آخرین خبرها

سرماخوردگی

سرماخوردگی و نباید های مصرف بر مبنای طب سنتی

🔺#بدانیم #بایدونباید 🤒 اگر سرما خوردید، این مواد را نخورید! – ماست – پنیر – خامه – ماکارونی و لازانیا – سرخ کردنی ها – موز 🍎 طبایع، طب سنتی برای همه! 🆔 @tabaye_channel ادامه مطلب »

سرماخوردگی و راهکارها با بخورات بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊👤👤👤 برای سرماخوردگی درفضای خانه بخورات ترکیبی این گیاهان عالیست پرسیاوشان ختمی بنفشه زوفا اسطوخدوس گشنیژ سبزی یا تخم ان اکالیپتوس مرزنجوش موادترکیبی را درظرفی بزرگ  ریخته  و بخارش درمنزل درسه وعده ادامه مطلب »

سرماخوردگی بدن و راهکاردرمانی با آش بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊 برای سرماخوردگی اش  با پایه برنج با سبزیهای جعفری و گشنیژ و خرفه و زوفا و هویج و شلغم و لوبیای چشم بلبلی و ماهیچه گوسفندی و زردچوبه ادامه مطلب »

سرماخوردگی با انارپخته سیاه بر مبنای طب سنتی

🎗 #انارپخته معجزه فصل سرما (☝️) برای درمان سرماخوردگی انار پخته بخورید این آنتی بیوتیک قوی هرنوع عفونت ناشی از سرماخوردگی مثل گلودرد،گوش درد،برونشیت مزمن را درمان میکند 🌹🌹🌹ترجیجا انارسیاه مخصوس سیاه سرفه و سرماخوردگی سخت است البته پخته 🌿 @TebbolAeme 🌿 ادامه مطلب »

سرماخوردگی و درمانش بر مبنای طب سنتی

🔺#عطاری #درمان_آسان #بدانیم ☘️ چه گیاهانی واقعا برای سرماخوردگی مفید هستند؟! 🔰 بسته‌های آماده سرماخوردگی در عطاری‌ها عمدتاً شامل دانه های موسیلاژی مثل به‌دانه، عناب، سپستان و ناخنک است که در زکام و نزله سرد مفید نیست. 🔰 همچنین مصرف گیاهانی مانند خطمی و بنفشه برای کاهش و دفع ترشحات غلیظ ریه و سینوس‌ها، بی فایده است. 🔰 استنشاق بخار ... ادامه مطلب »

سرماخوردگی و سینه درد و راهکاردرمانی بر مبنای طب سنتی

موضوع پاسخ به سرماخوردگی و سینه درد ۱- روعن اسانس نعنا روی پیشانی و بینی فقط سه تا پنج قطره روزی یکبار تا ۷ روز ۲- بخور گیاه اسطوخدوس یا اکالیپتوس به بینی روزی یکبار ۳- اش برنج با گیاهان نعناع و پونه و اویشن و خرفه با زردچوبه ۴- دمنوش بابونه و یا اسطوخدوس عالیست ۵- برای نرم شدن ... ادامه مطلب »

آنفولانزای عراقی و راهکار درمانی بر مبنای طب سنتی

✴️#آنفولانزای عراقی( 💠دکتر #بنی_هاشمی هوالشافی 🌹گفتنِ «بسم الله الرحمن الرحیم» در ابتدای هر کاری اعم؛ از خوردنِ غذا و مصرف دارو… 💊داروی ضد نزله قوی برای سرماخوردگی هایی که بسیار مقاوم اند👇 این دارو برای سرماخوردگی و آنفولانزایی که از عراق می آید و سخت درمان است، فوق العاده جواب می دهد. 🔹یک بند انگشت👈 زنجبیل 🔹یک قاشق مرباخوری👈 رازیانه ... ادامه مطلب »

سرماخوردن زیاد نشانه ازضعف قوت مغز و راهکارش با طب سنتی بادام خوری و مویز و چای اسطوخدوس

💊💊💊💊🍁🌱 📌 #سرماخوردگی 📣  توصیه بهداشتی برای افرادی که زیاد سرما می‌خورند 🔍‌افرادی که زیاد دچار سرماخوردگی می شوند، نشان از ضعف قوت مغز است لذا تدابیر ذیل به آنان توصیه می شود: 👈 مصرف روزانه بادام 👈 نوشیدن روزانه یک لیوان چای استخدوس (یک قاشق غذاخوری استخدوس را در ۲ لیوان آب بجوشانید تا یک لیوان باقی بماند و ... ادامه مطلب »

سرماخوردگی و آنفولانزا و سرفه و سینوزیت و روش درمانی با غرغره و روغن مالی و بخور

#سرماخوردگی #آنفولانزا #سرفه #سینوزیت 🔹درمان با غرغره 🔺غرغره کردن با آب نمک ولرم ، یا با جوشانده آویشن از دهان و بینی (قبل از خواب و بعد از بلند شدن از خواب) 🔺غرغره(آب، عسل، نمک، سرکه، آویشن) برای رفع التهاب گلو و تب 🔺غرغره با لعاب گل پنیرک و گل ختمی و گل زوفا و آویشن eitaa.com/joinchat/997392393C130b75b7b2 #کپی_با_لینک_و_صلوات #سرماخوردگی #آنفولانزا ... ادامه مطلب »

سرفه درمانی با عسل بر مبنای نظرات دیگران

🔍 رهنمود جدید به پزشکان بریتانیا؛ برای #سرفه ابتدا #عسل تجویز کنید دستورالعمل جدید به پزشکان در بریتانیا می‌گوید که برای درمان اغلب موارد سرفه باید در مرحله اول عسل و بعضی از داروهای سرفه که بدون نسخه پزشک در بازار وجود دارد، تجویز شود. 🍯 مقامات بهداشتی و درمانی بریتانیا می‌گویند که آنتی‌بیوتیک‌ها در اغلب موارد تاثیری در بهبود ... ادامه مطلب »