آخرین مطلب

قلب و خون

کم خونی و روشهای رفع کمخونی بر مبنای طب سنتی

سلام علیکم📚برای رفع کمخونی ها۱-دیزی آبگوشت گوسفندی۲-عصاره گوشت گوسفندی و بلدرچین و یا گنجشک و کبوتر۳-فلافل اب دار یا نخودآب با اندکی گوشت۴-نخودچی و کشمش و بالاخص مویزسیاه گوشتی ابدار۵-شیره #خرما آهن زیادی دارد که غلظت خون ایجاد میکند .۶- شیره #انگورپلاکت خون را زیاد کرده وخون رقیق میشود. ۷-شیره #توتتصفیه خون و گلبول سفید رافعال میکند.۸- وقتی #هر_سه شیره ... ادامه مطلب »

مضرات پوشیدن شلوارهای تنگ

❌👖خطرات پوشاندن #شلوار_جین در پسران !!! ✍️آیا میدانید فعالیت #هورمون‌های جنسی در دمای پایین تر از دمای بدن بیشتر است و فلسفه بیرون آفریده شدن بیضه که محل #تولیداسپرم و تزاید_نسل است، بخاطر قرار گرفتن در محیط خنک تر از بدن میباشد؟ 👈🏻مکانیسم طبیعی #فعالیتجنسی در مردان به صورتی است که در #هوایسرد با حالت انقباضی به بدن نزدیک تر ... ادامه مطلب »

روش بازکردن عروق قلب با معجون سیربا لیموترش تازه بر مبنای طب سنتی

📚📚📚📚📚📚🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🍋عصاره سیر و لیمو ترش؛ راهی برای باز کردن رگهای قلبرفع گرفتگی عروق✅ ۱ – طرز تهیه: تعداد ۳۰ حبه سیر را پوست گرفته همراه با ۵ عدد لیموترش بزرگ یا۱۵ عدد لیمو ترش کوچک که هسته های آنها را خارج کرده اید ولی پوست آنها را نگرفته اید؛ در مخلوط کن بریزید . پس از آن که همه محتویات ... ادامه مطلب »

لرزش دستها و یا طپش قلب بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊🔰راه درمان لرزش دست و تپش قلب ✍️دکتر خیر اندیش:علل این بیماری را افزایش سودا معرفی می‌کنیماین‌ بیماران باید غذاهای گرم و تر میل کنندیک توصیه شدنی که بدون عوارض باشد که لازم برای این بیماری است عرق بهار نارنج + عسل و اگر در اختیارشان نیست جوشانده زعفران بخورند یا به همراه چایشان به همراه عسل یا نبات شیرین ... ادامه مطلب »

فتنه پزشک یهودیان یعنی قلب سرد یعنی گیاه خواری

🖍#استاد_میگفت:✡️ فتنه های پزشکی یهودی ✡️ ⚡️از مهمترین فتنه های پزشکی غربی #سردکردن قلب_مردم است. این کار با توصیه های به ظاهر علمی انجام می‌شود که برخی از آنها عبارتند از: ۱⃣ 🥦 توصیه به گیاه‌خواری و خام خواری به خصوص خام‌گیاه‌خواری. نخوردن گوشت باعث فساد عقل، بد اخلاقی و از بین رفتن قوه غضب می‌شود. کسی که غضب بِجا ... ادامه مطلب »

پلاکت خون پایین و روشهای بالابردن بر مبنای طب سنتی

‌🏴🏴بالابردن پلاکت خون با خوردن تره بیشتر روایات تره را برای خونریزی‌ها، خونریزی‌های زنانه و خونریزی بواسیر و خون دماغ توصیه کرده‌اند. به همین جهت افرادی که پلاکت آن‌ها پایین است، تره باید مصرف کنند. پلاکت باید بالای ۱۵۰ هزار تا ۴۰۰ هزار باشد. یکی از انواع سرطان خون، پلاکت پایین در خون است و بعضی پلاکت آن‌ها زیر ۱۵۰ ... ادامه مطلب »

چربی خون و راهکارهای طب سنتی

چربی خون چه علایمی داره؟ 👈سرگیجه، سنگینی دست و پا، وزوز گوش، درد بازو، داغ شدن کف پا، درد در پهلو چطوری درمانش کنیم؟ 🔸تخم شوید برگ شوید برگ کاسنی تخم شنبلیله سماق زرشک ابگیری همه مواد را پودر کرده به میزان یک قاشق چایخوری در یک نعلبکی ابغوره مخلوط کرده و هر روز قبل از نهار و قبل از ... ادامه مطلب »

شانه درد و دستها نشانه ای از کم کاری احتمالی قلب و یا سکته قلبی

درد شانه و دستان نشانه ای از کم کاری احتمالی قلب ⛔️⛔️⛔️⛔️خانم ها؛ دردهای ناگهانی شانه‌ها، کمر و شکم را جدی بگیرید❗️احتمال مرگ بر اثر سکته قلبی در زنان سه برابر مردان است و علت اصلی آن تفاوت در محل درد و نادیده گرفتن آن است !📚احتمالا 🔽سکته قلبی در مردان اغلب با درد در قفسه سینه و دست چپ ... ادامه مطلب »

سیاتیک درمانی بر مبنای طب سنتی

دعا_درمانی ✅درمان بیماری عرق النساء«سیاتیک» 💐شخصی شکایت کرد به حضرت صادق علیه السلام از عرق النساء حضرت فرمودند: هرگاه اثرش ظاهر شود دست بر آن موضع بگذار و بگو: بِسْمِ اللَّهِ الرّحمنِ الرّحیم بِسْمِ اللَّهِ وَ بِاللّهِ أعوذُ بِسْمِ اللَّهِ الْکَبیرِ،أعوذُ بِسْمِ اللَّهِ الْعَظیمِ مِنْ شَرِّ کُلِّ عِرْقٍ نُعارِ وَ مِنْ شَرِّ حَرِّ النّارِ. آن شخص سه مرتبه این دعا ... ادامه مطلب »

عوارض کاهش آهن خون و زمان مصرف و علل بروز کمبود آهن خون

🏴پاسخ به سوال عوارض آهن خون و زمان مصرف و علل بروز کمبود آهن خون🔽🔽🔽🔽📚📚📚💊💊💊اختلال کمبود آهن خون دربانوان و دختران کمبود اهن خون درخانمها بایستی فوری درمان و پیشگیری از رشدش شود چون سبب گرفتگی عضلات پای چپ + خونریزی زیاد درپریودی + اهل جیغ و داد و بی حوصله گی+ تشنگی بسیارزیاد + اختلال درضربان قلب + بی ... ادامه مطلب »