آخرین مطلب

زنان و زایمان

جایگزین قرص چربی و کنترل کلسترول با طب سنتی

جایگزین داروی شیمیایی: آترو واستاتین با توجه به مصرف بی رویه و زیاد داروهای شیمیایی به ازای هر یک از داروهای پر مصرفی که بارها و بارها آنها را دیده ایم و نام آنها را شنیده ایم معادل و جایگزین گیاهی طبیعی آن را در ذیل ذکر کرده ایم که امید است حتماً با مشاوره با طبیبی حاذق این روش ... ادامه مطلب »

مضرات گیاه عروسک پشت پرده بر مبنای طب سنتی

🔴گیاه عروسک پشت پرده که یک عقیم کننده سمی گیاهی و نیزاین میوه نقص جنین رو هم به دنبال داره❌❌❌ 👆 #عروسک پشت پرده یاکاکنج یا..فیسالیس گیاهی که…به فرموده مرحوم عقیلی خراسانی درکتاب مخزن الادویه قدیمی ترین کتاب گیاهان طب سنتی،اگرخانمی بعد از پاکی از پریود ۷عدد ان را بخورد عقیم میشود⁉️🔕🔕خیلی مواظب باشین دشمن در صدد نابودی نسل شیعه ... ادامه مطلب »

بارداری و فاصله دو بارداری

🌹🌹🌹🗣🗣🗣بسم الله الرحمن الرحیمسلام علیکمسوال اول:فاصله دو بارداری چقدر باشد مناسب است؟فاصله مناسب برای دو بارداری دو الی سه سال هست، اگر بیشتر شود مشکلی ندارد ولی همین مقدار مناسب است سوال دوم:مادری که سابقه استراحت مطلق دارد چه کار کند در بارداری های بعدی مشکلی پیدا نکند؟ برای بالا رفتن توان بدن مادر و حفظ جنین در رحم مادر ... ادامه مطلب »

درد زیر دل و یا درد مثانه بانوان و راهکارهای طب سنتی

🌹🌹 درد شدید زیر دل و یا درد دیواره اسفنجی رحم . ✨شما میتوانید درایام پاکی و غیربارداری ، برای مدت ۷ الی ۱۴ تا ۲۱ روز ، روزانه چندین بار از یکی روغنهای (زنجبیل یا زعفران یا شوید یا گلسرخ محمدی یا گزنه یا بادام تلخ یا بابونه یا کنجدارده یا سیاهدانه و…) را در محل درد مالیده و ... ادامه مطلب »

تغذیه مادران نوزاد و ممنوعیتهای تغذیه شیر مادر

🍯#تغذیه🍼#نوزادان 🌰استفاده از مواد غذایی مثل #خردل و #ادویه‌ تند،#نعناع،#پیاز و #سیر در زنان شیرده منع شده چرا که به هر نسبت که خون سالم و مناسبی در بدن زن شیرده تولید شود، شیر او نیز سالم‌تر است.@soroshesalamati ادامه مطلب »

دمنوشهای موثر طب سنتی برای پاکسازی تدریجی ریه

✅ معرفی دمنوش فوق العاده برای ریه با اثرات اعجاب انگیز 👈 مجرب در عفونت ریه، آسم، سرماخوردگی ها و آنفولانزا، سرفه و… 🔹نکته مهم : علت بوجود آمدن بیماری یا اِسم آن هیچ اهمیتی ندارد. #کرونا باشد یا چیز دیگر، به هر حال مشکل ریه ، عفونت و … را از بین می برد. ان شا الله در طی ... ادامه مطلب »

شستن موها با آب داغ سبب تولید چربی پوست سر

🔴شستن موها با آب داغ ممنوع ✍️شستن موها با آب داغ، نه‌تنها باعث می‌شود چربی‌های محافظ موها از بین بروند، بلکه پوست سر را در شرایطی قرار می‌دهد که چربی بیشتری تولید کند. همین وضعیت است که می‌تواند به ریشه موها آسیب برساند و در نهایت ریزش موها را بیشتر و بیشتر کند. به همین دلیل همیشه درجه حرارت آب ... ادامه مطلب »

تقویت کمرزنان بعد زایمان

🧕فواید بستن قرص کمر بعد از زایمان ✍️بعد از زایمان رحم و کمر سست می شود وهمین سستی کمر، عامل سقط مکرر و کمردردهای بعد از زایمان است فواید بستن قرص کمر 👇 🏖 تسریع بازگشت رحم و تخمدان به حالت عادی و ایجاد آمادگی برای رابطه زناشویی 🏖 تنظیم کارکرد تخمدان و تنظیم سطح هورمون های زنانه 🏖جلوگیری و ... ادامه مطلب »

استحمام زنان در دوران پریودی مطلقا ممنوع

🧕خانمها در دوره قاعدگی از استحمام بپرهیزید و حتی به صورت موضعی نیز از این امر پرهیز نمایید 🤷‍♀چرا که این عمل باعث جذب آب از طریق رحم شده و سبب عفونت در رحم و چه بسا ضعف تخمدانها ، نازایی و کیست تخمدان می گردد ⭕️طبع آب، بلغم است.پس استحمام در این دوره باعث خونریزی زیاد میگردد و ضعف ... ادامه مطلب »

خرماخوری اولین خوراکی بعداز زایمان

✅اولین خوراکی بعد از زایمان ✍️حضرت رسول صلوات الله علیه فرمودند: چون زن، فرزند به دنیا آورد باید نخستین چیزی که می‌خورد خرمای تازه باشد و اگر خرمای تازه در اختیار نبود خرمایی دیگر چرا که اگر چیزی برتر از آن وجود داشت؛ خداوند آن را به مریم هنگامی که عیسی را زاد می‌خوراند. 📚مکارم‌الاخلاق، ج۱، ص۵۰۸ مصرف خرما پس ... ادامه مطلب »