آخرین خبرها

تقویت عمومی بدن

کشمش داروی ضد خستگی و رفع خستگی مغز

کشمش داروی مقابله با خستگی جسمی و ذهنی بر مبنای طب سنتی 👈🏻برای مقابله با خستگی جسمی و ذهنی کافیه هر روز صبح به مدت یک ماه ۱۵ – ۱۰ عدد کشمش زرد بخورید تا اثرش رو حس کنید 🆔 @tebiranii🎈 ادامه مطلب »

گرمازدگی و راهکارهای ساده بر مبنای طب سنتی

رفع گرمازدگی در تابستان 🔹تخم شربتی 🔹گلاب خالص 🔹هندوانه(عالیه) 🔹به لیمو 🔹خاکشیر و شربت آبلیمو 🔹عناب 👈هنگام گرمازدگی از دوش سرد ، باد مستقیم کولر و مایعات سرد اجتناب کنید #باتڪنیڪ‌باشید… 🌺🍃 🏖 @Tekniik🤔 ادامه مطلب »

حزن و اندوه را با انگشتر عقیق بر مبنای طب اسلامی تدبیرش کنیم

کانال تجارب طب اسلامی و ایرانی: 💊💊💊 #سلسله_احادیث_پزشکی 🌸 رفع حزن واندوه 🌺 عقیق ✅ رسول خدا (ص) فرمود: انگشتر عقیق در دست کنید، به راستی تا زمانی که انگشتر عقیق در دست دارید، حزن و اندوه بر شما وارد نمیشود. ‌‌ @Tb_Tabrizian💊 وقتی کشتی نوح ع ایستاده و موجی ازکشته های غرق شده در طغیان آب را دید به ... ادامه مطلب »

ورزش و یا خوابیدن با آرایش بستری برای بروز جوشهای سر سیاه و سفید و چین و چروک

با صورت پر از آرایش، ورزش نکنید️ وقتی عرق میکنید منافذ پوست بطور طبیعی باز میشوند، آرایش وارد منافذ پوست شده و آنها را مسدود میکند وباعث پیری پوست و بروز جو‌شهای سرسیاه و سفید میشود❗ ⛔⛔⛔⛔🔻🔻🔻 هرگز ‏«با آرایش» نخوابید️ خوابیدن با آرایش تاثیرات مخربی بر پوست صورت دارد که مهم ترین آنها چین و چروک پوست است 👈همچنین ... ادامه مطلب »

رطوبات و روش دفع آن در بدن بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊درمان خانگی رطوبت ۱. خوردن خرما و آب اندک آشامیدن ۲. زیاد شانه کردن سر درغیرحمام ۳. ناشتا آویشن خشک خوردن ۴. طریفل برای رفع خشکی بدن, خوردن آب پس از خوردن خرما آب دهان را زیاد میکند. @Tb_Tabrizian🆔 ادامه مطلب »

خرما دارویی ویژه برای زنان بارئار و زاییدن راحت بر مبنای طب اسلامی

#سلسله_احادیث_پزشکی در روایت آمده است : اگر غذایی بهتر از رطب (برای زن زائو) وجود داشت خداوند آن را به حضرت مریم (ع) می داد . ✏️منبع: المحاسن، برقی، ج۲« ص۵۳۵، ح۸۰۱ . @Tb_Tabrizian🌸 ادامه مطلب »

قرص آهن خانگی با سه شربت شیره بر مبنای طب سنتی

🔴قرص آهن خانگی مخلوط سه شیره شما را از کم خونی و عارضه های قرص های آهن شیمیایی نجات می دهد. شیره انگور ✅شیره خرما ✅شیره توت مخلوط سه شیره به جای قرص آهن: این سه شیره را به اندازه مساوی در یک شیشه مخلوط کرده و در داخل یخچال نگهداری کنید. این مخلوط تا مدت زیادی ماندگاری دارد. این ... ادامه مطلب »

قرص آهن یا شربت سه شیره گیاهی بر مبنای طب سنتی

🔴قرص آهن خانگی مخلوط سه شیره شما را از کم خونی و عارضه های قرص های آهن شیمیایی نجات می دهد. شیره انگور ✅شیره خرما ✅شیره توت مخلوط سه شیره به جای قرص آهن: این سه شیره را به اندازه مساوی در یک شیشه مخلوط کرده و در داخل یخچال نگهداری کنید. این مخلوط تا مدت زیادی ماندگاری دارد. این ... ادامه مطلب »

نیروی جنسی و اسپرم سازی و راهکارهای تقویتی برای زنان و مردان

نیروی جنسی و راهکارهای تقویتی برای زنان و مردان مدتی است سوالات بیشماری برای علل ناباروری و یا سردی مزاج جنسی و یا اختلال جدی در اسپرم و یا ناتوانی جنسی در سنین جوانی بعد از ازدواج پرسش میشود که بالاختصار با نگاه عمومی راهکارهی زیر ارایه میشه : الف : نگاه طب روایی از معصومین ع برای تقویت نیروی ... ادامه مطلب »

ویتامین ب در تغذیه ها بر مبنای طب سنتی

?غذاهای حاوی ویتامین B ?کباب برگ بالاترین ویتامین ب و گوشت گوسفندنر و شتربصورت کباب شده ?تخم مرغ محلی و نخود ?روغن زیتون و مویز و کدو حلوائی ?عسل و انجیرخشک و پیاز ?طالبی و آلبالو ?آلو، زردآلو، قیصی ?کلم چغندر و توت و تخمه آفتابگردان و بادام زمینی ?شیر گاو علفخوار و کشک ?کرفس و سبزی خوردن کاسنی ?برنج ... ادامه مطلب »