آخرین خبرها

فیبروم درمانی بر مبنای طب سنتی

📚📚📚📚📚درمان #فیبرم رحم:

این مواد غذائی به کوچک شدن فیبرم کمک می کند
*سیرخام:خاصیت ضد باکترایی داردوعفونت و سلولهای سرطانی را از بین می برد.
دمنوش سبوس برنج
دمنوش آویشن شیرازی
.اسطوخودوس
.سنبل الطیب.مریم گلی.بومادران باعسل طبیعی خرفه: ورم بافت را کاهش میدهد خرفه حاوی اسید چرب و امگا ۹٫۶٫۳است که در کاهش التهابات فیبروم رحم و ناراحتی های ایجاد شده موثر است.هر روز یک ق مربا خوری میل شود .
روغن خرفه :  هم مصرفش موثر است.
برنج قهوه ای : سبوس دار با مصرف فیبر سموم از بدن دفع و میزان هورمونها متعادل می شود.
کلم بروکلی : سبزیجات ارگانیک مانند کلم بروکلی و اسفناج برای درمان فیبروم مفید است.
سرکه سیب اصل خانگی   : برای رفع فیبروم های دردناک مفید است سرکه را با سالادها مخلوط کرده بخورید تا بدن پاکسازی شود.

یک دوره از دتاکس هاو دمنوش های و یک دوره چهل روزه نوشیدنی ها و اسموتی و سالادها استفاده شود یعنی سه ماه مرتب از ترکیبات سازگار با ذائقه بیمار فیبرمی از این موارد استفاده کنند و تاثیرات مثبت آنرا ببینند.
زردچوبه : این ادویه آنزیم های حمایت کننده کبد را که برای سم زدائی بدن لازم است افزایش میدهد.این ادویه تولید صفرا را که باعث کوچکی فیبروم می شود افزایش می دهد.
ریشه قاصدک : دمنوش ریشه و گل قاصدک می تواند تولید صفرا را افزایش داده در نتیجه کبد سریعتر پاکسازی می شود.
فراسیون :  اگر بصورت گیاهی و دمنوش مصرف شود موثر است بعلت کمیاب بودن این گیاه عرق فراسیون را تهیه کرده از کم شروع شود مثل یک قاشق تا یک فنجان یک دوره سه ماهه با کسب آگاهی از نحوه مصرف  استفاده شود.
گزنه : دم کرده گزنه برای بیماران فیبرومی توصیه می شود کار طب سوزنی را داخل بدن انجام می دهد و خاصیت لایه برداری قوی دارد.
آب انار : پاکساز قوی بدن است و روغن اصل انار بصورت خوراکی داروی تسکین بخش دردهای رحمی است قوی است.
سبزیجات جعفری کرفس و هویج و چغندر هم مناسب است .
روش تغذیه طبیعی درمان فیبروم :
برای کوچک کردن فیبروم باید مواد غذایی گیاهی بصورت تازه و زنده خورده شود مواد ی که از گیاهان و میوه ها و جوانه ها و مقداری مغزیجات وسبزیجات خوردنی کشت بشر و سبزیجات کوهی و دشت ها و هر محصول گیاهی و میوه ای  که درصحراها، جنگل ها و یا دریاها مثل جلبک های که گیاهی و خوراکی هستند و البته با بدن سازگار هستند برای سلامت و درمان استفاده می شود.
همچنین کاهش وزن و ورزش های سبک روند درمان را تسریع می بخشد.

فیبروم های رحم، رشد های غیر سرطانی رحم هستند که اغلب در سنین تولید مثل فرد به وجود می آیند. اسامی دیگر آن میوم و لیو‌میوم است.

– از حرص خوردن و عصبی شدن بپرهیزید. رژیم غذایی زمانی موثر است که حساس بودن و عصبی شدن را کنار بگذارید. شاد بودن و داشتن نشاط یکی از عوامل اصلی بهبود است؛

– روزانه ۶ لیوان آب بنوشید،

– به مدت ۴۰ روز (حداقل) از غذا های خام گیاهی استفاده کنید. بعد از این مدت روزانه دو وعده از غذا ی خام گیاهی و یک وعده از غذای پخته گیاهی استفاده کنید.

– روزانه نرمش و ورزش سبک انجام دهید؛

– روزانه ۷ قاشق غذا خوری جوانه  گندم تازه، همراه سالاد فصل با لیمو ترش تازه  و روغن زیتون استفاده کنید.

– رعایت بهداشت فردی اهمیت ویژه ای در فرآیند بهبودی دارد.

توجه

میوم هایی که به اندازه ۴ سانتی متر باشند، در عرض ۴۰ روز خام گیاه خواری مطلق، به شرطی که بیمار از استرس و اضطراب  به دور باشد، برطرف می شود. پس بر این مبنا می توان رژیم غذایی را تنظیم کرد . میوم هر چه بزرگتر باشد، باید رژیم غذایی طولانی تر باشد تا نتیجه مطلوبی بدست آید.

🆔 @Drzohoor_matab
🌐www.drzohoor.com