آخرین مطلب

پوست و مو

جوش کمر را بر مبنای طب سنتی از بین ببریم

🔻چطوری جوشای روی کمر رو از بین ببریم ؟ 🔷 ترکیب ۱قاشق .چایخوری زردچوبه + ۱قاشق.غذاخوری عسل + ۱قاشق.چایخوری شیر را بر روی کمر بذارید برای ۲۰دقیقه بماند و با آب ولرم بشویید. 👈 تکرار هرروز تا مشاهده نتیجه 💠موسسه پرتوسبزهستی-استادطالقانی@partosabzehastiنشردهید ادامه مطلب »

جوش سرقرمز و روشهای تدریجی درمانی بر مبنای طب سنتی

📚جوش سرقرمز یعنی خون گرم و تررب انار دردهان مضمضه و بدون روزی دوبار رب انار درتغذیه پختنی آب انارخانگی آش جو با سبزی خرفه با سبزی گشنئژ با جوپرک با سینه مرغ یک پیاله قبل از ناهار تغذیه و میوه گرم و خشک را بکاهید مثل خربزه شاتوت شرابی روزی ۷ دانه پیشانی را سرکه سیب چندقطره بمالید شربت ... ادامه مطلب »

جوش سرسفید و راهکارهای مقابله بر مبنای طب سنتی

📚💊راهکارمقابله گام به گام برای حذف تدریجی جوش سرسفید فقط برمبنای طب سنتی ۱- ⛔️⛔️ ممنوعات یا خیلی خیلی خیلی کم مصرف شودقارچخواب بعدطلوع افتاب ممنوعفست فودهاحتی ماکارونیبلال و ذرت مکزیکیکافئین هاچای سیاه و چای سبزسس هاحتی شیرینی کاکائوییعدس زیادگوشت گاووگوساله۲- کاهو بعداظهرها چندبرگ با سکنجبین۳- سه قاشق عرق کاسنی دریک استکان کمرباریک ریختهو سپس با حدقه چشم میزان و ... ادامه مطلب »

پوست خشک نوزادان و راهکارهای طب سنتی

👈درمان خشک شدن پوست بچه: 🔷صفرا و سودا باعث خشکی می شود. علاوه بر درمان سودا و صفرا؛ روغن بنفشه به سر و ابروهای بچه مالیده گردد و داخل ناف او ریخته شود. 💠موسسه پرتوسبزهستی-استادطالقانی@partosabzehastiنشردهید نوزادهای گرم مزاج دارای ویزگی پرمو وتیره ونوزادهای سرد مزاج دارای کم مو وزرد رنگ هستند@soroshesalamati ادامه مطلب »

پاکسازی رگ های بدن بر مبنای طب سنتی

🔰 آیا هشت خوراکی مفید برای پاکسازی رگ های بدن را می شناسید ؟ ۱) سیر: سیر ماده غذایی شماره یک برای پاک سازی رگ ها محسوب می‌شود اگر نمی خواهید رگ هایتان به این زودی ها دچار انسداد شود و مشکلات بعدی به بار بیاورد سیر را در برنامه تان بگنجانیم سیر باعث کاهش کلسترول بد خون شده و ... ادامه مطلب »

تعریق و خاصیت گسترده آن بر مبنای طب سنتی

🔴 تعریق ♻️ تعریق درمانی مستقل است که در درمان بسیاری از بیماری‌ها از قبیل تب‌های خونی، مسمومیت‌ها‌‌‌‌، استسقاء، بیماری‌های مفاصل و امراض سوداوی پوستی و … مفید است. تعریق راهی طبیعی برای پاکسازی کلی است، به همین دلیل گفته می‌شود که حدود یک سوم بیماری‌ها به واسطه‌ی تعریق درمان می‌شوند. که البته بسیاری از طبیبان از فواید آن غافلند. ... ادامه مطلب »

حنا گذاشتن بر پوست و خاصیت گسترده اش و غفلت نسل جدید

📚رفع بوی بد پاها و زیر بغل + رفع ترکیدگی پاها ناشی از خشکی روده بزرگ و یا ترکیدگی کف پاها + پوسته پوسته شدن پاها + رفع بسته شدن قاعدگی+ مانع شدن از زخم دیابت + صدها ویژگی دیگر حنا طبیعی را چندقاشق خیس کرده و برموضع هرموضع درمانی با مشاوره قبلی از کانال های خودم و یا سایت ... ادامه مطلب »

چاق سازی صورت با آلوئه ورا بر مبنای طب سنتی

آلوئه ورا ؛ گیاه معجزه گر برای چاقی صورت 🔹یک معجون خانگی و طبیعی به نام آلوئه‌ورا که در چاق شدن صورت شما بسیار تأثیر‌گذار است. تحقیقات دانشمندان نشان می‌دهد که زنانی که به مدت ۹۰ روز، یک قاشق چای‌خوری ژل آلوئه‌ورا مصرف می‌کردند، قابلیت ارتجاعی پوست بهتری نسبت به دیگران داشتند، البته از آبمیوه آن هم می‌توان استفاده کرد ... ادامه مطلب »

گرگرفتگی عام بر مبنای طب سنتی

⚛️درمان #گر گرفتگی در طب سنتی 🔻شربت #سرکنگبین ناشتا پنج قاشق دریک لیوان اب🔻سبزی #خرفه و گشنیز در آش روزانه🔻روغن زیتون در غذا🔻 عرق #کاسنی دو سوم با عرق شاهتره یک سوم استکان🔻 معجون گلاب با #بیدمشک با رنده سیب درختی با زعفران با کمی عسل🔻 #آلو بخار در تغذیه و آلبالو و #تمرهندی و لیموشیرین🔻غلظت خون شما نتیجه غلبه ... ادامه مطلب »

‍ ‍ ‍ ۴⃣ التیام خراشیدگی‌های و ساییدگی پوست با مالیدن روغن کرچک

🌴استفاده از روغن کرچک برای التیام زخم‌ها و بریدگی‌ها می‌تواند فرایند درمان آن‌ها را تسریع کند. خواص ضد باکتری و ضد قارچی آن به محافظت از بدن در برابر عفونت‌ها کمک می‌کند. به علاوه، روغن کرچک منبعی غنی برای اسیدهای چرب اشباع نشده به شمار می‌رود که می‌توانند به ایجاد سلول‌های پوستی جدید کمک کنند. هم‌چنین استفاده از این روغن ... ادامه مطلب »