آخرین خبرها

نیروی جنسی و ضعف و تقویت آن

نیروی جنسی بر مبنای طب سنتی

‍ ♨️ تفاوت در تمرکز جنسی زنان و مردان ✅ اگر خانمها در طول روز مشکلی در محل کار یا در خانه با فرزندانشان داشته باشند، بعید است بتوانند شب میل جنسی داشته باشند. ✅ اما برای آقایان برعکس است. آنها می توانند از رابطه به عنوان راهی برای آرامش استفاده کنند. مردان تنش روزانه خودشان را در رابطه جنسی ... ادامه مطلب »

جینسینگ قرمز باعث رفع اختلالات زود انزالی بر مبنای طب سنتی

💊💊💊جینسنگ قرمز باعث رفع اختلالات زود انزالی می شود اگر از مشکل زودانزالی و اختلالات جنسی رنج می‌برید به جینسنگ قرمز اعتماد کنید. محققان کره‌ای به این نتیجه رسیده‌اند که این گیاه برای رفع مشکل زود انزالی مفید است. جینسینگ قرمز روی سیستم عصبی مرکزی و همچنین روی بافت‌های جنسی آقایان (مانند ویاگرا) تأثیر می‌گذارد. از طرف دیگر این گیاه ... ادامه مطلب »

نیروی جنسی و زودانزالی بر مبنای طب سنتی

‍ ✍️درمان #زودانزالی آقایان 🍁با مصرف #نخود به روش زیر : الف) نخود آب(یک لیوان نخود +پیاز +روغن زیتون+نمک و فلفل+آب) ب) آبگوشت (هفته ای ۳ وعده به عنوان شام) ج) نخودچی و کشمش روزی یک مشت میل شود. @tebiranii* ادامه مطلب »

نیروی جنسی و عدم باروری و راهکارها بر مبنای طب سنتی

◀ درمان #نارسایی_جنسی_مردان و عدم باروری: مشکلات جنسی در مردان امروزه بسیار شایع است و دلیل اصلی آن سردی اندام جنسی مردان است. ◀ مسائلی از قبیل کاهش میل جنسی ـ زود انزالی ـ کاهش تعداد اسپرم ها ـ کاهش سرعت اسپرمها و . . . نمونه های بارزی از سردی اندام جنسی در مردان است. در بعضی ازموارد این ... ادامه مطلب »

نیروی جنسی و روش تقویت آن بر مبنای طب سنتی

💊💊💊📚📚📚✅ نکاتی پیرامون ضعیف و قوی کردن تمایل نیروی جنسی در بحارالانوار از امام رضا علیه السلام آمده است که پس از آمیزش غسل کن و بلافاصله، قدری مومیایی با شربت عسل بخور، زیرا این کار، مثل آن آبی را که از تو خارج شده است به تو برمی گرداند. در قدیما تو خانواده که پسر جوان داشتند در رژیم ... ادامه مطلب »

نیروی جنسی و یا تقویت کننده آب منی بر مبنای طب سنتی

📚📚📚📚💊💊💊💊💊📚📚📚 📌 لیست غذاها و دواهای #تقویت کننده نیروی #جنسی و زیاد کننده #منی 🔸غذاها: پیاز، شاهی، هویج زردک، شلغم، نخود، تره، نعناع، لوبیا، شنبلیله، نان گندم پوست گرفته، گردو، بادام، پسته، فندق، نارگیل، کنجد، عسل، ترنجبین، شیر ،انگور شیرین، انجیر رسیده، خرما، روغن گاو، گوشت گوسفند، جوجه و مرغابی، مغز پرندگان، حلیم ها، شیربرنج، زرده تخم مرغ، تخم پرندگان ... ادامه مطلب »

نیروی جنسی و کمبود اسپرم و ناباروری و راهکارها بر مبنای طب سنتی

#کمبود_اسپرم #نارسایی_جنسی_مردان #عدم_باروری ❓سوال: سلام ما مدتی است که ازدواج کرده ایم اما به دلیل کم بودن اسپرم همسرم بچه‌دار نشدیم. طب سنتی راهی داره برای این موضوع⁉ 🔴 پاسخ: مشکلات جنسی در مردان امروزه بسیار شایع است و دلیل اصلی آن سردی اندام جنسی مردان است. که مسائلی از قبیل کاهش میل جنسی ـ زود انزالی ـ کاهش تعداد ... ادامه مطلب »

نیروی جنسی و تدابیرش بر مبنای طب سنتی

تدابیر نیروی جنسی در تندرستان (بخش نخست) ● بقلم دکتر مجید انوشیروانی، PhD طب سنتی ایران، استادیار دانشکده طب سنتی و مکمل مشهد بنا به نص برخی متون مکتب طب ایرانی، می‌توان با تقسیم‌بندی افراد تندرست به چهار مزاج اصلی سرد و خشک، گرم و خشک، سرد و تر، و گرم و تر، ویژگیهای آنان در میل و توان جنسی ... ادامه مطلب »

نبروی جنسی و روش تقویت آن با شیر و خرما و مغز بادام بر مبنای طب سنتی

📚📚📚📚📚📚📚📚💊💊 خرما تقویت کننده نیروی جنسی خیساندن آن در شیر تازه همراه با دارچین, در تقویت نیروی جنسی مفید است. مداوم خوردن آن با مغز بادام, فوق العاده چاق کننده بدن، محرک نیروی جنسی، مقوی کلیه و ملین می باشد. @drkhodadadii ادامه مطلب »

آمیزش و یا نزدیکی و یا همبستری و مجامعت شرعی بر مبنای طب اسلامی و احادیث معصومین علیهم السلام

کانال تجارب طب اسلامی و ایرانی: 🌹🌹🌹🌹🌹🗣🗣🗣 پاسخ به سوالات مکرر روشهای آمیزش جنسی شرعی با همسر برمبنای طب اسلامی و احادیث  معصومین علیهم السلام 💊💊 آداب آمیزش رعایت این نکات هنگام عمل مقاربت و زناشویی ضروری می‌باشد: ۱. در جای خلوت و مطمئن نزدیکی کنید! در مکانی که فردی باشد حتی اگر بچه شیرخواره باشدکراهت دارد و باید در ... ادامه مطلب »