آخرین مطلب

بیماری های خاص مردان

مضرات نشستن روی چمن برای زنان و یا مردان

🔆💠🔅💠﷽💠🔅🔴 چمن غذا نیست ✍️ یک محقق آمریکایی تحقیقی را با عنوان #چمنغذانیست انجام داد و در این تحقیق نشان داد که در آمریکا برای یک هفته آبیاری ۲۳ میلیون هکتار چمن، ۲۷۰ میلیارد گالن آب نیاز است، در حالی که این میزان آب برای ۸۰ میلیون هکتار #سبزیجات و #محصولات_ارگانیک در طول تابستان کافی است. گیاهی که به عنوان ... ادامه مطلب »

نیروی جنسی مردان و علل کاهش قوای جنسی آقایان بر مبنای طب سنتی

❇️دلایل کاهش میل #جنسی در مردان ۱⃣ علل جسمی کاهش میل جنسی در مردان: 🔅 اعتیاد به الکل و یا مواد مخدر از علل کاهش میل جنسی مردان است.🔅 از علل دیگر کاهش میل جنسی در مردان افزایش ترشح هورمون پرولاکتین از غده هیپوفیز است.🔅 کم شدن میل جنسی می تواند به علت چاقی باشد.🔅 مصرف برخی داروها (بویژه داروهای ... ادامه مطلب »

زود انزالی از بیماریهای قرن ۲۱ و راهکارهای متنوع طب سنتی

🇮🇷🇮🇷✅درمان زودانزالی برمبنای طب سنتی ✍️مهمترین علل مشکلات جنسی در مردان ، سردی اندام های جنسی ، می باشد .در بعضی موارد هم به علت عدم توانایی ذهنی است که آن هم ناشی از سردی مغز می باشد؛ لذا درمان آن به قرار زیر می باشد . ۱- مالیدن روغن به زیر شکم ، آلت تناسلی ، بیضه ها و ... ادامه مطلب »

وظایف بیماران در اسلام و روایات شیعه

🇮🇷🇮🇷🇮🇷🔆💠🔅💠﷽💠🔴 وظایف بیماران در روایات .🔹 ۱_ #پنهان‌داشتنبیماریازمردم: پیامبرخدا(ص): از گنج‌های نیک، پوشیده‌داشتن مصیبت‌ها، بیماری‌ها و صدقه است.امام علی(ع): هر کس دردی‌ را که به او رسیده، سه روز از مردم پنهان بدارد و تنها به خداوند شکایت برد، بر خداوند حق است که او را از این بیماری عافیت بخشد. 🔹 ۲ #اظهاربیمارینزدپزشک: امام علی(ع): هرکس بیماری خود را ... ادامه مطلب »

سوزاک و علایم سوزاک و روشهای درمان بر مبنای طب سنتی

🇮🇷🇮🇷📚📚سوزاک چیست سوزاک عفونت ناشی از باکتری است که از طریق رابطه جنسی انتقال می یابد و هم آقایان و هم خانم ها را آلوده می سازد. برخی به آن آتشک نیز می گویند. این باکتری اغلب مجرای ادرار، رکتوم یا حلق که محیطی گرم و مرطوب هستند را تحت تأثیر قرار می دهد و در خانم ها می تواند ... ادامه مطلب »

سرکه خوری عامل ریشه کن شدن شهوت زنا بر مبنای طب روایی

🌺امام صادق علیه السلام:خورش ساختن سرکه (سرکه طبیعی)، شهوت زنا را ریشه کن می‌کند. 📚 منابع : الکافی، ج۶، ص۳۳۰، ح۱۰دانشنامه احادیث پزشکی، ج۲، ص۳۰۵ نظریه : معارفی : در بعضی از دستورات معصومین ع چنین آورده شده که سرکه پاشیدن به مجاری ادراری سبب میشود که خودارضایی و غلبه شهوت بشدت قطع شود و یا کسانیکه متارکه کرده و ... ادامه مطلب »

روش کاهش شهوت نیروی جنسی در زنان و مردان بر طب سنتی

‍ 🔴کم کردن #میل_جنسی، با روش های سنتی: ✅در مردان بهترین تنظیم کننده فعالیت جنسی انجام حجامت عام به صورت هفته‌ای یک مرتبه است.✍️خوردن سردی‌ها از دیگر راههای پیشنهادی برای درمان بیش فعالی جنسی میباشد.✍️خوردن سرکه و سرکنگبین نیز برای کاهش میل جنسی مردان و زنان مفید است. ذکر این نکته ضروری است که خوردن سرکه به تنهایی میتواند برای ... ادامه مطلب »

فایده بیمارشدن بر مبنای طب روائی

🔴 فواید بیماری ✍️روایت از پیامبر داریم که می فرماید:للمریض أربع خصال، یرفع عنه القلم ویأمر الله الملک یکتب له فضلا کان یعمله فی صحته ویتبع مرضه کل عضو فی جسده فیستخرج ذنوبه منه فان مات مات مغفورا له وان عاش عاش مغفورا له. برای بیمار چهار خصلت است: قلم مواخذه از او برداشته می شود و خداوند به فرشته ... ادامه مطلب »

📚کوچک شدن آلت تناسلی و علل یابی و راهکارهای طب سنتی و عفونت ادراری مردان

📚📚📚آلت تناسلی کوچک و علل یابی و راهکارهای طب سنتی و عفونت ادراری مردان سوالات زیادی از خانواده ها مبنی برعلل کوچک شدن آلت تناسلی همسرشان بصورت تدریجی یا ناگهانی مطرح میشود و این پدیده تلخ هرروز گسترش یافته و تا مرزدادگاه خانواده کشانیده شده است علت این نقیصه را بر مبنای طب سنتی پرسش میکنندپاسخ۱- پاسخ هرفرد متناسب با ... ادامه مطلب »

پف زیر چشم و راهکارطب سنتی

📚📚💊💊💊پف زیرچشم چیست و چگونه بایددررفع آن گام به گام کاهش بدهیمسلام علیکمریشه پف بدن و یا پف زیر چشم ناشی از افزایش بلغم در چشم است و یا موقع خوابیدن برروی شکم خوابیده اند و یا گوارش بیش از حد سردشده و یا کلیه دارای تولید شن ریزه شده و یا بیش از حد تغذیه و یا میوه سردمزاج ... ادامه مطلب »