آخرین خبرها

طب سنتی

کیسینجر وزیر سابق وزارت امور خارجه یهودی امریکا: اگر میخواهید بر کشورها حکومت کنید، انرژی را در اختیار بگیرید. و برای حکومت بر مردم، #غذا و #دارو را در اختیار بگیرید.

⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️🍀 👹کیسینجر(وزیر سابق وزارت امور خارجه یهودی امریکا): اگر میخواهید بر کشورها حکومت کنید، انرژی را در اختیار بگیرید. و برای حکومت بر مردم، #غذا و #دارو را در اختیار بگیرید. 🌎ڪانال‌استاد خیراندیش ┄═•❁🍃🌸🍃❁•═┄ 🌱 @tebiranii 🌱 ادامه مطلب »

طب اسلامی چگونه آسیب وارد شده

⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️‼️چگونه طب اسلامی در ایران نابود شد؟ سیریل الگود یهودی : ما ۳۰۰ سال تلاش کردیم تا توانستیم طب ابن سینا را در ایران دفن کنیم. 🔷🔹 این سوال مطرح که اگر واقعا طب سنتی روش موثری برای درمان بسیاری از بیماری هاست، چرا در دوره ای از تاریخ، یک دفعه ترک شده است؟ آیا مردم نسبت به گنجینه ی ... ادامه مطلب »

پیاده روی اربعین و دستورات اجرایی

#توصیه_های_مهم #استاد_حسین_خیراندیش 👆 #پیرامون_پیاده_روی_اربعین : قابل توجه زائرین عزیز خالصه نکات مهم ارائه شده توسط #استاد_حسین_خیراندیش محقق و مدرس طب سنتی👇 @Mezajshenasi12 💠 جهت جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع😷 عرق خود، پس از استحمام کامل بدن خود را با #سرکه بشویید 🚿و بگذارید ۵ دقیقه بماند سپس مجددا بدن خود را آبکشی نمایید تا بوی عرق شما همسفران را نیازارد. ... ادامه مطلب »

تغذیه سه وعده و دروغ ها بر مبنای طب اسلامی و طب سنتی

‍ 📢📢📢 بررسی دروغ بزرگ یک : 📢📢📢 دروغی که صد البته موجب چاقی و بد فرمی بدن است! 😆صبحانه رو خودت بخور 😆ناهارو با دوستت 😳شامو بده دشمنت!!! 😵پیامبر اکرم ص!!!! ✋✋✋✋✋✋✋✋ در منابع روایی معتبر همچین حدیثی یافت نمیشود. ☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️ 🌺امام صادق ع : صبحانه بخور و شام بخور و بین ان دو چیزی نخور که موجب تباهی ... ادامه مطلب »

اسامی پزشکان و سایتهای طب سنتی

🌐در فضای مجازی با انجمن علمی طب ایرانی همراه باشید🌐 ❇️سایت انجمن علمی طب ایرانی: 👉 www.itma.ir 🔻اسامی متخصصان و دستیاران طب ایرانی 🔻درمانگاه های طب سنتی ایرانی مورد تایید 🔻سایت ها و کانال های مورد تایید در حوزه طب سنتی ❇️آموزش سبک زندگی و تغذیه سالم بر اساس منابع طب سنتی ایران در اینستاگرام 👉 instagram.com/persianmedicine/ ❇️ویدئوهای متخصصین طب ... ادامه مطلب »

گیاه خواری و مضرات دراز مدت آن بر مبنای طب سنتی

⛔️⛔️⛔️⛔️❌❌❌❌💊💊💊💊💊💊مضرات گیاه خواری طولانی مدت گیاه خواری رژیمی است که در آن افراد مواد مورد نیاز بدنشان را از طریق گیاهان و منابع گیاهی دریافت میکنند . گیاه خواری به معنای پرهیز از خوردن گوشت جانوران است که ممکن است شامل پرهیز از غذاهایی مانند شیر ، فراورده لبنی ، تخم مرغ و عسل که خاستگاه جانوری دارند نیز بشود. ... ادامه مطلب »

خرافات علمی در طب سنتی در نوشیدن و یبوست

⛔️⛔️⛔️⛔️💊💊💊💊💊⚠️ خرافات علمی ✍️ ما فکر می کردیم فقط مردم عوام خرافه گرا می شوند، اما این فقط خرافه گرایی نیست، یک برنامه حساب شده ناشی از عقده های فروخته #طب_غربی علیه #طب_سنتی و فرامین بهداشتی ائمه معصومین(ع) است. کینه ای که درون برخی از پزشکان #غرب_زده و #علم زده را آتش می زند 🔸 در زمان ما ضرب المثلی ... ادامه مطلب »

گرمی و سردی ها بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊💊🔆 📚📚📚📚📚🔥💧گرمی و سردی، تئوری همه چیز نیست! (بخش نخست) 🖋بقلم دکتر مجید انوشیروانی، PhD طب سنتی ایران، استادیار دانشکده طب سنتی و مکمل مشهد در رشته‌نوشتارهای زیر به برخی مفاهیم پیچیده و مصادیق متناقض‌نما درباره گرمی و سردی می‌پردازم. انگیزه من در نوشتن این مطلب، مواجهه روزمرّه‌ام با کسانی است که گمان می‌کنند لیست‌های گرمی و سردی، شاه‌کلید حل ... ادامه مطلب »

آدرس سایت و کاناهای حسین معارفی در طب سنتی

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣 ظرف چندروزگذشته خبراز اختلال تلگرام میرسه حداقل این آدرس را ذخیره کنید 📣📣📣📣 آدرس کانالهای طب اسلامی و سنتی حسین معارفی اول شماره ۰۹۱۰۹۹۶۰۹۴۶ اینجانب را در گوشی تان ثبت کن سپس دریکی ازنرم افزارهای ( سروش یا ایتا یا تلگرام ها) خودتان را شخصا عضو کنید ۱- درنرم افزارسروش : https://sapp.ir/tajarobteb3 📣📣📣📣📣📣 ۲- درنرم افزارایتا https://eitaa.com/tajarobteb4 📣📣📣📣📣 ۳- ... ادامه مطلب »

طب سنتی و شناخت واقعیت درمانی در قرن ۲۱

🎼بهنام صفوی هنرمند متعهد در ۳۶ سالگی درگذشت. فقدان آن عزیز برای ما سنگین است. بدرقه اش فاتحه و یاسین! 👤بهنام جوان گرچه نماینده بخش کوچکی از جامعه بود که پس از مدت ها مبارزه با #سرطان در گذشت اما نشان دهنده وجود یک جریان منحرف طبی در سیستم پزشکی غربی است 👥واکنش های مردمی را که نگاه می کنیم ... ادامه مطلب »