آخرین مطلب

قلب و خون

دیابت درمانی خاص به روش مرحوم احمدیه با مقل ارزق و مرمکی بر مبنای طب سنتی

💥نسخه ارزشمند دیابت نوع دوم از کتاب راز درمان جناب احمدیه💥 👈۱- مقل ازرق👈۲- مر مکی ♻️دو داروی فوق را به نسبت مساوی باهم در آسیاب پودر کرده و در کپسول می ریزیم و بیمار دیابتی نوع دوم هر روز بنا به اندازه قند خونش یعنی بین ۵تا ۸ کپسول در روز استفاده می کنه این دارو به سرعت قند ... ادامه مطلب »

دیابت روزه داری بر مبنای طب سنتی

🔴 #دیابت و روزه داری ۲توصیه هایی که بیماران دیابتی در طول ماه رمضان باید مدنظر قرار دهند ۱. پرهیز از رفت و آمد در هوای آلوده ۲. پرهیز از خوردن یکباره مقدار زیادی غذا در افطار و ترجیحا جداکردن شام و افطار، زیرا به علت غلبه گرمی و خشکی در این بیماران و گرم بودن کبد همچنین غلبه حرارت ... ادامه مطلب »

حجامت تر و حجامت خشک و ایام حجامت و راهکارهای درمانی فقط بر مبنای طب سنتی

💊حجامت تر همان حجامتی است که اکنون در کشور مرسوم شده و بسیاری از پزشکان به آن آشنا هستند، در این نوع حجامت، پس از بادکش عضو موردنظر، با یک تیغ یکبار مصرف استریل جراحی، چند خراش سطحی به صورت مایل به پوست وارد می‌شود و مجدد لیوان حجامت روی موضع قرار می‌گیرد و در اثر کشش و بادکش لیوان ... ادامه مطلب »

دیابت و روش کاهش آن با با ماساژ بدن بر مبنای طب سنتی

🔴 کاهش #قند_خون با ماساژ بدن ♻️ ماساژ عمومی بدن به ویژه ناحیه شکم، پشت و اندام‌ها در کاهش قند خون بسیار موثر است. ✔️ماساژ عمومی بدن علاوه بر کاهش قند خون می‌تواند بسیاری از فاکتورهای خونی را هم اصلاح کند. ✔️پیشنهاد می‌شود مبتلایان به دیابت به طور منظم و هفتگی ماساژ عمومی آرام‌بخش را در برنامه خود داشته باشند. ... ادامه مطلب »

قلب وعلل کاهش فشار قلب و راهکارهای طب سنتی

❤️❤️❤️❤️📚📚📚تقویت قلبی که خیلی سرد و کم فشارشده و راهکارها بر مبنای طب سنتی ۱- دمنوش میخک روزی چند دانه با عسل میل شود۲- عرق بهارنارنج یا دمنوش چای بهارنارنج روزی یک لیوان۳- پختن گوشت گوسفندی با شیر۴-مالیدن روغن زیتون مالشی یا روغن بادام شیرین یا روغن سیاهدانه به کف پاها و سپس ماساژ کف پاها بالاخص ناحیه انگشتان به ... ادامه مطلب »

آهن خون و کمبود آهن خون و راهکارهای طب سنتی

📚📚📚💊💊💊اختلال کمبود آهن خون دربانوان و دخترانکمبود اهن خون درخانمها بایستی فوری درمان و پیشگیری از رشدش شود چون سبب گرفتگی عضلات پای چپ + خونریزی زیاد درپریودی + اهل جیغ و داد و بیحوصله + تشنگی بسیارزیاد + اختلال درضربان قلب + بی دقتی دردرمان سبب رشد فیبروم و میوم درواژن+ ریزش مو + خواب آلوده و حالات خماری ... ادامه مطلب »

خون دماغ و راهکارهای درمانی

✅خون دماغ و چند راه درمان:۱- کمی «پیاز» را رنده کنید و چند قطره «سرکه» بر روی آن بچکانید و چند قطره از آب این محلول را در بینی بچکانید.۲- چکاندن چند قطره «زیره» کوبیده و «سرکه» در بینی مفید است.۳- به بینی کشیدن پودر و گردی که در موقع برنج کوبی به دست می‌آید مؤثر است.۴- چند قطره مخلوطی ... ادامه مطلب »

غلظت خون و یکی از روشهای کاستن غلظت خون بر مبنای طب سنتی

✴️ #خواص درمانی👇 ۱⃣درمان چربی کبد(کبد چرب)۲⃣درمان غلظت خون۳⃣روشن کننده پوست۴⃣درمان سنگ صفرا 💠 #مواد لازم👇 ✅شاه تره یک قاشق مرباخوری✅عناب پنج عدد نیم کوب کرده✅سماق دو قاشق چایخوری✅زرشک دو قاشق مرباخوری✅خاکشیر یک قاشق غذاخوری✅آب یک لیوان 💠تمامی را ابتدای شب خیس کرده ، #خاکشیر یک قاشق در یک استکان به صورت جداگانه آن را خیس کرده صبح قبل از ... ادامه مطلب »

دیابت درمانی گسترده بر مبنای طب سنتی

📚📚💊💊#مرض قند (دیابت*) ۱- «گزنه» برای مرض قند مفید است.۲- «کنگر» به درمان مرض قند کمک می‌کند.۳- مبتلایان به مرض قند می‌توانند با «گلوتن» (یکی از مواد سفیده‌ای گندم) نان تهیه کرده و میل نمایند.۴- قند «تمشک» برای مبتلایان به مرض قند مفید و مداوا است.۵- میوه‌ی «گردو» که به چهار مغز معروف است یکی از داروهای ضد مرض قند ... ادامه مطلب »

دیابت و روشهای کاهش آن بر مبنای طب سنتی

💊💊💊🍵دمنوش‌های کاهنده قند خون ( دیابت ) در طب سنتی ایرانی عبارتند از : 🔸 دمنوش گل میخک + چوب دارچین🔸 دمنوش برگ گزنه + برگ زیرفون🔹 دمنوش میوه قره قات + چای ترش🔹 دمنوش گل کدو حلوایی + گل خیار🔸 دمنوش پوست درخت عوسج یا زعرور🔸 دمنوش تیغه چهارپر وسط مغز گردو🔹 دمنوش رقیق شده هندوانه ابوجهل🔹 دمنوش صمغ ... ادامه مطلب »