آخرین خبرها

چشم، ابرو و مژه

چشم و مضرات نور تلفن همراه ذر شب عامل سرطان چشم

⛔⛔⛔⛔🔺 نور گوشی همراه در شب باعث سرطان چشم میشود، سرطان چشم از مضرات استفاده مداوم از گوشی همراه در شب است ! زمانیکه فشار زیاد بر کره چشم خود احساس میکنید باید به پزشک مراجعه کنید. 🆔 sapp.ir/ravazadeh🔺 ادامه مطلب »

چشم و عفونت آن و راهکارها بر مبنای طب سنتی

💢 #درمان_عفونت_چشم : الف) شبی یک قطره عسل داخل چشم بچکانید. (۷ الی ۱۴ شب) 🔅ب ) بعد از دو هفته یک دوره ۷ الی ۱۴ شب شستشو با عرق رازیانه 🔅ج ) ماساژ چشم ┅═✼❉🍃🌸🍃❉✼═┅ #کانال‌نسخ‌استادخیراندیش ⛑ @Tebiranii🔅 ادامه مطلب »

چشم و روشهای تقویت آن با مرزنجوش و میوه به و خرمای برنی

💊💊💊💊💊در #تقویت_چشم 👁 #نکته_های_شنیدنی ✍ پیامبر اکرم صلوات الله علیه واله: به بخورید و به همدیگر هدیه دهید، زیرا به چشم جلا می دهد و دوستی را در دل پرورش میدهد. 💥 میوه به، تاری چشم را از بین می برد. 💥‌ خرمای برنی یکی از هفت ویژگی که دارد اینست که شنوایی و بینایی را افزایش می دهد. 💥 ... ادامه مطلب »

چشم شناسی با طبع گرم بر مبنای طب سنتی

✍علائم افراد دارای چشم گرم: حرکات غیر ارادی و سریع چشم (نیستاگموس) وسرخ بودن همیشگی چشم و زیاد شدن رگ ها در سفیدی چشم و خستگی و سوزش سریع چشم بر اثر مطالعه❌ ??? @tebe_jame ??? ادامه مطلب »

چشم و مضرات مطالعه در غروب آفتاب بر مبنای طب سنتی

? دکتر حسین روازاده ? ✳️ آیامیدانید⁉️مطالعه در غروب برای چشم?مضر است?     ?? مطالعه در غروب برای چشم مضر می باشد? ?? نزدیک غروب آفتاب از انجام کارهای دقیق که تمرکز چشم ? را می طلبد پرهیز کنید، چرا که در آن لحظه سلول های چشمی در حال تغییراتی هستند تا خود را آماده دید مناسب در شب ... ادامه مطلب »

چشم و پف و افتادگی چشم و پف دستان و صورت بعد خواب بر مبنای طب سنتی

  نویسنده: حسین معارفی – ۱۳٩۵/۸/٢۱ ?افتادگی چشم و پف زیر چشم?? ?دکتر حسین خیراندیش? ✅✍علت این بیماری غلبه بلغم در چشم می باشد.? ✅✍که برای درمان آن مالیدن روغن سیاه دانه به ملاج سر و گذاشتن تاج نمک?(کیسه ی کوچک و پارچه ای پر از نمک دریا)شب ها بر روی سر به مدت یک تا دوساعت.⏰ ✅✍ترک یا کاهش ... ادامه مطلب »

چشم درد و راهکارهای درمانی بر مبنای طب سنتی

چشم درد ? ?دکتر محمد دریایی? ✅✍افرادی که مبتلا به چشم درد هستند میتوانند چند قطره روغن سیاهدانه را در یک لیوان شیر ریخته و قبل از خواب بنوشند. همچنین قبل از خواب دو طرف گیجگاه و دو ابرو را با سیاهدانه چرب نمایند.? ?سیب را رنده کنید و در دستمال تمیز و نازک بپیچید و روی چشم بگذارید درد ... ادامه مطلب »

ابرو و تقویت آن با زرده تخم مرغ و روغنهای گرم گیاهی فندوق و بادام و سیاهدانه و..

?تقــــــویت_ابـــــرو? ?زرده ی تخم مرغ?را به ابرو بمالید و پس از ۲۰ دقیقه با آب سرد بشویید ?روغن بنفشه و روغن فندق نیز تاثیر مناسبی دارد? telegram.me/joinchat/CjnRmTvyORgyVu1lZ_1sNQ ادامه مطلب »

ابرو و راهکار مقابله با ریزش ابرو بر مبنای طب سنتی

سوال من خانم سن سی ساله و مجرد بوده و یبوست خاصی فعلا ندارم  قبلا خیلی زیاد بود.فقط ریزش ابرو زیاده و خشکه میزنه و خشکی در دستم میریزه  جواب روغن کرچک یا روغن بادام شیرین یا روغن فندوق روی ابروان بمال و سعی کنید تا چهل روز و داخل چشم نرود شربت خاکشیر ناشتاتا چهل روز داخل ناف روغن زیتون تا ... ادامه مطلب »

چشم و تقویت آن بر مبنای طب اسلامی و طب سنتی

?تقویت چشم(جایگزین عینک) ??شستن دست ها بعد از غذا و مسح نمودن بر چشم و حاجبین -مسواک پیامبر را زدن (اشک چشم را متعادل و بلغم را زائل نموده و خون رسانی بهتر می شود). خضاب به حنا -کوتاه کردن مو ها -نگاه کردن به چاه زمزم به قصد شفا -خوردن به – خرمای بُرنی و گوشت زیاد -نگاه کردن ... ادامه مطلب »