آخرین خبرها

میوه جات

ملون میوه ای بر مبنای طب سنتی

🆘️ متن #شایعه 🚫🚫🚫 ✍ ملون میوه ای تراریخته و سرطان زاست، سمی به ظاهر شیرین است! هرگز هرگز مصرف نکنید! ملون در لغت نام انگلیسی خربزه است و در عمل میوه ای تراریخته می باشد! لذا توصیه اکید می شود هرگز استفاده نشود. ⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬ ✅ #پاسخ به #شایعه ای غلط در باره تراریخته بودن🍈 ملون های ایران:👇 🍈ملون در ... ادامه مطلب »

کبد درمانی با شاتوت شرابی بر مبنای طب سنتی

☎️☎️☎️☎️📞📞📞پرسش کبد استاد همسرم دارای کبد چرب گرید دو هست به مشاوره شما مدتی است عرق خارمریم و سکنجبین میخورد و اب یخ و ایستاده اب خوردن راترک کرده به لطف خدا گرید کبدش یک شده و بداخلاقی او کاهش یافته است اکنون که فصل شاتوت شرابی هست ایا برای کبد و کاهش خلط صفرایش خوبه لطفا مثل همیشه کمکم ... ادامه مطلب »

لیموترش خاصیت و مضراتش بر مبنای طب سنتی

#لیمو_ترش به رفع #یبوست در افراد خشک مزاج کمک می کند اما مصرف زیاد آن و اصولا هر خوردنی دیگری که طعم ترش دارد به #سردمزاجان و افرادی که #اعصاب ضعیفی دارند توصیه نمی شود. 👇👇👇 @drmirghazanfari ادامه مطلب »

سبزی شنگ و خاصیت درمانی آن بر مبنای طب سنتی

📚📚📚📚🍃🌹🍃 🔰 خواص درمانی #شنگ 🌱سبزی شنگ مقوی معده خوبی است مصرف موضعی ریشه این گیاه در درمان عفونت موثر است. 🌱برگ‌های گیاه شنگ از خونریزی معده جلوگیری می‌کند، مفید در کاهش دردهای ناشی از بیماری روماتیسم است. 🌱اگر گیاه شنگ را بکوبید و آب آن را روی زگیلی که کمی زخم شده بگذارید منجر به افزایش فعالیت سیستم ایمنی ... ادامه مطلب »

گوجه فرنگی و مضراتش

✍کانال تخصصی سینوهه #دانستنی ♦️وجود رگه های #سفید در برخی گوجه فرنگی های موجود در بازار نشانه #نیترات و باقی مانده سموم کودهاست که باعث #سرطان میشود. @sinohehsamdaliri ادامه مطلب »

استخوان سازی با کلم بر مبنای طب سنتی

📚📚📚📚🔰آبگوشت قنبید (کلم قمری)✨ 🔻#کلم قمری ، منبع خوبی برای تولید سودای طبیعی است و موجب #استحکام بدن و ساخت #غضروف و استخوان می‌گردد. برای کاهش دفع کامل مواد هضم نشده این غذا ، بهتر است نیم ساعت بعد کمی انگور یا مویز میل کنید. 🔸مواد لازم : گوشت گوسفند استخوان دار: ۵۰۰ گرم ، نخود خام:۱۵۰ گرم ، سیر:یک ... ادامه مطلب »

انجیر داروی یبوست و طحال و پروستات بر مبنای طب سنتی

📚📚📚💊💊💊اگر ۱۰ روز شش دانه انجیر خشک را از وسط نصف کنید و در آب ولرم تا صبح بخیسانید و صبح ناشتا بخورید :👌🏻 ▫️یبوست ▫️ورم طحال ▫️و پروستات را درمان میکند + انجیر، یکی از بهترین میوه ها برای تمیز کردن روده بزرگ و رفع یبوست است؛ افرادی که میخواهند چاق شوند، حتما صبح ناشتا انجیر مصرف کنند. @MajalePezeshki ادامه مطلب »

توت سفید و خاصیت آن

📚📚📚💊💊💊🔰 توت ؛ خوشمزه و پر خاصیت ☘️ توت سفید و شیرین، گرم و تر است. ☘️ توت، سریع هضم شده و میوه ای بسیار مناسب برای کودکان است. ☘️ خون صالح تولید کرده و در رفع کم خونی موثر است. ☘️ چاق کننده خوبی برای کودکان لاغر و نحیف است. ☘️ مقـوی چربی اطراف کلیه و ادرار آور است. ... ادامه مطلب »

هندوانه و مزایا و معایب آن برای مزاجها

👈هندوانه 🔹هندوانه دارای مزاج سرد و تر است. رنگ هندوانه در منافع آن تاثیر چندانی ندارد ،مهم این است که هندوانه کاملا رسیده، شیرین باشد. 💠خواص هندوانه: 🔸مولد خون رقیق است و برای کسانی که خون غلیظ دارند مناسب است. 🔸برای تعدیل مزاج کسانی که در معده و کبدشان صفرا تولید می شود مخصوصا اگر صفرا تولید شده دارای کیفیت ... ادامه مطلب »

آلبالو و خاصیت کاهش تشنگی و ضد گرما زدگی

📚📚📚📚💊💊💊 #آلبالو، بخصوص اگر مایل به ترشی باشد در #کاهش_تشنگی موثرتر و برای مقابله با #گرمازدگی و رفع علایم آن کارآمد است. 👉 @persianmedicine 👈 🆔 @drmmohebbi ادامه مطلب »