آخرین مطلب

متفرقه

فرزندآوری و توصیه علما با توصیه ایت الله شاه آبادی! برای فرزند دار شدن.

[ Video ]توصیه ایت الله شاه آبادی! برای فرزند دار شدن.‼️حتما ببینید و برای همه ارسال کنید. طریقه خواندن نماز استغفار نماز استغفار دو رکعت است: در هر رکعت حمد و سوره‏ی قدر را بخوان و بعد از قرائت، ۱۵ بار بگو:«استغفر الله» و بعد به رکوع که رفتی آن را ده بار بگو از رکوع بلند شدی در حالت ... ادامه مطلب »

وظایف ضابطان دادگستری و قوه قضاییه در برخورد با جرم کشف حجاب

بسم الله الرحمن الرحیموظایف ضابطان دادگستری و قوه قضاییه در برخورد با جرم کشف حجاب ✅ جرم «کشف حجاب» یکی از جرائم مشهود است و ماموران انتظامی مکلفند در اجرای تبصره ماده ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی ۱۳۷۵ و قسمت اخیر ماده ۴۴ قانون آیین دادرسی کیفری مرتکبان جرایم مشهود را دستگیر و جهت اعمال مجازات به مراجع ذیصلاح قضایی معرفی ... ادامه مطلب »

پاسخ به سوالات اجتماعی و مدهبی و اخلاقی برای جوانان

پاسخ به سوالات اجتماعی و مذهبی و اخلاقی و… برای همه طبقات بالاخص قشر جوان درسایت های 🔻🔻🌹🌹۱-http://nahad-tums.ir/Porseman.aspx پرسمان دانشجویی نمایندگی ولی فقیه دردانشگاهها برای سوالات🌹🌹🌹🔻🔻۲- https://www.soalcity.ir/ شهر سوال مرکز ملی پاسخگویی به سوالات درقم ویا تلفن با شماره ۰۹۶۴۰ ادامه مطلب »

موش و روش ازبین بردن موشها با طب سنتی

برای ازبین بردن موش: موش علاقه شدیدبه آردنخود داردشمامی توانیدآردنخود راباکمی گچ سفیدرامخلوط ودرمسیرموش قرار دهیدموش باحرص آردنخود رامی خورداماگچ موجوددرمعده موش سفت می شودوحیوان را می کشد ازنسخه های حکیم میسری خراسانی۳۷۰هجری@soroshesalamati ادامه مطلب »

نماز شب و آثار آن بر مبنای دیدگاههای علما و دعاکردن

🌸آثار نمازشب🌸 🔸️نماز شب بخوان! که حضرت فرمود: با نماز شب خواندن هم صورتت نیکو می شود، هم خُلقت نیکو می شود، هم بوی خوب پیدا می کنی، هم رزقت زیاد می شود، هم دُیُون و قرض های شما ادا می شود، هم غصه های شما برطرف می شود، هم چشم شما باز می شود و جلا پیدا می کند. ... ادامه مطلب »

امید و ناامیدی در جنگ

🏖سربازان از پیروزی در جنگ ناامید بودند.فرمانده به آنها گفت:سکه را بالا می اندازم، اگر شیر شد پیروز می شویم و اگر خط شود شکست می خوریم. سکه شیر آمد و شادی سربازان به هوا برخاست!آنها به جنگ رفتند و بر دشمن پیروز شدند. فردای آن روز فرمانده سکه را به آنها نشان داد، هر دو طرف سکه شیر بود! ... ادامه مطلب »

شیطان شناسی در برخی منازل

⭕️علت حضور شیطان در برخی منازل 🔸️طبق بررسی های انجام شده در متون کتب روایی شیعی، در چند روایت از ساختنِ بنایی که طولش بیش از هشت ذراع (حدودا ۴ متر) باشد نهی شده است. و فرموده‌اند که سقف خانه بیش از هشت ذراع نباشد، که بیش از آن مسکنِ جنیان و شیاطین می‌شود، زیرا آنان در هوا ساکنند. و ... ادامه مطلب »

ماسک و مضراتش

♨️ سخنان دکتر ابراهیمی (استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله) در مورد عواقب جبران ناپذیر ماسک 💢عوارض ماسک از زبان دکتر ابراهیمی :۱️⃣ ماسک قابلیت مهار کردن چنین ویروسها را ندارد۲️⃣ ماسک باعث فشار خون میشود۳️⃣ هیپوکسی۴️⃣ عوارض قلبی و عروقی۵️⃣ مشکلات تنفسی۶️⃣ حساس شدن ریه و ضعف سلولهای دفاعی آن۷️⃣ تجمع آلودگیهای ویروسی و باکتریایی و برگشت دادن آن ... ادامه مطلب »

طولانی شدن عمر بر مبنای طب روایی

🔆💠🔅💠﷽💠🔅✅کارهایی که عمر را زیاد می کند: ✍️البته راههای افزایش طول عمر منحصر در موارد ذیل نیست و آنچه بیان خواهد شد مشتی از خروار است. ❶ «نیکی به والدین و صله‌رحم»پیامبر اکرم (ص) فرمودند: ای فرزند آدم! به پدر و مادرت نیکی کن و صله‌رحم داشته باش تا خداوند، کارت را آسان و عمرت را طولانی بگرداند. پروردگارت را ... ادامه مطلب »

دفع سحرها و دفع اجنه باذکر یا علی ع

دفع سحرها و دفع اجنه باذکر یا علی عما یُبْدِئُ ٱلْباطِلُ وَ ما یُعید: علما وعلوم_غریبه ۷ شیخ جعفرمجتهدی_تبریزی ۲ ✅لطیفه اول؛ از زبان یکی از اطرافیان ایشان: 🔰در آغاز ورود حضرت آقای مجتهدی به قم ، چندی در منزل مسکونی پدر همسرم مرحوم سید ضیاءالدین حسنی طباطبایی اقامت داشتند و در قسمت جنوبی خانه ، اتاق مستقلی وجود داشت ... ادامه مطلب »