آخرین خبرها

یبوست و اسهال و بواسیر

بواسیر درمانی بر مبنای طب سنتی

💊💊💊درمان بواسیر ١٠٠ گرم سیاهدانه را با ٢٠٠ گرم عسل مخلوط کنید. برای درمان بواسیر، در سه نوبت به مقدار یک قاشق مرباخوری میل کنید. @drkhodadadii ادامه مطلب »

یبوست درمانی با مویز بر مبنای طب سنتی

🔰 برای رفع #یبوست، #مویز بخورید. 🔹این خشکبار می‌تواند به عنوان اعتدال دهنده در مواقعی که اخلاط بدن مانند سودا و بلغم غلیظ شده است، استفاده شود. 🔸مویز قابلیت روان کنندگی شکم را نیز دارد و تحت عنوان تخصصی #ملین_طبع از آن یاد می شود و به عنوان یکی از رفع کننده‌های یبوست قابل استفاده است. 🔹مویز علاوه بر آن، ... ادامه مطلب »

یبوست کودکان و راهکارهای طب سنتی

⛔️⛔️⛔️⛔️🔰یبوست در کودکان✨ 🔻از جملۀ علت‌های یبوست در کودکان، مصرف تنقلات چسبنده یا تنقلات شور است که پفک و چیپس و بیسکویت‌های شور و چوب شور نمونه آشکار چنین خوراکی‌هایی هستند. پس گام نخست در درمان یبوست کودکان👇 ✅اصلاح رژیم خوراکی آنهاست. 🚫مصرف مداوم ملین های تحریکی اصلا مناسب نیست❌ ✅بهترین توصیه های خانگی برای رفع یبوست کودکان👇 🔸افزودن روغن ... ادامه مطلب »

یبوست اطفال و راهکارهای طب سنتی

🔰یبوست در کودکان✨ 🔻از جملۀ علت‌های یبوست در کودکان، مصرف تنقلات چسبنده یا تنقلات شور است که پفک و چیپس و بیسکویت‌های شور و چوب شور نمونه آشکار چنین خوراکی‌هایی هستند. پس گام نخست در درمان یبوست کودکان👇 ✅اصلاح رژیم خوراکی آنهاست. 🚫مصرف مداوم ملین های تحریکی اصلا مناسب نیست❌ ✅بهترین توصیه های خانگی برای رفع یبوست کودکان👇 🔸افزودن روغن ... ادامه مطلب »

بواسیر درمانی بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊🔰دو غذای ارزان برای کمک به درمان #بواسیر ۱️⃣کوکوی سبزی تره و گشنیز، پخته‌شده با روغن زیتون فرابکر، و همراه با زرشک و تخم گشنیز ۲️⃣ سوپ جو با سبزی‌های تره و گشنیز، و همراه با زرشک و تخم‌ گشنیز (بدون قارچ، و شیر) 👆این دو غذا در کنار درمان‌های مناسب می‌توانند به بهبود بواسیر کمک کنند. بواسیر شدید و ... ادامه مطلب »

بواسیر و علل رشد آن بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊💢علل شایع بواسیر💢 ←نشستن طولانی مدت در دستشویی ←افزایش سن ←برداشتن وزنه سنگین ←اسهال یا یبوست مزمن ←شش ماهه دوم حاملگی ←چاقی ←بیماری های کبدی ←رژیم غذایی کم فیبر مطب دکتر حسناتی – طب سنتی – زیبایی 🌺 @drhasanati☘️ ادامه مطلب »

یبوست درمانی بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊💊✳️درمان یبوست 🚽 ✍️مبتلایان به یبوست می‌توانند صبح‌ها ناشتا با مصرف یک لیوان خاکشیر با آب جوش این مشکل را برطرف کنند. ➕همچنین استفاده همزمان یک قاشق مربا خوری گُلقند همراه محلول خاکشیر با آب جوش می‌تواند خاصیت ملینی این ترکیب را به خوبی تشدید کند. مطب دکتر حسناتی – طب سنتی – زیبایی 🌺 @drhasanati☘️ ادامه مطلب »

یبوست درمانی بامویز خوری بر مبنای طب سنتی

🔰 برای رفع #یبوست، #مویز بخورید. 🔹این خشکبار می‌تواند به عنوان اعتدال‏ دهنده در مواقعی که اخلاط بدن مانند سودا و بلغم غلیظ شده است، استفاده شود. 🔸مویز قابلیت روان ‎کنندگی شکم را نیز دارد و تحت عنوان تخصصی #ملین_طبع از آن یاد می ‎شود و به عنوان یکی از رفع کننده‌های یبوست قابل استفاده است. 🔹مویز علاوه بر آن، ... ادامه مطلب »

بواسیر درمانی بر مبنای طب سنتی

💊💊💊درمان بواسیر ١٠٠ گرم سیاهدانه را با ٢٠٠ گرم عسل مخلوط کنید. برای درمان بواسیر، در سه نوبت به مقدار یک قاشق مرباخوری میل کنید. @drkhodadadii ادامه مطلب »

واریکوسل بر مبنای طب سنتی

💊💊💊واریکوسل بر اساس دیدگاه طبّ سنتی ایران ، حاصل تجمع سودا در سیاهرگهای بیضه است – چنانکه در مورد واریس پا و هموروئید نیز همین تئوری مطرح است – بنابراین راه درمان آن ، رفع تجمع سودا در این منطقه است و هر کاری به جز این ، ناموفق یا دارای اثری موقتی خواهد بود. اصول درمانی واریکوسل مانند سایر ... ادامه مطلب »