آخرین مطلب

بیماری های خاص مردان

سوزاک و علایم سوزاک و روشهای درمان بر مبنای طب سنتی

🇮🇷🇮🇷📚📚سوزاک چیست سوزاک عفونت ناشی از باکتری است که از طریق رابطه جنسی انتقال می یابد و هم آقایان و هم خانم ها را آلوده می سازد. برخی به آن آتشک نیز می گویند. این باکتری اغلب مجرای ادرار، رکتوم یا حلق که محیطی گرم و مرطوب هستند را تحت تأثیر قرار می دهد و در خانم ها می تواند ... ادامه مطلب »

سرکه خوری عامل ریشه کن شدن شهوت زنا بر مبنای طب روایی

🌺امام صادق علیه السلام:خورش ساختن سرکه (سرکه طبیعی)، شهوت زنا را ریشه کن می‌کند. 📚 منابع : الکافی، ج۶، ص۳۳۰، ح۱۰دانشنامه احادیث پزشکی، ج۲، ص۳۰۵ نظریه : معارفی : در بعضی از دستورات معصومین ع چنین آورده شده که سرکه پاشیدن به مجاری ادراری سبب میشود که خودارضایی و غلبه شهوت بشدت قطع شود و یا کسانیکه متارکه کرده و ... ادامه مطلب »

روش کاهش شهوت نیروی جنسی در زنان و مردان بر طب سنتی

‍ 🔴کم کردن #میل_جنسی، با روش های سنتی: ✅در مردان بهترین تنظیم کننده فعالیت جنسی انجام حجامت عام به صورت هفته‌ای یک مرتبه است.✍️خوردن سردی‌ها از دیگر راههای پیشنهادی برای درمان بیش فعالی جنسی میباشد.✍️خوردن سرکه و سرکنگبین نیز برای کاهش میل جنسی مردان و زنان مفید است. ذکر این نکته ضروری است که خوردن سرکه به تنهایی میتواند برای ... ادامه مطلب »

فایده بیمارشدن بر مبنای طب روائی

🔴 فواید بیماری ✍️روایت از پیامبر داریم که می فرماید:للمریض أربع خصال، یرفع عنه القلم ویأمر الله الملک یکتب له فضلا کان یعمله فی صحته ویتبع مرضه کل عضو فی جسده فیستخرج ذنوبه منه فان مات مات مغفورا له وان عاش عاش مغفورا له. برای بیمار چهار خصلت است: قلم مواخذه از او برداشته می شود و خداوند به فرشته ... ادامه مطلب »

📚کوچک شدن آلت تناسلی و علل یابی و راهکارهای طب سنتی و عفونت ادراری مردان

📚📚📚آلت تناسلی کوچک و علل یابی و راهکارهای طب سنتی و عفونت ادراری مردان سوالات زیادی از خانواده ها مبنی برعلل کوچک شدن آلت تناسلی همسرشان بصورت تدریجی یا ناگهانی مطرح میشود و این پدیده تلخ هرروز گسترش یافته و تا مرزدادگاه خانواده کشانیده شده است علت این نقیصه را بر مبنای طب سنتی پرسش میکنندپاسخ۱- پاسخ هرفرد متناسب با ... ادامه مطلب »

پف زیر چشم و راهکارطب سنتی

📚📚💊💊💊پف زیرچشم چیست و چگونه بایددررفع آن گام به گام کاهش بدهیمسلام علیکمریشه پف بدن و یا پف زیر چشم ناشی از افزایش بلغم در چشم است و یا موقع خوابیدن برروی شکم خوابیده اند و یا گوارش بیش از حد سردشده و یا کلیه دارای تولید شن ریزه شده و یا بیش از حد تغذیه و یا میوه سردمزاج ... ادامه مطلب »

رشد موی مردان بر مبنای طب سنتی

📞📞پرسش برای ریزش موی مردان رشد مو و یا تقویت بن سر برای رشد موصدها روش از عقول طب سنتی درکانالها یا سایت خودم درج استهربدنی به یک روش درمانی مانوس میشه۱-مثلا اجداد ما ایرانی ها ترکیب زرده تخم مرغ محلی با پودراسطوخدوس با وسمه با حنا با پودرکردن مغزهای خشکبار بی نمک بصورت ترکیبی از( بادام شیرین و پسته ... ادامه مطلب »

جراحی مکرر و مضراتش بر بدن یا تولید رشد غلبه خلط بلغم

⛔️⛔️🔕🔕🔕اعمال جراحی و غلبه بلغم : اعمال جراحی متعدد بعلت طبیعت داروهای بیهوشی، خونریزی و ضعف .. که بعد از عمل ایجاد می شود باعث غلبه بلغم می شود و هر چه تعداد عملها بیشتر باشد این غلبه بیشتر دیده می شود. بخصوص در خانمها و افراد مسن و افراد ضعیف. در خانمها سزارین باعث غلبه بلغم در آنها شده ... ادامه مطلب »

ریش مردان و علل سفیدی زودرس

پرسش چراریش مردان نسل حاضر زودتر سفیدمیشود؟ولی نسل قبلی اینطورنبود چندعلت دارد ازمهمترین علتهای آن رفتن به دندان پزشکی هاست دندان پزشکان وقتی داروی بی حسی تزریق می کنندباعث سردی صورت می شودوپیازموی صورت روبه سردمزاجی می رود وسفیدی مونشانه غلبه سردی است خوب طب سنتی چه راهکاری داردتا دراین شرایط اوضاع تغییرکند آمپول بی حسی مزاج سرد وتر داردپس ... ادامه مطلب »

آیا میدانید یکی از علل مهم سفیدی محاسن در آقایان عفونت دهان ودندان میباشد‼️⁉️

👈آیا میدانید یکی از علل مهم سفیدی محاسن در آقایان عفونت دهان ودندان میباشد‼️⁉️ 👇🏻👇🏻👇🏻 🔸تجمع و ازدیاد عفونت در دهان,لثه و دندان موجب سردی و افزایش اخلاط مضر و غلیظ و در نتیجه موجب کاهش خون ،حرارت و اکسیژن به پیازچه های مو و در نتیجه سفیدی زودرس موهای ناحیه صورت ومحاسن میگردد. ⬅️یک داروی ساده برای از بین ... ادامه مطلب »