آخرین مطلب

سیستم ایمنی بدن وروش تقویت بدن بر مبنای طب سنتی

❇️معجون ایمنی❇️ ♻️👈 از استادطالقانی
🔶تقویت سیستم ایمنی بدن 🔹تقویت اعضای رئیسه

🔹کمک به بهبود مقاومت بدن در مقابل بیماریهای ویروسی، میکروبی و باکتریایی(دقت شود در این نسخه درمان قطعی عنوان نشده بلکه کمک به بهبود سیستم ایمنی که مهمترین پارامتر در بحث بیماری های ویروسی است عنوان شده هر چند این نسخه جامع کمک و مکمل درمانی نیز میباشد. )

♻️ترکیبات:
کندر.آویشن. اسطوخودوس. تخم گشنیز.بابونه. سیاهدانه‌.گل زوفا. هلیله سیاه.(از هر کدام دو قاشق غذاخوری)گل ختمی(چهار قاشق). همه مواد با پودر کن کاملا پودر شود و با کمی عسل مخلوط شود تا حالت خمیری شود(معجون شل نشود)

🔴روش مصرف:
🔻در افراد معمولی جهت تقویت سیستم ایمنی صبح.ظهر.شب یک قاشق چایخوری بهمراه آب گرم
در بیماران مشکوک به بیماریهای ویروسی هر ۸ تا ۶ ساعت(بسته به افراد) یک قاشق مرباخوری
🔻مقدار مصرف در کودکان و خردسالان یک سوم تا نصف دوز معمول میباشد و مصرف زنان حامله و دارای فشارخون بسته به نظر طبیب میباشد.
♻️در افراد بیمار رعایت پرهیز از خوراکیهای سرد مانند کلیه خانواده لینیات.سرکه.ترشی(غیر از لیموی ترش طبیعی).مرغ.ماهی.لوبیا چیتی.سیب زمینی گوجه.خیار و… لحاظ شود.
👈بخور بابونه.اسطوخودوس و ختمی روزی دو تا سه بار(صبح ظهر شب).بهمراه روغن مالی کتف و ریه از پشت روزی یک تا دوبار و بادکش گرم و خشک روزی یکبار درمان مکمل میباشد.
🔸افراد دارای تب معجون را بهمراه دو تا سه قاشق آب خیار میل کنند و همزمان از گیاهان‌ تب بر مانند آب سیب. آب خیار.عناب. (ترکیب جوشانده آویشن ۵ قاشق و آب خیار ۳ قاشق خیلی خوب است) و…
🔹ذکر مداوم صلوات بعلت دریافت قوت نفسانی و قوای باطنی و نشاط معنوی

@A_ostadtaleghani1

💥 نشر دهید