آخرین مطلب

سرطان ها

نوروفیبروماتوز چیست

🔴 بیماری #نوروفیبروماتوز ♻️ این بیماری در افراد مختلف خودش را به گونه‌های مختلف نشان می‌دهد. در برخی افراد #لکه های قهوه‌ای رنگ بر روی #پوست پدید می‌آید؛ در برخی افراد به شکل #توده های خوش‌خیمی که #اعصاب، #عضله و پوست را درگیر می‌کند، نشان می‌دهد؛ و در برخی افراد موجب #قوس در #استخوان می‌شود. امروزه این بیماری را #ارثی ... ادامه مطلب »

سرطان متاستاز از نظر طب ایرانی چیست

📚📚بسم الله الرحمن الرحیم سرطان متاستاز : سرطان سینه با متاستاز کبد و متاستاز استخوان _ استخوان لگن _ مفصل استخوان ران و… بعد از متاستاز کبد قند خون به چند برابر حد طبیعی رسیده بود و غیر قابل کنترل می نمود . پزشکی رایج برای درمان بیماری به زانو درآمده بود و جوابی برای کنترل بیماری حتی با شیمی ... ادامه مطلب »

سرطان ها و راهکارهای مقابله بر مبنای طب سنتی

‍ 🔴میوه های ضد سرطان را بشناسید 🍏سیب قرمز و سیب زرد : ضد سرطان پروستات 🍐گلابی : ضدسرطان روده بزرگ 🍊پرتقال : ضدسرطان معده 🍓شاتوت : ضدسرطان مری 🍒آلبالو : ضد سرطان کبد و کیسه صفرا 🍋لیموترش : ضد سرطان پوست 🌶فلفل قرمز : ضدسرطان دهانه رحم 🍈طالبی و خربزه : ضدسرطان مثانه 🏆🌎 @sinohehsamdaliri🌍🏆 //////////////////////////////////// جلوگیری از سرطان ... ادامه مطلب »

سرطان های روده و معده ریشه در عصبانیت

👈سرطان معده وروده درکمین افراد عصبی 🔴عصبانیت با تداخل درمیزان ترشح اسیدمعده خطرابتلا به بیماری های معده و روده را افزایش داده و تداوم آن می تواند منجربه ابتلابه سرطان شود. 💠موسسه پرتوسبزهستی-استادطالقانی@partosabzehastiنشردهید ادامه مطلب »

مواد نشاسته و حذف آن برای درمان سرطان ها

⛔️⛔️💊💊بسم الله الرحمن الرحیم اهمیت حذف مواد نشاسته ای : حذف مواد نشاسته ای در کنترل تمام سرطان ها و بهبود وضعیت بیمار نقش بسزایی دارد. الحمدلله علی ما هدانا خانم دکتر کیوانی /////////////////////////// بسم الله الرحمن الرحیم نقش مواد نشاسته ای و قندی و روغن های مضّر در ایجاد سکته های مغزی و قلبی : از علل سکته های ... ادامه مطلب »

سرطان شناسی و عوامل آن وراهکارهای درمانی بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊📚📚📚بسم الله الرحمن الرحیم سرطان :عوامل ایجاد کننده سرطان : الف ) بیماری های زمینه ای : ۱ . معده سرد :مهمترین عوامل ایجاد کننده معده سرد :پرخوری ( یک سوم معده متعلق به غذاست .) ، خوردن قبل از گرسنگی ، خوردن بعد از احساس سیری ، تند غذا خوردن و نجویدن لقمه ها ، خوردن چندین نوع غذا ... ادامه مطلب »

کیست ها و تومورها و علل یابی بر اثر استفاده از لباس خاص

⛔️⛔️⛔️⛔️لباس هاچگونه باعث تولید کیست هاوتومورها میشود؟ ⛔️‼️کسانی که کلاه بر سر می گذارند،کسانی که به هر دلیلی شکم بند می بندند،کسانی که بدنشان عرق می کند بدانند که کلاه یا لباسهای زیر و یا هر پوششی که با بدن تماس دارد باید از الیافی تهیه شده باشد که بتواند عرق بدن را به خود جذب کند⛔️‼️ اگر کلاه از ... ادامه مطلب »

سرطان مغزاستخون و سرطان خون و راهکارهای طب سنتی

روش سنتی برای درمان سرطان مغز استخوان و خون ✍🏻 روزی یک لیوان ( یک سوم لیوان سرکنگبین و دو سوم آن آب باشد) سرکنگبین (دو واحد عرق نعنا+ دو واحد عسل+ یک واحد سرکه)، و هفت عدد انجیر و هفت عدد بادام بخورد.✍🏻 هر شش ساعت از ترکیب یک واحد پودر سیاهدانه و سه واحد عسل یک قاشق مرباخوری ... ادامه مطلب »

نوره یا واجبی یا تیزبر معدنی و خاصیتهای خاص آن برمبنای طب سنتی

💢 نوره (واجبی) مادّه ‌ای است که توسّط حضرت سلیمان نبی (علیه‌السّلام) ابداع شده و با ترکیب خاصّی از آهک و زَرنیخ ساخته می‌شود. 💢 عموم مردم فکر می‌کنند که نوره تنها در زمان‌های قدیم و آن هم فقط برای دفع موهای زاید بدن کاربرد داشته است. غافل از این که در حقیقت پیشگیری کننده و درمان بسیاری از بیماری‌ها ... ادامه مطلب »

ژل رویال زنبور عسل یا شاه انگبین و خاصیت ویژه آن برای درمان های بسیار سخت بر مبنای طب سنتی

🌸 #شاه_انگبین ( #ژل_رویال ) 🌸 ✅ آیا می دانید #شاه_انگبین (#ژل_رویال) غذای ملکه است و عمر ملکه ۵ سال است در صورتی که عمر زنبور کارگر، ۴۰ روز می باشد؟ ✅ #عسل، مهمترین محصول زنبورعسل است که توسط زنبورهای کارگر تولید می شود. اما فعالیت زنبورهای کارگر، منحصر به تولید عسل نبوده و محصولاتی همچون شاه انگبین و موم ... ادامه مطلب »