آخرین خبرها

پوست و مو

بادکش درمانی بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊💊💊💊💊🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿 💠نکات مهم در بادکش گذاری ▪️۱- در بیماری های مختلف، معمولا یک بار بادکش انداختن در هر روز کفایت می کند. در بعضی موارد خاص ممکن است نیاز به تکرار آن در طول روز باشد.( مثلا در مورد سنگ کلیه ای که در مسیر حالب در حال حرکت است، با جا به جا شدن سنگ و عوض شدن محل ... ادامه مطلب »

نوره مالی کف پاها و خاصیت آن

☎️☎️☎️☎️📞📞📞پرسش ام اسی سلام خسته نباشید به نظرشما اگه مقداری نوره به کف پاهام و پیشانیم بمالم تاثیرخوبی در کاهش سودام داره؟ 💊💊پاسخ سلام چون رطوبات و غلظت خون درشما بالاست ۱- کف پاها به علل پوست ضخیم مالیدن واجبی هفته ای یکبارکاربردی متنوع دارد بله واجبی طبیعی نه شرکتی عالیست چون گرم مزاجه و رطوبات را میکشه و ازطرفی ... ادامه مطلب »

خارش کف دست و راهکار درمانی بر مبنای طب سنتی

#درمان_خارش_کف_دست 🍃اگر دست با خشکی همراه است↯ ✍️ خوردن سرکه انگبین شبی یک لیوان قبل خواب 💦🍃اگر دست باتعریق همراه است↯ ✍️ مصرف سرکه انگبین بایک قاشق مربا خوری اسفند به شرط آنکه فقط قورت داده شود 📚: حکیم خیراندیش @tebiranii2 * ادامه مطلب »

رنگ زرد و خاصیتهای آن

💊💊💊📚📚📚 #رنگ_های_قرآنی (#زرد) 🔸 مطلوبیت رنگ زرد مطلق است و خداوند در قرآن درباره رنگ زرد که با نام «صفرا» یاد شده می فرماید: رنگ زرد (یکدست) (فاقِعٌ لَوْنُها) روشن است و رنگ آن (تَسُرُّ النَّاظِرِین) نگرندگان را از روشناییش شاد می کند (بقره:۶۹) 💠 در قرآن از گرمای زیاد این رنگ می گوید (مرسلات:۳۳) که برای تعادل بخشی، می ... ادامه مطلب »

زگیل درمانی بر مبنای طب سنتی با سرکه و یا پوست موز

💊💊💊⛔️⛔️⛔️📚📚📚زگیل: دکتر مایکل اونیل جراح معتقد است اگر روی زگیل را با قسمت داخلی پوست موز رسیده بپوشانید به ترمیم آن کمک می‌کند. این ادعای اونیل دلیل ساده‌ای دارد: درون بخش داخلی پوست موز ماده‌ای به نام موسیلیج وجود دارد که خاصیت ضد ویروس دارد. به اعتقاد این متخصص اگر هر شب روی زگیل را با قسمت داخلی پوست موز ... ادامه مطلب »

وان حمام و مضراتش بر بدن بر مبنای طب سنتی

⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️🛁 خوابیدن در #وان مضر است؟ 💦خصوصیات یک #استحمام خوب این است که فرد باید در هنگام ورود به حمام ابتدا به تدریج آب نیمه گرم بر سر خود بریزد و سپس کاملاً زیر دوش آب قرار گیرد. 💦در هنگام پر بودن #معده یا خالی بودن آن نیز نباید حمام کرد، از طرفی حمام کردن بلافاصله پس از اعراض نفسانی ... ادامه مطلب »

صورت و جلوگیری از لاغرشدن صورت بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊جلوگیری از لاغری صورت 💢 گنجاندن میوه‌هایی مانند خیار و گلابی در وعده‌های غذایی تأثیر زیادی در شادابی و نشاط پوست و پرتر به نظر رسیدن آن می‌شود. 💢-مصرف روزانه ۵۰ گرم از مغزها مثل تخمه افتابگردان بادام پسته فندق وغیره نیز در زیبایی صورت بسیار موثر است. – 💢شیره خرما ،شیره انجیر ، جوانه گندم برای چاقی صورت مفید ... ادامه مطلب »

موها و ریزش آن با آب کلردار استخرها

📚📚📚📚🔴 هیچ چیز مانند آب استخر #رنگ_موی شما را نابود نمی‌کند. ♻️ پس اگر اهل #استخر رفتن هستید، از #کلاه‌هایی استفاده کنید که مانع رسیدن آب #کلردار به موهای شما می‌شود. کلر،بشدت موهاراسفیدمیکند عضویت در کانال👇 📡 @www_irismed_ir ادامه مطلب »

جوش و علل یابی آن بر مبنای طب سنتی

💠 جوش وعلل آن 💠 – جوش یا آکنه یک ضایعه پوستی است که آبسه یا عفونت محدود پوستی ایجاد می کند . انواع جوش: جوش ساده، عفونی، کورک، جوش سر سیاه، جوش سر سفید، جوش سرسرخ. نکته مهم اینست که هر جوش یک منبع التهاب برای بدن است و در التهاب ها همه سیستم ایمنی هومورال و سلولی درگیر ... ادامه مطلب »

کک گزیدگی و راهکارهای درمانی بر مبنای طب سنتی

#گزش‌کک برای بهبود محل کک گزیدگی از #سرکه‌سیب یا #آبلیموی‌تازه (یا آبلیمو+آب خیار) میتوان استفاده کرد* ⬅️کانال‌طب‌استادخیراندیش ┄┅┅❅🌹✾🌹❅┅┅┄ 🍃 @tebiranii2 🍃 ادامه مطلب »