آخرین مطلب

رحم و تخمدان و کیستها و پریود

زنان و دختران و زنان بیمار و دختران بیمار در یک نگاه کلی برای سلامتی خود بر مبنای طب سنتی چه کنند

📚📚📚📚تدبیرسلامتی برای زنان و دختران🔻🔻 📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚😍📚📚📚دهها بار متن زیررا بخوان 🔻🔻🔻پریود نامنظم و سقط جنین و سرد بودن بدن دخترها و بانوان و علل یابی آن بر مبنای طب سنتی استادمعارفی من خانمی متاهل دارای اختلالات واژن و دارای سقط جنین هستم لطفا راهنمایی کنیدپاسخ با طرح سوالات برای تشخیص اصولیقدوزنرنگ پوستدرد سر درکجا ها هستریزش مو و رنگ مونازک ... ادامه مطلب »

آهن خون و کمبود آهن خون و راهکارهای طب سنتی

📚📚📚💊💊💊اختلال کمبود آهن خون دربانوان و دخترانکمبود اهن خون درخانمها بایستی فوری درمان و پیشگیری از رشدش شود چون سبب گرفتگی عضلات پای چپ + خونریزی زیاد درپریودی + اهل جیغ و داد و بیحوصله + تشنگی بسیارزیاد + اختلال درضربان قلب + بی دقتی دردرمان سبب رشد فیبروم و میوم درواژن+ ریزش مو + خواب آلوده و حالات خماری ... ادامه مطلب »

تاخیر اندازی پریود و مضراتش

⛔️⛔️⛔️⛔️اشتباهاتی جبران ناپذیرو تاخیرانداختن پریودی زنان و دختران برای ماه مبارک رمضان و سفرهای تفریحی با خوردن قرص ضدبارداری و ضد پریودی … این روش سبب میشه که تدریجا جداره رحم را ضخیم و اندومتریوز و فیبروم و تجمع اخلاط کثیف رشد یافته و سرطان رحمی و افتادگی رحم و یا خونریزی رحم و حتی تغییرات مهندسی بدن فعال گرددپس ... ادامه مطلب »

رحم و ضرورت های بهداشتی در ایام پریودی بر مبنای طب سنتی

💊رعایت نکات مربوط به بهداشت قاعدگی از دیدگاه طب سنتی پرهیز از شستشو دادن ناحیه تناسلی با آب سرد پرهیز از حمام کردن در روزهای اول قاعدگی و در زمان خونریزی زیاد پوشاندن ناحیه کمر و رحم با پارچه های گرم روغن مالی شکم و روی رحم در ایام غیر پریودی (اگر سرد مزاج هستید و ناحیه مورد سرد است، ... ادامه مطلب »

فیبروم رحم علایم آن و روشهای تشخیصی و بالینی رحم و راهکار های درمانی در طب سنتی

💊مقصود از فیبروم یا میوم رحمی چیست؟ از دیدگاه طب رایج «رحم» سه لایه دارد؛ لایه داخلی آن آندومتر، لایه میانی یا میوم و لایه بیرونی؛ فیبروم توده‌ها یا تومورهای غالباً خوش‌خیم و غیرسرطانی دستگاه هستند که داخل بخش‌های مختلف رحم رشد می‌کند و بسته به اینکه که در کدام‌یک از این لایه‌ها باشد و شروع به رشد کند با ... ادامه مطلب »

خونریزی واژینال در ایام قاعدگی و علل یابی

💊💊📚📚تشدید خونریزی واژینال درایام قاعدگی زنانه با مصرف گیاهان دارویی با مزاج گرم درایام عادت ماهانه ( پریودی) زنان و دختران و خاصه ایام بارداری بایستی از مصرف گیاهان دارویی به هرشکل ( پودر یا دمنوش یا چای یا چاشنی تغذیه ) بشرح زیر🔻 پرهیز کنندپونه کوهیاویشنزنیانرازیانهزعفرانزنحبیلدارچینآذربهگزنهخارشترخارخاسکاسفندزیرهسیاهدانهفلفل سیاه و قرمزترخونشاهیخردلخاکشیرو….۲- برای کاهش خونریزی ایام عادت ماهانه میتوان 🔻سویق عدساب انارباپوسته ... ادامه مطلب »

درد پریودی و راهکار طب سنتی

💊💊.👈ماساژ زیر ناف با روغن زنجبیل در اوقاتی کە خونریزی طبیعی و همراه با درد است، در کاهش علائم قاعدگی مۆثر است. 💠موسسه پرتوسبزهستی-استادطالقانی@partosabzehastiنشردهید در سایت خودم دهها روش اشاره شده جستجو کنید ادامه مطلب »

روش باز کردن لوله هاب بسته رحمی بر مبنای طب سنی

💥مفتح لوله‌های رحمی💥 ۱⃣ فرنی تخم خربزه: یک مشت بزرگ از تخم خربزه را نیم‌کوب کرده و در ۲ لیوان آب جوش شیره کشی کنید. این شیره را با ۱ ق.غ نشاسته و ۱ لیوان شیر و ۲ قاشق شکر مخلوط کنید. پس از حل شدن نشاسته روی شعله گذاشته و بهم زنید تا به جوش آید و به قوام ... ادامه مطلب »

زخم رحم رابا ژل آلوئه ورا بر مبنای طب سنتی تدبیرش کنیم

💟 #رفع_زخم ✴️⇦زخم تازه را تسکین بده ♉️⇦ طریقه عمل👇 ✍️♨️عسل را روی موضع بمالید یا محل زخم را با ژل آلوئه ورا پر ڪنید فقط وقتی از آلوئه ورا استفاده کردید نباید روی زخم را ببندید 💠عضویت در کانال نسخه های مجرب اساتید👇👇👇لینک کانال@noskhesonatiنشر دهید. ادامه مطلب »

درد های پیش از قاعدگی و راهکارهای درمانی

🔰 دردهای پیش از #قاعدگی 🔸بسیاری از خانمها مجموعه علائمی را در روزهای پیش از قاعدگی تجربه می کنند مانند درد شکم. درد کمر. تهوع . تغییرات خلقی و سردرد 🔹نکته جالب اینجاست که اغلب خانمها پذیرفته اند که #سندرم پیش از قاعدگی بخشی از طبیعت بدن هست و باید هرماه منتظر عبورش بود ! در حالیکه اینطور نیست. با ... ادامه مطلب »