آخرین مطلب

کیست ها

کیست بارتولن یا آبسه و راهکارهای طب سنتی

🔴 درمان آبسه یا کیست بارتولن ♻️ این بیماری معمولا از غلبه خلط بلغم یا سوداست. 🔶 درمان: ✅ به طور کلی، باید سبک زندگی و تغذیه، متناسب با مزاج اصلاح شود، چرا که در غیر این صورت، احتمال بازگشت کیست بسیار زیاد است. مثل این می‏ماند که صورت مسئله پاک شود، ولی خود مسئله نه. ✅ به طور خاص ... ادامه مطلب »

لباس پوشیدن و عوارض کیست دهی و یا توموردهی

لباس هاچگونه باعث تولید کیست هاوتومورها میشود؟ کسانی که کلاه بر سر می گذارند،کسانی که به هر دلیلی شکم بند می بندند،کسانی که بدنشان عرق می کند بدانند که کلاه یا لباسهای زیر و یا هر پوششی که با بدن تماس دارد باید از الیافی تهیه شده باشد که بتواند عرق بدن را به خود جذب کنداگر کلاه از جنسی ... ادامه مطلب »

کیست ها و تومورها و علل یابی بر اثر استفاده از لباس خاص

⛔️⛔️⛔️⛔️لباس هاچگونه باعث تولید کیست هاوتومورها میشود؟ ⛔️‼️کسانی که کلاه بر سر می گذارند،کسانی که به هر دلیلی شکم بند می بندند،کسانی که بدنشان عرق می کند بدانند که کلاه یا لباسهای زیر و یا هر پوششی که با بدن تماس دارد باید از الیافی تهیه شده باشد که بتواند عرق بدن را به خود جذب کند⛔️‼️ اگر کلاه از ... ادامه مطلب »

آب خوری زیاد و مضراتش برای سلامی جسم

🔴تبلیغ زیاد اب خوردن به بهانه ی سلامتی! 🔴مضرات زیاد آب نوشیدن👇🏼 ⇦تولید بلغم شدید⇦چروکیدگی پوست⇦ضعف حافظه⇦عفونت های داخلی و پوستی⇦تولید سنگ کلسیمی کلیه⇦ایجاد انواع کیست های بدن⇦بدبویی دهان⇦ریزش مو⇦ایجاد آرتروز و درد مفاصل⇦ایجاد رماتیسم⇦تخریب معده و کارایی آن ✍🏼امام صادق علیه السلام : زیاد آب ننوش، چرا که آب جذب کننده هر مرضی است. 📚 الکافی ج۶ ؛ ص۳۸ ... ادامه مطلب »

سردی بدن و ریشه بیماری های سخت بدن در حاکمیت سرد بدن است

سردی در سر:ام اس ، پارکینسون ، رعشه ، لقوه ، سردرد ، صرع ،تشنج ،آلزایمر سردی در مو :سفیدی مو سردی درگوش :کری ، ناشنوایی سردی در چشم :کم‌بینایی ،آب مروراید ،آب سیاه سردی در لوزه :بزرگ شدن لوزه سردی در تیروئید :کم کاری تیروئید سردی‌در ریه: آب آوردن ،آسم‌برونشیت ،ذات الریه سردی در روده :یبوست‌کولیت ،بواسیر‌‌شقاق سردی درمعده ... ادامه مطلب »

جوانه و سبوس جوانه ارزن و خاصیت آن بر مبنای طب سنتی

💊💊💊جوانه ارزن و خاصیت آن برمبنای طب سنتیجوانه ارزن خیلی گرم است با جو بخورید + نشاسته ندارد + چاق کننده نیست + کبدرا چرب نمیکنه + نان ارزن همان بربری سابق است + دارای آهن بالا +کلسیم بالا +تمام مواد مغزی فسفر و منیزیم و سدیم را دارااست +اشتهاو پرخوری را کم میکنه+ لاغرسازاست+ ضد آرتروزبالا +ضد چاقی + ... ادامه مطلب »

کیست کلیه و بیماری های کلیه و باید های طب سنتی

💊💊💊💊💊💊💊کیست کلیه _راهکارهای درمانی : سیاهدانه یک قاشق به روش نیمکوب برای هرروز با یک الی دوقاشق (فقط نیمکوب و تهیه هرروز برای همان روز) دمنوش گیاه اسطوخدوس هندی و موقع نوشیدن با عسل دمنوش تخم رازیانه با گیاه انیسوناین فرمول بیشتربرای خانمها تاکید میشود. اراده جدی به ترک تغذیه و نوشیدنی و میوه های با مزاج سودا یعنی سرد ... ادامه مطلب »

حمام رفتن زنان و دختران در ایام پریودی و مضرات گسترده آن بر مبنای طب سنتی

‍ 🌺 استحمام در قاعدگی ❌ زنان در دوره قاعدگی از استحمام بپرهیزند و حتی به صورت موضعی نیز از این امر پرهیز داشته باشندچرا که این عمل باعث جذب آب از طریق رحم شده و سبب عفونت در رحم و چه بسا ضعف تخمدانها ،نازایی،کیست تخمدانها می گردد ⭕️ طبع آب، بلغم است. بلغم جاری وساری ،پس استحمام در ... ادامه مطلب »

کیست سینه و روشهای درمانی بر مبنای طب سنتی

♦️ پیشگیری و درمان کیست سینه.کیست سینه کیسه‌های پرآبی هستند که در بافت سینه قرار دارند و معمولا باعث سرطان نمی‌شوند. هر خانمی ممکن است یک یا تعداد زیادی کیست در سینه‌اش وجود داشته باشد. این کیست‌ها شبیه توده‌های گرد یا تخم مرغی شکل هستند و لبه‌های آن‌ها مشخص است. بافت این کیست‌ها مثل یک بادکنک کوچک پر از آب ... ادامه مطلب »

درمان کیست پستان و کتف درد با نمک دریا بر مبنای طب سنتی

درمانتوده هایسینه کیست سینهکیست پستانکیست زیربغل ✍️ طول درمان ۴۰الی ۱۲۰روز 🔷بادکش روی سینه ۲۱مرحله یک شب در میان🔷شونیسل هر ۸ساعت یک قاشق غذاخوری🔷شونیسل:《۴واحد روغن سیاه دانه یا روغن زیتون بودار تصفیه نشده + ۲واحد عسل + یک واحد سرکه انگور طبیعی》🔷سرکه انگبین شبی یک لیوان ‌‌《۲واحد عسل + ۲واحد عرق نعنا + یک واحد سرکه انگور طبیعی》 از این ... ادامه مطلب »