آخرین مطلب

روغن ها

روغن گلاب داروی پوست و خشکی مفاصل بر مبنای طب سنتی

🔴 روغن گلاب ✍️#روغنگلاب با پایه روغن زیتون و دنبه یکی از بهترین‌ گزینه‌هاست برای رفع #مشکلاتپوستی، بیماری صدف و رفع مشکلات مفصلی که ناشی از خشکی مفاصل باشد. این روغن بهترین روغن جهت ماساژ، غمز و دلک می‌باشد. روغن مالی مفاصل کودک از ۶ ماهگی به بعد با این روغن جهت تقویت مفاصل و آسان راه افتادن کودک بسیار ... ادامه مطلب »

زیباسازی چهره با روغن دنبه بر مبنای طب سنتی

نقش دنبه در #زیبایی_چهره ♻️ یکی از بهترین راهکارهای زیبایی چهره استفاده از دنبه است.مصرف دنبه بصورت خوراکی و موضعی موجب رفع سودای چهره و برطرف شدنِ #تیرگی زیرچشم می شود و پوستی شاداب، شفاف و جوان ایجاد میکند.مصرف مداوم دنبه باعث #لطافت و رفع چروک می گردد….. 📚 حکیم حسین خیراندیش رحیق #طب ایرانی #طب اسلامی #طب_سنتی #خیراندیش نسخ_استاد ... ادامه مطلب »

روغن گلسرخ و خاصیت ذاتی آن بر مبنای طب سنتی

🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷درمانخانه اسلامی 💠:🌸 خواص روغن گلسرخ ♻️ روغن گل سرخ برای شفافیت و روشن شدن پوست بسیار مفید است ✍️ روغن گلسرخ برای بیشتر سردردها عالی است و آنها را درمان می‌کند ⏮ روغن گلسرخ را روی پیشانی بمالید برای رفع سردرد مفید است؛ حتی بو کردن مداوم روغن گلسرخ برای درمان سردرد موثر است . ♻️ کسی که غلظت ... ادامه مطلب »

خاصیت کدو خورشتی و روش تهیه روغن کدو

🔆💠🔅💠﷽💠🔅 🔴 خواص درمانی #کدو و روغن آن ✍️ آب کدو را گرفته و به اندازه یک‌چهارم آن آب،‌ #روغن_ارده کنجد‌ ریخته سپس بجوشانید تا آب تمام شود و روغن بماند. طبیعت این روغن سرد و تر است که مرطوب کننده‌ی بسیار خوبی برای بدن است، روغن را به بدن مالیده تا بدنتان رطوبت پیدا کند. کدو برای تب ناشی ... ادامه مطلب »

آرام سازی درد ستون فقرات و بالاخص دنبالیچه با روغن زرده تخم مرغ بر مبنای طب سنتی

کاهش تدریجی درد دنبالیچه و ستون فقرات کمربا روغن زرده تخم مرغ محلی کاهش تدریجی درد دنبالیچه و ستون فقرات کمرروغن زرده تخم مرغ از عطاری بگیرید برروی دنبالیچه و اطرافش بمالید بسیارمجرب برای درد استخوانی است قدیم برای بنایی که ازداربست میفتاده استفاده ویژه میکردنداگر روغن ازتخم مرغ محلی باشد درکاهش درد بینظیراست📚📚📚تذکر خاص🔻اگر تربت خالص امام حسین ع ... ادامه مطلب »

ترکیدگی شدیدپاشنه پاها و خشکی لب پایین خشکی و شقاق شدید مقعد وتشنگی شدید

پرسشترکیدگی شدیدپاشنه پاهاخشکی لب پایینخشکی و شقاق شدید مقعدتشنگی شدید🇮🇷🇮🇷☎️☎️پاسخسلام علیکم۱- هرروزبعدازظهریک الی دوقاشق بزرگ خاکشیر تمیزبدون خاک را با یک قاشق چایخوری تخم خرفه و یک سوم قاشق چایخوری ترنجبین باهم قاطی و قردا صبح ناشتابا کمی شکرسرخ میل شود تا چهل روز۲- دنبه به پاشنه پاها۳- سبوس جوانه های جو و گندم و برنج با هم قاطی و ... ادامه مطلب »

کاهش تدریجی درد دنبالیچه و ستون فقرات کمربا روغن زرده تخم مرغ محلی

کاهش تدریجی درد دنبالیچه و ستون فقرات کمرروغن زرده تخم مرغ از عطاری بگیرید برروی دنبالیچه و اطرافش بمالید بسیارمجرب برای درد استخوانی است قدیم برای بنایی که ازداربست میفتاده استفاده ویژه میکردنداگر روغن ازتخم مرغ محلی باشد درکاهش درد بینظیراست ادامه مطلب »

روغن خارمریم وخواص درمانی بر مبنای طب سنتی

روغن خار مریم و خواص آن 😳😲😲😲😲😳روغن خار مریم جزء روغن های گیاهی می باشد . ❤️درمان درد کلیه🧡ضد التهاب💛ضد سرطان💚درمان بیمار یهای کبدی و صفراوی💙محرک قوی در ترشح صفرا و رفع اختلال در عملکرد آن💜از بین برنده عوارض قرص های ضد بارداری🤍از بین برنده لک های دوران بارداری🤎درخشندگی پوست❤️مرطوب کننده پوست🧡ترمیم کننده پوست💛تقویت سلولهای پوستی💚تقویت قوای جنسی💙درمان هموروئید و ... ادامه مطلب »

روغن کندوش و روش تقویت موی ابرو و تقویت مژه و رشد موی سر

📚📚📚🇮🇷🇮🇷🇮🇷تقویت مو و دفع ریزش ابروان و تقویت ابروبا روغن کندوشطبیعت گیاه کندوش کندوش دارای طبعی گرم و خشک است. خواص گیاه کندوش این گیاه خواص شگفت انگیزی دارد، اما مهم ترین خاصیت کندوش، تقویت ریشه مو، افزایش رشد مو و جلوگیری از ریزش آن است. این گیاه با خون‌رسانی مجدد به ریشه مو می‌تواند آن را تحریک کند تا ... ادامه مطلب »

کرم سازی بابونه خانگی بر مبنای طب سنتی

💢 #کرم دست روزانه_بابونه ❇️ بابونه+گل پنیرک+وازلین ✍️ اگر می‌خواهید در آشپزخانه شخصی‌تان یک کرم دست طبیعی و گیاهی منحصر به فرد تهیه کنید کافی است طبق این نسخه پیش بروید. ⚜️پیش از هر چیز یک لیوان وازلین را روی حرارت بخار آب گرم کنید تا حرارت به خوبی وازلین را رقیق و روان کند. سپس یک استکان از مخلوط ... ادامه مطلب »