آخرین مطلب

طب یهود

فتنه پزشک یهودیان یعنی قلب سرد یعنی گیاه خواری

🖍#استاد_میگفت:✡️ فتنه های پزشکی یهودی ✡️ ⚡️از مهمترین فتنه های پزشکی غربی #سردکردن قلب_مردم است. این کار با توصیه های به ظاهر علمی انجام می‌شود که برخی از آنها عبارتند از: ۱⃣ 🥦 توصیه به گیاه‌خواری و خام خواری به خصوص خام‌گیاه‌خواری. نخوردن گوشت باعث فساد عقل، بد اخلاقی و از بین رفتن قوه غضب می‌شود. کسی که غضب بِجا ... ادامه مطلب »

اهداف خبیث دشمنان برباب تغذیه و سلامتی

⚪️ چند مورد از ترفند های دشمنان در باب تغذیه و سلامتی ⇩ ❶ عسـل✧ قرآن کریم می فرماید: “فیه شفا للناس”و در احادیث داریم: “در عسل درمان هر دردی است”ولی در اذهان مردم اینطور جا انداخته اند که همه عسل ها شکر است و عسل طبیعی پیدا نمی شود و این شد که عسل از سبد غذایی مردم حذف ... ادامه مطلب »

خشکبارایرانی را انگلیسی ها نابودکردند

‼️‼️‼️‼️‼️🔴 ردپای یک جنایت خاموش در ایران درامحا درختان بادام و پسته و گردو و خشکبارها// ♻️ حذف پوشش گیاهی مثمِر در ایران از طریق عوامل انگلیس در ایران! آیا تابه‌حال از خود پرسیده‌اید که اگر به‌جای این حجم از کاشت درختانی مانند «کاج» که میوه خاصی ندارند و بومی ایران هم نیستند، در حاشیه شهرهای بزرگ و درون شهرهای ... ادامه مطلب »

طب ایرانی و نظرات امام خمینی ره و غفلت مسئولین

👆: امام خمینی ره: هر امری را که غرب برای ما بیاورد یک امر استعماری است. امام خمینی (ره): هر امری را که غرب برای ما بیاورد یک امر استعماری است شما گمان نکنید که از غرب برای ما تحفه ای می آورند که ما را مترقی کنند، ترقی به ما بدهند. غرب تا ما را در سطح پایین نگه ... ادامه مطلب »

کیسینجر(وزیر سابق وزارت امور خارجه یهودی امریکا): اگر میخواهید بر کشورها حکومت کنید، انرژی را در اختیار بگیرید.

🔯کیسینجر(وزیر سابق وزارت امور خارجه یهودی امریکا): اگر میخواهید بر کشورها حکومت کنید، انرژی را در اختیار بگیرید. و برای حکومت بر مردم، #غذا و #دارو را در اختیار بگیرید.🔯 🔯سیریل الگود یهودی: ما ۳۰۰ سال تلاش کردیم تا توانستیم طب ابن سینا را در ایران دفن کنیم ⚕جنایات سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت در ایران 🌑 در کشور ... ادامه مطلب »

سیریل الگود یهودی : ما ۳۰۰ سال تلاش کردیم تا توانستیم طب ابن سینا را در ایران دفن کنیم.

⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️‼️چگونه طب اسلامی در ایران نابود شد؟ سیریل الگود یهودی : ما ۳۰۰ سال تلاش کردیم تا توانستیم طب ابن سینا را در ایران دفن کنیم. 🔷🔹 این سوال مطرح که اگر واقعا طب سنتی روش موثری برای درمان بسیاری از بیماری هاست، چرا در دوره ای از تاریخ، یک دفعه ترک شده است؟ آیا مردم نسبت به گنجینه ی ... ادامه مطلب »

✍️ #آنتی_بیوتیک ها مخرب ترین ارمغان طب غربی

💊هوالشافی ✍️ #آنتی_بیوتیک ها مخرب ترین ارمغان طب غربی ⭕️ می توان به جرأت گفت: #سرماخوردگی های دائم و آبریزشهای فصلی، حساسیتها، انواع عفونتها، آسم کودکان، لوزه سوم، یرقانهای ویروسی و غیر ویروسی، کم خونی، ضعف عضلانی، بداخلاقی و بطور کلی مستعد نمودن مزاج طفل به دریافت بیماریها یا به عبارتی ضعف نیروی دفاعی و سیستم ایمنی بدن از ره ... ادامه مطلب »

دشمنان برای کاهش جمعیت چه برنامه هایی دارند

⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️دشمنان ما برای کاهش جمعیت چه میگویند “ویلیام کوهن” وزیر دفاع وقت آمریکا “ژاک کوستو” افسر نیروی دریایی، بوم‌شناس، و محقق فرانسوی سال ۱۹۹۱ در مصاحبه با مجله “یونسکو کوریر” درباره لزوم کاهش جمعیت می‌گوید: “خیلی بد است که مجبوریم این را بگوییم، اما جمعیت دنیا باید تثبیت شود و به این منظور، باید روزی ۳۵۰ هزار نفر را حذف ... ادامه مطلب »

دانشمند شدن دختران و زنان و همراهی با منشور برنامه چهل ساله دوم رهبری و اهداف پیچیده دشمنان برای مرگ و میر

📚📚📚📚💊💊💊💊گامی محکم برای دانشمندشدن دختران و زنان یا برنامه نوین برای اداره سبک زندگی دختران نسل اتیه اهداف بسیارپیچیده دشمنان برای ضربه به جمعیت اینده کشورمان رازهای ناگفته از تغذیه های مضر در دخترانمان ⛔️مدیر فعلی تلگرام درمصاحبه ای تغذیه های ممنوعه را برای خودش در۷ بند چنین ترسیم میکند و حیات خودرا دوری ازاین مقولات ذکر میکند:: 🔻 ۱- ... ادامه مطلب »

کیسینجر وزیر سابق وزارت امور خارجه یهودی امریکا: اگر میخواهید بر کشورها حکومت کنید، انرژی را در اختیار بگیرید. و برای حکومت بر مردم، #غذا و #دارو را در اختیار بگیرید.

⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️🍀 👹کیسینجر(وزیر سابق وزارت امور خارجه یهودی امریکا): اگر میخواهید بر کشورها حکومت کنید، انرژی را در اختیار بگیرید. و برای حکومت بر مردم، #غذا و #دارو را در اختیار بگیرید. 🌎ڪانال‌استاد خیراندیش ┄═•❁🍃🌸🍃❁•═┄ 🌱 @tebiranii 🌱 ادامه مطلب »