آخرین مطلب

متفرقه

دفع سحرها و دفع اجنه باذکر یا علی ع

دفع سحرها و دفع اجنه باذکر یا علی عما یُبْدِئُ ٱلْباطِلُ وَ ما یُعید: علما وعلوم_غریبه ۷ شیخ جعفرمجتهدی_تبریزی ۲ ✅لطیفه اول؛ از زبان یکی از اطرافیان ایشان: 🔰در آغاز ورود حضرت آقای مجتهدی به قم ، چندی در منزل مسکونی پدر همسرم مرحوم سید ضیاءالدین حسنی طباطبایی اقامت داشتند و در قسمت جنوبی خانه ، اتاق مستقلی وجود داشت ... ادامه مطلب »

مال حرام خوری و اثراتش بر دعا کردن

🔴اثرات خوردن مال حرام تا ۴۰ روز در بدن انسان می‌ماند آیت‌الله محمد ناصری، استاد اخلاق حوزه علمیه اصفهان:🔻 خوردن مال حرام سبب عدم استجابت دعا از سوی خداوند شده و همچنین این اثر هر چند که کم باشد به مدت ۴۰ روز در بدن انسان‌ها باقی می‌ماند.🔻همه ما حق شکم را به خوبی ادا می‌کنیم و کم نمی‌گذاریم، متأسفانه ... ادامه مطلب »

کنکورو تغذیه ها بر مبنای طب سنتی

📚📚📚📚📚🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹کنکوری هاکنکور و تغذیه 👈با فرا رسیدن فصل آزمون‌ها، دغدغه دانش آموزان و دانشجویان درباره تقویت حافظه و افزایش تمرکز و قدرت یادگیری شدت گرفته، به همین علت چند نکته تغذیه ای برای موفقیت بیشتر ارائه می کنم ۱⃣پرهیز از خوردنی‌های سودازا و غلیظ‌کننده‌های خون مانند گوشت گاو و گوساله، سوسیس و کالباس، عدس، بادنجان، قارچ، کنسروها و کمپوت‌ها، غذاهای ... ادامه مطلب »

استفاده خانم ها از مواد شوینده خطرناک و راهکارها

📞📞☎️☎️سوال استفاده غیرمجازاز جوهرنمک و وایتکس با اب داغ و گرفتگی شدیدریه و حنجره و اختلال اکسیژن🌹🌹پاسخاین روشهای غیرمتعارف خانمها درآشپزخانه و دستشویی ها بسیارخطرناک و کشنده و باعث اختلال همیشگی در گلو و حنجره و تارهای صوتی میشود اما برای درمان خطای موجود این روش ها را توصیه میکنم🔻🔻🔻🔻راهکارها۱- دمنوش گل بابونه از نوع شیرازی با سه غنچه گل ... ادامه مطلب »

خشک کردن لباس در منزل و مضراتش

⚠️ خشک کردن لباس شسته شده با وسایل گرمایشی در داخل خانه ، درجه رطوبت خانه را تا ۳۰% افزایش میدهد. ✍️ این دمای، دمای مناسـبی برای رویش قـارچ هاست و عامل بیشتر بیماری های پوستی افراد. 💠موسسه پرتوسبزهستی-استادطالقانی@partosabzehastiنشردهید ادامه مطلب »

آب طلا و خاصیت آن بر مبنای طب سنتی و مضرات گسترده اش برای مردان

👈 معجــزات آب طـلـا 🔹مفرح🔸نشاط آور🔹مقوی قلب و مغز🔸مقوی حرارت غریزی🔹رفع سرگیجه ، ترس ، وسواس و افسردگی و 👈 طلا را در ظرف مسی بریزید و بجوشانید آنگاه باعسل شیرین و بخورید. 💠موسسه پرتوسبزهستی-استادطالقانی@partosabzehastiنشردهید ✨هوالشافی✨ 🔰تاثیر طلا در درمان بیماری ها🔰 💥طلا از نادر داروهایی است که علاوه بر اعضای رییسه، خادم الرییسه ها و همچنین اعضا را نیز ... ادامه مطلب »

دورکردن اجنه و شیاطین

@Alshefaa ☀️ 🔴اعمالی که #جن و #شیاطین را دور میسازد استادصاحبالامری 🔹گفتن بسم الله اول واخر هر کار🔹قراءت قرآن خصوصا سوره یس،جن،چهار قل .حتما هنگام قراءت به قران بنگرد🔹اویزان کردن قران در خانه🔹گفتن:الهم انی اعوذ بک من الشیطان الرجیم من همزه ونفخه ونفثه🔹اذان را بلند در خانه بگوید🔹نوشتن ونگه داشتن حرزها(مانند حرزابی دوجانه؛حرزامام علی علیه السلام؛حرز امام جواد،حرزهای مجرب🔹درگوش راست ... ادامه مطلب »

مسافرت امن بر مبنای طب سنتی

📚تدابیر و توصیه‌های لازم جهت داشتن سفری سالم و ایمن برای شروع یک سفر خوب، این نکات را به خاطر بسپار: برای سفر چمدان خود را درست ببندید! دستکش یکبار مصرف و کیسه زیاله داشته باشید و هر جا نشستید، اطرافتان را تمیز کنید و یاد بگیرید زباله نریزید، تا درود طبیعت همراهتان باشد. قبل از رفتن موارد زیر را ... ادامه مطلب »

داروی گیاهی برای داروخانه خانگی

داروخانه ی خانگیبرای مواقع اورژانسی که به پزشک دسترسی نداریم و یا نمیخواید دارو مصرف کنید 👌 سینوزیت: آناناسکیست تخمدان: سرکه سیب، تخم کتان+ماستیبوست: آب+خاکشیر، آب پرتقال تب: مایعات، گذاشتن پیاز کف پاسرفه: عسلدل پیچه: عرق زیره، دم کرده زیره میگرن: مالیدن لیموترش به پیشانیپادرد: ماست و سنجد، شیر و سنجدمعده درد: عرق نعناع یا دم نوش نعناع و بابونه ... ادامه مطلب »