آخرین خبرها

مفاصل و ستون فقرات

استخوان و پوکی استخوان و راهکارها بر مبنای طب سنتی

#پوکی‌استخوان 🍃اصول درمان‼ 🔸برای درمان پوکی استخوان و رفع کمبود کلسیم در بدن , طب سنتی راهکار بسیار ساده­ ای دارد. طول درمان بسته به میزان درگیری ۴۰ الی ۱۲۰ روز می باشد. #روش‌درمان ۱: (برای سرد مزاج ها): ۱) شبی هفت عدد انجیر را خیس کرده میل کنید. ۲) اگر شدت بیماری بیشتر بود از ترکیب ( ۵ واحد ... ادامه مطلب »

کف پاها را با روغن زیتون بر مبنای طب سنتی تدبیرش کنیم

💊💊💊 اگریک ماه هرشب کف پا را با روغن زیتون چرب و در پلاستیک تا صبح بپوشانید ۲۷مرض را درمان میکنید ، از جمله : 👈رفع سفیدی موها 👈پوکی استخوان 👈کاهش چربی خون 👈زانو درد ، کمر درد 👈زیبایی پوست #شب_بخیر 🌿 @TebbolAeme 🌿 ادامه مطلب »

پیچ خوردن پاها و علل آن بر مبنای طب سنتی

💊💊کانال تجارب طب اسلامی و ایرانی: 🔴دردناک شدن و تکرار  پیچ خوردگی مچ پاها ،نشانه کبدچرب و بالا بودن کلسترول خون است.برای رفع این دو باید درمان را از پاکسازی کبد آغاز کنید. @sinohehsamdaliri ادامه مطلب »

پاها و پاشنه پاها و انگشتان پاها و علل خارش و قلقلک و سوزش پاها بر مبنای طب سنتی

✳️خارش و قلقلک وسط کف پاها حکایت از اختلالات گوارش در معده و روده دارد . ✳️خارش و سوزش و حالت قلقلکی داشتن در پاشنه پا حکایت از اختلالات تخمدانی در خانمها و مشکلات پروستات در آقایان دارد. ✳️خارش و سوزش استخوان شصت پاها ناشی از اختلالات کلیوی و بالابودن غلظت خون بوده ، که برای رفع آن باید به ... ادامه مطلب »

پاشنه درد با علایم غلبه خلط های سودا و بلغم و راهکار درمانی بر مبنای طب سنتی

📞📞📞📞🗣🗣 سوال برای درد اول پاشنه  برای خانمی با سن ۴۰ سالگی با غلبه بلغم چه باید کرد 💊💊💊📚📚 حضوررطوبات سرد سبب غلبه خلط بلغم یعنی سردی و تری + غلبه خلط سودا یعنی سردی و خشکی + کاهش شدید گردش خون درپایین تنه به علت نبودن و یا کاهش خلط صفرا یعنی حرارت گرم میشود و به عبارت دیگر ... ادامه مطلب »

پاها و تاول پا و راهکار درمانی بر مبنای طب سنتی

#تاول پا 🍃🍃🍃🍃🍃🍃 درمان با ترکیب (حنا + آبلیمو + نمک) مرهمی درست کنید و روی تاول ضماد کنید. کسانی که می خواهند پیاده روی کنند حتما پای خود را قبل پیاده روی حنا بگیرند تا محکم شود و تاول نزند. 👌توجه: آبلیمو را شور می کنید و حنا را داخل آن می ریزید و پا را حنا می گیرید. ... ادامه مطلب »

استخوان افراد چاق‌ زودتر پوک می‌شود؟

چرا استخوان افراد چاق‌ زودتر پوک می‌شود؟! 🔴تجمع چربی در کبد درست مانند تجمع چربی در شکم می‌تواند به پوک شدن استخوان‌ها منجر شود. درواقع در عضلات، کبد، خون و حتی مغز استخوان افراد چاق، میزان زیادی چربی انباشته می‌شود و تجمع این چربی‌ها در بلندمدت به سلامت استخوان‌های افراد آسیب می‌زند و استخوان‌های آنها را پوک می‌کند محققان می‌گویند ... ادامه مطلب »

آرتروز درمانی با گیلاس و آلبالو و زغال اخته بر مبنای طب سنتی

💊💊💊✅ #درمان #آرتروز ۱- مهمترین توصیه برای کسانی که از بیماری آرتروز رنج می‌برند این است که سعی کنند وزنی مناسب داشته باشند. اضافه وزن داشتن به معنای اعمال فشار بیشتر بر مفاصل مبتلاست که وزن بدن را تحمل می‌کنند. ۲- مناسب‌ترین رژیم غذایی برای معالجه آرتروز رژیمی است که پر از غذاهای طبیعی، به ویژه میوه‌های نپخته و سبزیهای ... ادامه مطلب »

استخوان درد و راهکار درمانی با آب نمک دریا بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊 کاهش درد استخوان 🍃✍️فرو بردن پاها در تشت آب گرم حاوی نمک دریایی به دلیل منیزیم موجود در آن ماهیچه ها را شل کرده و درد و گرفتگی عضلات پا را کاهش می دهد. علاوه بر این #نمک_دریایی به دلیل خواص میکروبی و ضد قارچی به رفع بوی بد پا کمک می کند. 🌿 @TebbolAeme 🌿 ادامه مطلب »

کمر و یافتن راهکار برای رفع چسبندگی در ستون فقرات بر مبنای طب سنتی

استاد معارفی دوباره پس ازداروهای گیاهی که مصرف کردم ،  از کمرم ام آر آی گرفتم دکتر گفت تو کمرت تومور ی نیست فقط چسبندگی دارم بخاطر چسبندگی نخاعی پاهام ضعف داره دکتر گفت نمیشه عمل کرد جواب نمیده گفت باید ورزش کنی ودارو بخوری کورتون ..دکتر گفت بخاطر رادیو تراپی وجراحیها نخاع کمرم چسبندگی داره.. شما چه راهکاری برای ... ادامه مطلب »