آخرین مطلب

بیماری های میکروبی و عفونی

گل ختمی داروی تب بالا و درمان های تب با دعای فاطمه الزهرا در مفاتیح الجنان

📚📚📚📚📚▫️از گل ختمی برای درمان تب بالا استفاده می‌شد. ▫️گل ختمی گیاهی تب‌بر است که گرفتگی بینی را درمان و علائم تب بالا و سرماخوردگی را برطرف می‌کند. 📌 مصرف یک فنجان چای گل ختمی موجب رفع ناراحتی ناشی از کرونا،سرماخوردگی و بیماری های عفونی می‌شود.┅┅❅❈❅┅┅➥🏵 @TebeBooAli/////////////////////💊💊💊📚📚📚تب کرونایی و راهکارهای درمانی برمبنای طب سنتی دعای نورعلی نور فاطمه الزهرا سدعای ... ادامه مطلب »

گلو درد و خلط گلو و راهکارهای طب سنتی

✅ گلو درد چرکی 🔶در یک لیوان🔹آب🔹مقداری نمک🔹جوش شیرین🔹نشاسته ریخته 🔶همه رو خوب مخلوط کنید و با آن هر روز سه مرتبه قرقره نمایید تا بهبودی سریعاً حاصل گردد.برای مداحان عزیز و سخنوران بزرگوار هم توصیه می شود ✅عضویت در کانال #نسخجامعطبسنتیاسلامی ادامه مطلب »

قرص برنج و مسمومیت آن

در زمان #مسمومیت با #قرص_برنج چکار کنیم؟ در ابتدا باید بدانید که به هیچ وجه نباید به فرد مسموم آب خورانده شود ؛ خوردن آب روند تولید گاز و مسمومیت قرص برنج را افزایش داده و فسفین اثرات مرگ آور دارد. بهترین اقدام در موقع برخورد با فردی که اقدام به خوردن قرص برنج کرده، خوراندن روغن غیر قابل جذب ... ادامه مطلب »

آبله مرغان و راهکارهای درمانی طب سنتی

🍃 با نزدیک شدن به فصل بهار👌 بهبود علائم #آبله_مرغان 😬با توصیه های طب ایرانی در افراد سالم و بدون بیماری زمینه‌ای و در موارد بدون عارضه، عبارتست از: 🔹استراحت کافی، کنترل تب 🔸پرهیز از هوا و حمام گرم یا سرد، گرمی‌جات و ادویه‌های تند و تیز و فذاهای محرک مانند سرخ کردنی‌ها، فست فودها، غذاهای کباب شده روی آتش، ... ادامه مطلب »

چرا بعضی افراد پی در پی مریض میشوند

📚📚♦️چرا برخی افراد مدام مریض می‌شوند؟🌹ضعف سیستم ایمنی مهم‌ترین عامل ابتلا به بیماری هاچندین عادت‌ ساده‌ به‌ منظور تقویت سیستم ایمنیبهبود رژیم غذایی،تمرین بدنی بیشتر ومدیریت استرس.ویتامین سی (C) یک درمان برای سیستم ایمنی است که باید با جدیت در فصل سرما مصرف کنید.از فست فود ها پرهیز کنیدو سبزیجات، میوه‌ها، حبوبات، غلات و آجیل مصرف کنیدبرای تامین ویتامین سی ... ادامه مطلب »

پاکسازی بدن بر مبنای طب سنتی

پاک سازی بدن(http://eitaa.com/joinchat/2735603717Ca179ab5e3b)1️⃣پف‌آلودگی زیر چشمها و ورم دست و پا۲️⃣ احساس خستگی، و کوفتگی عضلات بدون کار سخت و علت مشخص۳️⃣ احساس سنگینی در بدن (حتی بدون اضافه وزن)، و کندی در حرکت۴️⃣ خوابهای مشوش، و گاهی بختک۵️⃣ کدر و تیره شدن رنگ چهره 👆اگر از این نشانه‌ها رنج می‌برید ممکن است دچار انباشتگی از مواد زائد باشید. ✅در این ... ادامه مطلب »

تبخال درمانی بر مبنای طب سنتی

🌹🌹🌹تب‎خال چیست؟تب‎خال‌ها اغلب تاول‌هایی بر سطح پوست هستند که شکل ظاهری آن‌ها مانند زخم و تاول‌های کوچک و به هم چسبیده است که به علل گوناگون که در ادامه به آ‌ن‌ها می‌پردازیم به‌وجود می‌آیند. تب‎خال‌های ظاهر شده بر روی پوست معمولا بعد از یک مدت ۲ الی ۳ هفته‌ه‎ای درمان پیدا کرده و هیچ اثری بر روی پوست از خود ... ادامه مطلب »

دفع سموم بدن با پیاده روی و روغن مالی کلیه ها و ناف و نوره مالی و حنامالی و خوردن پودرزنیان و شربت خاکشیرو شربت رب انار

ماساژرا می‌توان با روغن‌هایی مانند زیتون و کرچک و سقز پس از حمام سونا و در محیط سونا انجام داد.امیرالمومنین ع می‌فرمایند: روغن پوست را نرم می کند، توان مغز می‌افزاید، مجاری آب را در بدن در بدن می‌گشاید،کثا فات پوست را از بین می‌برد و رنگ را روشن می‌کند.پیامبر خدا ص فرمودند:با روغن بنفشه بدن خود را چرب کنید ... ادامه مطلب »

حنا درمانی برای عفونتهای زنانه و سرماخوردگی

✅حنا=پایه سلامت زنها ✍️هر چه #حنا بیشتر استفاده شود بیماری #کمتر خواهد بود، زیرا بیماریهای زنها از #رطوبت فاسد و شلی اندامها شروع می‌شود یعنی #سودای مفید اندامها که کم شده و پذیرش ماده اتفاق میافتد. 🟣حنا با قوام مناسب دادن به اندامها مانع پذیرش ماده می‌شود و جوهر #مغز را تقویت می‌کند و سردی و #بلغم در سر راه ... ادامه مطلب »