آخرین مطلب

گوارش

ورم معده یا ورم روده و یا زخم گوارش و راهکاردرمانی مرحوم دکتر احمدیه

🔴 نسخه ای جالب از مرحوم دکتر عبدالله احمدیه ♻️ قدما براى التیام و اصلاح #زخم_معده و روده، لعاب ریشه و گل خطمى و گل پنیرک را بسیار ستوده و سفارش کرده ‏اند.نگارنده نیز بارها آن را آزمایش نموده و همواره نتایج رضایت‏بخش از آن به دست آورده‏ام: روشى که اینجانب بدان دست یافتم اینست که هر صبح مقدار ۱۰ ... ادامه مطلب »

ورم معده زنان باردار و راهکار طب سنتی

ورم معده زن_حامله 🔵👈کباب چنجه, بخورید،برنج، را با شوید، یازیره بپزید، ماهیچه دمپختی شود، بخورید، خرما ارده،شیره، غذای چرب نخورید🔴👈۱قاشق چ، گز خوانساری، را در ۱استکان آبجوش حل کنید، صاف کنید، قبل از هر وعده غذایی، بخورید، 👈بعد از هر وعده غذایی، ۱قاشق چ، پودر معده بخورید، گز علفی کوبیده+ ۱قاشق پودر تخم شوید+۱استکان آبجوش مخلوط کنید، بعد از غذا ... ادامه مطلب »

لاغرسازی باروغن بادام یا روغن نعناع به کل بدن و بالاخص برروی شکم بر مبنای طب سنتی

لاغری با روغن 🔹از زبان استاد حکیم خیراندیش روغن بادام شیرین با اسانس نعناع، چربی های سطحی را بدون عارضه آب میکند و شخص به تدریج لاغر و لاغرتر می شود، اگر همین ماساژ همراه با ویبراتور باشد بهتر است، و اگر نبود همان روغن مالی ذوبش میکند،عامل چاقی خونرسانی محیطی است اگر ما بخواهیم یک بازویی را لاغر بکنیم ... ادامه مطلب »

سالمسازی معده بر مبنای طب سنتی

🔆💠🔅💠﷽💠🔅🔴 معده با مزاج‌های مختلف چطور فعالیت می‌کند؟ ✍️ معده‌ی گرم: هضم غذا در معدهٔ گرم زیاد است و غذاهایی که در دیگر معده‌ها دیر هضم می‌شود در معدهٔ گرم زود هضم می‌شود و غذاهایی که در معده‌هاى دیگر زود هضم می‌شود در این معده می‌سوزد و دردناک می‌شود و موجب سر درد می‌شود معده‌ی سرد: میل به خوردن غذا ... ادامه مطلب »

دلپیچه صفراوی و راهکار طب سنتی

📚📚کسانیکه دلپیچه داشته و دفع کف آلود ( مدفوع و یا ادرار کف آلود) دارند ، بدلیل افزایش صفرا مبتلا میشوند 🍯🍋ترکیب آب لیمو ترش و آب خنک و کمی عسل به برطرف شدن دلپیچه آنها کمک خواهد کرد.🌿 @TebbolAeme 🌿.. ادامه مطلب »

خارپاشنه و چاق سازی بدن با نظر دکتر کردافشاری بر مبنای طب سنتی

درمان خار پاشنه پا و لاغری مفرط در طب سنتی ‌انارستانی ها سلام🌹‌ ✅در این ویدیو با حضور دکتر کردافشاری در مورد اینکه برای درمان قدم اول کم کردن وزن و خوردن سیب به جای وعده شام و همچنین استفاده مداوم از سرکه بر روی خارپاشنه بسیار موثر است صحبت می کنیم.📚خارپاشنه ریشه در جنس استخوان یعنی رسوبات بدن یعنی ... ادامه مطلب »

علل چاق شدن شکم و راهکارهای طب سنتی

⚠️👇🏻عوامل مهم و اساسی در ایجاد چاقی شکمی عبارتند از: 🔬غذا و نوشیدنی‌های شیرین شده با قندهای ساده و قند #چغندرشامل شیرینی،کلوچه، ماست‌های طعم دار، غلات صبحانه ،غذاهای بسته‌بندی شده ،نوشیدنی‌های شیرین شده با شکر و سایر غذاهای فرآوری شده🍛🥤 🔬#چربی‌ های ترانس بالادر قدم اول روغن جامد و صنعتی را به طور کلی از سبد خرید خانواده خود حذف ... ادامه مطلب »

لبنیات برای چه کسانی مضراست

🔴 افرادی که نباید #لبنیات مصرف کنند ♻️ منظور از لبنیات، کشک و پنیر و ماست و دوغ است، قابل توجه هست که کره محلی و روغن حیوانی کاملا در افراد زیر مفید است. ❌افرادی که از #درد_مفاصل رنج میبرند و یبوست دارند . ❌افرادی که #سنگ “”کلیه، مثانه، کیسه صفرا”” دارند . ❌افرادی که #نفخ معده و باد روده ... ادامه مطلب »