آخرین خبرها

مغز و اعصاب

گلابی داروی خاص حافظه

💊💊💊گلابى 🍐 براى حافظه و تمرکز حواس، رفع یبوست، کاهش کلسترول خون و از بروز پوکى استخوان جلوگیرى مى کند. 🌺 @drhasanati☘️ ادامه مطلب »

شستن سر با سدر بر مبنای طب سنتی

💐🍃🌿🌸🍃🌾🌼 🍃🌺🍂 🌿🍂 🌸 🔵فواید شستن سر با سدر🔵 ✅✍️سدر یکی از مقدس ترین درختان🌳 روی زمین است. تا جایی که یکی از درختان بهشتی نام گرفته و در آموزه های دینی اسم آن را بارها شنیده ایم. ✅✍️در این مطلب به بررسی فواید استفاده از این گیاه مفید و پر خاصیت و فواید شستن سر با آن می پردازیم. ... ادامه مطلب »

افسردگی درمانی با مویز بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊❇️ شربت مویز درمان افسردگی 🍹 ✅ ۲۵۰ گرم مویز سیاه را ۲۴ ساعت در آب گرم بگذارید، سپس مویز و آب را مخلوط کرده و آب آن را که غلیظ است روزی ۳ مرتبه به میزان ۱ ق.غ به صورت شربت استفاده کنید ❌ مویز ها نباید در آب جوش ریخته شوند یا با آب بجوشند. این شربت برای ... ادامه مطلب »

سرگیجه و گوش درد و راهکاردرمانی بر مبنای طب سنتی

💊💊💊✅ سرگیجه و دردهای گوش هر روز سه قطره روغن سیاهدانه در گوش بچکانید. یک قاشق چایخوری روغن سیاهدانه با یک قاشق مرباخوری عسل میل کنید. پاکسازی معده و کبد انجام دهید. یبوست مزاج نداشته باشید. 🌺 @drhasanati☘️ ادامه مطلب »

مفاصل و روماتیسم درمانی بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊روغن زیتون را با سیر کوبیده مخلوط، مرهمی به وجود می آید که برای انواع ⇦رماتیسم ⇦درد عضلات ⇦و یا اعصاب گرانبهاست. وباید با دست آن را روی موضع درد بمالند 🌺 @drhasanati☘️ ادامه مطلب »

افسردگی و علتهای آن و راهکار درمانی گسترده و متنوع طب سنتی

#افسردگی JOin  🔜 @Mezajshenas #علت_افسردگی غلبه سردی میباشد , که این سردی گاه از غلبه خلط بلغم و رطوبت مغز میباشد و گاه از خلط سودا و خشکی مغز , اما بطور کلی علت افسردگی خصوصا در بانوان , مشکلات رحمی کیست تخمدان قاعدگی نامنظم یا پرخونی قاعدگی , کمبود ید , کمخونی , فقر آهن  استرس , مشکلات قلبی, ... ادامه مطلب »

اعصاب و روشهای درمانی بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊💊 برای ناراحتی اعصاب ! ✍️ شبی یڪ لیوان جوشانده ترڪیب سنبل الطیب و اسطوخودوس با عسل میل کنید ✍️ میتوانید به جای این ترڪیب از ۱۹ قطره لاویگل با آب و عسل هم استفاده ڪنید @drzohoor_matab ادامه مطلب »

خوابیدن زیاد در روز و مضراتش برای کبد بر مبنای طب سنتی

⛔️⛔️👌‏خواب بیش از یک ساعت سر ظهر(روز) بسیار برای کبد مضر است همچنین موجب: 🔻فساد هضم 🔻تیرگی چهره 🔻بدبویی دهان 🔻صرع و تضعیف دستگاه گوارش میشود ‌‌‌@soroshesalamati ادامه مطلب »

موی سر و ضررهای رنگ شیمیایی مو ها بر مبنای طب سنتی

⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️📌 آیا می دانید که رنگ های شیمیایی موی سر همانند بمب شیمیایی روی پوست سر اثر می کند! 🔹 همان گونه که می دانیم پوست سر از پرخون ترین بافت های بدن است، به طوری که هرچه روی آن قرار بگیرد به راحتی و به سرعت جذب خون شده و در سراسر بدن منتشر می شود. از طرفی هم ... ادامه مطلب »

آلزایمر و حافظه و هوش و فراموشکاری در همه طبقات سنی و راهکارهای طب سنتی

واقعا از آلزایمر نگرانید پس بشنوید مغز و روش تقویت حافظه و یا ضد فراموشی و یا ضد آلزایمر راهکاراصلی : رطوبات مغزی و یا حضور بلغم زیاد در مغز و یا انباشت چرکهای سینوسی و یا دو نیمکره مغز بایستی به روش پلیکانی تغذیه سرد به سمت تغذیه های مزاج گرم اصلاح مزاج شود و یا به بهانه بیش ... ادامه مطلب »