آخرین خبرها

رحم و تخمدان و کیستها و پریود

خروج باد از واژن از ناحیه جلو و راهکارهای طب سنتی

💊💊💊💊ویژه دختران و بانوان ⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️ آیا شکرانه سلامتی را انجام میدهیم یا نه ✅✅✅✅ سوال سلام استاد من خانمی با مزاج بلغمی و با رحم سرد و تر باسوابق سقط های جنین هستم متاسفانه  من دارای سردی زیر شکم بوده و ترشحات سفید و بوی رحم و بوی بد و مشمئزکننده دهان هستم و بی اختیاربادهای گازداراز واژن من خارج ... ادامه مطلب »

پولیپ رحم و لکه بینی رحم و راهکارهای طب سنتی

💊💊#پولیپ‌رحم ♦️دختری هستم با سن ۲۹ سال.مدتیست که دچار پولیپ در رحم شده ام. و مرتب لکه بینی دارم. و از انجا که مجرد هستم ، نمیدانم باید چه کنم. ممنون میشوم که از جناب استاد بپرسید که آیا درمانی برای بنده هست؟؟ ✅پاسخ : بله موارد زیر را به دقت رعایت فرمایید: الف ) بادکش زیر سینه ها ۷ ... ادامه مطلب »

کیست تخمدان و راهکارهای طب سنتی

راه های پیشگیری از کیست تخمدان 🍃عدم حمام طولانی در دوران قاعدگی 🍃عدم خوردن غذاهای سرد در این دوره 🍃عدم نشستن در مکانهای سرد ✅درمان اورژانسی آن نشستن بر روی آجر داغ است. دوساعت نشستن زیر کرسی  هم کل دردها را ازبین میبرد. ✅خونریزی شدید با خوردن اب تره قابل کنترل است. خوشمزه تر از آن خوردن کوکو تره با ... ادامه مطلب »

عفونت های مجاری و مقعد به علل استفاده ازدستمال کاغذی

⛔️دستمال توالت تمیز اما سمی⁉️😱 ✅✍️بدونید که دستمالهای توالتی که استفاده میشه شاید در ظاهر تمیز باشه اما عوارضی دارن از جمله : 👇 ⭕️ عفونت مجاری ادراری ⭕️ ❌سرطان گردن رحم : این نوع دستمال توالت تأثیر مستقیم روی سیستم تناسلی زنان👩 داره😱 و استفاده از آن خطر بروز سرطان گردن دهانه رحم را افزایش می‌دهد.😱 مشکلات مقعدی : ... ادامه مطلب »

واژن و راهکارهای طب سنتی برای رفع بوی رحم بر مبنای طب سنتی

⛔️⛔️⛔️درمانهای خانگی برای رفع بوی بد واژن روزانه ۳۰ دقیقه داخل وان حمام با محلول سرکه سیب و اب وارم بنشینید. آب زیاد بنوشید تا با دفع ادرار مداوم عفونت های مجاری و دستگاه تناسلی دفع شود. یک آنتی بیوتیک است و به حذف باکتری کمک می کند. برای رفع بوی بد واژن می توانید یک حبه سیر را با ... ادامه مطلب »

پریود دردناک و ضرورت پرهیز از غذاهای نفاخ بر مبنای طب سنتی

💊💊💊یک راه پیشگیری از تشدید دردهای قاعدگی، پرهیز از مصرف غذاهای نفاخ مانند حبوبات، از یک هفته قبل از قاعدگی تا پایان این دوره است. 🍂 گروه تحقیقات جامعه گیاه درمانی ایران 🍂 🍁 @irihmsir 🍁 ادامه مطلب »

کیست تخمدان و عوارض آن بر مبنای طب سنتی

💊💊💊⛔️⛔️⛔️#کـــیست_تخـــــمدان چون کیست ها بلغمی هستند، در فصول سرد سال ،بزرگتر می شوند. 🍃 عوارض کیست تخمدان ↯ ✨یائسگی زودرس ✨تنبلی تخمدان ✨ناباروری ✨نازایی ✨نامنظم شدن زمان قاعدگی ♦️توصیه ؛ ✍️ترک اغذیه سرد و استحمام در ایام قاعدگی🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃 Join: @tanbalitokhmdan ادامه مطلب »

پرولاکتین دختران و زنان و راهکارهای طب سنتی

📚📚📚💊💊💊 ضرورت تست پرولاکتین خون دختران و زنان برای عِلائم زیر ::: ۱- اختلال شدید درپریودی و پی درپی لک بینی ۲- ترشحات سفید و شیری واژینال در ایام غیر قاعدگی بابوی مشمئزکننده ۳- نابینایی چشم حتی برای چندثانیه و ستاره ریزی دردید چشم و تیرگی بسیارزیادزیر چشم ۴- دردسر درناحیه تاج سر و پشت سر ۵- لرزش دستان ۶- ... ادامه مطلب »

چای کوهی و خاصیت گسترده آن بر مبنای طب سنتی

📚📚📚💊💊💊🔴 #چای_کوهی از #استرس تا #کم_خونی ♻️ این گیاه دارویی با طبیعتی گرم و خشک به صورت خودرو در مزارع گندم و جو می‌روید و #دم‌نوش آن علاوه بر رفع استرس به درمان کم‌خونی نیز کمک می‌کند. 🔸دم‌نوش چای کوهی #اشتها را بهتر کرده و با رفع خستگی و افسردگی کارایی روزمره را می‌افزاید. 🔹این دم‌نوش در درمان کم‌خونی توصیه ... ادامه مطلب »

رازیانه و خواص درمانی خاص برای دختران و زنان بر مبنای طب سنتی

💊💊💊خواص ضد سرطانی گیاه رازیانه رازیانه دارای یک ماده ضد التهابی به نام آنتول است که خواص ضد سرطانی فوق العاده ای دارد و به ویژه در پیشگیری از سرطان سینه موثر است. فیبر موجود در رازیانه از سرطان روده بزرگ پیشگیری می کند. @drkhodadadii ⛔️درطب سنتی عادت همیشگی به مصرف گیاه رازیانه و سبزی شوید را برای پسران و ... ادامه مطلب »