آخرین مطلب

سازمان های یهودی مخفی در ایران

🔴 نمونه‌ای از هزاران یهودی مخفی ایرانی!

⭕️ «حسن جلالی عزیزیان» نویسنده‌ای است که در حوزه‌های مختلف اجتماعی، تاریخی، دفاع مقدس، مذهبی، سیاسی و… آثاری از خود به‌جای گذاشته است!

اجازه دهید فقط عناوین برخی از کتب و مقالات ایشان را با هم مرور کنیم:

 1. قصه‌های نماز
 2. تاریخ آبادان در روزگار اسلامی
 3. یاس زخمی
 4. زندگی‌نامه‌ سیاسی شهید #هاشمی‌نژاد
 5. یک کهکشان کبوتر: ستاد اولین یادواره شهدای شهر دالکی و حومه
 6. واقعه حره
 7. فرزندان چهارده و دو حکایت از زیارت عاشقان #مهدی علیه السلام
 8. دائره‌المعارف اندیمشک
 9. مرثیه‌ی عاشورا
 10. عشق واقعی (پیرامون امام عصر (عج))
 11. ضیافت عشق: داستان زندگی و شهادت طفلان مسلم
  و …

بله تنوع موضوعات قدری عجیب است اما عجیب‌تر این‌که نام‌برده به یک‌باره به سوئد می‌رود و نام واقعی (فرقه‌ای) خود «هارون وهومن» (Harun Vohouman) را فاش می‌سازد!

کاشف به عمل می‌آید ایشان از «یهودیان مخفی مشهدی» بوده که عمری در میان مسلمانان رخنه کرده و با نام اسلامی و شیعی برایشان «تاریخ‌نگاری» (بخوانید: تاریخ‌سازی) می‌کرده است!

وی در سال ٨٣ در سوئد اثر «جهودکشان» را منتشر می‌کند! در این کتاب علاوه بر ترویج «یهودیت» و «بهائیت»، در اقدامی عجیب، به رسول خدا (ص) نسبت راهزنی می‌دهد!

در دفاع از بی‌گناهی! «علی‌محمد باب»، امیرکبیر را وحشی نام نهاده و می‌نویسد:

در سال ١٢۶۶ ه.ق بود که داغ ننگ ابدى بر پیشانى او زده شد و به دستور امیرکبیر، سید على‌محمد شیرازى (باب) را از زندان چهریق بیرون آورده و در تبریز، وحشیانه و بدون هیچ دلیل و گناهى دار زد…

آقاى وهومن در ذیل نام «عکا» در پاورقى کتابش «بهائیت» را دین الهی معرفی کرده و مى‌نویسد:

بندر زیباى عکا که در باستان سنت جین داکره نامیده شده و به همراه «حیفا»، به عنوان مرکز جهانى دین (!!!) بهائیت شناخته شده و در سال ١٩٩٩ م ۴۴٨٠٠ نفر را در خود جاى داده است…

پس از سال ٨٣ به یکباره چندین کتاب تاریخی با محوریت سفرنامه‌ها از «حسن جلالی عزیزیان» با نام جدیدش «هارون وهومن» منتشر می‌شود!

با تأسف، سایت تبیان! (وابسته به سازمان تبلیغات) در مقاله‌ای ( ۱۳۹۱/۰۶/۰۴) در معرفی او می‌گوید:

«هارون وهومن» پژوهشگر توانایى است که توانسته است سفرنامه‏‌هاى موجود در کتابخانه‏‌هاى رضوى مشهد، ملى تهران، ملک، کاخ موزه گلستان، مدرسه عالى ‏سپهسالار، مجلس شوراى ملى و سناى سابق، مرکز تحقیقات ایران و پاکستان در اسلام‏ آباد، مرکز احیاى میراث اسلامى و مسجد اعظم قم را به ‏صورت لوح فشرده‏ تهیه کند. قرار است مجموعه‏‌ «سفرنامه‏‌هاى خطى فارسى» که در بر گیرنده‏‌ ١٠٩ سفرنامه‏‌ خطى فارسى است که به زبان فارسى و در عصر قاجاریه (۱۳۴۳-۱۱۹۳ه.ق / ۱۹۲۵ -۱۷۷۹م.) نوشته شده است، در ١٩ جلد قطع وزیرى و در زمان ۵ سال (۱۳۹۱ -۱۳۸۷ه.ق) منتشر شود.

حسن جلالی عزیزیان در پاییز ١٣٨۶ کتاب «بهائیان نور مازندران» را بر اساس سه نسخه‌ی خطی عصر قاجار تصحیح می‌کند!

آری! یک «یهودی مخفی» که تا دیروز درباره‌ #حضرتزهراسلام‌الله‌علیها، #امام_زمان(عج) و نماز کتاب می‌نوشت، امروز در مظلومیت «بهائیان» و «یهودیان» قلم می‌جنباند!

به نُسَخ خطی مهمترین منابع کشور دسترسی دارد! و عجیب‌تر این‌که با این کارنامه‌ی سیاه دوباره پای کتاب‌هایش به کشور باز می‌شود!

به‌راستی در بین این همه مبارزان دوران ستم‌شاهی، یک یهودی-بهایی آنوسی چرا باید دست بر «شهید هاشمی‌نژاد» بگذارد و چرا باید در کتاب «بزرگان خامنه» به زندگی رهبر انقلاب بپردازد؟!!

یک فرد غیر ترک (غیر آذری) مشهدی چرا باید کتاب تاریخ شهرستان مرند، جلفا و زنوز را بنویسد؟!

وی که در کتاب «جهودکشان» بزرگترین «تحریفات» را انجام می‌دهد، با این همه کتاب‌های تاریخی که می‌نویسد به دنبال «انحراف» در چیست؟!

یک‌بار دیگر عناوین کتاب‌های «هارون وهومن» را بخوانید تا یادتان نرود «نفوذی» یعنی کسی که فکرش را هم نمی‌کنی! به مخیّله‌ات هم نمی‌گنجد!