آخرین خبرها

نیروی جنسی و ضعف و تقویت آن

نیروی جنسی و روش تقویت و یا کاستن آن بر مبنای طب سنتی

✍️خواص گیاهان برای سلامت جنسی ☘️گشنیز: رفع نعوظ دائم و دردناک،‌ کاستن میل شهوت ☘️پیاز: تقویت نیروی شهوت مرد و زن. ☘️سیاه­دانه: برگشت میل جنسی افراد مسن یا جوان، تحریک نعوظ. @tebiranii * ادامه مطلب »

زود انزالی در مردان و راهکارهای طب سنتی

💊💊💊💊﷽ 💠 @tebesonatii ✍️ #زودانزالی مردان، دلیلش گرم مزاجی است. یا گرمی در رحم زن وجود دارد، یعنی زن گرمی زیاد دارد. یا گرما در اندامهای پایینی ریخته و باعث زودانزالی میشود. اسراف در خوردن خوراکیهای بسیار گرم و همچنین استرس، موجب زود انزالی میشود. 👈 بهترین داروی زود انزالی، که عاملش گرمی در مرد باشد، تخم خرفه با کمی ... ادامه مطلب »

نیروی جنسی بانوان و روش افزایش آن بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊✨درمان کاهش میل جنسی برای زنان 💠شبی یک لیوان عرق رازیانه+یک ق مرباخوری عسل بغیراز زمان پریودی(۴تا۶ماه) 💠استشمام عطر شبانگاه 💠خوردن ارده با شیره انگور ۵وعده صبحانه درهفته 💠مصرف روزانه خرما۳ عدد انجیر۷عدد زیتون صبحا۷ عدد کشمش ۲۱ عدد و بادام درختی ۱۴ عدد 💠ترک یا کاهش سردی جات 🔜 @drzohoor_matab ⛔️مصرف رازیانه برای زنانی که دارای شیرریزی پستان و ... ادامه مطلب »

نیروی جنسی و اسپرم سازی و روش تقویت با آبگوشت و آب نخود بر مبنای طب سنتی

💊💊💊📚📚📚بازگشت قوای از دست رفته بدن پس از ارتباط جنسی💏 ▫️خوردن آبگوشت گوسفندی یا نوشیدن آبی که در آن نخود را به‌مدت حداقل ۵ ساعت خیسانده باشند همراه با عسل یا قند، تا حد زیادی به بازگشت توان بدنی کمک خواهد کرد. @DoctoreGiahi ✅ تقویت ویژه پرتاب اسپرم مردو زن به هنگام نزدیکی برای بارداری و یا لذت جنسی را ... ادامه مطلب »

نیروی جنسی و روش تقویت آن بر مبنای طب سنتی

🌹🌹🌹🌹🌹 🍃🍃فرمولی برای تقویت قوای جنسی 🍃پونه و مرزه هر کدام سی گرم 🍃فلفل هندی و فلفل سفید و فلفل قرمز هر کدام سه گرم 🍃زعفران هر کدام یک گرم 🍃یک قاشق از مجموعه را در فلاکس آب جوش ریخته و در طول روز سه نوبت از ان مصرف شود. استاد معصوم نیا. فروردین ۹۷ 🌹🌹🌹🌹🌹🌹 @tebiranii ادامه مطلب »

نیروی جنسی و تقویت آن با حب جدوار بر مبنای طب سنتی

💊یکی از بهترین داروها برای بازگرداندن قوای از دست رفته بدن پس از ارتباط جنسی، استفاده از “حب جدوار” یا نوشیدن شیر تازه همراه با عسل هنگام صبح یا شب است @drkhodadadii ادامه مطلب »

نیروی جنسی و علل یابی آن بر مبنای طب سنتی

📚📚📚📚💊💊💊کم شدن تمایلات جنسی در زندگی زناشویی ▫️چنانچه رابطه جنسی پس از ازدواج به اندازه کافی وجود نداشته باشد باعث تجمع مواد (رطوبت‌هایی که به طور طبیعی از بدن زن و مرد خارج می‌شود) در داخل بدن می‌شود و یکسری بیماری را به وجود خواهد آورد که می‌توان به بیماری‌های سیستم ادراری، گوارشی و سیستم مغز و اعصاب اشاره کرد. ... ادامه مطلب »

جینسینگ قرمز باعث رفع اختلالات زود انزالی می شود

💊💊💊💊جینسینگ قرمز باعث رفع اختلالات زود انزالی می شود اگر از مشکل زودانزالی و اختلالات جنسی رنج می‌برید به جینسنگ قرمز اعتماد کنید. محققان کره‌ای به این نتیجه رسیده‌اند که این گیاه برای رفع مشکل زود انزالی مفید است. جینسنگ قرمز روی سیستم عصبی مرکزی و همچنین روی بافت‌های جنسی آقایان (مانند ویاگرا) تأثیر می‌گذارد. از طرف دیگر این گیاه ... ادامه مطلب »

زناشویی و نیروی جنسی و باورهای غلط

📚📚📚📚📚✅ ۱۰باور غلط درباره رابطه زناشویی در نظر بسیاری از افراد یک رابطه زناشویی موفق ویژگی‌های خاصی دارد اما این ویژگی‌ها گاهی فقط باورهای نادرستی هستند که تکیه به آنها می‌تواند باعث نارضایتی و حتی ناتوانی جنسی شود… شناخت این باورها به شما کمک می‌کند یک رابطه زناشویی موفق داشته باشید… 👈 در یک رابطه زناشویی حتما باید دخول انجام ... ادامه مطلب »

نزدیکی و هم آغوشی و دخول و مجامعت و سکس شرعی و خواص گسترده آن بر مبنای طب سنتی

📚📚📚رابطه جنسی شرعی چه فوایدی برای بدن دارد؟ 👇👇👇👇👇 رابطه جنسی یکی از موضوعات اصلی در هر زندگی زناشویی است. اما این را هم باید بدانید داشتن رابطه جنسی با همسرتان فواید بسیاری برای بدن شما خواهد داشت. بسیاری از افراد شیوه زندگی سالم را به داشتن عادت هایی منوط می دانند که شاید در خیلی از مواقع سرگرم کننده ... ادامه مطلب »