آخرین خبرها

بایگانی نویسنده: حسین معارفی

نیروی جنسی و اسپرم سازی و راهکارهای تقویتی برای زنان و مردان

نیروی جنسی و راهکارهای تقویتی برای زنان و مردان مدتی است سوالات بیشماری برای علل ناباروری و یا سردی مزاج جنسی و یا اختلال جدی در اسپرم و یا ناتوانی جنسی در سنین جوانی بعد از ازدواج پرسش میشود که بالاختصار با نگاه عمومی راهکارهی زیر ارایه میشه : الف : نگاه طب روایی از معصومین ع برای تقویت نیروی ... ادامه مطلب »

روغن زیتون در طب اسلامی و طب سنتی

🔴روغن زیتون ✅ در روایات متعددی آمده است که روغن زیتون ، روغن افراد برگزیده و باتقوا ست ، و بسیار مبارک است چه تازه باشد و چه کهنه باشد. پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله  : بر شماست خوردن روغن زیتون چون، مره (صفرا و سودا) را برطرف میکند. ✅ بلغم را از بین میبرد . ✅ عصب ... ادامه مطلب »

آروغ درمانی بر مبنای طب سنتی

درمان آروغ ۱- «نعناع» آروغ را تسکین می‌دهد. ۲- «عرق بهار نارنج» آروغ را تسکین می‌دهد. ۳- «زردآلو» آروغ را قطع می‌کند. https://telegram.me/joinchat/AaT1Xj6Vs4X6tsmZkU4jog عرق زنیان هم در دفع آروغ تاثیر بسزایی دارد و ریشه آروغ در تراکم باد سرد در گوارش است ادامه مطلب »

کبد چرب و راهکارهای درمانی بر مبنای طب سنتی

🔴درمان کبد چرب🔴 🔴درمان کبد چرب🔴 🔵آیت الله ضیائی🔵 🎾بخش اول🎾 ✅✍اقسام بیماری إلتهابی کبد(هپاتیت = کبد چرب): آ. هپاتیت A = یرقان عادی، ب. هپاتیت B = یرقان پیشرفته، پ. هپاتیت C = یرقان مجهول، ت. هپاتیت D، ث. هپاتیت E 💟👈علائم بیماری کبدی: ۱⃣در مراحل ابتدائیِ بیماریِ کبدی، کاهش سطح هوشیاری، بیدارخوابی شبانه، خواب زیاد روزانه و پرخاشگری ... ادامه مطلب »

افسردگی و علل یابی آن بر مبنای طب سنتی

🔴شرح ضرب المثل 🔵✍امروزه احساس افسردگی و دلگیری بیش از گذشته در بین مردم فراگیر شده است و تغذیه نامناسب افراد افسرده باعث شده است تا دچار عود علائم افسردگی شوند. 🔵✍افسردگی نشان از غلبه سردی و خشکی دارد و برای رهایی از آن باید نکاتی در تغذیه رعایت نمود که دوری کردن خوردن بیش از اندازه ترشیجات یکی از ... ادامه مطلب »

بارداری و راهکارمقابله با ویار بارداری برمبنای طب سنتی

بارداری و راهکارمقابله با ویار بارداری برمبنای طب سنتی  ش تغذیه مناسب مادر شده و می‌تواند سبب ضعیف شدن مادر و جنین شود؛ لذا استفاده از داروی گل قند که ترکیبی از گل محمدی و عسل است برای رفع این مسئله پیشنهاد می‌شود. خواص داروی گُل قند مهدی برهانی، متخصص طب سنتی در ارتباط با دوران بارداری و رفع مشکلات ... ادامه مطلب »

کلسیم سازی با پوست تخم مرغ با نگاهی به طب سنتی

🔵خواص پودر پوست تخم مرغ🔵 🔴قسمت اول🔴 ✅ درصد جذب کلسیم این ترکیب بسیار زیاد است. ✅ سرعت و قدرت اکثر این دارو در ترمیم بافت های هدف(استخوان ها، عضلات،دندان ها،ناخن ها، رباط ها، غضروف ها ومو و…) بسیار بالا است. ✅عوارض مصرف این دارو بسیار کم است. 🔴برخی عوارض گوارشی(درد معده ویا گاهی دل پیچه) در کمتر از نیم ... ادامه مطلب »

جوانی و راز جوان ماندن با نخود و کرفس و سیاهدانه و ماش بر مبنای طب سنتی

دکتر محمد عزیزخانی🔴 🎾 کلیدهای جوان ماندن🎾 🔵✍نخود خواص بسیار زیادی دارد و یکی از کلید های جوانی است. در کل در حبوبات نخود خیلی توصیه شده است و بعدش ماش توصیه شده است.😇 🔵✍سیاهدانه:اگر کسی مرتب سیاهدانه بخورد جوانیش🤗 پایدار میشود. با هر وعده ی غذا اندازه یک قاشق چایخوری سیاهدانه وسط غذا بجوید.🤔 🔵✍تنفس عمیق(تنفس عمیق شکمی) حداقل ... ادامه مطلب »

کبد و ضرورت شناخت تغذیه مضر و مفید برای کبد بر مبنای طب سنتی

🔴غذاهای مفید و مضر برای کبد🔴 🎾دکتر جمشید خدادادی🎾 😍 غذاهای مفید برای کبد 😍 ✅✍غذاهای مفید برای کبد عبارتند از: انواع میوه جات،🍎🍋 سبزیجات،🍀 بخصوص کاهو و هویج و خیار، روغن زیتون، انار و شاتوت که اثر معجزه آسایی روی کبد دارند.در حقیقت شاتوت ضد هپاتیت است. ✅✍انواع بذرهای ملین از قبیل خاکشیر، اسفرزه، بارهنگ، تخم ریحان و تخم ... ادامه مطلب »

ویتامین ب در تغذیه ها بر مبنای طب سنتی

💠غذاهای حاوی ویتامین B 🔹کباب برگ بالاترین ویتامین ب و گوشت گوسفندنر و شتربصورت کباب شده 🔹تخم مرغ محلی و نخود 🔹روغن زیتون و مویز و کدو حلوائی 🔹عسل و انجیرخشک و پیاز 🔹طالبی و آلبالو 🔸آلو، زردآلو، قیصی 🔸کلم چغندر و توت و تخمه آفتابگردان و بادام زمینی 🔸شیر گاو علفخوار و کشک 🔸کرفس و سبزی خوردن کاسنی 🔸برنج ... ادامه مطلب »