر و پیشانی ضمادشود ۳- سرکه سیب ضمادشود ۴- فسد ... ادامه مطلب »

سیاتیک درمانی برمبنای طب سنتی

? بسته سلامت فارس ? نسخه خانگی برای تسکین درد سیاتیک ?مصرف شیر سیر انرژی بخش است و به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند. ?این شیر با کرم روده مقابله کرده و به تسکین برخی دردها مانند درد عصب سیاتیک کمک می کند. ?کافیست ۴ حبه سیر، ۲۰۰ میلی لیتر شیر و مقداری عسل داشته باشید. ?ابتدا سیرها ... ادامه مطلب »