آخرین خبرها

باردارشدن

باروری یا باردارشدن و روشهای مجامعت بر مبنای طب اسلامی

🔹 #آداب‌انقعادنطفه۲۰(جماع/تطهیرقوّه‌مولده) و در طب الائمه آمده است که امیرالمؤمنین علیه السلام فرمود: هر گاه کسی را دردی در بدن به هم رسید یا حرارت بر مزاجش غالب شد با همسر خویش جماع کند تا درد تسکین یابد. 🍃و در طب الرضا آمده است که امام رضا علیه السلام فرمود: هر گاه گرسنه و تشنه شدی بخور و بنوش و ... ادامه مطلب »

بارداری و باروری بر مبنای طب اسلامی

🔴برنامه عبادی هر ماه بارداری ⭕️ ماه اول ماه قلب است چون چهار هفته اول زندگی جنین ، قلب فعالیت خود را آغاز می کند. ⭕️روزهای ۵شنبه و جمعه سوره “یس” و “صافات” بخواند و به شکم بدمد ⭕️صبح ها کمی سیب شیرین بخورد روزهای جمعه قبل از صبحانه انار میل کند و قبل از طلوع آفتاب ، اندکی از ... ادامه مطلب »

زمان های مکروه برای همبسترشدن و بسته شدن نطفه بر مبنای طب اسلامی

کانال تجارب طب اسلامی و ایرانی: 💊💊💠زمان های مکروه برای #همبسترشدن و بسته شدن نطفه: ✅ میان طلوع فجر و طلوع خورشید ✅ بعد از غروب تا رفتن سرخی طرف مغرب ✅ شب خسوف و روز کسوف ✅ شب و روزی که در آن بادهای سیاه می وزد و هنگام زلزله ✅ در اول ماه ( غیر ماه رمضان) نیمه ... ادامه مطلب »

بارداری بر مبنای طب اسلامی

🔹 #آداب‌انقعادنطفه۱۲(جماع/تطهیرقوّه‌مولده) در روایت دیگر منقول است که اگر کسی انگشتری با او باشد که بر آن نام خدا نقش کرده باشد، جماع نکند. 🍃در بحار (جلد ۶۲ صفحۀ ۳۲۲ ) روایتی است که امام فرمود : من اراد الدخول الحمام للنوره فلیجتنب الجماع قبل ذلک باثنی عشر ساعۀ و هو یوم تمام یعنی هر کسی که اراده وارد شدن ... ادامه مطلب »

باروری و مشاغل تاثیرگذار بر مبنای طب سنتی

کانال تجارب طب اسلامی و ایرانی: 🖍🖍🖍🖍🤰 تأثیر مشاغل بر باروری صنعتی شدن جهان در قرن گذشته اگرچه منجر به تولید محصولاتی شده که در بسیاری از جهات سبب بهبود شرایط زندگی انسان گردیده است، ولی در برخی موارد این تولیدات و یا شغل های مربوط به آنها، برای بهداشت و سلامت عمومی جامعه مضر بوده و منجر به اختلالاتی ... ادامه مطلب »

دیابت نوع یک نوزاد با مصرف ماکارونی در بارداری

💊💊💊💊💊💊💊⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️ دیابت نوع یک نوزاد با مصرف ماکارونی در بارداری نتایج تازه‌ترین بررسی‌ها نشان می‌دهد، خوردن مقدار زیاد ماکارونی در دوره بارداری ریسک ابتلا به دیابت نوع یک را در بزرگسالی نوزاد به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد. به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از دیلی‌میل، نتایج تازه‌ترین بررسی‌ها نشان می‌دهد، خوردن مقدار زیاد ماکارونی در دوره بارداری ... ادامه مطلب »

بارداری با خوردن کندر بر مبنای طب اسلامی و سنتی

💠تدابیر #بارداری ️موارد توصیه شده در دوران بارداری 🔵خوردن “کندر نر” ✔️خواص: ۱⃣تقویت قلب ۲⃣ازدیاد عقل ۳⃣شجاع شدن، تیزهوشی، دانشمند شدن و توانمندی پسر ۴⃣زیبا شدن بدن و صورت و بزرگ شدن باسن دختر ۵⃣تقویت و موثر در شکل گیری قلب و مغز ✔️نکته: کندر نر ، شیرین است و کمی کشیده است و اگر آن را بشکنید داخل آن ... ادامه مطلب »

ویارشناسی زنان باردار برمبنای طب سنتی با نگاههای اساتید

ویارشناسی زنان باردار برمبنای طب سنتی با نگاههای اساتید و خودم سوال 👥👥👥 سلام شب بخیر ببخشید استاد معارفی درمورد ویار بارداری علل ان چیست وچی سریع جواب میده چی خوبه 💊💊💊💊💊 سلام علیکم پودرزنجبیل به اندازه یک نخود + نصف استکان عرق نعناع + با نبات تا ۷ روز 💊💊💊💊 رب انار روزی یک قاشق 💊💊💊💊 برطرف کردن ویار ... ادامه مطلب »

بارداری و عوامل لک بینی و خونریزی و سقط جنین و راهکارها بر مبنای طب سنتی

عوامل بروز لکه‌بینی و سقط در بارداری یک محقق طب اسلامی عوامل بروز لکه‌بینی و سقط در بارداری و راهکار رفع لکه‌بینی را تشریح کرد. به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری تسنیم, آیت الله سید حسن ضیایی درباره عوامل سقط جنین و بروز لکه‌بینی در دوران بارداری اظهار داشت: از عواملی که سبب لکه‌بینی و سقط جنین می‌شود می‌توان به مصرف زیاد ... ادامه مطلب »

باردار شدن و یا باروری بر مبنای طب اسلامی

🔹 #آداب‌انقعادنطفه۵(جماع/تطهیرقوّه‌مولده) در شب عید فطر جماع مکن که اگر فرزندی آید بسیار شرور گردد 🍃در شب عید اضحی (قربان) جماع مکن که فرزند شش انگشت یا چهار انگشت آید. 🍃زیرِ درخت باردار جماع مکن که فرزند جلاد و آدمکش… آید. 🍃در مقابل آفتاب و نور آن جماع مکن مگر آن که هر دو با روپوش باشند که اگر فرزندی ... ادامه مطلب »