آخرین مطلب

متفرقه

کفش سیاه و مضراتش بر مبنای طب اسلامی روایی

🌺•⇦امام صادق(ع) به بعضی از اصحابی که کفش سیاه داشتند نگاه کرد، فرمود:✍️ تو را با کفش سیاه چه کار است؟آیا ندانستی که برای بینایی مضر است. ✅•⇦ و آلت را سست می کند.✅•⇦ و سبب هم و غم است.✅•⇦و خیلی گران است.✅•⇦ و هیچ کس کفش مشکی نمی‌پوشدمگر اینکه تکبر می‌کند. 📚 منبع: الکافی، ج۶، ص۴۶۵ ↫〖أسرار الشِفاء〗🍃🌺🍃🌺🍃🍃🍃http://eitaa.com/joinchat/3619094541C3ac3f5785f ادامه مطلب »

ناامیدی در زندگی و دستورات آیت الله بهجت با ذکر استغفار

🌷 شخصی از آیت الله بهجت(ره) پرسید : ✍️ دست به هر شغلی می زنم ناکام می شوم برای بهبودی درآمد و زیاد شدن روزی چه کنم؟ فرمودند : «زیاد استغفار کنید و اگر نتیجه نداد بدانید یا کم استغفار کرده اید یا با اعتقاد کامل نگفته اید.» در روایت با هر سه لفظ آمده است که اگر کسی #ملازم ... ادامه مطلب »

بزاق آب دهان سگ آلوده به انواع میکروب

😱بزاق سگ زیر میکروسکوپ با انواع کرم!!!😱وقتی اسلام معتقد است با سگ معاشرت نداشته باشیدیعنی کاملا به ضرر انسان است.اما کنار رختخواب برخی هاـ.. 😔😔😔آیا با شستن بدن سگ و حمام کردن، شما می توانید بزاقش را پاکسازی کنید؟ذات سگ لیسیدن مخرجش است.یعنی پس از غائط، مخرجش را با لیسیدن پاک می کند (فیلمش را قبلا در قفس مشاهده کردم)سپس ... ادامه مطلب »

تنباکوهای آلوده به موادشیمیایی

💢تنباکوهای معطر بی‌کیفیت و آغشته به میکروب‌های مختلف هستند رییس مرکز تحقیقات پیشگیری دخانیات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی:🔹حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد افراد جامعه (زن و مرد) دخانیات مصرف می‌کنند.🔹در حال حاضر شروع مصرف سیگار در کشور به ۱۳ تا ۱۵ سالگی رسیده است.🔹استعمال قلیان در زنان در دو دهه اخیر افزایش یافته است.🔹تنباکوهای عطری بی‌کیفیت هستند که با ... ادامه مطلب »

دفع جادوگران و اجنه و شیاطین با راهکار مرحوم آیت الله بهجت بر مبنای سوره های قرآنی و روایات و مجربات ایشان

چرا درپی جادوگران هستید درمکتب تشیع راهکارهست گزیده‌ای از پرسش‌ها و پاسخ‌های آیت‌الله بهجت که در آن به همراه داشتن حرز امام جواد علیه‌السلام ( در مفاتیح الجنان ) تأکید داشته‌اند.📚راهکاردرباره خواب پریشان : خواندن اعوذتین همان چهارقل + حرزآمام جوادع )( درمفاتیح الجنان هست به بازو ببندد📚درباره حسادت چه کند :معودتین ( چهارقل) + حرزامام جوادع📚خواب شیطان خانم خانه ... ادامه مطلب »

خواندن و خواص سوره های چهار قل برای دفع چشم زخم و دفع سحر و جادو و ایجاد آرامش و دور شدن اجنه و شیاطین و دفع بلاها و حفاظت خانواده و دفع طلسم

❇️ خواص خواندن چهارقل: 🌴درامان ماندن خود و فرزند و مال از اسیب،🌴دفع چشم زخم🌴دفع سحروجادو🌴آرامش ورفع اضطراب🌴دورشدن شیاطین🌴رفع. بلا وغم🌴آسان شدن کارها🌴بازشدن گره های کور در زندگی (به روایت آیه الله بهجت ره خصوصا تکرار ناس وفلق سبب رفع بلا وگرفتاریهای بزرگ است🔆ان شاءالله🔆 🌻 به امید اینکه تمام خواص و برکات چهارقل شامل حال کل اهل ایمان و ... ادامه مطلب »

دعا برای درامان ماندن از زلزله و خراب شدن خانه

🔆دعا جهت ایمنی از زلزله و خراب شدن خانه : 💠إنَّ اللَّهَ یُمْسِکُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ أَن تَزُولَا وَلَئِن زَالَتَا إِنْ أَمْسَکَهُمَا مِنْ أَحَدٍ مِّن بَعْدِهِ إِنَّهُ کَانَ حَلِیمًا غَفُورًا💠 امام صادق علیه السلام فرمودند:.اگر در شب و وقت خوابیدن از زلزله و خراب شدن خانه می ترسی آیه «۴۱ سوره فاطر» را قرائت کن 📘مکارم الاخلاق @ostad_vakili🇮🇷کانال بصائر رضوی@basaerrazaviسروشsplus.ir/harimeshgh25 ادامه مطلب »

فرزندآوری و توصیه علما با توصیه ایت الله شاه آبادی! برای فرزند دار شدن.

[ Video ]توصیه ایت الله شاه آبادی! برای فرزند دار شدن.‼️حتما ببینید و برای همه ارسال کنید. طریقه خواندن نماز استغفار نماز استغفار دو رکعت است: در هر رکعت حمد و سوره‏ی قدر را بخوان و بعد از قرائت، ۱۵ بار بگو:«استغفر الله» و بعد به رکوع که رفتی آن را ده بار بگو از رکوع بلند شدی در حالت ... ادامه مطلب »

وظایف ضابطان دادگستری و قوه قضاییه در برخورد با جرم کشف حجاب

بسم الله الرحمن الرحیموظایف ضابطان دادگستری و قوه قضاییه در برخورد با جرم کشف حجاب ✅ جرم «کشف حجاب» یکی از جرائم مشهود است و ماموران انتظامی مکلفند در اجرای تبصره ماده ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی ۱۳۷۵ و قسمت اخیر ماده ۴۴ قانون آیین دادرسی کیفری مرتکبان جرایم مشهود را دستگیر و جهت اعمال مجازات به مراجع ذیصلاح قضایی معرفی ... ادامه مطلب »