آخرین خبرها

روغن ها

ابرو و مژه و تقویت مو با روغن کرچک بر مبنای طب سنتی

🔰 #روغن_کرچک ؛ تقویت مو ، مژه و ابرو روغن کرچک فواید متعددی دارد، به سبب ویتامین ای فراوانی که دارد در تقویت مو، مژه و ابرو موثر است. 🔹روغن کرچک چسبنده است پس با کمی روغن زیتون مخلوط کنید و شب با سر انگشتان به پوست سر ماساژ داده با روسری ببندید و صبح حمام کنید. هفته‌ای دو تا ... ادامه مطلب »

روغن مالی و خاصیت آن بر مبنای طب سنتی

👈خواص روغن مالی 🔹برگرفته از کتاب آشنایی و آموزش بادکش درمانی ( بادکش گزاری ) استاد طالقانی ⬅️ روغن مالی با حوصله و دقیق مزایای ذیل را به همراه دارد  : 👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼 ✳️موجب باز شدن منافذ و خروج راحت تر بخارات بدن و تنفس سلول می گردد . ✳️ با روغن مالی حالت ارتجاعی پوست به حداکثر می رسد، در ... ادامه مطلب »

روغن مالی کف پاها بر مبنای طب سنتی

☎️☎️☎️📞📞📞پرسش روغن مالی کف پاها آقای استاد توی این درس حنا نوشته کف پا رو روغن مالی کنید بخوابید داخل بدن شل میشه و جابه جایی فضولات بیشتر میشه. ولی جایی نوشته بودید که تا ۴۰ شب کف پا رو با سیاهدونه و زیتون و کنجد روغن مالی کنید با مشمع بپوشونید و بخوابید. کدومش درسته؟؟!!! من که گیج شدم ... ادامه مطلب »

تب بری با اسانس نعناع بر مبنای طب سنتی

🌿🌿🌿🌿🌿 خواص #اسانس_نعنا تب بُر اسانس نعناع خاصیت تب‌بُری دارد. چند قطره از این اسانس را بر پاها بریزید و به آرامی ماساژ دهید. یا دوقطره آنرا با آب گرم مخلوط کنید و بنوشید. بوکردن این اسانس نیز به پایین آوردن تب کمک می‌کند. Mezajshenasi12 http://Telegram.me/Mezajshenasi12 همچنین برای دفع سردرد میگرنی بایئ ۵ قطره به پیشانی در هرروز مالیده شود ... ادامه مطلب »

روغن زیتون و خاصیت آن بر مبنای طب سنتی

💊💊💊🔴 #روغن_زیتون ♻️ یکی از فواید مهم این روغن پاکسازی سموم و رسوبات از کبد و بدن در تمامی بیماریها، بویژه رفع اثرات #آلودگی_هوا بوده و می توان به همراه آب نارنج یا آبِ #لیموی_تازه از آن روی سالاد مخلوط کاهو و کمی رنده هویج استفاده کرد. عضویت درکانال👇 📡 @www_irismed_ir ادامه مطلب »

پریود و یا قاعدگی و روش های کاهش درد زیر دل بانوان و یا دختران بر مبنای طب سنتی

💊💊💊⛔️⛔️⛔️✍️روغن زنجبیل موجب کاهش دردهای قاعدگی می شود. ☑️ استفاده از این روغن و مالیدن آن روزی ۳ تا ۴ مرتبه در ناحیه پایینی شکم می تواند موجب کاهش درد قاعدگی و خارج شدن خون به طور کامل از بدن شود. 🌺 @drhasanati افراد رحم گرم مزاج اگر روغن زنجبیل استفاده کنند ممکنه باعث تاول و جوش رحمی میگردد ادامه مطلب »

روغن نخود و خاصیت آن بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊💊📚📚📚📚🔰#روغن نخود 🔻دارای طبع گرم و خشک بوده که مقوی #قوای_جنسی است و قوت نفوذ آن در بدن زیاد است و برای رفع مشکلات جنسی مفید است. 🔻روغن نخود مخلوط با #سیاه‌دانه برای رفع دردهای ناشی از سردی بسیار مفید است. 🔻روغن نخود همراه با سیاه‌دانه برای رفع سردی رحم و دردهای قاعدگی بسیار مفید است. مالیدن آن روی رحم ... ادامه مطلب »

روغن خراطین و مضرات آن

⛔️⛔️⛔️⛔️تبلیغات انحرافی برای روغن خراطین درکانال ها و عطاری ها و اینستاگرام و… ۱- میگویند این روغن داروی چاقی موضعی ( پستان ها ، بازوان ، سینه ، گونه صورت ، ماهیچه دست و پاها، الت تناسلی و…) خوب با دوکلمه گفتن واقعا این درمان شد ۲- خوب ایا میدانستید این چاقی موضعی با چه ترکیبی و چه مقدار بهداشت ... ادامه مطلب »

روغن دنبه و خاصیتش بر مبنای طب سنتی

افرادی که فعالیت ندارند باید از چربی های لطیف حیوانی مثل روغن دنبه گوسفند (یا شحم گاو) استفاده کنند. روغن دنبه گوسفند صورت را پر و شاداب می کند همچنین تری گلیسیرید خون را نیز پایین می آورد. «برگرفته از بیانات استاد حکیم، حسین خیراندیش» 💠 کانال طب سنتی سورِنا 👇👇👇👇 🌐 @SorenaNews 💠 www.sorenaNews.com ادامه مطلب »

مفاصل درد با مزاج گرم و یا مزاج سرد و راهکارهای با ماساژ روغنجات گیاهی بر مبنای طب سنتی

☎️☎️☎️☎️📞📞📞📞پرسش سلام استاد صبح زیبای پاییزی بخیرو نیکی. استاد بفرماید برا درد مفاصل و کمرو زانو . چه نسخه میفرماید یا هر کدام فرمول خاصی دارند متشکرم. 💊💊پاسخ سلام ۱- برای مفاصل خشک :: فقط از روغنهای زیتون و شتر مرغ و قسط و بنفشه و بابونه ( خاصه برای خانمها) و بادام شیرین و گردو و نعناع و زیتون ... ادامه مطلب »