آخرین مطلب

زنان و زایمان

تقویت کمرزنان بعد زایمان

🧕فواید بستن قرص کمر بعد از زایمان ✍️بعد از زایمان رحم و کمر سست می شود وهمین سستی کمر، عامل سقط مکرر و کمردردهای بعد از زایمان است فواید بستن قرص کمر 👇 🏖 تسریع بازگشت رحم و تخمدان به حالت عادی و ایجاد آمادگی برای رابطه زناشویی 🏖 تنظیم کارکرد تخمدان و تنظیم سطح هورمون های زنانه 🏖جلوگیری و ... ادامه مطلب »

استحمام زنان در دوران پریودی مطلقا ممنوع

🧕خانمها در دوره قاعدگی از استحمام بپرهیزید و حتی به صورت موضعی نیز از این امر پرهیز نمایید 🤷‍♀چرا که این عمل باعث جذب آب از طریق رحم شده و سبب عفونت در رحم و چه بسا ضعف تخمدانها ، نازایی و کیست تخمدان می گردد ⭕️طبع آب، بلغم است.پس استحمام در این دوره باعث خونریزی زیاد میگردد و ضعف ... ادامه مطلب »

خرماخوری اولین خوراکی بعداز زایمان

✅اولین خوراکی بعد از زایمان ✍️حضرت رسول صلوات الله علیه فرمودند: چون زن، فرزند به دنیا آورد باید نخستین چیزی که می‌خورد خرمای تازه باشد و اگر خرمای تازه در اختیار نبود خرمایی دیگر چرا که اگر چیزی برتر از آن وجود داشت؛ خداوند آن را به مریم هنگامی که عیسی را زاد می‌خوراند. 📚مکارم‌الاخلاق، ج۱، ص۵۰۸ مصرف خرما پس ... ادامه مطلب »

بازشدن مجرای اشک چشم نوزاد بر مبنای طب سنتی

📚📚🏴🏴راهکارساده برای بازشدن انسدادمجرای اشک چشم نوزادان به روش طب سنتی ماساژ ارام کنارچشم روزی چندبار و ریختن چندقطره عرق بابونه غلیظ و یا چای بابونه کاملا صاف شده فقط چندقطره دربازگشایی مجرای چشم نوزادان مجرب است ادامه مطلب »

روش شیردهی مادران شاغل بر مبنای طب سنتی

🌱 توصیه هایی برای موفقیت مادران شاغل در امر مهم شیردهی: 💠 قبل از شیردهی، تنش‌ها را از خود دورکنید و استراحت کافی داشته باشید 💠 هنگام دوشیدن شیر و دور بودن از نوزاد، عکس شیرخوار یا وسیله ای که بوی کودکتان را می‌دهد همراه داشته باشید، زیرا در زمان دوشیدن شیر به جاری شدن شیر کمک خواهد کرد 💠 ... ادامه مطلب »

بخت گشایی دختران با قرائت حدیث کسا

دخترانی که خواستگار ندارند… از مرحوم آیت الله بهجت رحمه الله علیه سوال کردند برای دخترانی که خواستگار ندارند یا خواستگاری به نتیجه نمی‌رسد چه توصیه می کنید ایشان فرمودند به مدت پنج هفته شبهای جمعه عبایی بر سر دختر قرار دهند و حدیث کسا را بخوانند انشالله رفع می شود… حضرت آیت الله بهجت تاکید فراوانی به این امر ... ادامه مطلب »

رفع کمخونی نوزادها از کانال شیر مادر و روغن مالی بدن نوزاد و یا سوختگی پای نوزادبر مبنای طب سنتی

کمخونی بچه یک ساله شیرمادر را با عسل و خرما و عرق رازیانه گرم کنید. ( از کانال شیر مادر )بدن خود بچه را با روغن سیاهدانه چرب کنید. رحیق #طب ایرانی #طب اسلامی #طب_سنتی #خیراندیش نسخ_استاد 🎪🍓🌱˼ ♡› http://splus.ir/tebiraniihttps://eitaa.com/Tebiraniihttps://rubika.ir/tebiraniihttps://ble.ir/tebiraniihttps://gap.im/Tebiraniihttps://iGap.net/tebeiranii /////////////////////////////////////////////// اطفالی که دچار #ادرار_سوختگی میشوندمالیدن آسیاب برگ گیاه مورد روی موضعمالیدن روغن جامد روی موضعمالیدن شیرمادر بر محل سوختگی ... ادامه مطلب »

تیرگی روی واژینال زنان و یا زیربغل و راهکارهای طب سنتی

🗣سوال برای رفع تیرگی روی رحم یا سیاهی واژینال و زیربغل برمبنای طب سنتی چه باید کرد📚پاسخ 🔽دقت کن این تیرگی مربوط به غلظت خون در مثانه و کشاله رانها و عفونتها و عدم رعایت قواعد شتشوی رحم درپریودی ( یعنی حداقل سه روز اول شتشو واژن برمبنای طب سنتی ممنوع )است پس 🔽دمنوش گل بابونه ازنوع شیرازی هرروز مثل ... ادامه مطلب »

برداشتن رحم یا خارج کردن رحم و یا عوارض حذف هیسترکتومی بر مبنای عقول طب سنتی

🔴 عوارض #هیسترکتومی یا خارج کردن رحم 🔸افسردگی🔸فشار خون🔸پیری زودرس🔸چرب شدن کبد🔸پوکی استخوان🔸تخریب کامل پوست🔸چین و چروک صورت🔸بالا و پایین رفتن حرارت بدن🔸دردهای استخوانی مثل آرتروز زانو 🔹قابل توجه است که می‌توان با اصلاح #تغذیه و #سبکزندگی بخش اعظم #بیماریهایرحمی را برطرف کرد. ☜【طب شیعه】 🍏 @tebshia20🌿 ادامه مطلب »

قلب جنین و تقویت رحم مادر باردار بر مبنای طب سنتی

🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷قلب جنین و راهکارهای تقویت آن بر مبنای طب سنتی 💊💊💊💊📞📞سوال برای تقویت و ایجاد قلب جنین چه کنیمجوابسلام وقت شما بخیر۱-استراحت کامل برای خانم باردار۲-ترک تغذیه مزاج سردی ها و سوداها و بیشتر کردن خوراک های تغذیه های گرم۳-بستن شکم و پهلو به روش ارام۴- از بادام خام درختی به عنوان شیر بادام روزی تا دو لیوان استفاده کنند۵- ... ادامه مطلب »