آخرین مطلب

اطفال

شیرخشک و مضراتش برای کودکان

شیرخشک، به دلیل چربی زیادی که دارد، رشد سریع و چاقی کودک را در پی دارد و می ‌تواند باعث بروز ناراحتی ‌های قلبی و عروقی در سنین بزرگسالی شود 🌿 @TebbolAeme 🌿 ادامه مطلب »

نوزاد شیر خور از پستان مادرو خس خس سینه و درمانگری فقط از کانال مادرش

خس خس سینه نوزاد: مادر شیرده مواد زیر رو بخورد تا راه شیر به بچه برسد این فرمول قوی استختمی،پونه،پنیرک،افسنطین،اویشن،زوفا وعناب دم کرده روزی ۲ بار میل کند (فقط مادر بچه)اگر بچه شیرخشک میخورد، تنها راه مالیدن مرتب روغن بادام تلخ بر روی سینه وپشت بچه است 💠عضویت در کانال نسخه های مجرب اساتید👇👇👇لینک کانال@noskhesonatiنشر دهید. ادامه مطلب »

پوست خشک نوزادان و راهکارهای طب سنتی

👈درمان خشک شدن پوست بچه: 🔷صفرا و سودا باعث خشکی می شود. علاوه بر درمان سودا و صفرا؛ روغن بنفشه به سر و ابروهای بچه مالیده گردد و داخل ناف او ریخته شود. 💠موسسه پرتوسبزهستی-استادطالقانی@partosabzehastiنشردهید نوزادهای گرم مزاج دارای ویزگی پرمو وتیره ونوزادهای سرد مزاج دارای کم مو وزرد رنگ هستند@soroshesalamati ادامه مطلب »

افزایش شیر مادر بر مبنای طب سنتی

راهی ساده جهت افزایش شیر مادر ✍🏻 آن دسته از مادرانی که دچار کمی شیر هستند و به جای خوراندن شیر خود به نوزاد، شیرخشک می‌دهند، بهتر است به مدت یک هفته با🔹زیره سبز🔹و آرد برنج🔹و شیر گاو 🔸 حریره پخته و به طور مداوم میل کنند، حکما میگویند بقدری شیر در پستان زیاد میشود که میتواند سه بچه را ... ادامه مطلب »

سیب خوری کودکان و خاصیت آن

هر روز یک سیب به کودکتان بدهید تا در آینده کمتر بیمار شود ▫️کاهش ریسک حملات قلبی▪️تقویت سلامت مغز و اعصاب▫️کمک به آلزایمری‌ها▪️مقابله با دیابت▫️مقابله با چاقی▪️کاهش خطر سرطان 🌿 @TebbolAeme 🌿 ادامه مطلب »

رشد قد با تغذیه طب سنتی

مواد غذایی موثر در افزایش قد ▫️موز▪️هویج▫️حبوبات▪️نخودفرنگی▫️لبنیات و پنیر▪️سیب زمینی▫️بادام زمینی، بادام،گردو و فندق▪️مرغ، تخم مرغ، ماهی، گوشت 🌿 @TebbolAeme 🌿 در سایت خودم دهها فرمول دیگه هست کلیک کن ادامه مطلب »

ماساژنوزادان و خاصیت آن بر مبنای طب سنتی

👈ماساژ نوزادان: خواب بهتربهبود اشتهاافزایش وزنتقویت عضلاتپیشگیری از یبوستکاهش بد خلقی نوزادارتباط بهتر مادر با نوزادپیشگیری از احتقان سینهتقویت سیستم ایمنی بدن 💠موسسه پرتوسبزهستی-استادطالقانی@partosabzehastiنشردهید ادامه مطلب »

اطفال صرعی و تشنجی و کم خون و سوداوی بالای هفت سال

📚📚📚📚داروی خاص برای کودکان صرعی و تشنجی و کم خون و سوداوی بالا۱- مصرف هفت جوانه کوثر ( از محصولات کوثراینترنتی بخرید ) روی تمام تغذیه هاپاشیده شود ۲- ، جنین گندم و جوانه ارزن را با خرما و گلاب خالص حلوا درست کنند و هرروز بخورند.۳- گوشت شتر بصورت چرخکرده درگوشت گوسفندی مخلوط شود و جگر شتر در برنامه ... ادامه مطلب »

زود رنجی اطفال

👈زود رنجی در کودکان، حاصل یک زخم روحی است! زخم‌هایی که ممکن است از ۴ “ت” آسیب‌ رسان حاصل شده باشد؛🔸 تهدید🔸 تحقیر🔸 توهین🔸 تمسخر 💠موسسه پرتوسبزهستی-استادطالقانی@partosabzehastiنشردهید ادامه مطلب »

سکسکه نوزادان و راهکار طب سنتی

📌رفع مشکل #سکسه_نوزاد 👶 راه رفع مشکل سکسکه نوزاد این است که؛مادر نوزاد دم کرده #گلگاوزبان و #سنبلالطیب بخورد و به بچه شیر بدهد. 👶 بعد از شیر خوردن، خوب آروغ بچه را بگیرد. 👶 شکمش را با #روغن_بابونه با کف دستتان به آرامی ماساژ بدهید. ✍️ منبع: کتاب خفی اسئله و اجوبه جلد اول دکتر_روازاده سکسکه #بابونه #گل_گاوزبان 🌿 ... ادامه مطلب »