آخرین مطلب

مغز و اعصاب

محاسن و معایب معجون سیر برای سکته مغزی

🔹سیر و سکته 🔸 دکتر مجید انوشیروانی ❇️ خوردن سیر کوبیده‌شده (نه سالم) برای پیشگیری از سکته‌ مغزی ایسکمیک (سکته‌ای که بدنبال گیر کردن لخته در سرخرگ‌های مغز روی می‌دهد) سودمند است؛ ولی در افراد مستعد سکته هموراژیک (سکته‌ای که در پی پارگی سرخرگ و خونریزی در بافت مغز روی می‌دهد) خطرناک است‌. پزشک آگاه با کمک داده‌های بالینی و ... ادامه مطلب »

خواب رفتگی دست و پا و خاصه مانع سکته مغزی با داروی جاروی مغز در طب سنتی با دمنوش اسطوخدوس در سرد مزاجان

📚اگر دست و پاى شما خواب میروند، دم کرده اسطوخودوس میل کنید. این گیاه براى درمان طپش قلب، بى خوابى و برطرف کردن بیماریهاى مجارى ادرارى بسیار مفید است و خاصیت آرامبخش بودن دارد خصوصا درزمان امتحانات برای دانش اموزان و دانشجو هایی که استرسی هستند بسیار مفید است بعد از شام یک لیوان از دمکرده آن را میل کنید.@drkhodadadiiنظریه ... ادامه مطلب »

انواع سردردها بر مبنای طب سنتی

درمان انواع سردرد 👌🤕 👈سردرد سینوسی : مصرف زنجبیل👈سردرد میگرنی : نعناع و قطره نعناع👈سردرد تنشی : مصرف سیب و آب سیب👈سردرد خوشه ای : مصرف دمنوش دارچین┅❅❈❅┅➥🏵 @TebeBooAli ادامه مطلب »

پرولاکتین زنان و مردان و علل یابی و راهکارهای طب سنتی و فوری آزمایش بدهید

فوری آزمایش بده📚📚📚💊💊💊ضرورت تست پرولاکتین خون دختران و زنان برای عِلائم زیر :::۱- اختلال شدید درپریودی و پی درپی لک بینی۲- ترشحات سفید و شیری واژینال در ایام غیر قاعدگی بابوی مشمئزکننده۳- نابینایی چشم حتی برای چندثانیه و ستاره ریزی دردید چشم و تیرگی بسیارزیادزیر چشم۴- دردسر درناحیه تاج سر و پشت سر۵- لرزش دستان۶- ادعای موهن جن دیدن و ... ادامه مطلب »

درمانگری طب سنتی برای ترس

🌹🌹درمان خاص ترس مستمر*عرق اعصاب ترکیب شده از عرق های گل گاوزبان با عرق بادرنجبویه با عرق سنبل الطیب به نسبت مساوی است و این عرق دارای طبع گرم و خشک است و خواص درمانی آن عبارتند از : تقویتی – شادی آور – مفرح – خواب آور – تقویت و محرک مغز – مسکن درد – ضد نزله سرد ... ادامه مطلب »

مضرات احساسات بر بدن

♦️چطوری احساسات به بدن ما آسیب میزنند؟ 🔸نگرانی: عملکرد معده🔹استرس: عملکرد مغز🔸شوکه شدن: کلیه ها و مزاج🔹عصبانیت: کبد🔸اضطراب: هضم و جذب غذا🔹ترس: کلیه و آدرنالین خون @sobhekish ادامه مطلب »

افسردگی درمانی تدریجی بر مبنای طب سنتی

🔘 #درمان_افسردگی ✍️ ۱لیوان عرق بهارنارنج + ۱قاشق مرباخوری تخم فرنجمشک +۱قاشق غذاخوری عسل را هر شب قبل از خواب بخورید . این شربت یکی از داروهای ✍️بسیار قوی و ساده برای درمان افسردگی است. ♻️حکیم حسین خیر اندیش ┅┅❅❈❅┅┅➥🏵 @TebeBooAli ////////////////////////////////////// گل ها را تماشا کنید ! 🏵تحقیقات نشان میدهد نگاه کردن به گل ها هر روز صبح، اضطراب، ... ادامه مطلب »

روحیه درمانی و امید درمانی

🔆💠🔅💠﷽💠🔅🔴 امید درمانی ✍️امیددرمانی و اینکه همواره در زندگی امیدوار باشیم یک رویکرد روان‌درمانی است که با استفاده از مفاهیمِ ✅ #داشتن هدف در زندگی✅ #برنامه‌ریزی برای رسیدن به هدف✅ متناسب بودن برنامه‌ها بر اساس #توانایی افرادباعث می‌شود تا بسیاری از بیماری‌های روحی نظیر #افسردگی و #اضطراب کاهش پیدا کند و عوامل مثبتی مثل احساس #رضایت اززندگی، #عزت_نفس و #بهزیستی ... ادامه مطلب »

صرع و راهکارهای طب سنتی

بیماری صرع در مورد تشنج اولین توصیه ما مراجعه به پزشک متخصص مغز و اعصاب است. اگر به پزشکان متخصص طب سنتی مراجعه میکنید حتما مطمئن باشید که متخصص دانشگاهی باشند تا با عوارض و…صرع یا تشنج آشنایی داشته باشند.به هیچ وجه دارو را قطع نکنید،شما دستورات یک متخصص طب سنتی، را اجرا کنید،پزشک مغز و اعصاب شما با توجه ... ادامه مطلب »

شربت های گیاهی کاهنده استرس

نوشیدنی برای کاهش استرس(http://eitaa.com/joinchat/2735603717Ca179ab5e3b)شربت‌هایی که در آن‌ از عرق بهارنارنج و گاوزبان استفاده شده استرس را کم می‌کند. نحوه تهیه به این صورت است که عرق بهارنارنج یا گاوزبان را به صورت جدا یا از هر کدام نصف، با کمی شکر یا عسل ترکیب کرده، آب اضافه کرده و میل می کنیم. یکی از دمنوش‌هایی که برای کم کردن اضطراب ... ادامه مطلب »