آخرین خبرها

تقویت عمومی بدن

نیروی جنسی و اسپرم سازی و راهکارهای تقویتی برای زنان و مردان

نیروی جنسی و راهکارهای تقویتی برای زنان و مردان مدتی است سوالات بیشماری برای علل ناباروری و یا سردی مزاج جنسی و یا اختلال جدی در اسپرم و یا ناتوانی جنسی در سنین جوانی بعد از ازدواج پرسش میشود که بالاختصار با نگاه عمومی راهکارهی زیر ارایه میشه : الف : نگاه طب روایی از معصومین ع برای تقویت نیروی ... ادامه مطلب »

ویتامین ب در تغذیه ها بر مبنای طب سنتی

?غذاهای حاوی ویتامین B ?کباب برگ بالاترین ویتامین ب و گوشت گوسفندنر و شتربصورت کباب شده ?تخم مرغ محلی و نخود ?روغن زیتون و مویز و کدو حلوائی ?عسل و انجیرخشک و پیاز ?طالبی و آلبالو ?آلو، زردآلو، قیصی ?کلم چغندر و توت و تخمه آفتابگردان و بادام زمینی ?شیر گاو علفخوار و کشک ?کرفس و سبزی خوردن کاسنی ?برنج ... ادامه مطلب »

شیره بادام و خواص آن بر مبنای طب سنتی

?خواص شیره بادام: ✅اعصاب و حافظه را تقویت می کند ✅سریع کننده رشد در بچه ها و نوجوانان می باشد ✅تقویت کننده کبد است @BOALII_IR ادامه مطلب »

عادات و نقش آن در سلامتی از منظر طب سنتی

?ترک عادت موجب مرض است?   ?شرح ضرب المثل طبی? ?✍از منظر طب سنتی، عادت طبیعت ثانویه ما محسوب می شود کسی که عمری چیزی درست✅یا غلطی ❌را انجام داده است نمی تواند یک شبه ?آن را کنار بگذارد مثلاً کسی که سه وعده غذا خورده است، نمی تواند یک روزه نهار? را کنار بگذارد. لذا در این خصوص گفته اند ... ادامه مطلب »

کنجد خوری داروی ضد بیخوابی و ضد ورم و ضد روماتیسم و ضد سرطان

کنجد در درمان بی خوابی موثر بوده، خاصیت ضد ورم مفاصل و رماتیسم و همچنین خاصیت ضد سرطانی دارد و همچنین خواص ضد قارچ و ضد باکتری از دیگر اثرات آن به شمار می‌رود @meldcenter ادامه مطلب »

کشمش در صبحانه ایجاد شفاف شدن پوست و سبب لاغری و تقویت حافظه

✳️آیا می دانید⁉️? ?مصرف کشمش همراه با صبحانه باعث روشن شدن پوست و لاغری می شود ?همچنین مویز به صورت ناشتا موجب تقویت حافظه می شود.? ادامه مطلب »

بادام خاصیت چاق کنندگی و تقویت مغز و نیروی جنسی بر مبنای طب سنتی

مصرف #بادام به همراه #شکر بصورت #شیره_بادام غذاییت آن را افزایش داده و چاق کننده است؛از طرفی موجب تقویت #قوای_جنسی وتقویت #مغز نیز می شود. ادامه مطلب »

ویتامین دی در تغذیه ها و میوه ها بر مبنای طب سنتی

‍ ?درمان کمبود ویتامین D ? ✅افرادی که دچار کمبود ویتامین Dهستند همان افرادی هستند که خود را بدلایل مختلف از اشعه نور خورشید محروم کرده اند. ✅استفاده از کرم های ضد آفتاب -شستشوی لباس در خشکشوییها و دور از نور آفتاب از مصادیق این محرومیتها می باشد.که هیچکدام مورد تایید طب مقدس ایرانی نیست. ✅تبلیغات گسترده کرم های ضدآفتاب ... ادامه مطلب »

خرما داروی تقویت چشم بر مبنای طب سنتی

?برای پیشگیری از مشکلات بینایی، خرما موثر است چون حاوی زئاکسانتین است که سلامت چشم ها را تضمین و باعث تقویت آن ها می شود? ادامه مطلب »