آخرین خبرها

ازدواج با دست یا استمنا یا خودارضایی

استمنا و خودارضایی و راهکارهای شریعت اسلام و طب سنتی

☎️☎️☎️☎️☎️📞📞📞📞⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️ پرسش: ⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️☎️☎️☎️☎️📞📞📞📞📞📞 سوال در مورد استمنا با عرض سلام و خسته نباشید ایا استمنا گناه دارد واگر گناه دارد علت ان چیست وسوال دوم اینکه در صورت تکرار این گناه چه عواقبی را برای فرد دارد پرسش: سوال در مورد استمنا شرح : با عرض سلام و خسته نباشید آیا استمنا گناه دارد؟ پاسخ: پرسشگر گرامی با سلام و ... ادامه مطلب »

ازدواج و ممنوعیتها بر مبنای طب سنتی

کانال تجارب طب اسلامی و ایرانی: ‍ در تصمیم گیری برای ازدواج با این افراد حتما باید احتیاط کرد!! ⛔️۱_ معتادین به مواد مخدر، الکل یا دارو ⛔️۲_ افرادی که بسرعت عصبی و خشمگین می شوند. ⛔️۳_ افرادی که مسئولیت زندگی خود را به عهده نمیگیرند. ⛔️۴_ افرادی که دیگران را کنترل می کنند. ⛔️۵_ افرادی که اختلال جنسی دارند. ... ادامه مطلب »

آمیزش و یا نزدیکی و یا همبستری و مجامعت شرعی بر مبنای طب اسلامی و احادیث معصومین علیهم السلام

کانال تجارب طب اسلامی و ایرانی: 🌹🌹🌹🌹🌹🗣🗣🗣 پاسخ به سوالات مکرر روشهای آمیزش جنسی شرعی با همسر برمبنای طب اسلامی و احادیث  معصومین علیهم السلام 💊💊 آداب آمیزش رعایت این نکات هنگام عمل مقاربت و زناشویی ضروری می‌باشد: ۱. در جای خلوت و مطمئن نزدیکی کنید! در مکانی که فردی باشد حتی اگر بچه شیرخواره باشدکراهت دارد و باید در ... ادامه مطلب »

استمنا و یا خودارضایی و یا زودانزلی و درمان آنها بر مبنای طب سنتی

طب سنتی راجع به #خود_ارضایی چه درمانی را میدهد: 🍃🌺 #درمان #استمناء یا #خودارضایی 🌺🍃 💠ریشه اصلی استمناء یا خود ارضایی، ریشه ذهنی است و به اعصاب و روان فرد بیمار مربوط می باشد. با توجه به این که تعدادی زیادی از کاربران کانال، درخواست ارایه روشی جهت ترک عادت استمناء و درمان عوارض آن از جمله زود انزالی را ... ادامه مطلب »

خودارضایی و استمنا و جق زدن و بازی دست با آلت تناسلی بر مبنای طب سنتی و طب اسلامی

🔆💠🔅💠﷽💠🔅 📛 ممنوعیت استمناء 📛 ✍استمناء ( خود ارضایی ) یعنی این که انسان با خودش کاری کند که از او منی بیرون بیاید و دارای انواعی است؛ مثل بازی کردن با دست، گوش کردن به سخن و صدای زن نامحرم، رد و بدل کردن حرف های عاشقانه، در خیال آوردن و فکر کردن به مسائل شهوت انگیز؛ از نظر ... ادامه مطلب »

خودارضایی و روش کاهش شهوت جنسی و ترک خودارضایی

💊💊💊💊💊 ✅✍درمان #خود_ارضایی و روش کاهش شهوت جوانان 🍃درمان های غذایی: 🔷اول غذا و آخر غذا سرکه بخورید. 🔷منع سرخ کردنی وصفرازاها و فست فودها بسیار تأکید می شود. 🔷روزه گرفتن و کمتر غذا خوردن بسیار مفید است. 🔷گاهی به عنوان شام نون و سرکه میل کنید. 🔷سویق عدس زیاد مصرف کنید 🔷کاهو زیاد میل کنید همراه با غذا و ... ادامه مطلب »

آلت تناسلی لیسیدن و مضرات آن از نظر شرع مقدس اسلام و راهکارها

⛔⛔⛔⛔⛔⛔‼‼‼ ⁉⁉⁉⁉⁉ حکم خوردن آلت مرد توسط همسرش از نظر مراجع تقلید احکام اسلامی از نظر مراجع تقلید در مورد خوردن الت مرد توسط زن  سوال : ایا در اسلام خوردن الت جنسی مرد توسط همسرش اشکالی دارد توضیح دهید؟ پاسخ: خوردن آلت جنسی مرد توسط همسرش اشکال شرعی ندارد و حلال است؛ ولی منی نجس است و خوردنش حرام ... ادامه مطلب »

خودارضایی و روش ترک آن

📞📞📞📞 سوال  درباره روش ترک خودارضایی  از مرکز ملی پاسخگویی به سوالات درسایت ارزشمند شهرسوال کلیک کن http://www.soalcity.ir/node/2690 ادامه مطلب »

بلوغ زود رس را در جوانان بر مبنای طب سنتی تدبیرش کنیم

💊💊💊💊🔺 #بدانیم #مادرانه 🔰 علائم بلوغ زودرس چیست؟ 📌 فرایند رشد انسان به رطوبت و حرارت بدن بستگی دارد. برای داشتن رشد و بلوغ طبیعی باید رطوبت و حرارت را به صورت متعادل کنترل کرد. 📌 بچه هایی که حرارت آنها بالاست، دارای جنب‌وجوش زیاد و بیش فعالی هستند و همینطور پوست خشک و اغلب عطش فراوان دارند، مستعد بلوغ ... ادامه مطلب »

خودارضایی نوجوانان یعنی بازی دست با موضع تناسلی‼️‼️‼️‼️

خودارضایی نوجوانان یعنی بازی دست با موضع تناسلی‼️‼️‼️‼️ طی ماههای اخیر والدین پی درپی طی تماس تلفنی یا حضوری با اینجانب ادعا میکنند که ازطریق مشاورمدرسه و کنترل فرزندشان و …. متوجه شده اند که فرزنددختر یا پسر شان ازمدتها قبل دارای خودارضایی است والان نگران شده و بعضا میگویند ما خانواده مذهبی و سنتی هستیم این پدیده جنسی درخانه ... ادامه مطلب »