آخرین خبرها

زنان و زایمان

زایمان و کمردرد بعد زایمان و راهکارش بر مبنای طب سنتی

✅ جهت کمردردهای بعد از زایمان ⇦ روغن زرد محلی و کاچی که با روغن زرد درست شده باشد برای رفع کمر درد بعد از زایمان خیلی مفید است. ⇦ ضمناً بعد از زایمان شکم را ببندند. @soroshesalamati ادامه مطلب »

مادر درمانی بجای نوزادان بیمار بر مبنای طب سنتی

⛔️⛔️⛔️⛔️💊💊💊🍃••🌸••🍃 🔰 معاینه مادر بجای نوزاد ! ❇️بزرگ کردن نوزاد و کودک شیر خوار فقط با عشق میسر است. گاهی اوقات اطفال شیر خوار شروع به بدقلقی می کنند و ناآرام می شوند. علت های زیادی میتواند سبب این حال بد کودک شود. ❇️یک توصیه مهم و خوب برای بررسی و رفع مشکل این کودکان این است که بجای کودک ... ادامه مطلب »

شیر مادر و روش تشخیص غلظت شیر مادر

📚📚📚📚💊💊💊تشخیص میزان غلظت مطلوب شیر مادر یک قطره از شیر مادر را روی ناخن تمیز بچکانید؛ اگر سریع غلطید و افتاد یعنی رقیق است و اگر محکم سر جای خود ماند، یعنی غلیظ است؛ اگر میل به غلطیدن کرد و نیفتاد یعنی معتدل است جالب است بدانید بخش زیادی از نوزادانی که دچار ریفلاکس هستند، شیر رقیق می‌خورند. @drkhodadadii ادامه مطلب »

زایمان و روش تقویت بعد از زایمان بر مبنای طب سنتی

🍃تقویت زنان بعد از #زایمان ۱. صبحانه: شیر + زردۀ تخم مرغ سالم + عسل، ۲. بین روز: شیر عسل، ۳. ناهار: آبگوشت بوقلمون بخورد، ۴. بعد از هر غذا هفت عدد خرمای تازه (رُطَب) بخورد، ۵.عصرانه: نصف استکان عرق طبیعی گُل میخک بخورد (طبیعت خیلی گرم دارد،♦️ توجّه: فقط سه روز بخورد؛ زیرا زیاده‌روی در مصرف #عقیمی می‌آورد)، ۶. ... ادامه مطلب »

روغن گیاهی حیوانی گاوی یا کره گاوی و خاصیت گسترده آن بر مبنای طب سنتی

🔶روغن یا کره #گاو روغن گاو از همه روغن ها بهتر و لطیف تر بوده و هر چه کهنه تر شود، حرارتش بیشتر و رطوبت آن کمتر می شود. 🔸تحلیل برنده (محلل اخلاطی که به موضعی چسبیده باشد) 🔸بازکننده انسداد 🔸نرم کننده پوست 🔸چاق کننده بدن (چاقی عضلانی) 🔸مُلَیِّن (نرم کننده معده و روده) 🔸مفید برای بیماری های #مغز و ... ادامه مطلب »

شیر مادر و کیفیت بخشی بر آن بر مبنای طب سنتی

💊💊💊📚📚📚استفاده از #شیره_انگور در زنانی که از رقیق بودن شیر خود شکایت دارند مفید است؛ مصرف #اسفناج، #کرفس, #کنجد، #چغندر، آشی که با نخود و جو پخته شده باشد، گوشت و مغز گوسفند و استفاده از #رازیانه، #تخم_شوید و #سیاهدانه در غذاها برای افزایش شیر و ارتقاء کیفیت آن مؤثر است. 👇👇👇 https://telegram.me/joinchat/BFLrdDwx7ES3SZKEMW7V8w 🆔 @drmmohebbi //////////////////////////////// 💊💊💊💊✅روش های افزایش کیفیت ... ادامه مطلب »

چای خوری مستمر و مضراتش بر مبنای طب سنتی

⛔️‍ ✴️عوارض خوردن چای به طور مداوم ❇️خشکی روده و معده ❇️خشکی سر و سرد شدن مغز ❇️بیماری‌های کبدی ❇️استسقاء،(تشنگی) ❇️گرفتگی عضلات ❇️و کمبود آهن می‌شود. @soroshesalamati حداقل چای ایرانی با تعدادی هل و یا دارچین و یا زنجبیل و …. بخورید که اثرات منفی بر کل بدن کاهش یابد ادامه مطلب »

فرزند بیشتر باعث افزایش عمرمادر می شود

📚📚📚📌 آیا می دانید که #فرزند بیشتر باعث افزایش عمر #مادر می شود 🔰 یک مطالعه تازه نشان می دهد هرچه فرزندان یک زن بیشتر باشد، او آهسته تر پیر می شود. بررسی ها نشان می دهد تلومرهای بدن زنانی که تعداد فرزندان بیشتری دارند، طولانی تر از زنانی است که تعداد فرزندان کمتری دارند. اندازه گیری طول تلومرها با ... ادامه مطلب »

شیر مادر وروشهای افزایش شیر مادر بر مبنای طب سنتی

📚📚📚📚💊💊💊👌 افزایش شیر مادر ◀️ اگر اطفال با شیر مادر سیر نمی­شوند، حتماً شیر گاو (شیر محلی غیر پاستوریزه) را تهیه و کنارش امتحان کنید. ◀️ برای افزایش شیر مادر نیز حتماً تدابیر مربوطه را انجام دهید. ◀️ باید تغذیه مادر نیز صحیح باشد و برای افزایش شیرش ۵۰ گرم سیاه دانه را بکوبید (آسیاب نکنید) و با ۳۰۰ گرم ... ادامه مطلب »

شیر مادر وروش تقویت و شیر افزایی بر مبنای طب سنتی

✅روش های افزایش کیفیت #شیر_مادر ❇️ بهترین مواد غذایی برای مادر شیرده عبارت است از #گندم، #گوشت بره، بزغاله، #ماهی، #کاهو، #بادام ، #فندق و…، که همان‌گونه که مشاهده می‌شود مواد غذایی لطیف، معتدل، صالح الکیموس و کثیرالغذا در زمره آن وجود دارند. ❇️به‌عکس استفاده از مواد غذایی مثل #خردل و #ادویه‌جات تند، #نعناع، #پیاز و #سیر در زنان شیرده ... ادامه مطلب »