آخرین مطلب

چشم، ابرو و مژه

مضرات بسیارشدید کاشت و چسباندن مژه های مصنوعی

⛔️⛔️عوارض بسیارتلخ برای چسباندن مژه های مصنوعی۱- فعال شدن اب مروارید۲- فعال شدن عفونتهای چشمی۳- فعال شدن اب سیاه چشم و آب مروارید۴- متداول شدن اشک ریزی۵- اختلال در بینایی۶- اختلال درخواب۷- پارگی عروق چشم به مرورزمان و خونی شدن چشم۸- اختلال در صحت وضو و غسل ادامه مطلب »

خونریزی شبکه چشم براثر قندخون و راهکار طب سنتی

🔘 #اثرقندبر_چشم ✍️چشم هایی که از زیادی قند خون، پرده داخل چشم، پاره شده، و خونریزی میکند:✍️یک تکه کدو بادمجانی بزرگ تخمدار، را نصف کنید، آن را شب روی چشم بگذارید، تا صبح ببندید، تمام عفونت را بیرون میکشد، و قند چشم پایین میآید،…. ♻️نسخه های مجرب مرحومه بانو اکبری🌹 ┅┅❅❈❅┅┅➥🏵 @TebeBooAli ادامه مطلب »

خاصیت پوست کندن پیازبرای دفع آب مروارید و آب سیاه بر مبنای طب سنتی

موقع پوست کندن پیاز تا می تونید اشک بریزید ! ▫️خیلی وقت‌ها ما سعی می‌کنیم موقع پیاز پوست کندن یه کاری کنیم که اشکمون در نیاد اما این کار اشتباهه! ▫️پوست کندن پیاز و به دنبال اون اشک و سوزش چشم باعث میشه چشم ها آهسته تر پیر بشن و در نتیجه تو بزرگسالی دچار آب مروارید و دیگه بیماری‌های ... ادامه مطلب »

رفع لکنت زبان با دعا درمانی

📚📚📚📚📚 رفع لکنت زبان برمبنای طب روایی و طب سنتی اگر کسی زبانش گیر و گرفتگی داشته باشد بنویسید و بر سر بندد بسم الله الرحمن الرحیمالْیَوْمَ نَخْتِمُ عَلَى أَفْوَاهِهِمْ وَتُکَلِّمُنَا أَیْدِیهِمْ وَتَشْهَدُ أَرْجُلُهُمْ بِمَا کَانُوا یَکْسِبُونَ و لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم 📚اسرار المقاصد 📿 @zekroshafa ///////////////////////////////// 🔻🔻🔻#لکنت_زبان 💦🍃جهت معالجه لکنتِ زبان،کمی فلفل سبز تند ... ادامه مطلب »

مرگ مغزی کودکان و یا سکته چشم اطفال با مشاهده مکرر به صفحه تلفن همراه و حوادث تلخ در سالهای آتیه برای کودکان دیروز و جوانان امروز

🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕🔕مرگ آرام مغزی کودکان با موبایل اشعه تلفن همراه خطر تومور مغزی را در کودکان افزایش میدهد .بافت مغزی کودکان به خاطر داشتن رطوبت بیشتر یک رسانای عالی برای اشعه تلفن همراه بوده و به نسبت مغز افراد بزرگسال در مواجهه با این اشعه بسیار گرمتر میشود . این تئوری طب سنتی اخیرا همراه شده است با یک مطالعه در ... ادامه مطلب »

جلای چشم با رنگ سبز طبیعی

رنگ سبز و جلای چشم 🔸 رنگ سبز از نظر روانشناسی شادی آفرین است و محیط و کاربران را عاری از استرس و افسردگی می نماید. چشم انسان بیشترین حساسیت را به طول موج های ۵۵۰ تا ۶۰۰ نانومتر دارد؛ این طول موج در رنگ‌های سبز و زرد ایجاد شده و موجب آرامش و جلای چشم می‌گردد. 🔸 از جمله ... ادامه مطلب »

خشکی چشم و علل خشکی چشم بر مبنای طب سنتی

♻️ #خشکی چشم #علت خشکی_چشم 🔸خشکی چشم ناشی ازخشکی مغز و غلبه صفرا می باشد.✍️ امروزه افراد زیادی هستند که از خشکی چشم رنج می برند، علت آن می تواند سوء مزاج خشک سر بوده یا بصورت عضوی، بدلیل کار طولانی چشمی باشد .👇👇👇 💥برخی بعد از عمل چشم دچار خشکی چشم می شوند.💥 استفاده زیاد از تلفن همراه💥 استفاده ... ادامه مطلب »

شب کوری و راهکارهای درمانی طب سنتی

📚📚📚📚راهکاردرمانی شب کوری چشم برمبنای طب سنتی۱- خوردن شلغم روزی چنددانه۲- روغن مایع و صنعتی درتغذیه کلا حذف شود جایگزینش روغنهای زیتون یا گاوی یا کنجد یا دنبه توصیه میشود۳-نوشیدن شربتهای گرم مزاج مثل دمنوش های رقیق ( نعناع و بهارنارنج و عسلاب ) و یاشربتهای عرق اسطوخدوس و عرق طارونه و عرق آویشن و عرق نعنا عرق افتیمون شامی ... ادامه مطلب »

رشد و تقویت ابرو بر مبنای طب سنتی با زرده تخم مرغ محلی و یا روغن بنفشه و یا روغن فندوق و یا روغن سیاهدانه و یا روغن بادام شیرین و یا سرمه اثمد و یا روغن نارگیل و یا روغن کندوش هندی و یا رفع تیک ابروها و یا …….

ابرو و روش تقویت و رشد آن با زرده تخم مرغ محلیو روغنهای بنفشه و فندوق تقــــــویت_ابـــــروهازرده ی تخم مرغ محلی را به ابرو بمالید و پس از ۲۰ دقیقه با آب سرد بشوییدروغن بنفشه و روغن فندق نیز تاثیر مناسبی دارد. @tebiirann ////////////////////////////////////////////// دهها موارد دیگر در سایت خودم کلیک کن از عقول طب سنتی http://tajarobteb.ir/?s=%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D9%88 /////////////////////////////////// 🌹🌹🌹🔻خواص درمانی ... ادامه مطلب »

فشار چشم و راهکارهای طب سنتی

فشارچشم معمولی تا مرز۱۲ و راهکارهای درمانی طب سنتی ۱- روغن بنفشه فقط با پایه زیتون روی ابرویش و زیرچشم هرروز یک قطره بمالید ( داخل چشم ریخته نمیشود )۲-کمپرس شستشوی اب سرد:آب سرد نیز می تواند در کاهش فشار چشم بسیار موثر باشد. این کار می تواند گردش خون را بهبود بخشد، ماهیچه های خسته اطراف چشم را خنک ... ادامه مطلب »