آخرین خبرها

نوشیدنی ها

نوشیدن آب و شروط آن بر مبنای طب سنتی

📚📚📚⛔⛔⛔💧 نوشیدن #آب همراه یا بعد از غذا ممنوع است 🔸 بر خلاف آنچه برخی اخباریون مدعی #طب اسلامی می گویند، غذا باید به آرامی جویده و با بزاق دهان خوب مخلوط شود نه آب❗ بزاق دهان خود هضم کننده غذا در مرحله اول است. ورود آب هنگام غذا خوردن و بلافاصله بعد از آن مکروه است مگر آن که ... ادامه مطلب »

نوشیدنی های قوی و بسیار موثر برای تقویت بدن و نشاط دهنده بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊💊💊📚📚 🔰نوشیدنی هایی که شادی را مهمان دلتان می کنند✨ ✅سکنجبین ساده : 🔻۱کیلو سرکه کهنه خوب انگوری را با مقداری آب مخلوط کنید تا از ترشی سرکه کاسته شود . سپس ۶ کیلو نبات را با آن مخلوط کنید ، در دیگی جوشانده و کف آن را بگیرید تا صاف شده و به قوام آید و مقداری گلاب نیز ... ادامه مطلب »

چای فلوس و راهکارها بر مبنای طب سنتی

🔶 دمنوش #فلوس ✅ مواد لازم : 🔸 مغز فلوس : ۱ قاشق غذاخوری 🔸 آب جوش : ۲ لیوان 🔸 نبات : به مقدار لازم ✅ طرز تهیه : مغز فلوس را در یک قوری چینی به همراه نبات دم کرده و میل کنید. ✔️ این نوشیدنی دارای طبیعت گرم، پایین آورنده #فشار_خون، ملین و ضد صفرا است. (سر ... ادامه مطلب »

چای نوشیدن و مضراتش

⛔️⛔️⛔️☕️ عوراض مصرف مداوم چای ☕️ ۱️⃣ خشکی روده و معده ۲️⃣ خشکی سر و سرد شدن مغز ۳️⃣ بیماری‌های کبدی ۴️⃣ استسقاء، ۵️⃣ گرفتگی عضلات ۶️⃣ کمبود آهن 🌿 @giahdarooieshafa @drzohoor_matab ۰۹۱۳۶۵۶۵۹۸۵ ۳۲۳۳۳۰۰۸ ادامه مطلب »

شکر سفید و مضرات گسترده آن بر مبنای طب سنتی و روش جایگزینی آن

❌عاشقای شکر و شیرینی همگی بخونید: شکر باعث : # چاقی #دیابت #بیماری_های_قلبی #خراب_شدن_پوست #کمخونی #خستگی_زودرس #بداخلاقی #بیماری_های_جنسی میشود افرادی که زیاد اهل استفاده از شکر در برنامه غذایی روزانه خود هستند ⛔️استعداد زیادی برای : #ترسیدن #بدخوابی #خواب_های_بد #درد_مفاصل #پوکی_استخوان #کاهش_حافظه و #فراموشی دارند پس مصرف شکر را محدود کنییییید !!! ✅و از #عسل #شکر_قهوه_ای #خرمای_تازه #خرمای_خشک #کشمش #توت_خشک ... ادامه مطلب »

شیره انگور و خاصیت آن در دفع یرقان و کک و مک بر مبنای طب سنتی

📚📚📚📚💊💊💊💊 💟 #خواص_شیره_انگور 🔘✍برای درمان یرقان (زردی) شیره انگور را با کمی سرکه مخلوط کرده و میل کنید ( سرکه شیره ) 🔘✍برای رفع کک مک، شیره انگور را با نمک مخلوط کرده و روی لکه ها بمالید ➣ @drzohoor_matab ادامه مطلب »

آبمیوه طبیعی مضرات و محاسن آن

📚📚📚💊💊💊♨️✍آبمیوه طبیعی را با معده خالی بخورید زیرا برای کاهش وزن و تقویت گوارش مفید است ♨️✍به هیچ وجه میوه را بالافاصله بعد از غذا نخورید زیرا غذای در معده را فاسد می کند ➣ @giahdarooieshafa @drzohoor_matab ادامه مطلب »

آب آشامیدنی در بطری و مضراتش

⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔✅بطری پلاستیکی آب در فریزر قرار ندهید این کار باعث آزاد سازی سم دیوکسین از پلاستیک شده که سمی قوی برای بدن است. ❌@sinohehsamdaliri❌ ادامه مطلب »

گلاب و خاصیت آن بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊 گلاب و خاصیت ان برمبنای طب سنتی یکی از دلایلی که در مراسم عزاداری و سوگواری اموات از #گلاب استفاده می‌کنند این است که مزاج افراد مصیبت دیده که معمولا دچار #استرس، بی خوابی و پر فعالیتی و لذا حرارت بالا شده اند را رو به خنکی و تعدیل برده؛ بوی آن برای قلب و مغز مفید، آرام بخش ... ادامه مطلب »

سکنجبین و مضرات مصرفش بر طبقه خاص بر مبنای طب سنتی

⛔️⛔️سکنجبین را چه کسانی نخورند یکی از نوشیدنی هایی که بسیار استفاده می شود سکنجبین است،با این حال در بعضی مزاج ها خالی از ضرر و زیان نیست و بهتر است به ذکر این زیانها بپردازیم تا در آن مواقع از خوردن آن اجتناب شود: ۱-  سکنجبین می تواند در گرم مزاجان و بخصوص فصل تابستان، کبد گرم را خنک ... ادامه مطلب »