آخرین مطلب

مفاصل و ستون فقرات

لرزش دست و تپش قلب و راهکارهای متنوع طب سنتی

🔰راه درمان لرزش دست و تپش قلب ✍️دکتر خیر اندیش:علل این بیماری را افزایش سودا معرفی می‌کنیماین‌ بیماران باید غذاهای گرم و تر میل کنندیک توصیه شدنی که بدون عوارض باشد که لازم برای این بیماری است عرق بهار نارنج + عسل و اگر در اختیارشان نیست جوشانده زعفران بخورند یا به همراه چایشان به همراه عسل یا نبات شیرین ... ادامه مطلب »

خواب رفتگی دست و پا و خاصه مانع سکته مغزی با داروی جاروی مغز در طب سنتی با دمنوش اسطوخدوس در سرد مزاجان

📚اگر دست و پاى شما خواب میروند، دم کرده اسطوخودوس میل کنید. این گیاه براى درمان طپش قلب، بى خوابى و برطرف کردن بیماریهاى مجارى ادرارى بسیار مفید است و خاصیت آرامبخش بودن دارد خصوصا درزمان امتحانات برای دانش اموزان و دانشجو هایی که استرسی هستند بسیار مفید است بعد از شام یک لیوان از دمکرده آن را میل کنید.@drkhodadadiiنظریه ... ادامه مطلب »

استخوان سازی و تقویت استخوان و محکم شدن استخوان بر مبنای طب سنتی

☸️یک ترکیب عالی برای #استحکام و #تقویت_استخوان 🔸 #موادلازم:صد گرم سنجدصد گرم بادام درختیصد گرم کشک محلیصد گرم آرد نخودمقداری عسل ▫️همه مواد باهم اسیاب شود و با عسل ترکیب شود، ▫️سنجد رو با پوست و هسته آسیاب کنید تا دچار یبوست نشید. 📌هر روز یک قاشق میل کنید📌خصوصا کودکان 🍎آشپزی اسلامی🍎@spi_nabi ادامه مطلب »

آرتروز و آرتریت تفاوت در چیست؟

آرتروز و آرتریت تفاوت در چیست؟آرتریت یک بیماری التهابی مفصل و بافت های اطراف آن است که با داروهای ضد التهاب درمان می شود.آرتریت روماتوئید یا روماتیسم به انگلیسی یک بیماری خود‌ایمنی است و زمانی اتفاق می‌افتد که سیستم ایمنی به اشتباه به بافت‌های خودی بدن حمله کند. روماتیسم به سینوویوم (غشایی که مفاصل را احاطه کرده) حمله می‌کند و ... ادامه مطلب »

تنگی کانال مچ دست و راهکار طب سنتی

💠ورزشهای سندروم تونل کارپال (تنگی کانال مچ دست) تجربه ثابت کرده است که ورزش مچ دست می تواند از بروز این مشکل جلوگیری کند و همچنین درد آن را کم کند. قبل از شروع کار و در زمان استراحت، این ورزش ها را انجام دهید.۱- هر دو دستتان را در مقابل خود، صاف و مستقیم قرار دهید.مچ و انگشتان دست ... ادامه مطلب »

🔴 درمان تنگی عصب مچ دست بر مبنای طب سنتی

♻️ برای افرادی که دچار #تنگی تونل کارپال هستند، درمان‌های زیر توصیه می‌شود 👇 🔹 موضع را با روغن سیاه دانه یا روغن بادام تلخ #روغن_مالی کرده، با پنبه و پارچه یا باند یا شال نخی گرم نگهدارند 🔹 به هیچ وجه دست در آب سرد نبرند 🔹 پرهیز جدی از خوردن غذاهایی مانند ماست، کشک، دوغ، پنیر، نوشیدنی‌های گازدار، ... ادامه مطلب »

لرزش دستها و یا طپش قلب بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊🔰راه درمان لرزش دست و تپش قلب ✍️دکتر خیر اندیش:علل این بیماری را افزایش سودا معرفی می‌کنیماین‌ بیماران باید غذاهای گرم و تر میل کنندیک توصیه شدنی که بدون عوارض باشد که لازم برای این بیماری است عرق بهار نارنج + عسل و اگر در اختیارشان نیست جوشانده زعفران بخورند یا به همراه چایشان به همراه عسل یا نبات شیرین ... ادامه مطلب »

خارپاشنه و چاق سازی بدن با نظر دکتر کردافشاری بر مبنای طب سنتی

درمان خار پاشنه پا و لاغری مفرط در طب سنتی ‌انارستانی ها سلام🌹‌ ✅در این ویدیو با حضور دکتر کردافشاری در مورد اینکه برای درمان قدم اول کم کردن وزن و خوردن سیب به جای وعده شام و همچنین استفاده مداوم از سرکه بر روی خارپاشنه بسیار موثر است صحبت می کنیم.📚خارپاشنه ریشه در جنس استخوان یعنی رسوبات بدن یعنی ... ادامه مطلب »