آخرین مطلب

کلیه، کیسه صفرا، کبد

پاکسازی غلط با خوردن آشجات ترش دردرازمدت

⛔️⛔️پاکسازی غلط بدن ‼️‼️درتماسهای تلفنی بعضی ازافراد شنیده شده که بانوان برای پاکسازی بدن و پاکسازی باصطلاح کبد و کلیه و گوارش نزد بعضی از عطاری های کم سواد رفته و دستورات اَش سماق یا آش گوجه سبزیا آش جو یا آش گوجه فرنگی یا اش قره قورت و…آنهم برای چندهفته هرروز اجرا کرده اندواکنون افراد دچاراختلال پریود و ضعف ... ادامه مطلب »

نشانه های ضعف کلیه و راهکارهای طب سنتی

✅نشانه ضعف کلیه:🔸ورم‌پلک پایین🔸کمر دردی که در آن کمر صاف نمی شود.🔸ادرار کف آلود🔸دفع منی همراه با ادرار [♻️ #نخوداب، آب هویج، خربزه، گل گاوزبان وشلغم از بهترین تقویت کننده های کلیه هستند.🔹انگور و شحم / کلیه را تقویت میکند.🔹برای تقویت کلیه های #گرم از لیموشیرین، پرتقال، نارنج، خارخسک استفاده میشود.🔹خارشتر مقوی کلیه های #سرد است. رحیق #طب ایرانی #طب ... ادامه مطلب »

کبد بیمار و کم کار و علایم آن

🔬نشونه‌های واضحی که میگه کبدتون خوب کار نمیکنه: 🔸صورتتون زرد شده🔹همش خسته اید🔸شکمتون ورم کرده🔹بی دلیل دارید وزن کم میکنید🔸پوستتون خشک شده🔹رنگ ادرارتون پررنگ شده🔸پشت گردنتون همش میخاره @mahdyarteb //////////////////////////////////////////// ⚠️😳علت بیماری ۲۳ میلیون ایرانی ❌علت بیماری‌ کبد چرب :👈🏻 #ترک یک مستحب 🌱پیامبرخدا صلی‌الله‌علیه‌وآله‌و‌سلّم:آب را #بمکید و آن را یکجا ســر نکشید ؛ چرا که #درد_جگـــر ، از آن ... ادامه مطلب »

آب سیب زمینی داروی کبد چرب ضد کیسه صفرا

آب سیب زمینی کبد چرب و کیسه صفرا را پاک سازی میکند👇 آب سیب زمینی یکی از بهترین روش های سم زدایی و پاکسازی کبد و کیسه صفرا است، ژاپنی ها از آب سیب زمینی خام برای درمان هپاتیت استفاده می کنند.برای درمان کبد چرب هر روز صبح ناشتا یک لیوان آب سیب زمینی خام بنوشید… ☘️🌿طب اسلامی_استادستاری ☘️🌿 @spi_nabi ادامه مطلب »

ضعف کلیه و راهکارهای طب سنتی

📝درمان ضعف کلیه از منظر طب سنتی اگر ضعف کلیه از گشاد شدن مجاری کلیه باشد، ابتدا رفع سبب شود و سپس👇🏻 🔸مصرف رب به و رب سیب🔸شربت سکنجبین سفرجل یا همان سکنجبین به🔸آش عدسی پخته شده با آب سماق، غوره و آب انار🔸زرده نیم‌برشت تخم‌مرغ عسلی🔸خرمای زُهدی یا زاهدی، خرمای زرد🔸ماساژ کلیه‌ها با روغن گل و سرکه🔸پرهیز از ورزش‌های ... ادامه مطلب »

روش درمانی بر مبنای طب سنتی برای آلبومین ادرار

🔻 #آلبومین در ادرار : ۱- « #کاکل بلال» دارای چند نوع قند و سرشار از املاح پتاسیم و کلسیم است و برای آلبومین در ادرار داروی مفیدی است. ۲- مبتلایان به آلبومین می‌توانند « #موز» را چون فاقد مواد سفیده‌ای است؛ همراه با غذاهای مناسب دیگر میل نمایند. ۳- برای معالجه‌ی پیدا شدن آلبومین در ادرار از مدر بودن ... ادامه مطلب »

پاکسازی بدن با دفع ادرار

🔴 پاکسازی بدن با دفعِ ادرار ♻️ دفع مواد زاید ناشی از هضم دوم از طریق #ادراربول صورت می‌پذیرد و در صورتی که به اندازه‌ی نیاز انجام گیرد؛ منافع زیادی به همراه دارد. ادرار بول (افزایش دادن ادرار با استفاده از مدرّ بول) در #کاهش درد_مفاصل و احساس #خستگی و بیشتر بیماری‌هایی که رطوبت در آن نقش دارد(مثل #کرونا، آنفلوآنزا ... ادامه مطلب »

آب کردن سنگ کلیه به روش طب سنتی و تدریجی

🌹روش اب کردن سنگ کلیه با گیاه بنسر با مزاج گرمپنجاه یا صدگرم گیاه بنسر را گرفتهروزی به اندازه یک تا سه قاشق غذاخوری بنسرراشسته و سپس انرا دریک لیوان به مدت ۱۲ ساعت خیسانده و سپس یکربع جوشانده و هرروز به این روش ناشتا بدون عسل و یا نبات با مزه تمام میل کناین گیاه باذن الله بشدت سنگ ... ادامه مطلب »

سنگ کلیه درمانی بر مبنای طب سنتی با آبلیمو

🔺دفع سنگ‌ کلیه با آبلیمو طبیعی با روغن زیتون 🔹آبلیمو را نیز می توان به عنوان یکی دیگر از داروهای خانگی مناسب برای دفع سنگ کلیه در نظر گرفت ، یک قاشق غذاخوری از روغن زیتون را به آب لیمو، اضافه کنیداین مخلوط را، دو تا سه بار در روز بنوشید. 🔹همچنین می توانید، یک قاشق غذاخوری آبلیمو را به ... ادامه مطلب »

شناخت ضعف کلیه و بیماری کلیه ها

علایم نارسایی کلیه ها خستگی و ضعف ادرار بسیارتیره یا ادرار سفید توام با بو زننده پف صورت و بدن شن ریزی کلیه ها درد قفسه سینه و تنگی تنفس و درد پشت کتف شکم آوردن فشارخون بالا اشتهای زیاد تهوع درد در دستگاه تناسلی و بالاخص دوطرف کلیه ها ادرار خونی درد در ستون فقرات تیرگی چشم خواب آلودگی ... ادامه مطلب »