آخرین مطلب

نیروی جنسی و ضعف و تقویت آن

نیروی جنسی و ضرورت بازگشت نیرو و رابطه زناشوئی بر مبنای طب سنتی

🔥بازگشت نیرو بعد از رابطه زناشویی💪 🌳 بعد ازاتمام رابطه می توانید #شیرگرم کنید و ۱ قاشق غذاخوری #عسل به شیرگرم اضافه کنید و بعد میل کنید تاانرژی از دست رفته جبران شود. 🌴 در حدیثی حضرت رضاعلیه السلام میفرمایند: 🌹 وقتی که از آمیزش فارغ شدی و آب شهوت تو خارج گردید ، به حالت های ایستاده و نشسته ... ادامه مطلب »

ارتباط جنسی شرعی و یا … از طریق مقعد و عوارض بسیار شدید برای مقعد زن و آلت تناسلی مرد

⛔️⛔️⛔️رابطه مقعدی ظلمی بزرگ برای زنان و تولید بیماریهای سخت درزنان و حتی درآلت تناسلی مردان بحث امروزمون این موضوعه👇👇رابطه مقعدی باشه یا نباشه⁉️این ارتباط ممکنه که در افرادی که روابط نامتعارف دارند🙈 به دلیل ترس از بارداری و یا پارگی پرده بکارت و همینطور در زوج هایی که در دوران عقد بستگی به سر می برند بیشتر دیده بشهاما ... ادامه مطلب »

آلت تناسلی کوچولو در مردان و علل یابی بر مبنای طب سنتی

☎️☎️☎️📞📞📞پرسشسوالات زیادی از خانواده ها مبنی برعلل کوچک شدن آلت تناسلی همسرشان بصورت تدریجی یا ناگهانی مطرح میشود و این پدیده تلخ هرروز گسترش یافته و تا مرزدادگاه خانواده کشانیده شده است علت این نقیصه را بر مبنای طب سنتی پرسش میکنند 💊پاسخ۱- پاسخ هرفرد متناسب با سن و وزن و مزاج و شرح بالینی بیماربایدداده شود پس راهکارهای تقویت ... ادامه مطلب »

تقویت نیروی جنسی بر مبنای طب سنتی

🔰 یک راهکار برای تقویت قوای جنسی مردان، #حلیم می‌باشد که بسیار سفارش شده و رسیده توسط وحی… 🔸 حلیم‌های که با گندم و گوشت گوسفند و روغن حیوانی درست شوند بسیار عالی هستند 🔸نشاط عبادت با حلیم، میل و رغبت به عبادت را زیاد می‌کند 🔸 حلیم یک غذای مقوی و تقویت کننده‌ی عمومی بدن است 🔸 حلیم کمر ... ادامه مطلب »

بعد از ارضای جنسی شرعی چه موادی مصرف شود تا انرژی ترمیم شود

🍱 بعد از رابطه جنسی چی بخوریم؟ 💗ارضا شدن زوجین بعد از رابطه جنسی موجب می شود کالری زیادی را در بدن بسوزانند، ضربان قلب افزایش پیدا کرده و اشتها زیاد شود 👈در چنین شرایطی، گزینه‌های زیر خوراکی‌های مفیدی خواهند بود👇 ☄️شربت عسل☄️شربت شیره☄️شیر بادام☄️شیر محلی با عسل یا خرما 👈در صورت بروز ضعف مصرف💥 نخود آب💥زرده تخم مرغ عسلی💥 ... ادامه مطلب »

نعوظ و راههای درمانی بر مبنای طب سنتی

🔆💠🔅💠﷽💠🔅 🔴 علت و درمان #عدم_نعوظ ✍️ نعوظ ناشی از تولید بادی است که بر اثر تصرف #حرارت ضعیف بر #رطوبت غلیظ پدید آمده است. بنابراین کسانی که دچار مشکل عدم نعوظ هستند، باید غذاهایی مصرف کنند که تولید کننده باد هستند، مانند #نخود و #لوبیا. 🔶 درمان موردی که توسط حکما توصیه شده است، خوردن نخود خیسانده شده به ... ادامه مطلب »

آمیزش شرعی و مضراتش در آغاز شب بر مبنای طب روایی

🔆💠🔅💠﷽💠🔅 ✅امام رضا علیه السلام: ✍️آغاز شب ، چه در زمستان و چه در تابستان ، با زنان آمیزش مکن این بدان جهت است که معده و رگ‌ها پُرند و این وضعیت مناسبی [برای آمیزش] نیست و بیم قولنج و فلج و لقوه چانه و نِقرس و سنگ [کلیه [و تقطیر (چکایش) بول وفتق و ضعف در بینایی و ذهن ... ادامه مطلب »

زودانزالی و راهکارهای طب سنتی

🔞 درمان #زود_انزالی 🔰علل کلی: 🔴۱٫ غلبه مزاجی: دم، صفرا یا سردی می تواند عامل زودانزالی باشد 🔴۲٫ ضعف عضلات مربوطه و کمر 🔴۳٫ اختلالات و امراض قلب و ضعف مغز🔹 گناهان قلبی: سابقه رابطه جنسی خیالی، خودارضایی و تماشای صحنه های مستهجن ضعف و سردی🔻 مهم ترین و شایع ترین علت است.اگر علت سردی باشد معمولا منی نیز سفید ... ادامه مطلب »

خودارضایی یا استمنا یا جق زدن یا ازدواج با دستها یا کلکسیون تولید بیماری

⛔️⛔️⛔️🔴 ضررهای معنوی استمناء (خودارضایی) ✍️ دوری انسان از خداوند (در دنیا و آخرت از رحمت خداوند محروم می شود.) مشکل در روابط بین زن و شوهر بعد از ازدواج (به علت ارضاء ناقص و غیرطبیعی، غالبا امور زناشویی به طور طبیعی صورت نمی گیرد و گرفتارهای دیگری به تبع این مشکل ایجاد می شود.) 🔹 عوارض روانی از جمله ... ادامه مطلب »

نیروی جنسی مردان و علل کاهش قوای جنسی آقایان بر مبنای طب سنتی

❇️دلایل کاهش میل #جنسی در مردان ۱⃣ علل جسمی کاهش میل جنسی در مردان: 🔅 اعتیاد به الکل و یا مواد مخدر از علل کاهش میل جنسی مردان است.🔅 از علل دیگر کاهش میل جنسی در مردان افزایش ترشح هورمون پرولاکتین از غده هیپوفیز است.🔅 کم شدن میل جنسی می تواند به علت چاقی باشد.🔅 مصرف برخی داروها (بویژه داروهای ... ادامه مطلب »