آخرین مطلب

بیماری های خاص زنان

زنان و دختران و زنان بیمار و دختران بیمار در یک نگاه کلی برای سلامتی خود بر مبنای طب سنتی چه کنند

📚📚📚📚تدبیرسلامتی برای زنان و دختران🔻🔻 📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚😍📚📚📚دهها بار متن زیررا بخوان 🔻🔻🔻پریود نامنظم و سقط جنین و سرد بودن بدن دخترها و بانوان و علل یابی آن بر مبنای طب سنتی استادمعارفی من خانمی متاهل دارای اختلالات واژن و دارای سقط جنین هستم لطفا راهنمایی کنیدپاسخ با طرح سوالات برای تشخیص اصولیقدوزنرنگ پوستدرد سر درکجا ها هستریزش مو و رنگ مونازک ... ادامه مطلب »

میانسالی یعنی سن ۴۰ تا ۶۰ سالگی در طب سنتی

میانسالی ⠀🔹این دوره از زندگی از ۴۰ سالگی شروع و تا ۶۰ سالگی ادامه دارد. در این دوران قوت بدنی انسان به تدریج کاهش می یابد. در زنان قدرت باروری کاهش یافته و یائسگی اتفاق می افتد.⠀🔹با توجه به تحلیل حرارت غریزی و رطوبت اصلی بدن، مزاج اغلب افراد در این سنین، مزاج سرد و خشک است.⠀⠀🍂 گروه تحقیقات جامعه ... ادامه مطلب »

جراحی مکرر و مضراتش بر بدن یا تولید رشد غلبه خلط بلغم

⛔️⛔️🔕🔕🔕اعمال جراحی و غلبه بلغم : اعمال جراحی متعدد بعلت طبیعت داروهای بیهوشی، خونریزی و ضعف .. که بعد از عمل ایجاد می شود باعث غلبه بلغم می شود و هر چه تعداد عملها بیشتر باشد این غلبه بیشتر دیده می شود. بخصوص در خانمها و افراد مسن و افراد ضعیف. در خانمها سزارین باعث غلبه بلغم در آنها شده ... ادامه مطلب »

افزایش خون دوران قاعدگی زنان + پریود بسته + پریودتاخیری + احتباس پریود+ برمبنای طب سنتی چه باید کرد

📞☎️سوال برای افزایش خون دوران قاعدگی زنان + پریودبسته + پریودتاخیری + احتباس پریود+ برمبنای طب سنتی چه باید کرد💊پاسخریشه تراوش خون کم درسنین میانسالی یا حتی جوانان ، درغلبه خلط صفرا یعنی گرمای زیادرحم ویا غلبه خلط سودا یعنی سردی و خشکی زیاد و یا خشکی روده بزرگ توام با یبوست و خشکی لب پایین و یا غلظت خون ... ادامه مطلب »

حمام رفتن زنان و دختران در ایام پریودی و مضرات گسترده آن بر مبنای طب سنتی

‍ 🌺 استحمام در قاعدگی ❌ زنان در دوره قاعدگی از استحمام بپرهیزند و حتی به صورت موضعی نیز از این امر پرهیز داشته باشندچرا که این عمل باعث جذب آب از طریق رحم شده و سبب عفونت در رحم و چه بسا ضعف تخمدانها ،نازایی،کیست تخمدانها می گردد ⭕️ طبع آب، بلغم است. بلغم جاری وساری ،پس استحمام در ... ادامه مطلب »

یائسگی زودرس و راهکارهای طب سنتی

💊💊💊مقصود از یائسگی زودرس چیست؟ بیشتر خانم‌ها یائسگی را در سنین ۴۵ تا ۵۵ سالگی شروع می‌کنند. میانگین سن شروع یائسگی جهانی ۵۱ سال است. یائسگی زودرس معمولاً به شروع قبل از سن ۴۵ سالگی اشاره دارد. یائسگی زودرس یا نارسایی زودرس تخمدان قبل از ۴۰ سالگی رخ می‌دهد.یائسگی به آخرین قاعدگی (عادت ماهانه) یک زن گفته می‌شود؛ پس یائسگی ... ادامه مطلب »

درمان کیست پستان و کتف درد با نمک دریا بر مبنای طب سنتی

نمک دریا درمانی برای بیماران بلغمی و یا غلبه خلط بلغم درمفاصل و کیست پستان و پشت درد هافقط برمبنای طب سنتی نمک دریا درمانی برای بیماران بلغمی و یا غلبه خلط بلغم درمفاصل و کیست پستان و پشت درد هافقط برمبنای طب سنتی۱– برای کیست بلغمی پستان زنان و دختران : حدود یک کیلو نمک دریا را داغ کرده ... ادامه مطلب »

پستان و روش بزرگ سازی آن بر مبنای طب سنتی

🍒👌🍒👌🍒👌🍒👌🍒👌🍒‌✅ روش بزرگ کردن سینه تخم رازیانه می تواند موجب رشد ابعاد سینه شود. این تخم ها حاوی مقادیر بالایی از فلاونوییدها هستند که میزان استروژن بدن را افزایش داده و موجب تقویت رشد بافت سینه می شود. ضمنا مادران شیرده نیز می توانند از آن برای افزایش تولید شیر استفاده نمایند. ✅ شما می توانید هر روز چای رازیانه ... ادامه مطلب »

رحم گرم را چگونه بر مبنای طب سنتی معتدل کنیم

💊برای اصلاح گرمی مزاج رحم چه کنیم؟ اولین قدم، رعایت سبک زندگی است. پیشنهادات غذایی برای صبحانه، زرده تخم مرغ عسلی یا مربای سیب یا مربای به با شکر کم است. برای نهار و شام می‌توان از گوشت مرغ به شکل جوجه کباب استفاده کرد. خورش کدو یا آلو و اسفناج هم حرارت رحم و کبد را تعدیل می‌کند. میوه ... ادامه مطلب »