آخرین مطلب

طب نوین

تضادهای بین طب امروز و طب سنتی

🔴 #تضادهای بین دو طب ۱. کشک، پنیر، ماست و دوغ در افراد #سردمزاج، موجب #تشدیدپوکیاستخوان و دردهای مفصلی‌ست. ۲. روغن حیوانی #بازکننده‌ی_عروق هست(منظور #دنبه یا #پیه نیست). ۳. مصرف آب زیاد باعث #سستی_بدن، #تنبلی و افزایش بیماریهاست. ۴. عسل، انگور، انجیر مانع از کار افتادن لوزالمعده(#پانکراس) و ایجاد بیماری دیابت شده و #درمان‌کننده_دیابت هستند. ۵. برای پیشگیری از #کمردرد ... ادامه مطلب »

طب ایرانی و نظرات امام خمینی ره و غفلت مسئولین

👆: امام خمینی ره: هر امری را که غرب برای ما بیاورد یک امر استعماری است. امام خمینی (ره): هر امری را که غرب برای ما بیاورد یک امر استعماری است شما گمان نکنید که از غرب برای ما تحفه ای می آورند که ما را مترقی کنند، ترقی به ما بدهند. غرب تا ما را در سطح پایین نگه ... ادامه مطلب »

کیسینجر(وزیر سابق وزارت امور خارجه یهودی امریکا): اگر میخواهید بر کشورها حکومت کنید، انرژی را در اختیار بگیرید.

🔯کیسینجر(وزیر سابق وزارت امور خارجه یهودی امریکا): اگر میخواهید بر کشورها حکومت کنید، انرژی را در اختیار بگیرید. و برای حکومت بر مردم، #غذا و #دارو را در اختیار بگیرید.🔯 🔯سیریل الگود یهودی: ما ۳۰۰ سال تلاش کردیم تا توانستیم طب ابن سینا را در ایران دفن کنیم ⚕جنایات سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت در ایران 🌑 در کشور ... ادامه مطلب »

✍️ #آنتی_بیوتیک ها مخرب ترین ارمغان طب غربی

💊هوالشافی ✍️ #آنتی_بیوتیک ها مخرب ترین ارمغان طب غربی ⭕️ می توان به جرأت گفت: #سرماخوردگی های دائم و آبریزشهای فصلی، حساسیتها، انواع عفونتها، آسم کودکان، لوزه سوم، یرقانهای ویروسی و غیر ویروسی، کم خونی، ضعف عضلانی، بداخلاقی و بطور کلی مستعد نمودن مزاج طفل به دریافت بیماریها یا به عبارتی ضعف نیروی دفاعی و سیستم ایمنی بدن از ره ... ادامه مطلب »

🔰 متن نامه دکتر مرندی به مراجع معظم تقلید درباره روزه داری در ایام بیماری کرونا

🔰 متن نامه دکتر مرندی به مراجع معظم تقلید درباره روزه داری در ایام بیماری کرونا سلام علیکم 🔶 با احترام، موضوع روزه داری در بحران ویروس کرونا در جلسه ای با حضور اساتید متدین دانشـگاه‌ها از تخصص‌ها و فوق تخصص‌های مختلف و با مشارکت حجت الاسلام فلاح زاده رئیس موسـسه موضوع شناسـی فقهی در محل فرهنگسـتان علوم پزشـکی مورد ... ادامه مطلب »

تغذیه های بسیار خطرناک قرن ۲۱

⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️🎥ویدیوی آنجلیناجولی برای ترویج حشره خواری به جای مصرف پروتئین گوشتی؟؟؟؟ 🔺محققان معتقدند که افزایش جمعیت درجهان و تاکید بر مصرف گوشت هم سبب گرمای زمین می شود و هم قادر به رفع گرسنگی جمعیت رو به افزایش نیست و صدمات زیاید به محیط زیست واردمیکند. ترویج مصرف پروتئین حشرات از جمله راهکارهاست /BBC 🆑 @kh_fouri 🇮🇷 ادامه مطلب »

قرص وارفارین و مضراتش با گیاهان طب سنتی

⛔️⛔️⛔️⛔️🔰بیمارانی که #وارفارین مصرف می کنند بخوانند✨ 🔻باتوجه به افزایش روزافزون داروهای گیاهی که امروزه برای درمان و پیشگیری در بیماریهای مختلف استفاده می شود ،توجه به تداخل این گیاهان با سایر داروها به ویژه داروهای قلبی ، عروقی و ضد انعقاد ها ضروری می باشد. 👈بنابراین در صورت مصرف گیاهان دارویی بویژه اگر مشکل قلبی دارید و داروی قلبی ... ادامه مطلب »

🔺بیشترین شکایت قصور مربوط به کدام رشته پزشکی است؟

🔺بیشترین شکایت قصور مربوط به کدام رشته پزشکی است؟ 🔹براساس اعلام سازمان پزشکی قانونی کشور، بیشترین تعداد شکایات قصور پزشکی از فروردین تا آبان سال جاری به ترتیب مربوط به رشته‌های دندان‌پزشکی با ۶۶۲، زنان و زایمان با ۵۱۹، جراحی عمومی با ۴۴۷، جراحی ارتوپدی با ۳۲۷، پزشکان عمومی با ۲۹۲، گوش حلق و بینی با ۲۲۸ و پرستاری با ... ادامه مطلب »

نانو در قم

💊💊💊💊📚📚📚 بیایید در خانه نانو درقم ثبت نام کنید اینجا اتاق مجازی خانه نانو است و ورود همه علاقمندان به پیشرفت در علوم نوین آزاد است. خانه نانو قرارگاه علمی فناوری نانو در سطح کشور و به ویژه در استان قم است. ☎️☎️☎️ ❇️ شروع دوره های مقدماتی و تخصصی آموزشگاه شهید مصائبی ( خانه نانو) 🗓 ۵شنبه ۷ آذر ... ادامه مطلب »

دانشمند شدن دختران و زنان و همراهی با منشور برنامه چهل ساله دوم رهبری و اهداف پیچیده دشمنان برای مرگ و میر

📚📚📚📚💊💊💊💊گامی محکم برای دانشمندشدن دختران و زنان یا برنامه نوین برای اداره سبک زندگی دختران نسل اتیه اهداف بسیارپیچیده دشمنان برای ضربه به جمعیت اینده کشورمان رازهای ناگفته از تغذیه های مضر در دخترانمان ⛔️مدیر فعلی تلگرام درمصاحبه ای تغذیه های ممنوعه را برای خودش در۷ بند چنین ترسیم میکند و حیات خودرا دوری ازاین مقولات ذکر میکند:: 🔻 ۱- ... ادامه مطلب »