آخرین خبرها

مغز و اعصاب

افسردگی و علل یابی آن بر مبنای طب سنتی

🔴شرح ضرب المثل 🔵✍امروزه احساس افسردگی و دلگیری بیش از گذشته در بین مردم فراگیر شده است و تغذیه نامناسب افراد افسرده باعث شده است تا دچار عود علائم افسردگی شوند. 🔵✍افسردگی نشان از غلبه سردی و خشکی دارد و برای رهایی از آن باید نکاتی در تغذیه رعایت نمود که دوری کردن خوردن بیش از اندازه ترشیجات یکی از ... ادامه مطلب »

سینوزیت و میگرن و درمان آن بر مبنای طب سنتی

درمان قطعی سینوزیت امیدوارم با انجام این مراحل درمانی حتی یک ایرانی مجبور به عمل سینوزیت نباشد. ۱- هر روز صبح ناشتا یک هویج پخته میل شود. ۲- خوردن(ماست – دوغ – ترشی – سس – کاکائو – بستنی – آب یخ – هندوانه – غذاهای سرخ کرده و روغنی) در طول درمان ممنوع است. ۳- استفاده از معجون سینوزیت ... ادامه مطلب »

افسردگی و درمانش بر مبنای طب سنتی

سلام داروی گیاهی افسردگی چیه؟ خواهش میکنم جواب بدید. 😞😞😞 جواب سلام به روش دمنوش از گیاهان به تفکیک بابونه .اسطوخودوس بادرنجبویه .گاوزبان البته نسبت به مزاج گیاه هوفاریقون عالیه استاد مهربانی ادامه مطلب »

افسردگی و غم پی در پی عامل سوداوی شدن بدن بر مبنای طب سنتی

🔵👈افسردگی😔و غم طولانی😥حرارت را از سطح بدن به داخل متمایل می کند و فرد دچار سردی و خشکی مزاج می شود😱 telegram.me/joinchat/CjnRmTvyORgyVu1lZ_1sNQ ادامه مطلب »

واریس درمانی بر مبنای طب سنتی

سوال چه راهی برا درمان واریس پا وجود دارد؟باتشکر جواب ۱-ماساژ محل با روغن سیاه دانه تا ۴۰ روز و در پاها بر خلاف جاذبه زمین ۲-مصرف سرکه انگبین ۳ قاشق در یک لیوان آب گرم یک ساعت بعد از شام تا ۴۰ روز ۳- زالو درمانی هر ۲۰ روز در محل واریز ( تعداد زالو بستگی به محل واریس ... ادامه مطلب »

پاها و پارگی مینیسک پاها بر مبنای طب سنتی

‌🔴پارگی مینیسک(پا)🔴 🔵دکتر محمد باقری🔵 ✅✍اگر پارگی پا،استخوانی نباشد با انجام دستورالعمل های زیر بهبود می یابد: 💟۱⃣یک روز پاچه گوسفند، 🐏یک روز پاچه شتر🐪 و یک روز غضروف گوسفند میل کنید.🐑 💟۲⃣اگر درد پا زیاد بود😖 مقداری زعفران و میخک را در شیر سنتی🍼 جوشانده با عسل طبیعی،🍯 شیرین کرده و همراه مقداری سیاهدانه میل کنید.😋 http://cafebazaar.ir/app/?id=ir.skydt.TebeJame&ref=share  ‌‌🔴پارگی مینیسک🔴 ... ادامه مطلب »

سردرد ناشی از غلبه حرارت های روزمره زندگی و بالا رفتن خلط کثیف برمبنای طب سنتی

  سردرد ناشی از غلبه حرارت های روزمره زندگی و بالا رفتن خلط کثیف  ۱- حضوردربرابرتابش نور خورشید ۲- فعالیت در کنارگرمای زیاد مثل نانوایی و کوره ها ۳- زندگی با صدای بلند ۴- سخن گفتن با داد و فریاد و فریادهای تهاجمی ۵- فعالیت درکنارصوت های سنگین با طول موج بالا ۶- خشم و غضب غیر متعارف روزانه ۷- ... ادامه مطلب »

سردرد با غلبه خلط گرم و راهکارهای درمانی برمبنای طب سنتی

🌷سردرد با غلبه خلط گرم و راهکارهای درمانی برمبنای طب سنتی  ۱- گلسرخ با گل ارمنی با مخلوط و با اب خمیرشده به ملاج سر و پیشانی ضماد شود ۲- پودربرگ بید با پودر گلسرخ با پودر گل ارمنی با پودر مورد با اب خیس و خمیر شده بر تاج سر و پیشانی ضمادشود ۳- سرکه سیب ضمادشود ۴- فسد ... ادامه مطلب »

سیاتیک درمانی برمبنای طب سنتی

💊 بسته سلامت فارس 💊 نسخه خانگی برای تسکین درد سیاتیک 🔹مصرف شیر سیر انرژی بخش است و به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند. 🔹این شیر با کرم روده مقابله کرده و به تسکین برخی دردها مانند درد عصب سیاتیک کمک می کند. 🔹کافیست ۴ حبه سیر، ۲۰۰ میلی لیتر شیر و مقداری عسل داشته باشید. 🔸ابتدا سیرها ... ادامه مطلب »

عطسه و فواید طبی آن بر مبنای طب سنتی

🔵فواید عطسه🔵 🔴شیخ الریس ابوعلی سینا🔴 🎾✍عطسه حرکتی است قوی از مغز که خلطی یا ماده ی ازار دهنده ای غیر از خلط را به کمک هوای برکشیده از راه بینی و دهان بیرون براند. 🎾✍عطسه برای مغز همچون سرفه برای ریه و اطراف ان میباشد. هندیان گویند:برای عطسه کننده بهترین حالت ان است که سرش را راست در برابر ... ادامه مطلب »