آخرین خبرها

میوه جات

پرتقال و خاصیت آن بر مبنای طب سنتی

📚📚🍊خواص دارویی پرتقال🍊 ۱)دانشمندان سوئدی کشف کرده اند که خوردن پرتقال از سرطان لوزالمعده جلوگیری می کند . ۲)خوردن پرتقال کلسترول را پائین می آورد . ۳)پوست سفید پرتقال و ورقه های نازک بین قسمت های داخل پرتقال بهترین دارو برای کاهش کلسترول خون است . ۴)اسانس پرتقال ضد عفونت های میکربی است . ۵)پرتقال مقوی معده و ضد گاز ... ادامه مطلب »

پرتقال خوری محاسن و مضراتش بر مبنای طب سنتی

💊💊┄━═✿♡﷽♡✿═━┄ 🍏✍🏻خواص دارویی پرتقال بر اساس نظر حکما↯↯↯ ①⇦پــــرتقال برای تقویت قلب گرم، 🍊و کاهــــــــش اثـــــرات خشــــــــم 🍊و انــدوه بر قـــلب سودمند است. ②⇦پرتقال برای کاهــــش اثرات گرمی 🍊خــــون و صفرا بر بـــدن مفید است. ③⇦پرتقال تســکین دهندۀ تشنگی است 🍊و در مواردی که معــده و کبد به سوء 🍊مــزاج گرم دچار باشند سودمند است. ④⇦یکی از خواص پرتقـــال این ... ادامه مطلب »

انگور و خاصیت های آن بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊💊هر رنگ انگور چه فوایدی دارد ؟ 🔹سبز و زرد : تقویت بینایی ، مبارزه با پوکی استخوان 🔹قرمز : کاهش کلسترول ، ضد سکته و سرطان 🔹سیاه : تنظیم کلسترول ، کاهش ابتلا به آلزایمر، افزایش طول عمر ادامه مطلب »

میوه به بر مبنای طب سنتی

💊💊#علاج_ترس رسول_اکرم «صلوات الله علیه» فرمود: #به بخورید که سه خاصیت دارد: دل را پرنشاط مىکند. بخیل را سخاوت میبخشد و ترسو را شجاعت میدهد. 🌿 @TebbolAeme 🌿 ادامه مطلب »

انار و خاصیت گسترده پوست آن بر مبنای طب سنتی

💊💊💊🔺#بدانیم 🔰 پوست انار را دور نریزید! 📌 پوست یک انار متوسط را به صورت خشک یا تازه، قطعه قطعه کنید و با ۳ لیوان آب روی شعله کم بجوشانید تا جایی که یک لیوان از آن بماند. 📌 سپس آن را صاف کنید و به صورت نیم گرم (ولرم) در همان روز به عنوان یک دهانشویه طبیعی مصرف کنید. ... ادامه مطلب »

پرتقال خوری محاسن و معایب آن بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊 🔰 پرتقال ترش میل جنسی را کم می‌کند! 📌 پرتقال برای کاهش اثرات گرمی خون و صفرا بر بدن مفید است. اما پرتقال ترش میل جنسی را کاهش می‌دهد! 📌بنابراین این خاصیت در گرم مزاجانی که میل جنسی شدید دارند میتواند به نوعی سودمند باشد. 🍎 طبایع، طب سنتی برای همه! 🆔 @tabaye_channel 🌐 www.TABAYE.ir یکی از میوه های ... ادامه مطلب »

میوه جات را پس از شستن بر مبنای طب اسلامی میل شود

🌿کانال رسمی حکیم دکتر روازاده|مرجع طب اسلامی ایرانی🌿: 🍎 شستن #میوه قبل از مصرف 💠 امام صادق علیه السلام: هر میوه ‏اى سمى دارد، هرگاه میوه به ‏دستتان رسید، آن را با #آب بشویید و یا در آب فرو برید. 📚 منبع: کافى(ط-الاسلامیه) ج ۶، ص ۳۵۰، ح ۴ 🎯 برگرفته از: 🌐 ravazadeh.com ✅ کانال رسمی حکیم دکتر روازاده ... ادامه مطلب »

میوه به و روش تهیه چای به بر مبنای طب سنتی

🌸..|..🌸..|..🌸..|..🌸..|..🌸..|..🌸 …|…🌸…|..🌸 🌸…  @ravazadeh 📌 #چای_به 😋 🔹🔸 #چای به 🔸🔹 🔍 در چند سال گذشته به بیشتر بیمارانی که در پاییز ملاقات کرده‌ام پیشنهاد کرده‌ام که چای به را خودشان در خانه آماده کنند و در شب‌های سرد پاییزی و زمستانی آن را بنوشند… نوشیدنی بسیار گوارا، خوش رایحه، خوش رنگ و متفاوتی که برای تقویت #قلب و اعصاب ... ادامه مطلب »

میوه خوری و روش خوردن بر مبنای طب سنتی

⚠️یک نوع میوه بخورید خوردن چند نوع میوه با هم خوب نیست ✅البته مصرف هم‌زمان میوه‌هایی مثل پرتقال و نارنگی که از یک خانواده هستند مشکل کمتری ایجاد می‌کند ♦اما خوردن خیار به تنهایی، به‌خصوص در فصل سرد می‌تواند باعث مشکلاتی مثل نفخ و سوءهاضمه و در برخی باعث ترش کردن، رخوت و سستی، خواب‌آلودگی و اختلال حافظه شود. پس ... ادامه مطلب »

آناناس میوه ای برای کاهش درد شکستگی استخوان و ورم استخوان بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊✍️ #خواص آناناس آناناس خاصیت ضدالتهابی، آنتی اکسیدانی دارد. آنزیم بروملین موجود در آن به سلامت استخوان  کمک میکند که در درمان و شکستگی استخوان و کاهش تورم و درد موثر است. 🌿 @TebbolAeme 🌿 ادامه مطلب »