آخرین مطلب

ازدواج با دست یا استمنا یا خودارضایی

آلت تناسلی کوچولو در مردان و علل یابی بر مبنای طب سنتی

☎️☎️☎️📞📞📞پرسشسوالات زیادی از خانواده ها مبنی برعلل کوچک شدن آلت تناسلی همسرشان بصورت تدریجی یا ناگهانی مطرح میشود و این پدیده تلخ هرروز گسترش یافته و تا مرزدادگاه خانواده کشانیده شده است علت این نقیصه را بر مبنای طب سنتی پرسش میکنند 💊پاسخ۱- پاسخ هرفرد متناسب با سن و وزن و مزاج و شرح بالینی بیماربایدداده شود پس راهکارهای تقویت ... ادامه مطلب »

خودارضایی ( بازی با آلت تناسلی و یا استمنا ) و عوارض آن

🔆💠🔅💠﷽💠🔅🔥خودارضایی🔥 ✍️عوارض خود ارضایی در زنان ومردان پزشکان حساب کردند انرژی ای که فرد در یک بار خودارضایی مصرف می کند ۳۰ برابر انرژی ای است که در یک بار ارتباط با همسر مصرف می کند، برای درک بهتر می توان این مثال را مطرح کرد که اگر یک نفر ۳ بار در هفته خودارضایی کند درست مانند این است ... ادامه مطلب »

خودارضایی یا استمنا یا جق زدن یا ازدواج با دستها یا کلکسیون تولید بیماری

⛔️⛔️⛔️🔴 ضررهای معنوی استمناء (خودارضایی) ✍️ دوری انسان از خداوند (در دنیا و آخرت از رحمت خداوند محروم می شود.) مشکل در روابط بین زن و شوهر بعد از ازدواج (به علت ارضاء ناقص و غیرطبیعی، غالبا امور زناشویی به طور طبیعی صورت نمی گیرد و گرفتارهای دیگری به تبع این مشکل ایجاد می شود.) 🔹 عوارض روانی از جمله ... ادامه مطلب »

خودارضایی جوانان پدیده بسیار شوم قرن ۲۱

برای جوانان قرن ۲۱ ما چه کنیم خودارضایی جوانان و بزرگسالان درقرن ۲۱ و اختلالات بزرگ نابخشودنی براندام تناسلی از منظر طب سنتی و طب اسلامی ⛔️⛔️خودارضایی نوجوانان یعنی بازی دست با موضع تناسلی‼️‼️‼️‼️طی ماههای اخیر والدین پی درپی طی تماس تلفنی یا حضوری با اینجانب ادعا میکنند که ازطریق مشاورمدرسه و کنترل فرزندشان و …. متوجه شده اند که ... ادامه مطلب »

سرکه خوری عامل ریشه کن شدن شهوت زنا بر مبنای طب روایی

🌺امام صادق علیه السلام:خورش ساختن سرکه (سرکه طبیعی)، شهوت زنا را ریشه کن می‌کند. 📚 منابع : الکافی، ج۶، ص۳۳۰، ح۱۰دانشنامه احادیث پزشکی، ج۲، ص۳۰۵ نظریه : معارفی : در بعضی از دستورات معصومین ع چنین آورده شده که سرکه پاشیدن به مجاری ادراری سبب میشود که خودارضایی و غلبه شهوت بشدت قطع شود و یا کسانیکه متارکه کرده و ... ادامه مطلب »

استمنا یا خودارضایی یا جق زدن یا بازی با دستگاه تناسلی توسط فرد و راهکار طب سنتی برای درمانگری

برای ترک استمناء (خودارضایی) موارد زیر را رعایت کنید: 🔸دمکرده (اسطوخودوس+سنبل الطیب+بادرنجبویه) یک لیوان با کمی عسل در ماه اول روزی ۳ لیوان. ماه دوم و سوم روزی دو لیوان و ماه چهارم روزی یک لیوان میل شود.🔹استشمام مداوم عطر گرم🔸بادام درختی روزی ۱۴ عدد دانه دانه مثل آدامس میل شود.🔹ذکر مداوم صلوات باعث دور شدن افکار شیطانی میشود.حداقل روزی ... ادامه مطلب »

خودارضایی یا استمنا و یا بازی با آلت تناسلی در مردو زن و عواقب بسیارویرانگرش بر مبنای طب سنتی و طب اسلامی

‼️‼️⛔️⛔️⛔️⛔️استمناء یا بازی دست با آلت تناسلی یا خودارضایی «استمناء» یا خودارضایى، نوعى انحراف جنسى است که برخى از افراد به آن مبتلا مى‌شوند و در واقع مى‌خواهند نیاز جنسى خود را از این طریق تأمین کنند، غافل از اینکه این عمل، هم از نظر شرعى گناه محسوب مى‌شود و هم پیامدهاى روانى – جسمانى نامطلوبى دارد!علت خود ارضایی چیست؟ ... ادامه مطلب »

آیا کسی که با تمرکز ذهنی خودش را ارضای جنسی و انزال می کند مشکلی دارد؟ ✅پاسخ : به آیات و روایات زیر توجه فرمایید :

#سوال_۸۶۰_ آیا کسی که با تمرکز ذهنی خودش را ارضای جنسی و انزال می کند مشکلی دارد؟ ✅پاسخ : به آیات و روایات زیر توجه فرمایید : ✅والَّذِینَ هُمْ لِفُرُوجِهِمْ حَافِظُونَ ✅ إلَّا عَلَى أَزْوَاجِهِمْ أَوْ مَا مَلَکَتْ أَیْمَانُهُمْ فَإِنَّهُمْ غَیْرُ مَلُومِینَ ✅ فمَنِ ابْتَغَى وَرَاءَ ذَلِکَ فَأُولَئِکَ هُمُ الْعَادُونَ ترجمه : کسانی که نگه دارنده فرج خویش هستند! مگر ... ادامه مطلب »

اصول و تدابیر آمیزش جنسی شرعی و زندگی زناشویی در طب سنتی

❤️ تدابیر رابطه زناشویی ❤️ ✅ رابطه زناشویی، علاوه بر ایجاد مهر و محبت میان زوجین و استحکام خانواده، به عنوان یکی از راه های مهم پاکسازی بدن از منظر طب ایرانی حائز اهمیت می باشد. ✅ رابطه جنسی معتدل و منظم، علاوه بر حفظ سلامت روان، باعث تقویت و حفظ سلامت جسم نیز می گردد. 💠 تدابیر پیش از ... ادامه مطلب »

خودارضایی یا استمنا و یا جق زدن و یا بازی دست با آلت تناسلی و روشهای درمانی بر مبنای طب اسلامی و طب سنتی

💊💊⛔️⛔️#ارضاء #خود_ارضایی #درمان_خود_ارضایی 👈کاهو و سرکه انگور مصرف شود 👈درجیره غذایی افراد بهمراه نهار و شام کاهوچندبرگ بهمراه مقداری سرکه طبیعی انگور مصرف شود. 👈شستشو با سرکه 👈یک روز درمیان دستگاه تناسلی خود راآغشته به سرکه طبیعی انگور نمایند وبعداز۲۰دقیقه باآب بشویند. 👈درروایات وارد شده سرکه طبیعی انگور یقطع یعنی شهوت حرام را قطع می کند ودربرخی روایات یذهب یعنی ... ادامه مطلب »