آخرین خبرها

زنان و زایمان

یبوست بعدزایمان و راهکارها بر مبنای طب سنتی و مضرات شدید نوشیدن کافیین ها

️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️یبوست بعد زایمان و تشدید آن با شکلات تلخ و رفع آن بر مبنای طب سنتی پرسش و پاسخ استاد خواهرم زایمان سزارینی ۷۲ ساعته قبل داشته و بشدت یبوست دارد و داروهای شیمیایی و شیاف مقعدی دررفع ان کاری نکرده و سبب شده که شکم بشکل بسیار خطرناک ورم کرده و تست بیمارستان علائم چسبندگی گوارش نداشته و کارمااین ... ادامه مطلب »

چشم زخم شناسی و حقه های رمال ها و ضرورت تمسک به مفاتیح الجنان برای مقابله با شیادان این حرفه

📚📚📚📚📚📚📚 دعاهای چشم زخم به روشی که در کتب معتبر و یا سنت علما تشیع مرسوم بوده است ۱. بگو: ما شاء الله لا قوه الا بالله العلی العظیم سه بار تکرار کن. ۲. بگو: اعیذکما بکلمات الله التامات واسماءه الحسنى کلها عامه من شر السامه والهامه ومن شر کل عین لامه ومن شر حاسد اذا حسد ۳. سوره های ... ادامه مطلب »

مزاج صفراوی یعنی گرم و خشک بر مبنای طب سنتی

💊💊💊🔻🔻🔻🔻#طبع_صفرا گرمایی 🔺قدبلند و نسبتا لاغر 🔺تشنگی زود به زود 🔺تند تند حرف زدن 🔺عصبی و بهانه جو 🔺غلت خوردن در خواب 🔺ریزش و سفیدی زودرس مو 🍎کلینیک طب جامع eitaa.com/joinchat/1363476480Cc798fe82f3🔺 🔻🔻🔻🔻💊#علائم_طبع_صفرای_ژنتیکی (گرم و خشک) #هیکل #قدرت: قد بلند و نسبتا لاغر اما استخوانبندی درشت رگهای دست نسبتا برجسته و آشکار #گرمایی #سرمایی: خیلی گرمایی تمایل به فصلهای سرد بدن ... ادامه مطلب »

سرکه خانگی و روش تهیه آن بر مبنای طب سنتی

❗❗❗📚📚📚🇮🇷🇮🇷🔺 #سرکه خانگی- بخش اول (مواد و شرایط لازم برای تهیه سرکه خانگی) ۱️⃣ مقدمه: سرکه از فرآورده های طبیعی است که در اکثر خانه های ایرانی یافت می شود. بیشترین کاربرد آن به عنوان چاشنی غذاها و تهیه ترشی ها و سالادها می باشد و تاریخچه تولید آن حدوداً به ده هزار سال پیش برمی گردد. طبیعت سرکه، سرد ... ادامه مطلب »

دیابت و روش اصلاح زخم دیابت بر مبنای طب سنتی

📚📚📚📚💊💊💊🇮🇷🇮🇷 ⭕️ ترمیم «زخم #دیابت» با استفاده از ترکیب #عسل و نمک برای پانسمان زخمهای دیابتیک‌، عسل و نمک را به نسبت ۳ به ۱ باهم مخلوط کنید و پس از شستشوی خوب زخم دیابتی از این ترکیب در ناحیه زخم مورد نظر پانسمان کنید. استفاده از عسل در درمان انواع زخمها کاربردهای زیادی دارد که در این مطلب توضیح ... ادامه مطلب »

نوشابه گازدار و کاهندگی اسپرم و مشکلات نعوظ

⛔⛔⛔⛔⛔ مردانی که به خوردن نوشابه های گازدار رنگی عادت دارند، ■علاوه بر مشکلات نعوظ جنسی ، ■👈حدود ۳۰% اسپرم کمتری دارند و عنقریب توانایی جنسی خودرا ازدست میدهند ◾👈مصرف دلستر و ماالشعیر کارخانه ای درکاهش نعوظ و سردی کلیه بی نظیراست 👈 ادامه مطلب »

تب و روشهای کاهش ان برمبنای طب سنتی

💊💊💊تب و روشهای کاهش ان برمبنای طب سنتی ۱- اگر حرارت تب پیوسته بالامیرود به پزشک بیمارمشورت شود خصوصا حرارت تب درشب هنگام باعث تشنج میشه و میتوان یک قاشق پودرحنای اصل را با نصف استکان سرکه سیب یا انگورطبیعی قاطی کزده و به کف پابمالید ۲-اگر تب توام با لرزباشد بی درنگ با اب نمک پاشوره شود ۳- دعای ... ادامه مطلب »

مزاج سودا درجوانان و ضررهای آن و راهکارهی درمانی بر مبنای طب سنتی

سوال استاد معارفی خانم جوانی مجرد هستم با توصیه دستورات طب اسلامی و ایرانی به اندازه کافی غلبه خلط سودا ازبالا تنه من رخت بربسته و لیکن درنیم تنه همچنان احساس دردها و غلبه سردی دارم چندفرمول ساده قابل دسترس طبق همین طب ایرانی بگویید 💊💊جواب اول خداراشکر که مغز دارای قدرت کاربردی موثری درنشاط شما ایجاد کرده است بله ... ادامه مطلب »

قرص آهن یا شربت سه شیره گیاهی بر مبنای طب سنتی

🔴قرص آهن خانگی مخلوط سه شیره شما را از کم خونی و عارضه های قرص های آهن شیمیایی نجات می دهد. شیره انگور ✅شیره خرما ✅شیره توت مخلوط سه شیره به جای قرص آهن: این سه شیره را به اندازه مساوی در یک شیشه مخلوط کرده و در داخل یخچال نگهداری کنید. این مخلوط تا مدت زیادی ماندگاری دارد. این ... ادامه مطلب »

ماء الشعیر با خاصیت پاکسازی بدن و خارج کردن مواد زاید ازبدن برمبنای طب سنتی

⚛?ماءالشعیر طبی?⚛ ✳️دکتر محمد دریایی✳️ ?مزاج ?معتدل ?تعداد نفر ? ۴ ✅مفید برای ?پاکسازی و خارج نمودن مواد زاید از بدن? ?مواد لازم? ?⬅️جو پوست کنده : یک و یک دوم کیلوگرم ?⬅️آب : یک و یک دوم کیلوگرم ?✅روش تهیه :? جو پوست کنده و آب را در ظرفی ریخته ?و بگذارید با شعله? ملایم بجوشد تا یک ششم ... ادامه مطلب »