آخرین مطلب

بیماری های میکروبی و عفونی

پونه کوهی و دمنوشش داروی بی نظیر برای عفونت واژینال و غفلت بانوان و حتی سالمسازی عفونت مجاری ادراری و کلیه و گوارش و مثانه درجایگزینی دمنوش روزانه

دمنوش پونه برای عفونت ‌زنان 🔹پونه یک ضدعفونی کننده‌ی طبیعی است، ضد باکتری و ضد قارچ 🔸این گیاه نه تنها باعث از بین رفتن قارچ ‌ها میگردد بلکه به تقویت دستگاه ‌ایمنی بدن هم کمک میکند. https://eitaa.com/joinchat/1855062300C9222a8364c درایام کرونا برای رفع اخلاط چسبنده ریه در طب سنتی از این نوع گیاه عموما بهره های زیادی کسب شده است ضمنا در ... ادامه مطلب »

عنبر نسارا و خاصیت گسترده آن برای درمان ها بر مبنای طب سنتی

📚📚📚📚خواص عمومی عنبرنسارا:دود دادن عنبر نسارا در محیط های بسته مثل فضای خانه، مانند اسفند اثر میکروب کشی قوی دارد و انجام گاهگاهی این کار به ویژه در فصول سرد، تاثیر قابل توجّهی در کاهش موارد بروز بیماری هایی مثل سرماخوردگی دارد؛ به ویژه اگر یکی از اعضای خانواده سرماخورده باشد می توان با این کار از افزایش بار ویروس ... ادامه مطلب »

علل یابی برص و یا جذام بر مبنای طب روایی

بیماری جذام و برص از منظرطب اسلامی: کسی از رسول خدا صلی الله علیه و آله پرسید: چرا بیماری جذام و برص دامنگیر کودکان می شود؟ حضرت فرمود:«مَنْ جامَعَ اِمْرأئهً وَهِیَ حائضٌ فَخَرَجَ الوَلَدُ مَجْذُوما اَو أَبْرَصَ فَلا یَلُومَنَّ الاّ نَفْسَهُ؛.. اگر کسی با همسرش در حال حیض نزدیکی کرد و فرزندش با جذام یا برص به دنیا آمد، فقط ... ادامه مطلب »

تغذیه نان و سیب زمینی و ترشی یعنی کشتن تدریجی کل سیستم دفاعی بدن

🔕🔕🔕🇮🇷🇮🇷تغذیه های هله هوله ای بسیارمشکوک در بین سنین جوان درقالب نان و سیب زمینی اب پزو یک کاسه ترشیاین نوع تغذیه سبب اسپاسم گوارش و اختلال بسیارشدید مثانه ها و ضعف حافظه و تثبیت غلبه خلط سودا و گرفتگی عروق مغزو قلب و بداخلاقی میشود ادامه مطلب »

تغذیه هایی که نباید گرم مجدد برای مصرف شوند

۷ غذایی که نباید دوباره گرم کنیم ۱. چغندراگر چغندرکاملا سرد نشده آن را دوباره گرم کنیم، نیترات موجود در چغندر به نیتریت تبدیل می‌شود که سمی است ۲. نیمروبه علت وجود باکتری سالمونلا در تخم‌مرغ نباید آن را دوبار گرم کنیم ۳. سیب‌زمینیپوره‌ی سیب زمینی را بعد از سرد شدن دوباره گرم نکنید؛ زیرا وقتی این غذا سرد شود ... ادامه مطلب »

پنی سیلین گیاهی با دارچین و لیمو بر مبنای طب سنتی

🍃 #پنی سیلین گیاهی🔹دمنوش #سیب‌دارچین یک آنتی بیوتیک طبیعی و بسیار آرامش بخش است که برای رفع خستگی بسیار عالی است. ✅طرز تهیه: 🔹پوست و مغز میانی سیب را داخل قوری ریخته و چوب دارچین را نیز تکه تکه کرده به همراه یک برش لیمو به قوری اضافه کنید. سپس آب جوش را نیز به آن اضافه کنید و به ... ادامه مطلب »

نوره یا واجبی و خاصیت گسترده اش برای بدن و روش استفاده آن بر مبنای طب سنتی

💊💊🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷تعریف نوره ( واجبی ) از بین بردن موهای زائد کاری بسیار آزار دهنده است. امروزه برای از بین بردن موهای زائد بدن روش ها و محصولات بسیاری مانند لیزر، موم، کرم موبر، پودر موبر، نوره، اسپری موبر و … وجود دارند که انتخاب آنها به دغدغه ای برای خانم ها و آقایان تبدیل شده است تا هم نتیجه خوبی ... ادامه مطلب »

سموم زدایی از کلیه و کبد با ترش مزه ها بر مبنای طب سنتی

‍ 👈ترش مزه هایی که بدن را سم زدایی میکند: ⬅️برخی ترشیجات مثل 🔻 رب انار ترش🔻تمبر هندی🔻 و آلوچه برای کلیه ها و کبد بسیار مفید بوده و سبب پاکسازی و سم زدایی کلیه و کبد از رسوب آن می شود. ⬅️منبع:کانال اطلاعات عمومی ‍💠موسسه پرتوسبزهستی-استادطالقانی@partosabzehastiنشردهید ادامه مطلب »

استفراغ و راهکارهای متنوع طب سنتی

💊تدابیر طب سنتی برای درمان استفراغ باندپیچی اندام تحتانی بیمار از بالا به پایین و سپس قرار دادن آن در آب. گرم کردن اندام ها همراه با ماساژ قوی آنها در تسکین قی مؤثر است. عصاره جوجه مرغ که به همراه آبغوره ، سماق و آب سیب ترش پخته شده باشد. خوابیدن یکی از راهکارهای خیلی خوب جهت کاهش تهوع ... ادامه مطلب »