آخرین خبرها

طب سنتی

بیماری و جلوگیری از بیماری با سیب خوری بر مبنای طب سنتی و اسلامی

🍏هر روز یک سیب بخورید تا کمتر بیمار شوید کاهش ریسک حملات قلبی تقویت سلامت مغز و اعصاب کمک به آلزایمری‌ها مقابله با دیابت مقابله با چاقی کاهش کلسترول بد کاهش خطر سرطان 🍃🌺 به ما بپیوندید برای زندگی سالم و بدون دیابت🌺🍃 💉 @diabet_iran💊 ادامه مطلب »

ریشه تمام بیماریها در سردی بدن بر مبنای طب اسلامی

💊💊💊💊#سردی ریشه تمام بیماریها: -پیامبر (ص) می‌فرمایند : راس کل داع البروده  ؛ ریشه و اساس تمام بیماریها سردی است. ( بحار الانوار جلد‏ ۵۹ صفحه ۲۹۰ ) با شیوع بیماریهایی مانند ام اس نازایی مشکلات زنانگی تیروئید دردمفاصل مشکلات گوارشی مشکلات مغزی  و…تا سرماخوردگی ساده از سردی بدن هست که سیستم ایمنی تحلیل میرود و راحت هر ویروسی از ... ادامه مطلب »

مزاج یابی در طب سنتی

💊💊💊✨﷽✨ ✍️بیشتر بیماری ها از #سردی نیست❗️ 💢 این عبارات که ۹۹٪ بیماری ها از سردی است با اصول #طب_سنتی بیگانه است. حکمت های #طب_سنتی را با ادعاهای غیر مستند از بین نبرید 🔰 بدنبال آن تحلیل می کنند که #مزاج اکثر مردم سرد است و مردم را تشویق به خوردن گرمی می کنند. طب سنتی معتقد به چهار مزاج ... ادامه مطلب »

بادکش درمانی بر مبنای طب سنتی

❤️❤️❤️❤️‌🔴🔴🔴🔴مواردی که بادکش درمانی برای آ ن مفید می باشد : ♨️   فراخوان غذایی(خونی): به دلیل افزایش جریان خون مویرگی با انجام بادکش در مواضع مختلف خون رسانی(غذارسانی) به آن مواضع بیشتر خواهد شد. لذا می توان از این روش برای  افزایش بافت ماهیچه ای استفاده نمود. (مثلاً برای رفع لاغری های موضعی مثل لاغری صورت می توان از این ... ادامه مطلب »

کیسینجر وزیر سابق وزارت امور خارجه یهودی امریکا: اگر میخواهید بر کشورها حکومت کنید، انرژی را در اختیار بگیرید. و برای حکومت بر مردم، #غذا و #دارو را در اختیار بگیرید.

⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️🍀 👹کیسینجر(وزیر سابق وزارت امور خارجه یهودی امریکا): اگر میخواهید بر کشورها حکومت کنید، انرژی را در اختیار بگیرید. و برای حکومت بر مردم، #غذا و #دارو را در اختیار بگیرید. 🌎ڪانال‌استاد خیراندیش ┄═•❁🍃🌸🍃❁•═┄ 🌱 @tebiranii 🌱 ادامه مطلب »

طب اسلامی چگونه آسیب وارد شده

⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️‼️چگونه طب اسلامی در ایران نابود شد؟ سیریل الگود یهودی : ما ۳۰۰ سال تلاش کردیم تا توانستیم طب ابن سینا را در ایران دفن کنیم. 🔷🔹 این سوال مطرح که اگر واقعا طب سنتی روش موثری برای درمان بسیاری از بیماری هاست، چرا در دوره ای از تاریخ، یک دفعه ترک شده است؟ آیا مردم نسبت به گنجینه ی ... ادامه مطلب »

پیاده روی اربعین و دستورات اجرایی

#توصیه_های_مهم #استاد_حسین_خیراندیش 👆 #پیرامون_پیاده_روی_اربعین : قابل توجه زائرین عزیز خالصه نکات مهم ارائه شده توسط #استاد_حسین_خیراندیش محقق و مدرس طب سنتی👇 @Mezajshenasi12 💠 جهت جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع😷 عرق خود، پس از استحمام کامل بدن خود را با #سرکه بشویید 🚿و بگذارید ۵ دقیقه بماند سپس مجددا بدن خود را آبکشی نمایید تا بوی عرق شما همسفران را نیازارد. ... ادامه مطلب »

تغذیه سه وعده و دروغ ها بر مبنای طب اسلامی و طب سنتی

‍ 📢📢📢 بررسی دروغ بزرگ یک : 📢📢📢 دروغی که صد البته موجب چاقی و بد فرمی بدن است! 😆صبحانه رو خودت بخور 😆ناهارو با دوستت 😳شامو بده دشمنت!!! 😵پیامبر اکرم ص!!!! ✋✋✋✋✋✋✋✋ در منابع روایی معتبر همچین حدیثی یافت نمیشود. ☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️ 🌺امام صادق ع : صبحانه بخور و شام بخور و بین ان دو چیزی نخور که موجب تباهی ... ادامه مطلب »

اسامی پزشکان و سایتهای طب سنتی

🌐در فضای مجازی با انجمن علمی طب ایرانی همراه باشید🌐 ❇️سایت انجمن علمی طب ایرانی: 👉 www.itma.ir 🔻اسامی متخصصان و دستیاران طب ایرانی 🔻درمانگاه های طب سنتی ایرانی مورد تایید 🔻سایت ها و کانال های مورد تایید در حوزه طب سنتی ❇️آموزش سبک زندگی و تغذیه سالم بر اساس منابع طب سنتی ایران در اینستاگرام 👉 instagram.com/persianmedicine/ ❇️ویدئوهای متخصصین طب ... ادامه مطلب »

گیاه خواری و مضرات دراز مدت آن بر مبنای طب سنتی

⛔️⛔️⛔️⛔️❌❌❌❌💊💊💊💊💊💊مضرات گیاه خواری طولانی مدت گیاه خواری رژیمی است که در آن افراد مواد مورد نیاز بدنشان را از طریق گیاهان و منابع گیاهی دریافت میکنند . گیاه خواری به معنای پرهیز از خوردن گوشت جانوران است که ممکن است شامل پرهیز از غذاهایی مانند شیر ، فراورده لبنی ، تخم مرغ و عسل که خاستگاه جانوری دارند نیز بشود. ... ادامه مطلب »