آخرین خبرها

تقویت عمومی بدن

نیروی جنسی و اسپرم سازی و راهکارهای تقویتی برای زنان و مردان

نیروی جنسی و راهکارهای تقویتی برای زنان و مردان مدتی است سوالات بیشماری برای علل ناباروری و یا سردی مزاج جنسی و یا اختلال جدی در اسپرم و یا ناتوانی جنسی در سنین جوانی بعد از ازدواج پرسش میشود که بالاختصار با نگاه عمومی راهکارهی زیر ارایه میشه : الف : نگاه طب روایی از معصومین ع برای تقویت نیروی ... ادامه مطلب »

ویتامین ب در تغذیه ها بر مبنای طب سنتی

💠غذاهای حاوی ویتامین B 🔹کباب برگ بالاترین ویتامین ب و گوشت گوسفندنر و شتربصورت کباب شده 🔹تخم مرغ محلی و نخود 🔹روغن زیتون و مویز و کدو حلوائی 🔹عسل و انجیرخشک و پیاز 🔹طالبی و آلبالو 🔸آلو، زردآلو، قیصی 🔸کلم چغندر و توت و تخمه آفتابگردان و بادام زمینی 🔸شیر گاو علفخوار و کشک 🔸کرفس و سبزی خوردن کاسنی 🔸برنج ... ادامه مطلب »

شیره بادام و خواص آن بر مبنای طب سنتی

👆خواص شیره بادام: ✅اعصاب و حافظه را تقویت می کند ✅سریع کننده رشد در بچه ها و نوجوانان می باشد ✅تقویت کننده کبد است @BOALII_IR ادامه مطلب »

عادات و نقش آن در سلامتی از منظر طب سنتی

🔴ترک عادت موجب مرض است🔴   🎾شرح ضرب المثل طبی🎾 🔵✍از منظر طب سنتی، عادت طبیعت ثانویه ما محسوب می شود کسی که عمری چیزی درست✅یا غلطی ❌را انجام داده است نمی تواند یک شبه 🌚آن را کنار بگذارد مثلاً کسی که سه وعده غذا خورده است، نمی تواند یک روزه نهار🍜 را کنار بگذارد. لذا در این خصوص گفته اند ... ادامه مطلب »

کنجد خوری داروی ضد بیخوابی و ضد ورم و ضد روماتیسم و ضد سرطان

کنجد در درمان بی خوابی موثر بوده، خاصیت ضد ورم مفاصل و رماتیسم و همچنین خاصیت ضد سرطانی دارد و همچنین خواص ضد قارچ و ضد باکتری از دیگر اثرات آن به شمار می‌رود @meldcenter ادامه مطلب »

کشمش در صبحانه ایجاد شفاف شدن پوست و سبب لاغری و تقویت حافظه

✳️آیا می دانید⁉️🤔 💠مصرف کشمش همراه با صبحانه باعث روشن شدن پوست و لاغری می شود 💠همچنین مویز به صورت ناشتا موجب تقویت حافظه می شود.😇 ادامه مطلب »

بادام خاصیت چاق کنندگی و تقویت مغز و نیروی جنسی بر مبنای طب سنتی

مصرف #بادام به همراه #شکر بصورت #شیره_بادام غذاییت آن را افزایش داده و چاق کننده است؛از طرفی موجب تقویت #قوای_جنسی وتقویت #مغز نیز می شود. ادامه مطلب »

ویتامین دی در تغذیه ها و میوه ها بر مبنای طب سنتی

‍ 🔴درمان کمبود ویتامین D 🔴 ✅افرادی که دچار کمبود ویتامین Dهستند همان افرادی هستند که خود را بدلایل مختلف از اشعه نور خورشید محروم کرده اند. ✅استفاده از کرم های ضد آفتاب -شستشوی لباس در خشکشوییها و دور از نور آفتاب از مصادیق این محرومیتها می باشد.که هیچکدام مورد تایید طب مقدس ایرانی نیست. ✅تبلیغات گسترده کرم های ضدآفتاب ... ادامه مطلب »

خرما داروی تقویت چشم بر مبنای طب سنتی

🍣برای پیشگیری از مشکلات بینایی، خرما موثر است چون حاوی زئاکسانتین است که سلامت چشم ها را تضمین و باعث تقویت آن ها می شود💯 ادامه مطلب »