آخرین خبرها

زنان و زایمان

پاکسازی،ویژه کبد و قلب و عروق بر مبنای طب سنتی

💊💊💊پاکسازی،ویژه کبد و قلب و عروق بر مبنای طب سنتی امروزه با روی آوردن مردم به استفاده از غذا‌های آماده که سرشار از افزودنی‌های مصنوعی و مضر برای سلامتی هستند، بیماری‌های کبدی افزایش یافته و افراد بیشتر در معرض چنین بیماری‌هایی قرار می‌گیرند. کبد، عضوی حیاتی است که در بدن وظیفه سم زدایی و سوزاندن چربی‌های ذخیره شده در بافت‌ها ... ادامه مطلب »

شیردهی بعد از زایمان بر مبنای طب سنتی

شیردهی بلافاصله بعد از زایمان بسیار پر اهمیت است. دو سه روز اول پس از زایمان شیری که توسط پستان‌های مادر تولید می‌شود اغلب غلیظ و زرد رنگ است. به این شیر اولیه، آغوز یا کلستروم می‌گویند. قابلیت آغوز در ایمن‌سازی بدن در برابر عفونت‌ها در حدی است که آن را واکسن اولیه نوزاد می‌نامند. آغوز به نسبت شیر رسیده ... ادامه مطلب »

زردی نوزادان و راهکارهای طب سنتی

💊💊💊.👶👶👶👶👶👶👶👶 #زردی_نوزاد اگر زردی ادامه دارد معلوم میشود در خوراک مادر اشکال وجود دارد: . ۱- مادر روزانه لیموشیرین چند نوبت میل کند تا از کانال شیر مادر ,‌ گوارش و مزاج بچه خنک شود . . ۲- مادر از مصرف گوشت های قرمز بالاخص گاو و گوساله و شتر مرغ و شتر و بوقلمون پرهیز کند . . ۳- ... ادامه مطلب »

آلزایمر و حافظه و هوش و فراموشکاری در همه طبقات سنی و راهکارهای طب سنتی

واقعا از آلزایمر نگرانید پس بشنوید مغز و روش تقویت حافظه و یا ضد فراموشی و یا ضد آلزایمر راهکاراصلی : رطوبات مغزی و یا حضور بلغم زیاد در مغز و یا انباشت چرکهای سینوسی و یا دو نیمکره مغز بایستی به روش پلیکانی تغذیه سرد به سمت تغذیه های مزاج گرم اصلاح مزاج شود و یا به بهانه بیش ... ادامه مطلب »

صفرا شناسی در بدن

⛔️⛔️💐 بیماریهای هرکدام از مزاجهای چهار گانه 💐: ✏️ قسمت اول : صفرا ۱⃣ چون جایگاه صفرا در اندام فوقانی است ، باعث سر درد میشود (سردرد صفراوی) . 🌲: نشانه های سردرد صفراوی🌲 : درد از جلوی سر شروع میشود و چشم و پیشانی را درگیر میکند . 📎 زمانهای بروز یا تشدید سردرد صفراوی: این درد در زمان ... ادامه مطلب »

قلب و راهکارهای عمومی درمان قلب بر مبنای طب سنتی

❤️❤️❤️❤️راهکاردرمانی عمومی قلب ۱- قطع چای سیاه و سفید و سبز ۲- ضرورت پرهیز از مصرف روغنهای نباتی و مایع و جایگزینش روغنهای زیتون یا کنجد ۳- مصرف دمنوش سنبل الطیب مثل چای ۴- مصرف تغذیه مربای میوه های به و یا سیب ۵- نوشیدنی اب سیب درختی خانگی با عسل ظهرهنگام ۶- مصرف کندرروی زبان به اندازه چندنخود ۷- ... ادامه مطلب »

چربی سوزی بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊💊🔴 #چربی_سوز طبیعی ♻️ #جوانه_گندم را به همراه آبلیمو تازه میل کنید، البته بهمراه #ورزش. ♻️ تا چربیهای شکم از بین رفته و بدنتان از سموم #پاکسازی شود. @drzohoor_matab ادامه مطلب »

شیر مادر و روش غلیظ کردن با شیره انگور برمبنای طب سنتی

💊💊💊📚📚📚استفاده از #شیره_انگور در زنانی که از رقیق بودن شیر خود شکایت دارند مفید است؛ مصرف #اسفناج، #کرفس, #کنجد، #چغندر، آشی که با نخود و جو پخته شده باشد، گوشت و مغز گوسفند و استفاده از #رازیانه، #تخم_شوید و #سیاهدانه در غذاها برای افزایش شیر و ارتقاء کیفیت آن مؤثر است. 👇👇👇 https://telegram.me/joinchat/BFLrdDwx7ES3SZKEMW7V8w 🆔 @drmmohebbi ////////////////////////////////////// 📚📚📚💊💊💊✅روش های افزایش کیفیت ... ادامه مطلب »

کنترل خشم و غضب بر مبنای طب سنتی

💊💊💊📚📚📚🔰کنترل خشم ✨ 🔻خشم و غضب نیز باعث افزایش گرمی و حرارت بدن می شود لذا سعی کنید از قرار گرفتن در موقعیت های ایجاد کننده خشم دوری نموده و خشم خود را با👇 🔹خارج شدن از محل 🔸پاشیدنِ آبِ خنک به سر و صورت 🔹انجامِ تنفس های عمیق و سایر روش های کنترلِ ذهنی ، کنترل نمایید. 🔻زیرا خشمِ ... ادامه مطلب »

ثبت نام نهضت راهپیمایی اربعین در سامانه سماح با راه اندازی ثبت نام در هر مسجد و هر خیابان و هر کوچه

🏴🏴🏴🏴🏴🏴🏴🏴 یک پیشنهاد برای حضوردراربعین حسینی علیه السلام از امروز شما که دارای رایانه و تبلت و ارتباط اینترنتی هستید از افراد مشتاق برای حضور درراهپیمایی اربعین دعوت کنید تا نام اورا درسامانه سماح ثبت کنند 🏴🏴بیایید درنهضت راهپیمایی اربعین سهیم شوید 📚🏴دراین نهضت ثبت نام همه مراکز مثل پایگاههای مسجد و صنوف و… میتوانند سهیم بوده باشند هزینه جزیی ... ادامه مطلب »