آخرین مطلب

مفاصل و ستون فقرات

حرکت پای پیاده برروی سنگ یا سنگلاخ و یا ریگ ها و یا شن زارها و یا پای پیاده روی برروی پایه کوه و نیزخاصیت بسیارگسترده برای دفع سکته ها و تقویت عضلات و ضد دیابت و….

🌹نظریات معارفی درباره راه رفتن روی سنگلاخ و ریگ ها 🔼.سلام📚خاصیت راه رفتن روی سنگلاخ و ریگ و یا سنگ فرش ریگی و یا باغچه ماسه دار ریگ دار۱-ضدسودا و بالاخص ضد بلغم چسبنده درعروق۲-ضدام اس در ماهیچه پاها.۳- ضدتجمع سودایی است که منجر به دیایت میشه۴- رشد قد برای جوانان تا زیر ۱۸ سال .۵- تحریک قوای جنسی زنان ... ادامه مطلب »

شانه درد و دستها نشانه ای از کم کاری احتمالی قلب و یا سکته قلبی

درد شانه و دستان نشانه ای از کم کاری احتمالی قلب ⛔️⛔️⛔️⛔️خانم ها؛ دردهای ناگهانی شانه‌ها، کمر و شکم را جدی بگیرید❗️احتمال مرگ بر اثر سکته قلبی در زنان سه برابر مردان است و علت اصلی آن تفاوت در محل درد و نادیده گرفتن آن است !📚احتمالا 🔽سکته قلبی در مردان اغلب با درد در قفسه سینه و دست چپ ... ادامه مطلب »

علل درد مفاصل بر مبنای طب سنتی و یا بیماریهای استخوان ومفاصل و دیسک سیاتیک و تنگی کانال نخاع و پماد درد استخوان بر مبنای طب سنتی

علل بیماری های استخوان، مفاصل و زانو (روماتیسم، پا درد و …) 👇 ۱- سردی و رطوبتدرمان آن نیز با خوردن غذا های گرم است مانند انگور و … ۲- بلند شدن موهای زائد بدن.نکته: سبب قطع آب کمر و لاغری می شود و مفاصل را سست می کند. ۳- زیاد خوردن مواد سردیجات بخصوص آلو سیاه، گیلاس و آلبالو.نکته: ... ادامه مطلب »

درد ساق پای کودکان و راهکار طب سنتی

🔴یکی از مشکلات شایع بین کودکان ۳ تا ۶ سال درد ساق پا است ✍️کمبود کلاژن و کلسیم و یا کمبود خونِ استخوان از علل این درد می‌باشد برای تامین این مواد غذایی بدن حتما روزانه سنجد و یا سویق سنجد را به فرزندانتان بدهید. سویق سنجد باید تفت داده شده و رنگ تیره داشته باشد. سویق سنجد رنگ روشن ... ادامه مطلب »

غلبه خلط سودا بر مبنای طب سنتی یعنی چه خشکی بسیاربالا

👈غلبه-اخلاط 🔻غلبه سودا (سرد وخشک): 🔸افزایش سودای غیر طبیعی و سوخته اخلاط، ایجاد بیماری های سوداوی می کند که تظاهرات آن در بافته های گوناگون به شرح زیر است : ⭕️تن و پوست : خشکی اندام و پوست وجود دارد.. ⭕️سودا در سر رسوب کند:🔸تومور ⭕️سردرد سوداوی :🔸 سردرد کاسه ای که کل سر را دربر میگیرد. درگیری ودرد در ... ادامه مطلب »

تقویت موثر مفاصل درپاها و یا زانو و یا آرنج و یا انگشتان

🇮🇷🇮🇷🇮🇷تقویت بسیارموثر مفاصل پاها ، زانوها ، آرنج ها – انگشتان ،رفع سستی کمر ، رفع تکررادرار، تقویت دیواره واژینال دردفع خونریزی غیر متعارف درایام پریودی ، دفع زودانزالی جنسی ، تقویت ارگاسم شدن بانوان ، دفع تدریجی شب ادراری ، تقویت دنبالیچه ازدرد دوقلوزایی ، دفع تدریجی دردهای ستون فقرات ، دفع دردهای مهره گردن و کتف ، دفع ... ادامه مطلب »

علل یابی پوکی استخوان بر اثر عصبانیت

عصبانیت باعث پوکی استخوان می شودزمان عصبانیت هورمون‌های اسیدی در بدن ترشح می‌شود که باعث اختلال در جذب کلسیم و در نتیجه به مرور زمان موجب پوکی استخوان می شوند. یکی از بیماری‌هایی که ارتباط مستقیم با نوع تغذیه دارد، پوکی استخوان است مصرف میوه و سبزیجات محیط اسیدی بدن را خنثی می‌کند و جذب املاح و ویتامین‌ها را افزایش ... ادامه مطلب »

آرتروز کتف و یا درد کتف بر مبنای طب سنتی

‍👈 تکنیک سنتی برای درمان دردکتف ( آرتروز کتف ) 🔹۱- روغن بادام تلخ روی کتف ۴۰ شب🔸۲- حجامت گرم کتف ۷ مرحله🔹۳- سپس حجامت عام🔻 اگر آرتروز شدید باشد که قادر به حرکت نباشد (اصطلاحاً شانه ی یخ زده):▫️درمان های بالا به علاوه ی تعریق▪️تعریق را در درمان بیماری های سرد جدی بگیرید.▫️راه تعریق صنعتی فوری سونای بخار است ... ادامه مطلب »

روش تهیه کالجوش

🥣 #دستور_غذایی کالجوش/کلجوش 🫕 پیاز و زردچوبه و نعنا رو تفت میدینکشک و آبجوش اضافه می‌کنیدیه کم بجوشه تا جا بیفته و مغز گردو رو هم اضافه کنید ✅ راحت و سریع و البته یه غذای عالیبخصوص برای کسایی که با خوردن لبنیات مشکل دارن این مدلی نفخ خیلی کم میشه ⬅️ کشک مزاج سرد و خشک دارهبرای گرم مزاج‌ها ... ادامه مطلب »

افزایش قد و روشهای طب سنتی

🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷راه های افزایش قد در طب اسلامی شامل:✅️ خوردن انواع سویق ها✅️ داروی استخوان ساز (موجب رشد و استحکام استخوان افراد می شود)✅️ خوردن چیزهایی که استخوان را تقویت می کند مانند هسته سنجد و سویق سنجد✅️ حجامت پشت گوش یا ساق پاها✅️ کارهایی که جریان خون در بدن را زیاد کند، مانند: صاف کننده خون، قرص خون و حجامت✅️درصورتی ... ادامه مطلب »