آخرین مطلب

سرطان ها

سرطان مغزاستخون و سرطان خون و راهکارهای طب سنتی

روش سنتی برای درمان سرطان مغز استخوان و خون ✍🏻 روزی یک لیوان ( یک سوم لیوان سرکنگبین و دو سوم آن آب باشد) سرکنگبین (دو واحد عرق نعنا+ دو واحد عسل+ یک واحد سرکه)، و هفت عدد انجیر و هفت عدد بادام بخورد.✍🏻 هر شش ساعت از ترکیب یک واحد پودر سیاهدانه و سه واحد عسل یک قاشق مرباخوری ... ادامه مطلب »

نوره یا واجبی یا تیزبر معدنی و خاصیتهای خاص آن برمبنای طب سنتی

💢 نوره (واجبی) مادّه ‌ای است که توسّط حضرت سلیمان نبی (علیه‌السّلام) ابداع شده و با ترکیب خاصّی از آهک و زَرنیخ ساخته می‌شود. 💢 عموم مردم فکر می‌کنند که نوره تنها در زمان‌های قدیم و آن هم فقط برای دفع موهای زاید بدن کاربرد داشته است. غافل از این که در حقیقت پیشگیری کننده و درمان بسیاری از بیماری‌ها ... ادامه مطلب »

ژل رویال زنبور عسل یا شاه انگبین و خاصیت ویژه آن برای درمان های بسیار سخت بر مبنای طب سنتی

🌸 #شاه_انگبین ( #ژل_رویال ) 🌸 ✅ آیا می دانید #شاه_انگبین (#ژل_رویال) غذای ملکه است و عمر ملکه ۵ سال است در صورتی که عمر زنبور کارگر، ۴۰ روز می باشد؟ ✅ #عسل، مهمترین محصول زنبورعسل است که توسط زنبورهای کارگر تولید می شود. اما فعالیت زنبورهای کارگر، منحصر به تولید عسل نبوده و محصولاتی همچون شاه انگبین و موم ... ادامه مطلب »

دوسین در طب سنتی چیست

#دوسین مخلوط سیاهدانه + عسل = دوسین برای تهیه این ترکیب باید ۱۸۰ گرم سیاهدانه هندی را نیمکوب کرده و بلافاصله و فوری با یک کیلو عسل گرماندیده گون کتیرای موردتاییدحکیم مخلوط نمایید. سیاهدانه نیمکوب شده اثرگذاری بهتری دارد ولی خیلی سریع در مجاورت هوا خواصش را از دست می دهد اما اگر به سرعت با عسل مخلوط شود خواص ... ادامه مطلب »

کلم خام مصرف کنید تا به سرطان سینه مبتلا نشوید

💊کلم خام مصرف کنید تا به سرطان سینه مبتلا نشوید فلاونوئید موجود در کلم خام خاصیت ضدسرطانی دارد و روزی یک کاسه از آن کمک میکند تا سلولهای سرطانی هرگز شکل نگیرند ؛ کلم را میتوانید هر روز به شکل سالاد میل کنید و از خواص انرژی‌ بخش و ضد سرطانی آن بهره‌مند شوید ! @drkhodadadii ادامه مطلب »

عسل خوری داروی وِیژه برای دفع سرطان و دفع سردی بدن و گرم شدن بدن بر مبنای طب اسلامی و طب سنتی

[ Video ] 👈 بهترین پیشگیری و درمان سرطان با خوردن عسل و عسلاب و به روش جذب بزاقی و گرم شدن گرم و تولید صفرای خون و شتاب حرارت بدن و مانع زایده سرطان ها میشه از زبان پروفسور خیراندیش پدر طب سنتی ایران 💠 کانال طب سنتی سورِنا 👇👇👇👇 🌐 @SorenaNews 💠 www.sorenaNews.com نظریه معارفی میتوان از عرق ... ادامه مطلب »

کندرخوراکی دارای رازی عجیب دردرمان عفونتها و بالابردن سیستم ایمنی بدن درایام کرونایی در طب اسلامی سنتی است با هم یکبارمرور کنیم

💊💊💊💊کندرخوراکی دارای رازی عجیب دردرمان عفونتها و بالابردن سیستم ایمنی بدن درایام کرونایی در طب اسلامی سنتی است با هم یکبارمرور کنیم کندر مزاجی گرم و تر + نرم کننده سینه + دفع کننده اخلاط بلغمی و چسبنده قدیمی + کاهنده فشار خون + مفتح و بازکننده انسداد روده و بالاخص در مجاری ادراری و تکرر ادرارقطره قطره + دودش ... ادامه مطلب »

درمان ۱۱۰ بیماری و یا رفع سرد مزاجی و دفع پلیکانی سرطان های سینه و مثانه و تقویت جنین آوری و رفع سقط جنین های مکرر

💊💊درمان ۱۱۰ بیماری و یا رفع سرد مزاجی و دفع پلیکانی سرطان های سینه و مثانه و تقویت جنین آوری و رفع سقط جنین های مکرر ۱- ترک تغذیه های سرد مزاج ۲- داروی انفیه عطسه آور روزی یک الی سه بار ۳- ماساژکف پاها با گرم مثل روغن بادام یا … ۴- روغن مالی روی ملاج سر ۵- ماساژ ... ادامه مطلب »