آخرین مطلب

اطفال

شاشیدن بی اختیاری شب در رختخواب توسط اطفال و یا نوجوانان و یا بزرگسالان و راهکارهای طب سنتی

شب ادراری در دوران سنین کودکی و نوجوانی و میانسالی و کهنسالی بر مبنای طب سنتی ۱- شب ادراری کودکان بالای دوسال۲- شب ادراری نوجوانان۳- شب ادراری مزدوجین همسردار!۴- شب ادراری پیران?بنظر حقیر وجه مشترک همه را درسرد مزاجی + غلبه بلغم درگوارش و بالاخص مثانه + تنبلی مثانه + خودارضایی مستمر درجوانی ( فاجعه قرن ۲۱) + تغذیه سرد ... ادامه مطلب »

بهار اطفال با خاک بازی بر مبنای طب اسلامی با حدیث نبی اسلام ص

✅بهار کودکان ✍️خیلی اوقات خانواده ها از عدم رشد صحیح کودک، چه جسمی، چه عقلی، شکایت می کنند؛ غافل از این که امروزه به دلیل زندگی ماشینی و عدم توجه به بازی‌های کودکانه و متاسفانه بازی‌های کامپیوتری، فرزندانشان با کندذهنی و عدم تخلیه انرژی رو به رو هستند و تمام دلیل مشکلات این کودکان، همین بازی‌های کودکانه است بهترین بازی ... ادامه مطلب »

دوقلوزایی بر مبنای طب سنتی

بحث دوقلوزایی از استاد علامه ضیایی( ایشان پزشک هم هستند )https://www.ziaossalehin.ir/fa/content/42857/%D8%B1%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D9%88%D9%82%D9%84%D9%88%D8%B2%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B7%D8%A8-%D8%B3%D9%86%D8%AA%DB%8C%C2%A0%7C-%D8%AD%DA%A9%DB%8C%D9%85-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AD%D8%B3%D9%86-%D8%B6%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C ۲- استادخیراندیش هم خوردن فرنی سنجدرا توصیه میکنن۳- دوقلو زاییدن بر مبنای طب سنتی فرزند دو قلوزایی و راهکارها بر مبنای طب سنتیسوالسلام خسته نباشید استاد دارویی گیاهی هست که موجب دوقلو زایی بشه ممنونپاسخمصرفمربّای شقاقلتخم مرغ رسمی دو زردهدر دو قلو زایی کمک میکننداز استاد مهربانی درهمدان//////از پروفسور ... ادامه مطلب »

مزاج دموی کودکان بر مبنای طب سنتی

🔴 رشد کودکان ♻️ از بدو تولد تا ۱۵ سالگی مزاج سن در افراد، گرم و تر (دم) می‌باشد؛ یعنی در سن گرمی و تری قرار دارند، زیرا در سن رشد هستند و ما برای رشد به دو فاکتور مهم گرما و رطوبت نیاز داریم. 🔹گرما، باعث حیات می‌شود و رطوبت عامل رشد است. این گرما، گرمای غریزی است و ... ادامه مطلب »

آفت دهان نوزاد و زخم نوک پستن و راهکار طب سنتی

درمان آفت دهان نوزاد و کودکان!درمان آفت و رفع بزاق اسیدی نوزاددرمان زخم نوک پستان مادر📚کانال انارستانی ها درایتا🌹از استاد تاجبخش عزیز درمورد درمان آفت دهان کودکان سوال کردیم و ایشون راه های درمان این مشکل را بیان کردند.📚علت اصلی : اسیدی شدن گوارش نوزاد یا مادرشیرده یا سستی معده یا اختلال درشیرمادر📚راهکارها۱-گرفتن نفخ شکم نوزادبا بغل گرفتن و ارام ... ادامه مطلب »

روش های رشد دادن قدکوتاه اطفال و جوانان بر مبنای طب سنتی

💊💊💊💊رشد قد نوزادان و اطفال و جوانان بر مبنای طب سنتی ۱- روغن مالی گیاهی به مفاصل و سپس تنوع ورزشهای کششی ( والیبال ، پرتاب نیزه ، فوتبال ، بسکتبال ، شنا ، پیاده روی تند ،بدمینتون و دوچرخه سواری و… ) و پیاده روی درروی سنگلاخ و کوهها۲-مالیدن سنگ پا به کف و پاشنه پاها برای تقویت مغز ... ادامه مطلب »

نابینایی نوزادان و علل یابی بر مبنای طب سنتی

کوری کودکان برمبنای طب اسلامی: امام صادق علیه السلام فرمود: در هنگام آمیزش به آلت جنسی زن نگاه نکنید که بیم آن می رود فرزند کور شود. لال بودن فرزند برمبنای طب اسلامی: از امام صادق علیه السلام نقل شده که: مرد و زن در هنگام آمیزش سخن نگویند، زیرا بیم آن می رود که فرزند لال شود. 📚📚کانال حوزه ... ادامه مطلب »

جنون یابی و یا دیوانگی نوزادان و دیوانه شدن کودکان

جنون یا دیوانگی نوزادیا کودکان برمبنای طب اسلامی رسول اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند: «یُکْرَهُ أنْ یَغْشَی الرَّجُلُ الْمَرْأَهُ وَقَدْ اِحْتَلَمَ حتّی یَغْتِسلَ مِنْ اِحْتِلامِهِ الَّذی رَأی، فَإِنْ فَعَلَ فَخَرَجَ الْوَلَدُ مَجْنُونا فَلا یَلُومَنَّ إلاّ نَفْسَهُ؛کراهت دارد که مرد محتلم قبل از غسل [جنابت] از احتلامی که دیده است با همسرش نزدیکی کند.اگر چنین کرد و فرزند دیوانه ... ادامه مطلب »

مضرات پودر جانسون اطفال

❗️ تا می توانید از محصولات شیمیایی استفاده نکنید … 🔹پودر بچه جانسون اند جانسون به دلیل شکایت افراد زیادی مبنی بر اینکه این پودر باعث ایجاد سرطان شده است متوقف می شود. 🔹می دانید معنی این شکایت ها چیست؟ به این معنی است که هزاران کودک در اثر استفاده از این پودر به سرطان مبتلا شده وفوت نمودند تا ... ادامه مطلب »

اذان و اقامه در گوش نوزاد

برکات #اذان و #اقامه در گوش نوزاد 🍃امام صادق علیه السلام می فرمایند: 🔸️کسی که صاحب فرزند شود، در گوش راستش اذان بکوید و در گوش چپش اقامه، زیرا این عمل فرزند را از شیطان رانده شده ، مصون میدارد. 📚وسائل الشیعه، ج۱۵، ص۱۳۶ [امّ صبیان، به نوعى بیمارى گویند که در آن، فرد دچار حالتى مى شود که در ... ادامه مطلب »