آخرین خبرها

کلیه، کیسه صفرا، کبد

پروستات و علل رشد آن بر مبنای طب سنتی

کانال تجارب طب اسلامی و ایرانی: 💊💊⛔️⛔️ ⚠️عادتهایى که باعث آسیب زدن به #پروستات در مردان مى شود ❌دوچرخه سوارى زیاد ❌نشستن طولانى ❌لباس زیر تنگ ❌فاصله زیاد بین نزدیکى ❌تحریک جنسی متعدد بدون انزال استاد حمزه@Sinohehsamdaliri ادامه مطلب »

کلیه و روش رفع اختلالات کلیوی و راهکارها بر مبنای طب سنتی

#اختلالات_کلیوی‌ ۱- پنجاه گرم پوست و برگ خشک «آقطی» (گیاه و درختچه ایست وحشی که در شمال ایران هم می‌روید. دانه‌های کوچکی می‌دهد که بعدها قرمز می‌شود) را در یک لیتر آب سرد بریزید تا دو ساعت بماند. سپس ظرف را روی آتش قرار دهید. پس از پنج دقیقه جوشیدن، یک ربع بماند تا خنک شود. سپس آن را صاف ... ادامه مطلب »

کبد و روش سالمسازی آن بر مبنای طب سنتی

💊💊۳راه درمان عالی برای کبد چرب با طب سنتی ۱_هر روز خوردن یک مشت برگ زرد آلو ۲_ خوردن  برگ کاسنی یا یک استکان عرق کاسنی ۳_یکی دیگر از شیوه های درمان کبد چرب و کاهش جذب چربی در بدن مصرف زنجبیل در برنامه غذایی هفتگی است. افرادی که در طول هفته ۲ تا ۳ بارزنجبیل استفاده می کنند، می ... ادامه مطلب »

کبد شناسی و آسیبهای آن بر مبنای طب سنتی

کانال تجارب طب اسلامی و ایرانی: 🗣🗣پی درپی پیرامون کبد با گرید یک و کبد با گرید دو و کبد با گرید سه پرسش میشود و بعضی بیش از حدنگران سلامتی کبد میشوند شما مطالب زیررا با نگاه طب اسلامی و طب سنتی ایرانی چندبار نگاه کنید و بیش ازحد نگران شدن سبب سموم خون شده و شما خودت عامل ... ادامه مطلب »

پروستات و علل آن بر مبنای طب سنتی

پروستات : علل و اسباب ابتلاء به پروستات: ۱- همبستر شدن در حال سیری و پر بودن معده ۲- نگه داشتن منی هنگام خروج ۳- همبستر شدن بدون خروج منی ۴- طولانی کردن عمل همبستر شدن ۵- ادرار نکردن بعداز جنابت ‍ @Sinohehsamdaliri: 💠درمان پروستاتیت : 🔴آقایانی که ناراحتی پروستات دارند . کافیه در داخل وان ، آب ولرم باز ... ادامه مطلب »

کلیه آلبومین دار و راهکارها بر مبنای طب سنتی

🔴بیماران کلیوی که دارای آلبومین بالا هستند و یا دفع پروتیین از کلیه ها دارند ، بهتر است بجای برنج سفید ،از والک پلو و یا ماش پلو میل کنند. 🏆🌎 @sinohehsamdaliri🌍🏆 ادامه مطلب »

شب ادراری و درمان آن فقط بر مبنای طب سنتی

🌿کانال رسمی حکیم دکتر روازاده|مرجع طب اسلامی ایرانی🌿: دمڪرده #زنجبیل با #عسل پرهیز از سردیها «چاے و لبنیات و خیار…» ضماد پیاز رنده شده با نوڪ قاشق چاے خورے ازمخلوط #نمڪ دریا و دارچین بہ زیر شڪم بہ مدت ۱۵دقیقہ درچندشب متوالی 🎯 برگرفته از: 🌐 www.ravazadeh.com ✅ کانال رسمی حکیم دکتر روازاده 🆔 sapp.ir/ravazadeh ➡️ http://t.me/joinchat/AAAAADwUOa6m6F-zvjncnw ادامه مطلب »

مثانه شل و تنبل و راهکارهای درمانی بر مبنای طب سنتی

🔺 عنوان: درمان شل شدن #مثانه ❓پرسش: چند ماهی است که دچار دل درد لحظه­ ای می‌شود و مقداری از ادرارش خارج می‌شود او به عفونت شدید ادراری همراه با خون نیز دچار بود که با درمان کشت ادرارش منفی شده است. در نهایت فوق تخصص کلیه می­گوید مثانه­اش شل شده است و دارو ندارد آیا دارویی برای سفت شدن ... ادامه مطلب »

نزدیکی و جلوگیری از خروج آب منی در آقایان و بروز بیماری مثانه و پروستات

💊💊💊💊💊🔴 #آقایان_بخوانند 💠جلوگیرى از #انزال در لحظه آخر و ممانعت از خروج منى باعث برگشت آن به #مثانه و آسیب به  پروستات می‌شود. 💠 یکى از نشانه‌هایش عدم #جهش آن می‌باشد! ❤️🍃 @zanashooi_amoozesh ادامه مطلب »

کلیه و راهکارهای رفع عفونت کلیه بر مبنای طب سنتی

📚📚📚📚📚📚📚 🍀عفونت کلیه و راههای درمان گیاهی 🍃آب درمانی🍀🍀🍀🍀 مقدار زیادی آب بنوشید تا از درد کلیه خلاص شوید. نوشیدن آب به مقدار کافی نه تنها از تشکیل سنگ کلیه پیشگیری می کند بلکه سبب دفع سنگ های تشکیل شده در کلیه از طریق مجرای ادرار نیز می شود. آب باعث رقیق شدن ادرار و پیشگیری از رسوب نمک ها ... ادامه مطلب »