آخرین مطلب

طب نوین

فریب بدن با مشتقات دارویی طب رایج

📚📚روش درمانی فریب بدن یعنی باروش یک آمپول ب ۱۲یابا روش یک کورتونیابا روش یک پنتازول و امپرازولیابا روش یک استامینوفن کدئین داریابا یک یا چند مشتقات چرک خشک کنیا یا یاصدها مصادیق این چنینییعنیهسته اصلی بیماری دربدن مخفی شده و دوباره با یک استرس بیماری احیا میشودپس 🌹درمانگری طب سنتی برای خودش مبنا دارد و آن بیرون راندن اخلاط ... ادامه مطلب »

روش های درمانی طب رایج

📚📚روش درمانی فریب بدن یعنی باروش یک آمپول ب ۱۲یابا روش یک کورتونیابا روش یک پنتازول و امپرازولیابا روش یک استامینوفن کدئین داریابا یک یا چند مشتقات چرک خشک کنیا یا یاصدها مصادیق این چنینییعنیهسته اصلی بیماری دربدن مخفی شده و دوباره با یک استرس بیماری احیا میشودپس 🌹درمانگری طب سنتی برای خودش مبنا دارد و آن بیرون راندن اخلاط ... ادامه مطلب »

روش مصرف داروها

🛑 پس از مصرف این داروها تا ۳۰ دقیقه از دراز کشیدن خودداری کنید 🔹هنگامی که قرص بلعیده و در معده جای می‌گیرد، هر چه قرص به ناحیه تحتانی معده نزدیک‌تر شود، زودتر در روده کوچک رسوب خواهد کرد و در آنجا به جریان خون منتقل شود. 🔹محققان با استفاده از مدل‌های آزمایشگاهی، چهار حالت مختلف معده را آزمایش کردند ... ادامه مطلب »

کلام معصومین درباره طب و تفاوت اساسی با طب رایج

👌 اشتباهات مشهور پزشکی و تناقض شدید دستورات طبِ شیمیایی با کلام معصومین علیهم السلام … 🔸 معصومین می فرمایند : ریشه همه بیماری ها از زیاد آب خوردن هست.🔹 پزشکی غربی می گوید : خوردن هشت لیوان آب در هر روز لازم و ضامن سلامت است. 🔸 معصومین می فرمایند : اگر ارزش نمک را می دانستند درمان نمی ... ادامه مطلب »

توصیه های غلط دز طب رایج

🇮🇷🇮🇷⛔️⛔️🔴 توصیه های مخرب بدنسازی ⚠️توصیه های غذایی طب غربی در ورزش مانند خود طب غربی کشنده است! ⛔️⛔️سفیده تخم مرغ زیاد بخور ، همش پروتئینه. برای ورزشکاران دستور به مصرف افراطی سردیجات داده می شود.⛔️همانند: سیب زمینی ، عدس، سفیده تخم مرغ ، ماهی ، آب و نوشیدن آب هنگام ورزش و… که همگی خسارات بعضا جبران ناپذیری به ... ادامه مطلب »

اهداف خبیث دشمنان برباب تغذیه و سلامتی

⚪️ چند مورد از ترفند های دشمنان در باب تغذیه و سلامتی ⇩ ❶ عسـل✧ قرآن کریم می فرماید: “فیه شفا للناس”و در احادیث داریم: “در عسل درمان هر دردی است”ولی در اذهان مردم اینطور جا انداخته اند که همه عسل ها شکر است و عسل طبیعی پیدا نمی شود و این شد که عسل از سبد غذایی مردم حذف ... ادامه مطلب »

اعداد لابراتورهای آزمایشگاهی طب امروز

📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚روز جهانی سلامت بر همه مبارک…*اعداد مهمی که باید به خاطر بسپارید: *۱٫ فشار خون: ۱۲۰/۸۰’*۲٫ نبض: * ۷۰ – ۱۰۰*۳٫ دما: * ۳۶٫۸ – ۳۷۴٫ تنفس: ۱۲-۱۶مردان (۱۳٫۵۰-۱۸)زنان ( ۱۱٫۵۰ – ۱۶ )*۶٫ کلسترول: ۱۳۰-۲۰۰*۷٫ پتاسیم: * ۳٫۵۰ – ۵*۸٫ سدیم: * ۱۳۵ – ۱۴۵*۹٫ تری گلیسیرید: * -۲۲۰۱۰٫ میزان خون در بدن:PCV 30-40%11. شکر: برای کودکان (۷۰-۱۳۰)بزرگسالان: ۷۰ ... ادامه مطلب »

تضادهای بین طب امروز و طب سنتی

🔴 #تضادهای بین دو طب ۱. کشک، پنیر، ماست و دوغ در افراد #سردمزاج، موجب #تشدیدپوکیاستخوان و دردهای مفصلی‌ست. ۲. روغن حیوانی #بازکننده‌ی_عروق هست(منظور #دنبه یا #پیه نیست). ۳. مصرف آب زیاد باعث #سستی_بدن، #تنبلی و افزایش بیماریهاست. ۴. عسل، انگور، انجیر مانع از کار افتادن لوزالمعده(#پانکراس) و ایجاد بیماری دیابت شده و #درمان‌کننده_دیابت هستند. ۵. برای پیشگیری از #کمردرد ... ادامه مطلب »

طب ایرانی و نظرات امام خمینی ره و غفلت مسئولین

👆: امام خمینی ره: هر امری را که غرب برای ما بیاورد یک امر استعماری است. امام خمینی (ره): هر امری را که غرب برای ما بیاورد یک امر استعماری است شما گمان نکنید که از غرب برای ما تحفه ای می آورند که ما را مترقی کنند، ترقی به ما بدهند. غرب تا ما را در سطح پایین نگه ... ادامه مطلب »

کیسینجر(وزیر سابق وزارت امور خارجه یهودی امریکا): اگر میخواهید بر کشورها حکومت کنید، انرژی را در اختیار بگیرید.

🔯کیسینجر(وزیر سابق وزارت امور خارجه یهودی امریکا): اگر میخواهید بر کشورها حکومت کنید، انرژی را در اختیار بگیرید. و برای حکومت بر مردم، #غذا و #دارو را در اختیار بگیرید.🔯 🔯سیریل الگود یهودی: ما ۳۰۰ سال تلاش کردیم تا توانستیم طب ابن سینا را در ایران دفن کنیم ⚕جنایات سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت در ایران 🌑 در کشور ... ادامه مطلب »