آخرین خبرها

پوست و مو

ناخن شکننده و یا ریزش مو و راهکار درمانی بر مبنای طب سنتی

👈اگر ناخن‌هایی شکننده یا ریزش مو دارید یا در روز کسل ‌هستید،کمبود آهن دارید !! ✍به جای مصرف خودسرانه قرص آهن ازمنابعی مثل اسفناج، عدس، لوبیای‌ سفید، نخود، جگر استفاده کنید! 🌿 @TebbolAeme 🌿 ادامه مطلب »

تبخال درمانی و راهکار بر مبنای طب سنتی

#درمان_تب_خال ✴️•⇦علت تبخال از نگاه طب سنتی یا از سردی یا استرس است و یا از اختلال در سیستم ایمنی بدن! ✍ حال اگر شخصی مبتلا شد روی محل را ترکیبی از سرکه و عسل را روزانه ۳ مرتبه روی تبخال بمالد تا درمان شود 📚 :حکیم خیراندیش ☜【طب شیعه】 🍏 @tebshia20🌿 ادامه مطلب »

تیک عصبی یا ویروس فلج بلر در صورت وراهکاردرمانی بر مبنای طب سنتی

#درمان‌تیک‌عصبی 💎کسانی ماهیچه های صوتشان پرش دارد و تیک پیدا کرده است چه گیاه دارویی مناسب است⁉ ✅ایشان می‌تواننداز روغن بنفشه خالص یعنی بنفشه طبی که در پایه روغن زیتون که در مدت ۲۰ دقیقه جوشانده شده است هر روز یک قاشق مربا خوری میل کنند و هم صورتشان را با این روغن ماساژ بدهند. ✅اما در بحث تیک عصبی ... ادامه مطلب »

مو و ریزش مو در زنان و مردان و راهکار درمانی بر مبنای طب سنتی

#درخواستی‌اعضاء #درمان‌ریزش‌مو #اصول‌درمان 🍃ریزش مو درمردان معمولا از شدت حرارت و گرمی است. اگر حرارت ناشی از خلط دم باشد وسط سر شروع به ریزش می کند و اگر حرارت ناشی از خلط صفرا باشد ریزش از جلوی سر اتفاق می افتد. اما ریزش مو  در زنان ناشی از  شدت سردی است که باعث خالی شدن بین موها می شود ... ادامه مطلب »

رشد مو با شانه زدن مو قبل خواب

🌟 #شانه_قبل_از_خواب ! شانه زدن #مو قبل از خواب باعث افزایش سرعت رشد آن ها می شود و به افزایش گردش خون در پوست سر کمک می کند که مو را تغذیه می نماید و در نتیجه #رشد_مو افزایش می یابد @tebiranii2 ادامه مطلب »

چاقی دهنده صورت بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💢موارد چاقی و زیبایی صورت 🔹خوردن شیره خرما و شیره انجیر 🔸خوردن جوانه گندم 🔹خوردن سالاد کاهو 🔸ماسک عسل و آلوئه ورا 🔹استفاده از روغن خراطین به صورت ماساژ (بصورت موقتی کاربرددارد  به عطاری گفته شود مخصوص بانوان ) 🌿 @TebbolAeme 🌿 ادامه مطلب »

جوش صورت و راهکارهای رفع جای جوش بر مبنای طب سنتی

جای جوش😉 درمان 🍃رقیق کننده های خون مثل، سرکه انگبین، آب زرشک، آلبالو، آب لیمو و… مصرف کنید. 🍃جای جوشها را با  سرکه بمالید. 🍃 حجامت عام هر ماه یک بار (۳مرتبه) 🍃ضمنا غذاهایی که سودازا هستند و خون غلیظ تولید می کند را ترک کنید. 🍃 در معرض بوی سرخ کردنی قرار داده نشود و  یک لایه عسل روی  ... ادامه مطلب »

پوست کبود و یا سیاه و علل یابی آن بر مبنای طب سنتی

کانال تجارب طب اسلامی و ایرانی: 📞📞📞📞📚📚📚 پرسش یه چیز یه مدتی است پام کبود میشه بنفش رنگ یه دایره بزرگ من یادم نمیاد جایی زده باشمش  این کبودی هادفعه اولم نیست جایی هم نیست که بخوره جایی زیر زانو که نمیخوره جایی نمیدونم چرا ایطوری میشه 🗣🗣🗣پاسخ سلام این کبودی های بدون سابقه نتیجه استرس ها + غم و ... ادامه مطلب »

پوست صورت مردان و زنان بر مبنای طب سنتی

جوان شدن پوست و چهره در زنان☺ درمان ۱٫ ماساژ سر و صورت . ۲٫استفاده از عرق رازیانه با عسل هر شب یک لیوان (۱۲۰ شب) که زنان را ۳ الى ۵ سال جوان می کند. ۳٫رژیم انگور. 🍃🌸🍃🌸 🍃🍃 🍃@tebiranii 🌸چین و چروک پوست در زنان 🌸🌸🌸🌸🌸🌸 🌸درمان خوردن هر شب یک لیوان عرق رازیانه با یک قاشق عسل ... ادامه مطلب »

خالکوبی و راهکار مقابله بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊 ️❇️ ✳️ #پاک_کردن_خالکوبی به روش طب سنتی: ✅برای برطرف کردن آثار خال کوبی های روی پوست باید اول با آب گرم نطرون یا بوره ی ارمنی که در آب گرم حل کرده اید، محل خال کوبی شده را بشویید، بعد سقز را در عسل حل کنید و روی آن ضماد گذارید و آن باید تا سه روز روی محل ... ادامه مطلب »